Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Býk

Býk: Horoskop na dnešní den

21. 4. - 21. 5.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Na ničem nešetříte a věnujete se ušlechtilým oborům. Podlosti, machinace či podnikatelské soupeření je pod vaší úroveň. Klientela vás rozhodně nepřehlédne a vy si budete moci dopřát takovou dovolenou, o jaké jste zatím mohli jenom tiše snít.
Láska a sex

Láska a sex

Programy kulturních akcí v okolí znáte z paměti, takže není divu, že v případě, že z nějaké sejde, máte pro vás oba náhradu.

Práce a peníze

Práce a peníze

Při styku s veřejností si můžete dovolit říkat nahlas své myšlenky. Sice se setkáte s kritikou, ale uvidíte i pozitivní ovace.

Domov a rodina

Domov a rodina

Polehávání u vody vás bavit příliš nebude, buď se pokusíte místní koupák přeplavat, nebo alespoň zakotvíte u stánků s jídlem.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.