Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro den 18.1. 2019
Býk
včera | dnes | zítra

Ideální shoda pro dnešní den:
Býk
21. 4. - 21. 5.
Někdo blízký vás překvapí svou otevřeností. Působíte sebejistým dojmem, a proto se na vás obrátí někdo z vašeho okolí a svěří se vám se svými obavami. Máte pochybnosti, zda najdete správné řešení, ale projev důvěry vás potěší. Stačí ho vyslechnout.
Láska a sexLáska a sex
Platonicky zamilovaní Býci mají v lednu poslední možnost oslovit osobu, po níž pokukují. Teď před ní ještě umíte zazářit.
Práce a penízePráce a peníze
S financemi nemáte zásadní problémy. Hlídáte si železnou zásobu a nenecháte se umluvit, abyste ji kvůli něčemu ohrozili.
Domov a rodinaDomov a rodina
Pohráváte si s myšlenkou na rekonstrukci domácnosti, ale napadá vás spousta protichůdných řešení. Určitě nemusíte spěchat.
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701

banner 2015


DOPORUČUJEME


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2018. E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 44 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.