MENU
Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Panna

Panna: Horoskop na dnešní den

23. 8. - 22. 9.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Domluvíte jistému nerozumnému známému, který se podle vás chystá udělat velkou chybu. Vaše snaha je chvályhodná, ovšem smiřte se s tím, že nemusí být zcela oceněna. Každý má přece jenom své představy o životě a ty se občas neshodují s těmi vašimi.
Láska a sex

Láska a sex

Máte sklony k přecitlivělosti. Vaše vztahovačnost by pak mohla vést ke zbytečným hádkám a nedorozuměním. Snažte se ovládat.

Práce a peníze

Práce a peníze

Ve finančních záležitostech se vyznáte a dnešek vám navíc přinese notnou dávku potřebného štěstí. Ideální čas na investice.

Domov a rodina

Domov a rodina

Sousedé vás vytočí svojí ignorancí. Než se však rozhodnete zakročit, zamyslete se nad tím, zda nejste také někdy arogantní.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.