Detail horoskopu

Střelec

Střelec: Horoskop na zítřek

23. 11. - 21. 12.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Ukázat svoje pocity, ale také odpovědnost v každodenním pracovním koloběhu, to je vaším úkolem při dnešku. Kdosi vám bude nyní ukazovat vaše hranice tím, že vás nechá se cítit přetíženě, a v podobě únavy vám ukazovat, že nejste stroj. Řešte to včas.
Láska a sex

Láska a sex

Nebudete mít pochopení pro některé z vašich blízkých, kteří vám neustále budou předhazovat svoje ověřená vztahová moudra.

Práce a peníze

Práce a peníze

Jisté pracovní věci se dají do pohybu kýženým směrem a vy budete spokojení, že jste si počkali na správný vítr do plachet.

Domov a rodina

Domov a rodina

Při dnešku vás bude lákat příroda, a protože sluníčko už vás moc neohřeje, nezapomeňte se pořádně obléct. Hrozí vám prochladnutí!

Ideální shoda pro zítřejší den:

Horoskop na zítřejší den
26. 10. 2020
Budete dnes pociťovat harmonii a potěší vás, kolik lidí...
celý horoskop

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.