Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro den 26.5. 2019
Býk
včera | dnes | zítra

Ideální shoda pro zítřejší den:
Býk
21. 4. - 21. 5.
Ucítíte, jak vám víkendový program navrací energii do žil. Navzdory tomu, že vás v začátku týdne opustil patron z nejvyšších, si udržujete poměrně dobrou kondici. Stále vám totiž nadržuje Venuše v krásném souladu s Marsem. Plní jedno přání za druhým.
Láska a sexLáska a sex
Nemusíte hledat spřízněnou duši, do sítí lásky bude lapeni vy sami. Vyhlédne si vás protějšek, který to má v hlavě srovnané.
Práce a penízePráce a peníze
Finanční otázky nabírají překvapivý směr. Poslechněte intuici, díky níž vyřešíte vleklé potíže, nebo přilepšíte svým úsporám.
Domov a rodinaDomov a rodina
Rodinné hnízdečko chráníte jako oko v hlavě a pro bezpečí a zdraví svých blízkých byste se rozkrájeli. Stojí o tuto službu?

Horoskop na zítřejší den
26. 5. 2019
Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby
Závěr týdne uleví svědomí Blíženců, takže mohou v klidu...
celý horoskop

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.