Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro den 20.7. 2019
Býk
včera | dnes | zítra

Ideální shoda pro dnešní den:
Býk
21. 4. - 21. 5.
V poslední dekádě převládá chuť do aktivity. Vyrovnáte se s letním počasím a nic vás nezastaví v rozletu. Baví vás zkoušet nové volnočasové aktivity, chcete cestovat a poznávat exotické destinace. Neznalost cizího jazyka pro vás teď není překážkou.
Láska a sexLáska a sex
Nová láska se ukazuje v souvislosti s dalekými cestami. Případně můžete navázat milostné spojení díky moderním technologiím.
Práce a penízePráce a peníze
Postaráte se o to, abyste si s penězi nemuseli dělat hlavu. Jste přesvědčeni, že aktuální kroky přinesou zaslouženou odměnu.
Domov a rodinaDomov a rodina
Rodinné sešlosti dopadnou na výbornou. Velkou zásluhu na tom mají Býci a jejich pozitivní nálada i vynikající občerstvení.
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.