Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Býk

Býk: Horoskop na dnešní den

21. 4. - 21. 5.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Konečně jste našli to, co jste hledali? Pokud máte pocit, že by to tentokrát mohlo vyjít, neposlouchejte jedovaté poznámky znějící z okolí. Ať už za nimi stojí žárlivost či závist, nemělo by to pro vás být důležité. Dělejte to, co vás činí šťastné.
Láska a sex

Láska a sex

V sexu není žádný prostor pro stydlivost. Zahoďte za hlavu všechny své zábrany a dosyta si užijte. Žijeme přece jen jednou!

Práce a peníze

Práce a peníze

Nechtějte po svých zaměstnancích to, co je v podstatě nemožné. Cesta nátlaku není vždy tím nejlepším řešením. Nestresujte je!

Domov a rodina

Domov a rodina

Ukažte svým nejbližším, co pro vás znamenají. Najděte si na ně čas a společně si naplánujte program. Užijte si společné volno.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.