MENU
Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Beran

Beran: Horoskop na dnešní den

21. 3. - 20. 4.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Planeta Mars vás dnes hodně ovlivní. Co to pro vás znamená? V průběhu dne vám budou pomalu ale jistě ubývat síly. Naplánujte proto veškeré namáhavé činnosti a aktivity na ráno či dopoledne. Ušetříte si tak zbytečné přemáhání a hloupé chyby.
Láska a sex

Láska a sex

Partnerem se dnes nechte jenom rozmazlovat. Raději se nepouštějte do zbytečných polemik a hádek. Výsledek by byl nevalný.

Práce a peníze

Práce a peníze

Pracovní den pro vás bude více vyčerpávající než obvykle. Přesto se vám podaří vyřídit některé důležité povinnosti a resty.

Domov a rodina

Domov a rodina

Večer padnete vyčerpáním. Vysvětlete svým blízkým, že potřebujete klid, jinak by mohlo dojít ke zbytečným nedorozuměním.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.