Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Býk

Býk: Horoskop na dnešní den

21. 4. - 21. 5.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Cítíte, jak povoluje napětí v lásce a ve vzduchu cítíte milostné proudění. Vaše touha po životě vás žene jít za tím, co si přejete a vše vidíte jako otevřené dveře k příležitostem! Nebojte se proto rozjet i projekty, v nichž byste dříve nedoufali.
Láska a sex

Láska a sex

Dostanete se konečně k tomu, abyste si s vaším miláčkem promluvili narovinu a doberete se k výsledku, který jste potřebovali.

Práce a peníze

Práce a peníze

Budete mít štěstí na vlivné známosti, a to bez toho, že byste je nějak cílevědomě vyhledávali. O to více to bude efektnější.

Domov a rodina

Domov a rodina

Nebudete si vědět rady s někým z rodiny, kdo se důkladně zabejčí a bude se k vám chovat velmi ošklivě. Chce to prostě čas.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2021 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.