Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro den 20.3. 2019
Rak
včera | dnes | zítra

Ideální shoda pro dnešní den:
Rak
22. 6. - 22. 7.
V zaměstnání vás uprostřed týdne něco dopálí. Jste naštvaní a za vším bude s největší pravděpodobností stát nadřízený. Dotkne se vás neobjektivní hodnocení a kolegové parazitující na konexích. Rozčilování vám k ničemu nepomůže, dýchejte zhluboka.
Láska a sexLáska a sex
Protějšek vám pofouká bolístku, ale jeho léčba má své hranice. Očekává, že mu jeho schopnost naslouchat něčím vynahradíte.
Práce a penízePráce a peníze
Pohodové klima v zaměstnání je minulostí. Zkuste se nad problémy povznést a všímejte si svého. Sami stejně nic nezměníte.
Domov a rodinaDomov a rodina
Večer strávený s rodinou je pro vás po práci zaslouženým odpočinkem. Kvůli bohaté diskusi ani nemusíte sahat po ovladači.
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701

banner 2015

 

DOPORUČUJEME


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.