Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro den 18.1. 2019
Beran
včera | dnes | zítra

Ideální shoda pro dnešní den:
Beran
21. 3. - 20. 4.
S Marsem v zádech můžete dosáhnout vysokého skóre. Dřívější výkyvy nálad a neutěšená fyzická kondice se nyní zlepšují. Cítíte, že vás jen tak něco nepoloží na lopatky. Jestliže jste bojovali se zdravotními problémy, teď je konečně vyženete z domu.
Láska a sexLáska a sex
Máte chuť vyzkoušet něco neobvyklého, ale cítíte, že k tomu není úplně ideální klima. Hvězdy radí, abyste netlačili na pilu.
Práce a penízePráce a peníze
Pohráváte si s myšlenkou, zda nezkusit v zaměstnání něco nového. Máte pocit, že vám vedoucí kolegové brání v kariérním růstu.
Domov a rodinaDomov a rodina
Není od věci poradit se se staršími příbuznými. Tentokrát letité zkušenosti oceníte, jsou nadčasové, byť to tak nevypadá.
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701

banner 2015


DOPORUČUJEME


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2018. E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 44 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.