MENU

Detail horoskopu

Rak

Rak: Horoskop na zítřek

22. 6. - 22. 7.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Raci, Slunce vám až do zítra upíjí elán což se projevuje v zaměstnání. Špatně snášíte kolektivní půtky, jichž byste si normálně nevšímali. Dokonce můžete některé kolegy podezřívat z toho, že vám škodí. Snažte se povznést nad jejich hloupé vtipy.
Láska a sex

Láska a sex

Láska je naštěstí lékem na všechny neduhy. Dokonce i singles uvidí světýlko naděje, že jejich samota nebude trvat dlouho.

Práce a peníze

Práce a peníze

Na začátku týdne máte pocit, že stávající tempo nemůžete dlouho vydržet. Naštěstí se ve středu dočkáte obratu k lepšímu.

Domov a rodina

Domov a rodina

Přáli byste si mít více prostoru na své nejbližší. Pokud vám práce ukrajuje z volného času, jste z toho právem nervózní.

Ideální shoda pro zítřejší den:

Horoskop na zítřejší den
21. 10. 2019
Stále se vám zapalují lýtka. Pokud by to bylo na vás, strávili...
celý horoskop

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.