MENU
Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Rak

Rak: Horoskop na dnešní den

22. 6. - 22. 7.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Čekají vás změny, kterých se budete děsit, ale není třeba. Jsou totiž velmi potřebné, i když se vám nemusí ani trochu líbit. V budoucnu však zjistíte, že to byly ty nejlepší nepříjemnosti ve vašem životě, bez nichž byste strnuli na jednom místě.
Láska a sex

Láska a sex

Promluvte si se svým protějškem o citech, které zoufale držíte pod pokličkou už delší dobu. Bude vám naslouchat a pochopí vás.

Práce a peníze

Práce a peníze

Na obzoru se objeví nové příležitosti, jen se jich včas chopte, než vám je vyfoukne někdo jiný, přináší totiž zajímavé ohodnocení.

Domov a rodina

Domov a rodina

Nebuďte doma, ale raději si vyrazte do města, potřebujete to jako sůl, aby se konečně uvolnila velmi dlouho zatuchlá atmosféra.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.