MENU
Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Beran

Beran: Horoskop na dnešní den

21. 3. - 20. 4.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Jaro se svým čerstvým vzduchem na vás působí jako podnět k očistě. Chcete se pohybovat v čistém a svěžím prostoru? Tak se pusťte do úklidu nejen bytu, zahrádky, chaty, šatníku, ale také své duše. Duše je totiž prostor, který potřebuje uklidit nejvíce.
Láska a sex

Láska a sex

Jaro zapaluje lýtka i zapřisáhlým odpůrcům mimomanželských vztahů. Jste-li ženatí, raději kolem sebe moc očkem neházejte.

Práce a peníze

Práce a peníze

Vaše silné období ještě nepolevuje, tak využijte svou energii a elán dokud to jde. Co uděláte teď, později jako když najdete.

Domov a rodina

Domov a rodina

Vaše city k blízkým se přímo rozzáří. Možná vás někdy přepadaly pochybnosti, jestli jste opravdu šťastní, dnes nepochybujete.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.