MENU
Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Býk

Býk: Horoskop na dnešní den

21. 4. - 21. 5.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Neděli si užijte určitě naplno, přejí vám hvězdy. Navštivte neznámá zákoutí ve vašem kraji, budete mile překvapeni kolik zajímavostí a krásných míst vám uniklo. V přírodě načerpáte nové síly na nenáviděné pondělí a rovněž dostanete nové tvůrčí nápady.
Láska a sex

Láska a sex

Nové možnosti flirtu jsou na obzoru. Pokud máte partnera, raději nepokoušejte štěstí. Nezadaným však hvězdy v lásce přejí.

Práce a peníze

Práce a peníze

Zapište si své dnešní nápady, v příštích dnech je využijete v práci a blýsknete se před šéfem svým intelektem. Pozor na závist.

Domov a rodina

Domov a rodina

Promluvte si doma o svých dlouhodobých pocitech a silné potřebě po soukromí, měli by vám vyhovět. Všichni potřebují odpočinek.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.