Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Kozoroh

Kozoroh: Horoskop na dnešní den

22. 12. - 20. 1.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Ideální období pro rozvíjení partnerského života. Budete se s protějškem cítit jistě a milováni. Pozor ale na přílišnou přecitlivělost a vztahovačnost. Netoužíte po tom vyměňovat si ostré názory, ale spíše po tom vyměňovat si vášnivé polibky.
Láska a sex

Láska a sex

Co se týče chutí jako slané, sladké, tak se neshodnete. Ovšem na rozdíl od jídla jsou jiné oblasti, kde se shodnete dokonale.

Práce a peníze

Práce a peníze

Přijdete na to, že některé pracovní činnosti, na které jste se původně netěšili, vás vlastně docela baví a obohatili vás.

Domov a rodina

Domov a rodina

Domácí mazlíček je vždycky nový člen rodiny nejenom pro svého majitele, ale pro celou rodinu. Myslete na to a ptejte se.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.