Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Panna

Panna: Horoskop na dnešní den

23. 8. - 22. 9.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Zase se netěšíte po ránu do práce a už vám možná připadá, že je to trvalý stav. Ale neklesejte na mysli, i když můžete ještě pocítit podrážděnost a nechuť pracovat, je to už jen dozvuk vlivů, které pomalu odcházejí. Za pár dní vám bude zase lépe.
Láska a sex

Láska a sex

Nepodceňujte raději uštěpačnou poznámku svého miláčka. Na první pohled jen maličkost může v budoucnu ještě znamenat hodně!

Práce a peníze

Práce a peníze

Nejlépe přežijete pracovní dobu, pokud se nebudete pouštět do diskuzí s kolegy ani nadřízenými. Na to je vždycky času dost.

Domov a rodina

Domov a rodina

Zdravá strava vás láká, ale nevíte, jak se k ní bude stavit zbytek rodiny. Pokud se k vám nikdo nepřidá, nebuďte smutní.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web pouľívá k poskytování sluľeb, personalizaci reklam a analýze návątěvnosti soubory cookie. Pouľíváním tohoto webu s tím souhlasíte.