Detail horoskopu

Rak

Rak: Horoskop na zítřek

22. 6. - 22. 7.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Pátek je pro vás dnem týdenní rekapitulace, kdy se snažíte najít vady a nedodělky ve své práci a vše napravit. Také dnes byste se tomu měli věnovat. Už proto, že jde o samostatnou činnost bez nutnosti spolupráce. Stále trvá snížená schopnost komunikace.
Láska a sex

Láska a sex

S partnerem sice máte také sníženou komunikaci, ale ta neverbální je v pořádku. Intimnostem a něžnostem se meze nekladou!

Práce a peníze

Práce a peníze

Nenechte se rozptylovat svými kolegy, kteří by mohli narušit vaše snažení o dokončení prací. Raději si nikoho ani nevšímejte.

Domov a rodina

Domov a rodina

Odpoledne z vás spadne únava a nervozita a pocítíte příliv energie. Napadne vás naplánovat si pěkný víkend, jen do toho!

Ideální shoda pro zítřejší den:

Horoskop na zítřejší den
29. 5. 2020
Dnes je příhodný den pro uspořádání si finančních záležitostí.
celý horoskop

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.