Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Rak

Rak: Horoskop na dnešní den

22. 6. - 22. 7.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Nemáte dnes právě svůj den, a tak se nepouštějte do žádných větších akcí. Hvězdy vám ve vašem snažení moc nepomohou, takže uděláte nejlépe, pokud si naplánujete jen velmi nenáročný program, nebudete vyhledávat diskuze a budete se věnovat koníčkům.
Láska a sex

Láska a sex

Pozor na dnešní pletky se zadanými! Nechcete snad přijít o své domácí zázemí nebo ve rvačce s jeho drahou polovičkou o zuby.

Práce a peníze

Práce a peníze

Zajímavý nápad může přijít z úplně nečekaného zdroje. Budete chvíli pochybovat, jestli je použitelný, ale nakonec zajásáte.

Domov a rodina

Domov a rodina

Odpoledne byste měli trávit v klidu a pokud možno o samotě. Doma s knihami nebo procházkou do přírody. Hlavně nic neřešit.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web pouľívá k poskytování sluľeb, personalizaci reklam a analýze návątěvnosti soubory cookie. Pouľíváním tohoto webu s tím souhlasíte.