Detail horoskopu

Rak

Rak: Horoskop na včera

22. 6. - 22. 7.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Příjemnou vzpruhou se pro vás dnes stanou vaši přátelé, milí Ráčci. Proto se nevyhýbejte jejich návštěvám, mají uklidňující moc a schopnost vás vyvést z vašeho splínového tunelu! Příjemné posezení dodá rovnováhu a klid nejen vašemu tělu, ale i duši.
Láska a sex

Láska a sex

Nenuťte se dnes do polohy milovníka, když se v tom necítíte dobře. Váš partner vás má rád a pochopí, že nemáte svůj den.

Práce a peníze

Práce a peníze

Peněženku stále ještě nevytahujte a raději šetřete. Ale ani se příliš nepitvejte ve financích, prostě jeďte na úsporný režim.

Domov a rodina

Domov a rodina

Dopoledne bude ještě patřit povinnostem okolo domácnosti, ale odpoledne hvězdy doporučují setkání s přáteli či procházku.

Ideální shoda pro včerejší den:

Horoskop na včerejší den
30. 5. 2020
Slunce ve vašem znamení vám pomůže se sebevyjádřením při...
celý horoskop

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.