Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro den 20.5. 2019
Kozoroh
včera | dnes | zítra

Ideální shoda pro dnešní den:
Kozoroh
22. 12. - 20. 1.
Nároky nadřízených a neustálé změny plánů komplikují pracovní den. Nejraději byste se vším práskli a utekli někam daleko, ovšem přirozená nátura vám to nedovolí. Moc dobře si uvědomujete, že navzdory všem potížím nakonec dojdete do zdárného cíle.
Láska a sexLáska a sex
Venuše je v příjemném svazku s vaším znamením, což je dobrá zpráva hlavně pro nezadané. Telefon se rychle plní novými čísly.
Práce a penízePráce a peníze
Poslední květnová dekáda není vhodná pro změny zaměstnání. Potenciálního zaměstnavatele totiž nedokážete objektivně posoudit.
Domov a rodinaDomov a rodina
Dočkáte se vylepšení atmosféry v rodině. Osoba, která kolem sebe plivala jedovaté sliny, naštěstí změní chování k lepšímu.
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.