Detail horoskopu

Váhy

Váhy: Horoskop na zítřek

23. 9. - 23. 10.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Budete mít plnou hlavu nápadů, jak vylepšit vaši domácnost či menu, které nejčastěji připravujete pro sebe a blízké. Starosti vám bude dělat trochu snaha vašeho protějška líbit se všem, protože vy byste ideálně chtěli, aby se parádil jenom pro vás.
Láska a sex

Láska a sex

Pokud se zapomenete, umíte být velmi žárliví, a to potom v sobě dusíte tak dlouho, až bouchnete. Zkuste to dnes zvládnout.

Práce a peníze

Práce a peníze

Pracovně si při dnešku polepšíte, a není tím míněno, že jí budete mít méně, právě naopak, více, ale mnohem lépe placenou.

Domov a rodina

Domov a rodina

Nebojte se být doma těmi, kdo přicházejí s novinkami, nejenom ve způsobu výživy, ale i co se týče designu vaší domácnosti.

Ideální shoda pro zítřejší den:

Horoskop na zítřejší den
24. 4. 2021
Ačkoliv si nebudete úplně jisti tím, co chcete dnes dělat,...
celý horoskop

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.