Detail horoskopu

Váhy

Váhy: Horoskop na včera

23. 9. - 23. 10.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Nejspíše se bojíte do svého nového vztahu položit naplno. Bojíte se situace, že budete ten, kdo má rád víc, nebo dokonce jediný, kdo miluje. Tak si místo užívání blaženého pocitu zamilovanosti děláte vrásky. Navíc zbytečně, váš vztah bude rovnocenný.
Láska a sex

Láska a sex

Pravděpodobně jste se v minulosti zklamali v lásce. Ovšem ne každý člověk je stejný. Připusťte si to a nepříjemné obavy zmizí.

Práce a peníze

Práce a peníze

Na začátku pracovního týdne budete trochu nepozorní kvůli úvahám o své nové lásce. Takže pozor zejména na pracovní úrazy!

Domov a rodina

Domov a rodina

Je čas trochu kvůli své nové lásce provětrat šatník. Hezky se ustrojte a užívejte si bez obav znovu nabytý pocit sebevědomí.

Ideální shoda pro včerejší den:

Horoskop na včerejší den
24. 5. 2020
Patrně si říkáte, zda je správně, že jste tolik otevření...
celý horoskop

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.