Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Kozoroh

Kozoroh: Horoskop na dnešní den

22. 12. - 20. 1.
Vybrat znamení Zavřít výběr
V posledním měsíci roku hledáte svou vlastní životní filozofii. Zatímco ostatní znamení nechávají změny až na leden, vy Kozorozi začnete s předstihem. Cítíte, že právě teď se vám otevírají cesty k nepoznanému. Dokážete porozumět věcem mezi nebem a zemí.
Láska a sex

Láska a sex

Sobota je posledním dnem, kdy se v lásce vykládají karty na stůl. Od zítřka bude milostné klima zahaleno tajemným závojem.

Práce a peníze

Práce a peníze

V práci můžete i o víkendu zažívat nepříjemnou aroganci od kolegyň. Nic si z ní nedělejte, ví, že jsou hloupější než vy a jen to maskují.

Domov a rodina

Domov a rodina

Ve vzduchu visí nějaká příjemná maličkost. Možná se dočkáte dětského obrázku malovaného od srdce, nebo snídaně do postele.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2021 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.