Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Rak

Rak: Horoskop na dnešní den

22. 6. - 22. 7.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Rozhodně nepodceňujte některé složitější povahy ve vašem pracovním okolí. I když nemáte chuť se v nich vyznat, prozkoumejte jejich podezřelé aktivity. I denní harmonogram si nechte udělat zkušenějším kolegou, neprohloupíte. Je třeba být obezřetní.
Láska a sex

Láska a sex

S letním sluníčkem se u vás objeví touha více riskovat a užívat si dobrodružství. Zatoužíte třeba po koupání bez plavek.

Práce a peníze

Práce a peníze

Cosi je pro vás vyčerpávající, ale berte to jako úkol, kdy vychováváte druhé k tvůrčí práci. Pracovní teorie vás inspirují.

Domov a rodina

Domov a rodina

Finanční vydání za rodinné nákupy dnes vyletí o pár nul vyšší než jste čekali, stejně jako váš tlak. Raději se nerozčilujte.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.