Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro den 18.1. 2019
Kozoroh
včera | dnes | zítra

Ideální shoda pro dnešní den:
Kozoroh
22. 12. - 20. 1.
Hvězdy vám nedopřejí oddych ani na konci týdne. Na pracovním poli se objevila osoba, která vám není po chuti. Víte, že konkurence nikdy nespí, a proto se snažíte zjistit co nejvíce podrobností. Dejte dobrý pozor, aby vaše postavení nikdo neohrozil.
Láska a sexLáska a sex
Zemitý erb Kozorohů nemá hádky ve vínku. Proto se snažte zachovat chladnou hlavu, i když se vám horká krev hrne do hlavy.
Práce a penízePráce a peníze
Vnitřní radar zafunguje a varuje vás před člověkem, na němž vám něco nesedí. Dost možná se vám snaží mazat med kolem úst.
Domov a rodinaDomov a rodina
Zachovat klid nebude dnes večer vždycky snadné, ale pomoci vám mohou nejmladší členové rodiny, případně zvířecí miláčkové.
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701

banner 2015


DOPORUČUJEME


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2018. E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 44 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.