Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro den 20.7. 2019
Rak
včera | dnes | zítra

Ideální shoda pro dnešní den:
Rak
22. 6. - 22. 7.
Obliba Raků ve společnosti nadále narůstá. Jednak se setkáte s obdivem svého zevnějšku, ale především okolí docení vaše osobnostní kvality. Není divu, že jste celí rozzáření. To ještě znásobí váš úspěch u opačného pohlaví. Fantastický kolotoč emocí!
Láska a sexLáska a sex
Zadaní Raci by měli držet emoce zkrátka. Jste znamením, v jehož nitru to non-stop vře. Ale tentokrát si dejte studenou sprchu.
Práce a penízePráce a peníze
Pokud to je možné, vyhněte se zbytečným investicím. Teď se vám zdají jako fantastický nápad, ale za pár dní bude vše jinak.
Domov a rodinaDomov a rodina
Nemáte-li nic důležitějšího na práci, nařiďte si očistnou kúru. Bylinky, Slunce a čerstvý vzduch jsou silnější, než myslíte.
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.