MENU
Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Beran

Beran: Horoskop na dnešní den

21. 3. - 20. 4.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Ti, kteří mají potomky, mohou zažít perné chvíle. Zachovejte chladnou hlavu, nezkazilo je vaše okolí, ale vše odkoukali od vás, tak si to přiznejte. Pokud jim budete vyčítat něco, co děláte vy sami, nikdy se nezklidní. Naopak vám budou dělat jen naschvály.
Láska a sex

Láska a sex

Nepříjemné hádky se uklidní, ale budete muset najít schůdný kompromis, který uspokojí obě strany. To nebude vůbec jednoduché.

Práce a peníze

Práce a peníze

Neděste se pokud šly vaše finance dolů. Brzy se vymrští zase nahoru. Kdyby finanční graf byl rovná čára, byla by to nuda.

Domov a rodina

Domov a rodina

Vaše rodina vás podpoří, ať už děláte cokoliv. Jen neházejte všechny starosti jen na ně, protože jste to vy, kdo se posouvá vpřed.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.