MENU
Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Panna

Panna: Horoskop na dnešní den

23. 8. - 22. 9.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milé Panny, dejte si pozor, koho si pouštíte do života. Na první pohled spokojené rodinné soužití vám někdo závidí. Zatímco vás přátelsky plácá po zádech, spřádá plány, jak vám uškodit. Všichni to s vámi nemyslí upřímně, tak si střežte soukromí.
Láska a sex

Láska a sex

Všímáte si slabých stránek nápadníků a přikládáte jim větší důraz, než se sluší. Zapomínáte, že dokonalé nejsou ani pohádky.

Práce a peníze

Práce a peníze

Připadáte si jako chobotnice. Přestože se tváříte flexibilně, schopnost pracovat na více projektech zároveň vám dá zabrat.

Domov a rodina

Domov a rodina

Po náročném dni nemáte dost trpělivosti. Ve vyhrocené chvíli neudržíte vztek na uzdě, což vás mrzí. Existuje statut omluvy.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, ES PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.