Detail horoskopu

Váhy

Váhy: Horoskop na včera

23. 9. - 23. 10.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Od ranních hodin vám Venuše v Panně svým sextilovým aspektem přeje ve vzájemných sympatiích a lásce. Pracovní sféra taktéž nezůstává pozadu. Lze očekávat nové možnosti, které, budou-li uchopeny do doby polední siesty, přinesou patřičný zisk, který je třeba.
Láska a sex

Láska a sex

Budete moc toužit po tom, abyste usínali za letních večerů po něčím boku, stejně jako se vedle něj do letních rán probouzet.

Práce a peníze

Práce a peníze

Nesmíte dnes dělat unáhlené závěry, i když se některá zakázka bude tvářit všelijak, věci budou mít totiž proměnlivý vývoj.

Domov a rodina

Domov a rodina

Velké nákupy vás po dlouhé době budou bavit, a tak se zdržíte mnohem déle, než jste původně plánovali. Ale budete spokojení.

Ideální shoda pro včerejší den:

Horoskop na včerejší den
4. 8. 2021
Velmi zřetelně se nyní dává do pohybu oblast vaší lásky...
celý horoskop

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.