MENU
Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Rak

Rak: Horoskop na dnešní den

22. 6. - 22. 7.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Druhá polovina ledna nebude patřit k těm nejjednodušším, drazí Raci, ale naučíte se mnohému, co se vám bude hodit. Přijdete na kloub věcem, na které byste bez námahy nikdy nepřišli a nerozvinuli se dál. Život je evoluce a ta určitě není bezbolestná.
Láska a sex

Láska a sex

Možná vám na jazyk nepřijdou správná slova, která by vyjádřila vaše city. Zkuste koupit květiny nebo jinou drobnost, která potěší.

Práce a peníze

Práce a peníze

Soustřeďte se na práci a dotáhněte vše do konce. Brzy zažijete nudu i v práci. Ale teď se připravte na dávku návalového stresu.

Domov a rodina

Domov a rodina

Každodenní rituály nejsou hlouposti z návyku, ale jsou spouštěčem dobrého dne a úspěchu. Tak je nezanedbávejte. Hlavně ty ranní.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.