MENU
Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Kozoroh

Kozoroh: Horoskop na dnešní den

22. 12. - 20. 1.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Nemusíte se omlouvat za každou chybu, které se dopustíte. Nikdo není neomylný. Na pracovišti přešlapy rychle zachráníte, v soukromí vám hlavu nikdo neutrhne. Největší překážku ovšem nosíte sami v sobě. Jste na sebe přísní a podrýváte svou autoritu.
Láska a sex

Láska a sex

Při seznamování si připadáte jako slon v porcelánu a jste kvůli tomu nazlobení na celý svět. Není divu, že z toho nic nebude.

Práce a peníze

Práce a peníze

Zkoušíte alternativní cesty, jak se dobrat k plánovanému cíli. Neplýtvejte drahocennou energií a věřte osvědčeným přístupům.

Domov a rodina

Domov a rodina

Zdravotní potíže jsou především psychosomatického rázu. Potřebujete se vnitřně zklidnit a rychle obnovit životní rovnováhu.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.