Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Kozoroh

Kozoroh: Horoskop na dnešní den

22. 12. - 20. 1.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Sice se vám daří a práce vám jde od ruky, ale máte sklon jet naplno a nevidět nalevo napravo. To je velice nepříjemné pro vaše kolegy a rodinné příslušníky, protože místo abyste své tempo přizpůsobili většině, nutíte je dostihnout vás. To není dobré!
Láska a sex

Láska a sex

Vaše komunikace s partnerem dnes může připomínat alergické reakce. Nemůžete za to ani vy ani on, jenom hvězdná konstelace.

Práce a peníze

Práce a peníze

Účel světí prostředky, to je sice vaše oblíbené heslo, ale pokaždé neplatí. Nastavte si dnes svůj vlastní morální kodex.

Domov a rodina

Domov a rodina

Děti zase zlobí? Popravdě každý jsme takovým obdobím někdy prošli. Mávněte nad tím rukou, zdaleka to přece není nejhorší!

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web pouľívá k poskytování sluľeb, personalizaci reklam a analýze návątěvnosti soubory cookie. Pouľíváním tohoto webu s tím souhlasíte.