MENU
Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Býk

Býk: Horoskop na dnešní den

21. 4. - 21. 5.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Lidé, kteří se dívají vysoko do oblak, jsou šlechtici, ti kteří hledí do země, jsou jejich nevolníky. Nesklánějte hlavu jen proto, že jsou oblaka moc vysoko, protože jich můžete dosáhnout. V první řadě najděte vlastní hodnotu, pak vyrazte naproti snům.
Láska a sex

Láska a sex

Držte sebe vychvalování před zlatíčkem raději na uzdě. Ten druhý nemá takové sebevědomí, aby pochopil, že člověk se pochválit musí.

Práce a peníze

Práce a peníze

Můžou vzniknout nepříjemnosti ohledně rodinného rozpočtu. Máte s partnerem odlišnou představu jejich útraty. Vybojujte kompromis.

Domov a rodina

Domov a rodina

Dejte si oraz, horkou koupel, pedikúru, manikúru a v klidu si přečtěte denní tisk. Chvíle samoty vám prospějí na duši. Relaxujte.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.