Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Beran

Beran: Horoskop na dnešní den

21. 3. - 20. 4.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Budete mít pocit, že nejste dostatečně oceněni. Výsledkem bude nespokojenost projevující se zvyšováním hlasu, netrpělivostí a ostřejšími výrazy také nebudete šetřit. Docílíte tím však jenom toho, že se vám budou vyhýbat jak přátelé, tak celá rodina.
Láska a sex

Láska a sex

Partner dnes, stejně jako vy, nevstal pravou nohou. Proto se raději každý věnujte vlastním záležitostem. Vyhnete se hádkám.

Práce a peníze

Práce a peníze

V práci se vám nedaří? Věřte, že to rozhodně není tak špatné, jak se zdá. Váš šéf vidí váš potenciál, jen to nedává najevo.

Domov a rodina

Domov a rodina

Rodina si rozhodně nezaslouží, aby trpěla vašimi pracovními neúspěchy. Naštěstí si to včas uvědomíte a napravíte své chyby.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.