Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Býk

Býk: Horoskop na dnešní den

21. 4. - 21. 5.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Sebekritika může být velmi dobrým způsobem, jak na sobě pracovat a něčeho dosáhnout. Nesmí se ale zvrhnout v neustálé sebeobviňování. To je destruktivní. Vy k tomu máte v tomto měsíci našlápnuto. Aspoň v neděli se zkuste na sebe dívat vlídnýma očima.
Láska a sex

Láska a sex

Pokud jste rodiči dospělých dětí, přestaňte se jim vměšovat do vztahu. Dnes byste se spolu mohli opravdu ošklivě pohádat.

Práce a peníze

Práce a peníze

V tyto dny se můžete dostat vlivem svých přátel do finanční mizérie. Jejich nápady vypadají sice skvěle, ale odnesete to vy.

Domov a rodina

Domov a rodina

Klid do duše dokáže krásně vrátit příroda. Tento dar můžete mít zadarmo, projděte se tedy dnes třeba lesem. Pomůže vám to.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.