Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Rak

Rak: Horoskop na dnešní den

22. 6. - 22. 7.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Slunce i Merkur, oba ve znamení Vah, vás obdarovávají nesmírně hlubokou fantazií, což je přínosem také ve vaší tvořivosti. Kladete důraz na naděje, splněná přání a vaši schopnost získávat přátele a vlivné osoby. Otázky rodiny a kariéry už tak uspokojivé nejsou.
Láska a sex

Láska a sex

Budete lákat do svých osidel svého milovaného, a to natolik dovedně, že bude toužit prožít celý den jenom po vašem boku.

Práce a peníze

Práce a peníze

Budete mít dnes velmi napilno, což vás ale nezastaví ve vašich dalších stereotypních každodenních činnostech. Jste tahouni.

Domov a rodina

Domov a rodina

Nebude vám sedět několik detailů, které budete chtít doma od vašich blízkých vysvětlit a přijdete na to, že vše lze řešit.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2021 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.