MENU
Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Býk

Býk: Horoskop na dnešní den

21. 4. - 21. 5.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Mars vás v minulém měsíci hezky nastartoval a stále jedete na plný plyn. Mnozí z vás objevují netušené rezervy ve své energii, tudíž se není čemu divit, že svému okolí připadáte čilejší a pohyblivější než obvykle. Vaši blízcí to srdečně vítají!
Láska a sex

Láska a sex

Máte zaděláno na příjemné sexuální zážitky. Ať už jste zadaní nebo nezadaní, využijte svého sex-appealu, láska je za dveřmi!

Práce a peníze

Práce a peníze

Finančně jste v dobré kondici a ani blízká budoucnost nevěstí nějaké nepříjemné zvraty. Přesto raději zbytečně neutrácejte.

Domov a rodina

Domov a rodina

Neschází vám energie ani dobrá nálada, a tak jste pro své blízké skutečně dobrou duší domácnosti. Vše se vám dnes podaří!

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.