MENU

Detail horoskopu

Rak

Rak: Horoskop na včera

22. 6. - 22. 7.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Radujete se z víkendové idylky. S partnerem si hrajete do noty a nikdo nenaruší ani vaši rodinnou pohodičku. Otevírá se vám příležitost učinit zásadní životní změny. Čerstvě zadaní mohou začít uvažovat o společném bydlení. Najdete skvělou klícku.
Láska a sex

Láska a sex

Chemie funguje jako za starých dobrých časů. Jen abyste měli dostatek prostoru pro své radovánky. Čím zabavíte zvědavé děti?

Práce a peníze

Práce a peníze

Díky domácím vajíčkům, houbám z lesa nebo cuketě od kamarádky ušetříte korunky do rozpočtu. Začínáte počítat i drobné koruny.

Domov a rodina

Domov a rodina

Spojte příjemné s užitečným a domluvte ratolestem hlídání u příbuzných. Vzájemně se na sebe těší a vám zůstane volný byt.

Ideální shoda pro včerejší den:

Horoskop na včerejší den
19. 10. 2019
Příslušníky rodinného klanu podporujete, jak vám to čas,...
celý horoskop

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.