Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro den 18.1. 2019
Rak
včera | dnes | zítra

Ideální shoda pro dnešní den:
Rak
22. 6. - 22. 7.
Raci mají ve zvyku dělat všechno podle svého nejlepšího vědomí a svědomí. V pátek se ovšem všeználkovská povaha ocitne v úzkých a oceníte pomocnou ruku. Kamarádi vás nenechají ve štychu. Pokud se budete řídit dobrou radou známého, neuděláte chybu.
Láska a sexLáska a sex
Prahnete po dotyku milovaného člověka, ale nejdete na to od lesa. Spíš to vypadá, jako byste od sebe chtěli miláčka odehnat.
Práce a penízePráce a peníze
Snažíte se šéfovi vnutit svůj názor stůj co stůj. To se mu příliš nezamlouvá. Raději rychle vycouvejte a nechte ho vystydnout.
Domov a rodinaDomov a rodina
Nezapomeňte vyzvednout děti ze školy nebo kroužku. Ušetříte si nepříjemnosti a vysvětlování. Nemluvě o naštvaných potomcích.
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701

banner 2015


DOPORUČUJEME


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2018. E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 44 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.