Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Kozoroh

Kozoroh: Horoskop na dnešní den

22. 12. - 20. 1.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Cesta k úspěchům je dlouhá a plná překážek. Pokud se však rozhodnete, že chcete dosáhnout svých snů, věřte, že žádná z nich vás nedokáže zastavit. Dnes vás čeká další zkouška. Buďte klidní a překonejte překážku, jež stojí mezi vámi a vašimi cíli.
Láska a sex

Láska a sex

Jste unavení a poslední na co myslíte jsou milostné hrátky? Vysvětlete partnerovi situaci a vyhněte se hloupému nedorozumění.

Práce a peníze

Práce a peníze

Nenechte se ovlivňovat hloupými řečičkami vašich kolegů. Beztak z nich mluví hlavně závist a pocit vlastní neschopnosti.

Domov a rodina

Domov a rodina

Nenechte si dnes pokazit náladu poznámkami vašich pubertálních potomků. Hormony s nimi teď hází a mluví dřív než přemýšlí.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.