Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro den 19.5. 2019
Rak
včera | dnes | zítra

Ideální shoda pro dnešní den:
Rak
22. 6. - 22. 7.
Konečně prožíváte víkend přesně podle svého gusta. S rodinou to ještě trochu skřípe, ale pokud se budete věnovat sportovním aktivitám, žádné zásadní problémy vás nezaskočí. Narůstá račí kondice a spolu s ní se vrací dobrá nálada. Tak si ji uchovejte.
Láska a sexLáska a sex
Ve společnosti se umíte pohybovat s ladností a přesně vycítíte, jak se v konkrétní situaci zachovat. Svět vám leží u nohou.
Práce a penízePráce a peníze
V těchto dnech můžete dostat skvělou nabídku, díky níž se vyřeší napjatá ekonomická situace. Musíte reagovat bleskurychle.
Domov a rodinaDomov a rodina
Nadchnete se pro zahradničení. I když nemáte žádnou velkou zahradu, vykouzlíte z balkonu nebo parapetu úchvatný kout přírody.
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.