Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Beran

Beran: Horoskop na dnešní den

21. 3. - 20. 4.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Peníze a majetek - to jsou dva aspekty, které výrazně vylepšuje pondělní přechod Slunce do Raka. I hvězdy vás ženou vpřed, vstříc novým pracovním či životním partnerům, tvorbě a dětem. Toužíte-li po dítěti, může se zadařit. Tvoříte-li, do roka přijde velký posun!
Láska a sex

Láska a sex

Raději si dnes udělejte večer jenom pro sebe, i kdyby se vám chtělo někoho svádět. Potřebujete si občas srovnat myšlenky.

Práce a peníze

Práce a peníze

Nezaměstnaní, vrhněte se na sepisování životopisů. Inspirujte se na internetu a budete to mít jedna dvě! Hvězdy vám pomohou.

Domov a rodina

Domov a rodina

Věnujte dnes chvilku úklidu nebo nějakým drobným úpravám v domácnosti. Vše vám půjde rychleji a budete mít z toho radost.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web pouľívá k poskytování sluľeb, personalizaci reklam a analýze návątěvnosti soubory cookie. Pouľíváním tohoto webu s tím souhlasíte.