Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Beran

Beran: Horoskop na dnešní den

21. 3. - 20. 4.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Po prozkoumání vašeho stavu financí zjistíte, že na tom s rezervami nejste zrovna nejlépe. Porozhlédnete se proto po nějakém spoření se zajímavým výnosem. Také i uděláte výpočet, kolik budete schopni na účet posílat. Budete ho pečlivě dodržovat.
Láska a sex

Láska a sex

Nenechte si od partnera poroučet. Dnes bude mít sklon diktovat vám, co máte a nemáte dělat. To není cesta ke zdravému vztahu.

Práce a peníze

Práce a peníze

Naučte se znát limity a nepřekračovat je. Osud vám udělí cennou lekci. Poučte se z ní a příště se vyhnete stejným chybám!

Domov a rodina

Domov a rodina

Nebuďte ke svým potomkům tolik kritičtí. Máte sklon trochu ztrácet soudnost, což vašim dětem značně podkopává sebevědomí.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.