Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Býk

Býk: Horoskop na dnešní den

21. 4. - 21. 5.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Nejste dnes v nejlepší kondici? Raději se držte stranou od složitějších úkolů a věnujte se těm méně důležitým. Přestože se možná budete v zaměstnání cítit tak trochu přebyteční, nezoufejte si. Potřebujete si oddechnout a načerpat síly na další týden.
Láska a sex

Láska a sex

Nedopusťte, aby se pro vás milování stalo nudným stereotypem. Pokud se nezačnete snažit, nejspíš váš vztah dlouho nevydrží.

Práce a peníze

Práce a peníze

V práci trávíte hodně času a vyděláváte dost peněz. Daní je však neustálý stres. Přehodnoťte jestli vám to za to ještě stojí.

Domov a rodina

Domov a rodina

Není nad pohodu domácího krbu. Udělejte si večer volno a stravte jej s vašimi nejbližšími. Poslední dobou je zanedbáváte.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.