Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro den 21.7. 2019
Kozoroh
včera | dnes | zítra

Ideální shoda pro dnešní den:
Kozoroh
22. 12. - 20. 1.
Hustá atmosféra v soukromí bude dnes a zítra eskalovat. Pokud cítíte, že nedokážete ovládnout rozbouřené emoce, raději se vytraťte za vlastním programem. Prim hraje pohyb na čerstvém vzduchu i meditace. Zkoušeli jste objímat stromy? Nebo se vykřičet?
Láska a sexLáska a sex
Nešlapte si po štěstí a neodmítejte pozvání na rande. Pokud se na to necítíte, odložte ho o pár dní. Ctitel na vás rád počká.
Práce a penízePráce a peníze
Otázka společných financí je velmi ožehavá. Když se tohle téma otevře, nejednejte arogantně. Vždyť jde i o váš prospěch.
Domov a rodinaDomov a rodina
Merkur působí větší bloky v komunikaci. Nemáte potřebu mluvit o svých pocitech. Říkáte si, že je blízcí stejně nepochopí.
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.