Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Rak

Rak: Horoskop na dnešní den

22. 6. - 22. 7.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Ty, které sužuje vlivem pandemie nějaký dlouhodobější problém, dnes budou napadat myšlenky na to, jak se ho co nejdříve zbavit. A to ideálně do Vánoc. Řešení jistě existuje, možná bude dobré se o něm poradit s přáteli. Zkuste jim zavolat a proberte to spolu.
Láska a sex

Láska a sex

Nezadaní by rádi pozvali vyhlédnutou osobu na procházku. Dnešní energie vás podporují, odhoďte tedy obavy a zkuste své štěstí!

Práce a peníze

Práce a peníze

Pokud vám dnes pomyšlení na pondělní pracovní povinnosti způsobuje bolest žaludku, něco není v pořádku. Zamyslete se nad tím.

Domov a rodina

Domov a rodina

Nenechte se dnes rozhodit zprávami, které nejsou moc příjemné. Nakonec se totiž ukážou jako nepřesné a pořádně zkreslené.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.