Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro den 24.5. 2019
Býk
včera | dnes | zítra

Ideální shoda pro včerejší den:
Býk
21. 4. - 21. 5.
I pátek je fantastickým dnem pro jednání s nejrůznějšími institucemi a řešení stížností. Jestliže potřebujete reklamovat nákladné zboží, udělejte to v těchto dnech. Dokážete prosadit své zájmy a domluvit se s protistranou bez nutnosti konfliktu.
Láska a sexLáska a sex
Spřízněná duše je okouzlena vaší energičností. Přitahuje ji zdravá sebejistota a ochranitelská náruč, kterou jí nabízíte.
Práce a penízePráce a peníze
Přestanete vytloukat klín klínem. Konečně se zamyslíte nad hospodařením a najdete trhlinu, kvůli níž přicházíte o peníze.
Domov a rodinaDomov a rodina
Pro blízké chcete to nejlepší, ale zapomněli jste se zeptat, jak to vidí oni. Zkuste se vžít do jejich pocitů a přibrzděte.

Horoskop na včerejší den
24. 5. 2019
Beran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Štír Střelec Kozoroh Vodnář Ryby
Protějšek vás žárlivostí přesvědčí, že jste pro něj stále...
celý horoskop

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.