MENU

Detail horoskopu

Býk

Býk: Horoskop na včera

21. 4. - 21. 5.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Obviňujete kolegy a nadřízené, že se proti vám spikli. Chtěli byste se zapojit do lukrativního projektu a máte pocit, že nejste vítaní. Než vyvoláte konflikt, promluvte s nimi v klidu. Nejspíš vidíte neexistující problémy a přiléváte olej do ohně.
Láska a sex

Láska a sex

Mysleli jste si, že protiklady se přitahují. Teď zjišťujete, že vás odlišnosti rozčilují a zvažujete, zda ve vztahu setrvat.

Práce a peníze

Práce a peníze

Jeden zbytečný výdaj střídá druhý. Baví vás utrácet jen tak pro radost a tváříte se, jako by finanční zásoby byly bezedné.

Domov a rodina

Domov a rodina

Dávejte si pozor na zbytečné rozepře s příbuznými. Jste hákliví na každé slůvko a náhlého výbuchu vzteku později litujete.

Ideální shoda pro včerejší den:

Horoskop na včerejší den
19. 9. 2019
Závěr pracovního týdne je skvělým obdobím pro urovnání neshod...
celý horoskop

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, ES PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.