MENU
Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Rak

Rak: Horoskop na dnešní den

22. 6. - 22. 7.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Na konci pracovní části týdne vás zaskočí sexuální jiskření v kruhu blízkých. Známého člověka uvidíte v úplně jiném světle! Atmosféra při společném posezení by se dala krájet a hvězdy naznačují žhavý románek na jednu noc. Hlavně promyslete následky.
Láska a sex

Láska a sex

Vážné vztahy nemají ustláno na růžích. Problémy nafukujete a říkáte si, že se to mezi vámi jen tak nespraví. To je omyl!

Práce a peníze

Práce a peníze

Na pracovišti byste potřebovali mít dvě hlavy a čtyři ruce, abyste se vypořádali s náporem úkolů. Nenechte se fyzicky zničit.

Domov a rodina

Domov a rodina

V soukromí chcete mít všechno pod palcem, což vás stojí spoustu energie. Zkuste to pro jednou nechat jen tak volně plynout.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, ES PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.