Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro den 19.5. 2019
Býk
včera | dnes | zítra

Ideální shoda pro dnešní den:
Býk
21. 4. - 21. 5.
Venuše ve fantastickém sextilu k Marsu přináší spoustu erotické energie. Nezadaní Býci se porozhlédnou po okolí, jestli by se našel alespoň jeden protějšek, který by stál za hřích. Nemáte potřebu navazovat perspektivní známost, ale není to vyloučeno.
Láska a sexLáska a sex
V manželství chytíte druhý dech. Dokonce nebudete potřebovat bujnou fantazii, abyste si užili milování s letitým partnerem!
Práce a penízePráce a peníze
Nedá se vám upřít smysl pro pořádek a hospodaření. Tentokrát ho stočíte k soukromí, kde na otázku financí nebylo moc času.
Domov a rodinaDomov a rodina
V rodině pokračuje neobvyklý program, díky němuž stmelíte rozhádané příbuzenstvo a zapomenete na všechno špatné z minulosti.
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.