Detail horoskopu

Býk

Býk: Horoskop na včera

21. 4. - 21. 5.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Čtvrtek pořádně otřese vaším stereotypem. Celý den nevycházíte z údivu a rozhodně se nenudíte. Čekají na vás samé příjemné zážitky, které vás v mnohém posunou k perspektivní budoucnosti. V lásce se situace obrátí o 180° - blíží se k vám nový začátek!
Láska a sex

Láska a sex

Co je pro vás nejdůležitějším vodítkem při přijetí pozvánky na rande? Dnes si to budete muset neprodleně ujasnit. Bude důvod.

Práce a peníze

Práce a peníze

Někdo to s vámi myslí v zaměstnání natolik dobře, že si nebudete téměř jisti, co si o tom všem vlastně máte vůbec myslet.

Domov a rodina

Domov a rodina

V každém věku má smysl přestat kouřit, ať si kdo chce, říká, co chce, vždy to znamená snížení zdravotní rizika. Začněte dnes.

Ideální shoda pro včerejší den:

Horoskop na včerejší den
22. 4. 2021
Čtvrtek pořádně otřese vaším stereotypem. Celý den nevycházíte...
celý horoskop

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.