Detail horoskopu

Váhy

Váhy: Horoskop na zítřek

23. 9. - 23. 10.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Hvězdy i Slunce se stále přimlouvají za to, abyste si promysleli rozhovor s nadřízeným a zkusili požádat o zvýšení platu. Někteří z vás se nakonec odhodlají a stejně přínosné se teď jeví prohlubování vědomostí. Snažte se zhodnotit intelektuální příděl, které vám hvězdy dodávají.
Láska a sex

Láska a sex

Hvězdy přináší ovzduší plné hádek a konfliktů ve vašem vztahu. Snažte se držet emoce na uzdě, nepodléhejte jejich provokaci!

Práce a peníze

Práce a peníze

Někteří z vás stále silněji přemýšlí o změně současného zaměstnání. Hvězdy vám k tomu teď dávají zelenou, s chutí do toho!

Domov a rodina

Domov a rodina

Doma dnes našlapujte zlehka jako vánek. Snažte se nevyprovokovat žádné konflikty, ostatní na vás totiž reagují nepřiměřeně.

Ideální shoda pro zítřejší den:

Horoskop na zítřejší den
26. 5. 2020
Nebuďte nervózní, čekáte-li odpověď na nějakou svou akci.
celý horoskop

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.