Detail horoskopu

Rak

Rak: Horoskop na zítřek

22. 6. - 22. 7.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Rodinné zázemí pro vás bude dnes váš hrad, který budete ochotni si za všech okolností hájit. A to jak před nájezdy různých rodinných návštěv, tak před různými pomluvami. Zaujmete ovšem kohosi, kdo by se mohl stát vaším důležitým protějškem.
Láska a sex

Láska a sex

Jste ve fázi oťukávání, ne že byste si klepali vzájemně na dveře nebo na čelo, ale prostě zkoušíte, co od sebe můžete čekat.

Práce a peníze

Práce a peníze

Nebude vás bavit věnovat se nudné práci a ještě navrch zavření v kanceláři. Budete mít zaječí víkendové úmysly a chcete volno.

Domov a rodina

Domov a rodina

Domov pro vás dnes bude místem, kde chcete načerpat klid a na jiné divoké akce nebo dlouhé procházky nemáte ani pomýšlení.

Ideální shoda pro zítřejší den:

Horoskop na zítřejší den
24. 4. 2021
Ačkoliv si nebudete úplně jisti tím, co chcete dnes dělat,...
celý horoskop

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.