MENU
Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Kozoroh

Kozoroh: Horoskop na dnešní den

22. 12. - 20. 1.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Neplýtvejte svým drahocenným volným časem na lidi, kteří vám za to nestojí. Mohou vypadat sice velmi důležitě, ale vy byste se měli radši věnovat osobám, ke kterým vás to neodolatelným způsobem táhne. Napište jim zprávu a setkání vás určitě nemine.
Láska a sex

Láska a sex

Krize ve vztahu se může zdát vážná, ale nic není horké tak, jak se uvaří. Nechte polévku vychladnout a uvidíte, že chutná výborně.

Práce a peníze

Práce a peníze

A co si takhle koupit hudební nástroj a naučit se na něj hrát? Potřebujete i jiné koníčky než jen práci, nebo se zblázníte.

Domov a rodina

Domov a rodina

Pro ženy - důvěřujte svému muži, je vám věrný a můžete se na něj vždy spolehnout. Muži by měli pomoct s domácími pracemi.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.