MENU
Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Kozoroh

Kozoroh: Horoskop na dnešní den

22. 12. - 20. 1.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Nemáte se za co stydět, lidé do vás mohli v minulosti kopat, ale ze závisti. Hoďte za hlavu všechny vaše chmury a potíže, protože vám na dveře klepe velmi růžová budoucnost, jen se ale musíte přestat bát. Začněte žít podle svých vlastních představ.
Láska a sex

Láska a sex

Pro zachování štěstí ve vašem vztahu, musíte přemýšlet, co doopravdy chcete vy sami, nikoliv o tom co byste správně měli chtít.

Práce a peníze

Práce a peníze

Otevření mysli novým inovacím vám přinese žádaný úspěch a posun vpřed. Svět se vyvíjí a vy také, přijměte to a vzdělávejte se.

Domov a rodina

Domov a rodina

Dorůstající Měsíc v Rybách přináší s sebou nové kreativní energie. Vpusťte je dál a oživte svůj domov vlastnoruční dekorací.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.