Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Kozoroh

Kozoroh: Horoskop na dnešní den

22. 12. - 20. 1.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Někdo z vašich velký vzorů vás překvapí spíše negativně a bude vám chvíli trvat, než se srovnáte s tím, že jsme všichni jenom lidé a všichni děláme chyby. Nedělejte z toho proto velkou vědu, uvidíte, že třeba již zítra si u vás reputaci zase napraví.
Láska a sex

Láska a sex

Při dnešním covidovém Úplňku je třeba ujasnit si priority a přehodit stav spokojenosti, protože jinak se budete ve vztahu trápit.

Práce a peníze

Práce a peníze

Překvapíte dnes své kolegy netradičním návrhem, který bude navrch velmi snadno realizovatelným. Nebojte se improvizovat.

Domov a rodina

Domov a rodina

Budou vás bavit telefonáty s vašimi blízkými, kde budete společně debatovat nad dárky pro další členy rodiny. Vánoce se blíží!

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.