Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Kozoroh

Kozoroh: Horoskop na dnešní den

22. 12. - 20. 1.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Jste nespokojení se svým milostným životem? Dnes se vám naskytne příležitost situaci změnit. I když se to na první pohled bude zdát nereálné, seberte odvahu a udělejte první krok. Budete příjemně překvapeni pozitivní reakcí. Kdo neriskuje, nevyhrává!
Láska a sex

Láska a sex

Ukažte protějšku svou samostatnost. Je velice dobré, když si partner uvědomí vaši nezávislost. Nenechte se sebou manipulovat.

Práce a peníze

Práce a peníze

Připravte se na to, že vás v zaměstnaní může potkat nepříjemný problém. Pokud s tím budete počítat, nic vás pak nezaskočí.

Domov a rodina

Domov a rodina

Naplánujte si se svou rodinou společný výlet či jinou zábavnou aktivitu. Čas strávený s vašimi nejbližšími je k nezaplacení.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.