Detail horoskopu

Panna

Panna: Horoskop na včera

23. 8. - 22. 9.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Všechno se dnes daří, snad jen od oběda do podvečera buďte trochu opatrní v oblasti rodinných záležitostí. A jak jste na tom profesně? Mars ve Střelci hovoří za všechno a prozrazuje, že lepší dobu pro tvůrčí kreativitu a úspěchy si ani nemůžete přát.
Láska a sex

Láska a sex

Partner k vám nemusí být upřímný, nikoliv protože by vám něco tajil, ale protože neumí vyjádřit správné své nekonvenční touhy.

Práce a peníze

Práce a peníze

Vašemu podnikání se zadaří, když se nebudete bát zapojit vaše nekonvenční myšlení, protože to je přesně to, čím uspějete na trhu.

Domov a rodina

Domov a rodina

Pokud máte zvířata, věnujte jim dnes zvýšenou péči. Zima je vždy problematickým obdobím, kdy se snadno přihodí různé věci.

Ideální shoda pro včerejší den:

Horoskop na včerejší den
16. 1. 2022
Vlaky se zařazují do starých vyjetých kolejí a vy se jako...
celý horoskop

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.