Detail horoskopu

Váhy

Váhy: Horoskop na zítřek

23. 9. - 23. 10.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Úskalí je dnes v tom, že vaše duchovní zájmy jsou silnější než zájmy pracovní, což by vám mohlo přinést menší potíže v práci. To samé v bleděmodrém platí pro lásku, nicméně jde jenom o drobná nedorozumění, ale dochází k průlomu vašeho talentu.
Láska a sex

Láska a sex

Zamrzí vás, že nejste finančně tolik za vodou, abyste si mohli dopřávat luxusnější romantiku, ale obloha je zdarma a nejlepší.

Práce a peníze

Práce a peníze

Nevršte na svůj stůl hromadu úkolů, jinak se vám všechny sesypou na zem a jejich tříděním pak strávíte daleko více času.

Domov a rodina

Domov a rodina

Budete mít stále tolik povinností, že vám přijde jako luxus i to, když si na chvíli sednete k večeři a věnujete se jen jídlu.

Ideální shoda pro zítřejší den:

Horoskop na zítřejší den
6. 8. 2021
Vaše popularita roste a kalendář máte popsaný kontakty a...
celý horoskop

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.