Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Beran

Beran: Horoskop na dnešní den

21. 3. - 20. 4.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Teplo rodinného krbu je to, na čem byste o dnešním svátku rádi pracovali. Jestliže zatím dáváte přednost nezávaznému životu, začnete vážně uvažovat o změně. Je proto ideální doba pustit se pozvolna do výběru vhodné nemovitosti pro vaši možnou budoucí rodinu.
Láska a sex

Láska a sex

Než dostanete některé věci ve vašem vztahu pod kontrolu, bude vám to ještě chvíli trvat, ale rozhodně se tím nemusíte rmoutit.

Práce a peníze

Práce a peníze

Pokuste se být dnes více aktivní, pokud si přejete stihnout všechno přesně tak, jak jste si předsevzali. Pak budete spokojeni.

Domov a rodina

Domov a rodina

Dejte si dnes na čas s náročnými úkoly, protože jinak budete mít stále pocit, že byste mohli udělat více nebo naopak méně.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2021 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.