Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro den 21.3. 2019
Kozoroh
včera | dnes | zítra

Ideální shoda pro dnešní den:
Kozoroh
22. 12. - 20. 1.
Nesnažte se pracovat na sílu a poslechněte tělo, které vám dává najevo své limity. Přibrzděte vysoké tempo, dokud je čas. V opačném případě si koledujete o zdravotní potíže, které by vás vyřadily z provozu na delší dobu. A to jistě není váš záměr.
Láska a sexLáska a sex
Připravte pro sebe a drahou polovičku výjimečný zážitek, který vás nastartuje na večerní program. Vy víte, co máte rádi.
Práce a penízePráce a peníze
Nadřízený má na vás slabost a rozhodně nejde o chvilkovou záležitost. Docení přínos pro firmu a rozhodne se vám přilepšit.
Domov a rodinaDomov a rodina
Slunce v Beranu tropí v rodinných vztazích neplechu. Hlavně rodiče vstupují do života svých dětí víc, než se sluší a patří.
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701

banner 2015

 

DOPORUČUJEME


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.