Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Kozoroh

Kozoroh: Horoskop na dnešní den

22. 12. - 20. 1.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Jedná se o čas, ve kterém dáváte přednost dlouhodobým závazkům před chvilkovou přitažlivostí. Na partnerovi si nejvíce vážíte zodpovědnosti vůči rodině, pracovitosti a nenáročnosti na životní úroveň. A tyto hodnoty se s ním chystáte sdílet i vy sami.
Láska a sex

Láska a sex

Dostanete se dnes konečně k některým věcem, které jste doposud vytěsňovaly, ale které je pro vás velmi nutné znovu otevřít.

Práce a peníze

Práce a peníze

Pokuste se v den volna skloubit svou pracovní a osobní sféru tak, abyste nešidili ani jednu oblast. Pak budete teprve více spokojení.

Domov a rodina

Domov a rodina

Nemlžte dnes v žádném případě a říkejte věci narovinu. Jenom tak mezi vámi může zavládnout příjemná pohoda a kýžený klid.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2021 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.