Detail horoskopu

Panna

Panna: Horoskop na včera

23. 8. - 22. 9.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Vlivem Saturnu ve Vodnáři se dostanete do konfliktu s někým, kdo vám vyčítá něco natolik veřejně, aby si toho všimla celá firma. Budete to chtít reagovat asertivně a nenechat si to líbit. Doma naopak načerpáte kýžený klid a s protějškem i romantické chvíle.
Láska a sex

Láska a sex

Obvykle je to úsměv, zaujatý výraz tváře a oční kontakt, kterým oslníte. Dnes to ale bude výmluvné ano, kterým zabodujete.

Práce a peníze

Práce a peníze

Dnes to s vámi bude složité. I když budete v práci, tak jakoby jste tam vůbec nebyli. Musíte myslet na svůj drahý protějšek.

Domov a rodina

Domov a rodina

I když se s někým známým zastavíte na kus řeči, vypadáte, že se chystáte, co nevidět pokračovat v cestě. Dnes více relaxujte.

Ideální shoda pro včerejší den:

Horoskop na včerejší den
22. 4. 2021
Čtvrtek pořádně otřese vaším stereotypem. Celý den nevycházíte...
celý horoskop

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.