Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Beran

Beran: Horoskop na dnešní den

21. 3. - 20. 4.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Rodinné vztahy mohou být někdy pěkně komplikované. Ukažte nejbližším svou velkorysost a odpusťte jim. Určitě to pro vás není lehké, o to více to však vaši příbuzní ocení. Nemá cenu se neustále ohlížet do minulosti. Pokud zapomenete, uleví se vám.
Láska a sex

Láska a sex

Zamyslete se nad tím, co je podstatou vašeho vztahu. Má být sex opravdu tím nejdůležitějším? Je to velice pomíjivá hodnota.

Práce a peníze

Práce a peníze

Splaťte všechny své dluhy, dokud máte peněženku plnou. Spadne vám tak kámen ze srdce a ušetříte si jak starosti, tak peníze.

Domov a rodina

Domov a rodina

Nenechte se zbytečně vynervovat. Překonejte únavu a dodělejte své povinnosti do konce. Hledejte podporu u svých nejbližších.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.