Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Býk

Býk: Horoskop na dnešní den

21. 4. - 21. 5.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Ozve se vám někdo, ke komu jste chovali hluboké city, ať už negativní nebo pozitivní. Budete zvědaví, jak se mu daří, a napadne vás, zda se s ním obnovit komunikaci či nikoliv. Někteří lidé však žijí komplikovaně celý svůj život a nikdy se nezmění.
Láska a sex

Láska a sex

Nový objev ve vás vzbuzuje nedůvěru. Několikrát jste se spálili, proto při navazování známosti zůstáváte v citech opatrní.

Práce a peníze

Práce a peníze

Profesní plány budete držet pod pokličkou. Nechcete prozrazovat nic bližšího, dokud nemáte myšlenky zpracované do detailu.

Domov a rodina

Domov a rodina

Dětem předáte své zkušenosti a leckdy překvapíte sami sebe, jak otevřeně spolu dokážete komunikovat na jistá žinantní témata.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2021 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.