Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro den 19.5. 2019
Beran
včera | dnes | zítra

Ideální shoda pro dnešní den:
Beran
21. 3. - 20. 4.
Neutěšené soukromí žene Berany k jednání, které by si záhy vyčítali. Hlavně chuť na nevěru si zakažte hned v začátcích. Od fantazírování je dnes krátká cesta k realizaci, zejména pokud vás čeká společenská akce. Vyplatí se držet dál od alkoholu.
Láska a sexLáska a sex
Temperament nezapřete. Nemáte tolik podnětů, kolik byste v intimním životě potřebovali. Nevybouřené vášně se derou na povrch.
Práce a penízePráce a peníze
Nežijte nad své možnosti! Líbí se vám značkové oblečení, designový nábytek i luxusní jídlo a pití. Dejte od nich ruce pryč.
Domov a rodinaDomov a rodina
Shodnout se na víkendových plánech se všemi členy domácnosti je takřka nemožné. Pohádáte se i kvůli televiznímu programu.
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.