Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Rak

Rak: Horoskop na dnešní den

22. 6. - 22. 7.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Vlivem Marsu v Beranu nastává obtížný den pro vaší psychiku. Pokuste se, neplánovat si náročné pracovní zkoušky. Ani vy, kdo ještě studujete, nemáte v těchto dnech zrovna stabilní výkony. To si naopak můžete kompenzovat v soukromí, kde si u o toho, co vás baví, odpočinete.
Láska a sex

Láska a sex

Přebírat si partnery v rámci kamarádství či dokonce v rodině, to je pro vás naprosto nepředstavitelné. Hrajete otevřeně.

Práce a peníze

Práce a peníze

Vydávat firemní časopis by mohlo být velmi zajímavé, zvláště pokud máte ve firmě psavce, kteří by se toho úkolu rádi ujali.

Domov a rodina

Domov a rodina

Strávit večer příjemnou četbou může být ideálním programem pro vás, i některé vaše rodinné příslušníky. Ti druzí se zabaví.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.