MENU
Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Beran

Beran: Horoskop na dnešní den

21. 3. - 20. 4.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Na konci týdne už toho máte akorát tak po krk. Není divu, že se to projeví na podlomeném zdraví. Ohroženy jsou hlavně nervy, které se vlivem nahromaděných negativních pocitů zablokují. Víkendový program naplánujte s ohledem na vyčerpaný organismus.
Láska a sex

Láska a sex

Ukažte miláčkovi, že jste obyčejným smrtelníkem. Bude mít pro vás větší pochopení a postará se, abyste byli zase brzy fit.

Práce a peníze

Práce a peníze

Trváte na svém za každou cenu, i když se přete o naprostou maličkost. Nebylo by lepší mávnout nad tím rukou. Ve hře nic není.

Domov a rodina

Domov a rodina

Vyhněte se člověku, který je vám protivný. Rodinná sešlost by vám odčerpala poslední zbytky sil. Je moudřejší myslet na sebe.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, ES PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.