MENU

Detail horoskopu

Kozoroh

Kozoroh: Horoskop na zítřek

22. 12. - 20. 1.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Dnes je vhodný den pro investice a plánování veškerých výdajů. Pokud tedy už dlouho přemýšlíte o tom, co s penězi ležícími na účtu, je nejvyšší čas udělat první krok. Pokud si v oblasti financí nejste jistí, nenechte nic náhodě. Poraďte se s přáteli.
Láska a sex

Láska a sex

Nezadaní, přestaňte očekávat nereálné! Vaše požadavky spadají do říše utopie. Pokud chcete štěstí teď a tady, slevte trochu!

Práce a peníze

Práce a peníze

Nenechte nic náhodě! I když vám dnes hvězdy přejí, co se týče peněz, neměli byste se chovat ukvapeně. Poraďte se s experty.

Domov a rodina

Domov a rodina

Vaše potomky něco velmi trápí, i když se vám s tím otevřeně nesvěří. Snažte se přijít celé záležitosti na kloub a pomoci jim.

Ideální shoda pro zítřejší den:

Horoskop na zítřejší den
27. 2. 2020
O vaše schopnosti dnes bude v práci opravdu veliký zájem.
celý horoskop

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.