Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro den 20.7. 2019
Beran
včera | dnes | zítra

Ideální shoda pro dnešní den:
Beran
21. 3. - 20. 4.
Platonicky zamilované i čerstvě zadané Berany podporuje sám jejich vládce Merkur. Snaží se, aby nově navázaná známost získala statut naplněné lásky. Ruku v ruce se štístkem Jupiterem se mu to jistě podaří. Neseďte o víkendu doma a jděte se bavit.
Láska a sexLáska a sex
Nemusíte mít strach ani v případě, že jste s partnerem svoji. Letní počasí láká do přírody, kde nezůstane u letmých polibků.
Práce a penízePráce a peníze
Rozpočet vypadá vyrovnaně. Z vyšších sfér každopádně nehrozí žádné velké výdaje. Tak nevyhazujte drobné. Korunka ke korunce!
Domov a rodinaDomov a rodina
Rodina přijde s návrhem na trávení víkendu mimo domov. Než stačí vyložit podrobnosti, začnete s balením. Chcete změnit klima.
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.