Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro den 20.3. 2019
Beran
včera | dnes | zítra

Ideální shoda pro dnešní den:
Beran
21. 3. - 20. 4.
Venušina přízeň začíná hrát do karet v oblasti financí. Zamyslete se nad tím, co je v pracovní sféře vaší nejsilnější stránkou. Pracujte na sobě, vzdělávejte se, cestujte, případně zvažte možnost vlastního podniku. Teď můžete udělat díru do světa.
Láska a sexLáska a sex
Mohli byste mít klidně deset protějšků na každém prstu, ovšem vy bojujete o srdce jediného. Zamilovali jste se až po uši.
Práce a penízePráce a peníze
V poslední březnové dekádě můžete zkusit štěstí ve hře. Ať jde o vědomostní soutěže nebo loterii, šance jsou teď vysoké.
Domov a rodinaDomov a rodina
Je ideální doba k hledání koníčku, který vás s rodinou stmelí. Jestli bude souviset s hudbou, máte polovinu úspěchu v kapse.
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701

banner 2015

 

DOPORUČUJEME


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.