Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Panna

Panna: Horoskop na dnešní den

23. 8. - 22. 9.
Vybrat znamení Zavřít výběr
V této těžké a nejisté době bude na vás blahodárně působit komunikace s ostatními lidmi. I když dnes nebudete nejspíš v nejrůžovější náladě, nevyhýbejte se jejich společnosti a rozhovorům s nimi. Nemusíte řešit starosti či problémy, mluvte spolu o běžných věcech. I to pomáhá!
Láska a sex

Láska a sex

Podrážděnost a pocit, že musíte startovat na první našlápnutí, dnes může spolehlivě zahnat příjemná procházka s partnerem.

Práce a peníze

Práce a peníze

Chcete někomu z přátel pomoct najít nové zaměstnání, které stratil vlivem korony? Dnes náhodou narazíte na nabídku dobrého místa.

Domov a rodina

Domov a rodina

Nemusíte znát odpovědi na všechny otázky, které vám vaši blízcí položí. Přiznejte se, že něco nevíte. Nejste encyklopedie!

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.