Detail horoskopu

Beran

Beran: Horoskop na včera

21. 3. - 20. 4.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Budete mít dnes v první řadě pocit, že charakter vztahu mezi několika podivně komunikujícími kolegy bude založen na něčem, co vám osobně uniká. Nehledejte ale záhady tam, kde nejsou, může jít jenom o nevinný vtípek nebo parodii filmu. Doma bude klid.
Láska a sex

Láska a sex

Dnes budete s vaším milovaným partnerem jako den a noc. Na vás bude spíše patrná distance a na něm zase pověstná přímost.

Práce a peníze

Práce a peníze

I když i dnes budete muset vyřizovat nějaké pracovní záležitosti, ostatně zač byste jinak brali plat, najdete si čas na sebe.

Domov a rodina

Domov a rodina

Mezi mužem a ženou, kteří je velký rozdíl v přístupu k domácnosti, alespoň z vašeho dnešního úhlu pohledu. Budou neshody.

Ideální shoda pro včerejší den:

Horoskop na včerejší den
22. 4. 2021
Čtvrtek pořádně otřese vaším stereotypem. Celý den nevycházíte...
celý horoskop

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.