Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Býk

Býk: Horoskop na dnešní den

21. 4. - 21. 5.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Váš fyzický magnetismus roste a otevírají se vám nevídané možnosti k procítěným sexuálním prožitkům. To je přesně obuv šitá vám na míru, vášniví Býci! Zadaní zažijí nečekaně hluboké intimní souznění se svým partnerem a nezadaní mají svůj den!
Láska a sex

Láska a sex

Nejste-li jistí, čím překvapit partnera, nestyďte se nechat inspirovat odbornou literaturou. Už jste slyšeli o Kámasútře?

Práce a peníze

Práce a peníze

Velký problém by vám mohl přinést zapomenutý slib nebo ztracený e-mail. Proberte všechny resty, ať se vyhnete nepříjemnostem.

Domov a rodina

Domov a rodina

Velkou radost vám udělá drobnost, která na první pohled není užitečná. Ale její užitečnost je v tom, že vám udělá radost!

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web pouľívá k poskytování sluľeb, personalizaci reklam a analýze návątěvnosti soubory cookie. Pouľíváním tohoto webu s tím souhlasíte.