Detail horoskopu

Panna

Panna: Horoskop na zítřek

23. 8. - 22. 9.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Nedokážete-li při dnešku v klidu posedět a začnete si připadat jako konkurence rozjívených potomků, pak se jimi nechte inspirovat a vyrazte společně někam za zábavou. Prospěje vám, když se přes den vylítáte a večer budete mít hned čistší hlavu.
Láska a sex

Láska a sex

Zmrzlinový pohár bude dnes ideální náznak, že to mezi vámi klape. A pokud jste se hádali, pak alespoň takto prolomíte ledy.

Práce a peníze

Práce a peníze

Dobré nápady se budou dnes cenit, ale ty vy budete mít spíše až s přibývajícím večerem. Tak se o ně neváhejte i tak podělit.

Domov a rodina

Domov a rodina

Zábava, k níž vás inspiruje mladší generace bude pro dnešek to správné řešení, které vás bude bavit a zcela vás odreaguje.

Ideální shoda pro zítřejší den:

Horoskop na zítřejší den
24. 4. 2021
Ačkoliv si nebudete úplně jisti tím, co chcete dnes dělat,...
celý horoskop

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.