MENU
Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Býk

Býk: Horoskop na dnešní den

21. 4. - 21. 5.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Hlava začíná být přepracovaná. Vy však stojíte na svém a nehodláte se vzdávat těsně před cílem. Nepřipomínejte tvrdohlavostí své zvířecí patrony víc, než je zdrávo. Koledujete si o vyčerpání, kvůli němuž byste byli vyloučeni z provozu na delší dobu.
Láska a sex

Láska a sex

Odpoledne vytáhněte miláčka do kina nebo naplánujte odpočinkový program někde v přírodě. Hlavně se nepitvejte v emocích.

Práce a peníze

Práce a peníze

Není nic špatného, když přiznáte, že je něco nad vaše schopnosti. Je lepší předcházet potížím, než zachraňovat, co se dá.

Domov a rodina

Domov a rodina

Příbuzným se právem nelíbí způsob vašeho vystupování. Rozhodujete se sami za sebe, jako byste neměli žádné další závazky.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, ES PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.