MENU
Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Kozoroh

Kozoroh: Horoskop na dnešní den

22. 12. - 20. 1.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Pokud vás trápí nedorozumění s blízkým člověkem, nečekejte až se ozve sám, udělejte to vy, protože případné ochlazení vztahů by vás mrzelo. Vyrazte někam společně do čajovny nebo kavárny a upřímně si promluvte. Hlavně nic neskrývejte a buďte otevření.
Láska a sex

Láska a sex

Neházejte flintu do žita, pokud se vám nedaří získat svůj vysněný ideál. Chce to trochu času a příležitostí a budete šťastní.

Práce a peníze

Práce a peníze

Pomalu a pečlivě se vaše kariéra sune kupředu. Držte se vytyčených cílů, protože jich dosáhnete, jen to nebude teď hned a tady.

Domov a rodina

Domov a rodina

Pokud žijete v podnájmu, můžou se objevit nečekané zprávy od majitele bytu. Zbytečně se však neděste, jedná se o rutinní věci.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.