Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro den 20.3. 2019
Býk
včera | dnes | zítra

Ideální shoda pro dnešní den:
Býk
21. 4. - 21. 5.
Porovnáváte své možnosti s lidmi, kteří se pohybují v úplně jiných sférách. Když se vrátíte zpátky na zem, zjistíte, že na tom nejste vůbec špatně. Hlavu vzhůru,milí Býci. V poslední dekádě se nabízí nejedna příležitost, jak si finančně přilepšit.
Láska a sexLáska a sex
Oba jste jako papiňák, kterému stačí klepnout, aby vybuchl. Nejrozumnější bude oddělený program a sejít se až v posteli.
Práce a penízePráce a peníze
Nevěřte všemu, co vám kolegové naservírují. Klepy mají schválně vyvolat nevraživost vůči jisté osobě. Ta je v tom nevinně.
Domov a rodinaDomov a rodina
Nezapomeňte na sliby, které jste dali blízkým. Nemyslete si, že se vymluvíte na pracovní zaneprázdnění nebo zdravotní potíže.
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701

banner 2015

 

DOPORUČUJEME


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.