MENU
Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Kozoroh

Kozoroh: Horoskop na dnešní den

22. 12. - 20. 1.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Pro vaši cílevědomost je důležité, že se vrací vaše pověstná rozvážnost a opatrnost. Některé spontánní reakce posledních dní vás mohly trochu vyvést z míry, ale nebojte, vše se vrací do normálu. Inteligentní Merkur navíc dohlíží na vaši trpělivost.
Láska a sex

Láska a sex

Dveře jsou vám vždy otevřeny do každé společnosti. Vy ale respektujete pravidla ochrany před virem a večer prožijete doma.

Práce a peníze

Práce a peníze

Zaměřte se radši na nejrůznější dodělávky. Práce, které vyžadují trpělivost a plánování nových projektů odložte do budoucnosti.

Domov a rodina

Domov a rodina

Situace s dětmi je stále napjatá. Mějte ale trpělivost a zbytečně se neunáhlete, abyste o jejich přízeň nepřišli. Vše se urovná.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.