MENU
Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Panna

Panna: Horoskop na dnešní den

23. 8. - 22. 9.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Dobrá konstelace planet vám otevřela cestu k financím a majetku a vy už tento vliv pomalu začínáte pociťovat. Peníze hrají zásadní roli ve společném majetku s další osobou nebo institucí. Navíc si našly cestu do vašeho života - zvýšíte tak svou hodnotu a prestiž.
Láska a sex

Láska a sex

Čím víc jí dáváte, tím víc jí máte. To je velmi jednoduchá rovnice, která platí na lásku obecně a ve vašem případě zvlášť.

Práce a peníze

Práce a peníze

Pokud požádáte o půjčku či hypotéku, mělo by všechno s financováním a realizací vašeho projektu dopadnout opravdu dobře.

Domov a rodina

Domov a rodina

Doma se dohromady nic neděje a vy to asi vítáte. Vždyť může být někdy jen prostý klid a pohoda, s běžnými domácími pracemi.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.