Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Beran

Beran: Horoskop na dnešní den

21. 3. - 20. 4.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Čtvrtek vám opět otevírá oblast sebevzdělání nebo on-line kurzů. Pokud už se na rozšiřování vzdělání v tuto dobu nechystáte, Luna přeje také vyřizování a zařizování na úřadech a celkově oblasti komunikace, podepisování smluv, dohod a soudů.
Láska a sex

Láska a sex

Hlavně aby nebyla nuda! To je pro vás dnes při výběru partnera to nejdůležitější. Nuda může partnerství velice poškodit!

Práce a peníze

Práce a peníze

Dbejte zvýšené opatrnosti při poskytování svých bankovních údajů. Můžete se dnes v návalu povinností snadno přehlédnout!

Domov a rodina

Domov a rodina

Váš byteček si nemůže vynachválit vaši zvýšenou touhu o jeho zvelebení. Po práci zajděte do obchodu s nábytkem pro inspiraci.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.