MENU

Detail horoskopu

Býk

Býk: Horoskop na zítřek

21. 4. - 21. 5.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Nechce se unášet na líné víkendové notě a věřte, že vám nic neuteče. Sobota je ideálním dnem pro zábavu, na jakou v poslední době nezůstával prostor. Vše ostatní může a mělo by počkat. Povinnosti vás rozčilují, proto vám budou trvat dvojnásobný čas.
Láska a sex

Láska a sex

Navazování nových známostí odsuňte na říjen, kdy máte šťastnější ruku při výběru. Teď vás přitahují překvapiví protějškové.

Práce a peníze

Práce a peníze

S penězi je to na houpačce. Jeden den to vypadá, že jste se uklidnili a sekáte latinu, ale za okamžik se utrhnete ze řetězu.

Domov a rodina

Domov a rodina

Než začnete soudit soukromé poměry někoho blízkého, zameťte si před vlastním prahem. Dostalo by se vám šokující odpovědi.

Ideální shoda pro zítřejší den:

Horoskop na zítřejší den
21. 9. 2019
Během víkendu nemáte potřebu vzdalovat se z rodinného hnízdečka.
celý horoskop

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, ES PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.