Detail horoskopu

Štír

Štír: Horoskop na včera

24. 10. - 22. 11.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Je-li vám zcela jasné, že jste k jistému datu měli s nějakým úkolem být hotovy a je to právě dnešek, pak napněte síly a bojujte o výsledek. Přijdete na to, že ve chvílích stresu dovedete znásobit teplo. Důležitý je ale i odpočinek, tak na to myslete.
Láska a sex

Láska a sex

Budete mít dnes poněkud chudáčkovské průpovídky typu - já chudák už nemůžu ani nic říci a budete se trápit nedorozuměním.

Práce a peníze

Práce a peníze

Budete mít spoustu kariérních plánů, ale ne všechny se vám podaří díky pracovní zápřahu naplnit dokonale. Zítra je také den.

Domov a rodina

Domov a rodina

Budete si doma připadat jako gardedáma, protože mezi přáteli vašich teens bude jistá blízká vzdálenost ukazovat na vztah.

Ideální shoda pro včerejší den:

Horoskop na včerejší den
22. 4. 2021
Čtvrtek pořádně otřese vaším stereotypem. Celý den nevycházíte...
celý horoskop

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.