Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Rak

Rak: Horoskop na dnešní den

22. 6. - 22. 7.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Prosinec symbolizuje pro Raky měsíc splněných přání! Zamyslete se hned na začátku, co by měl vám měl vesmírný objednávkový servis doručit do konce roku a s jakými změnami byste rádi začali od prvního ledna. Šance na jejich realizaci jsou velmi vysoké.
Láska a sex

Láska a sex

Romantika vás obklopuje v nejčistší podobě. Skromnost stranou, velkou zásluhu na tom máte přímo vy sami. Tak si to užívejte.

Práce a peníze

Práce a peníze

Patříte sice mezi skromná znamení, ale finanční jistota je pro vás nesmírně důležitá. Proto vám spadne velký kámen ze srdce.

Domov a rodina

Domov a rodina

Pokud jste se v uplynulých týdnech věnovali domácnosti, máte hotovo. V opačném případě cítíte potřebu hnízdit a upravovat.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2021 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.