MENU
Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Panna

Panna: Horoskop na dnešní den

23. 8. - 22. 9.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Určitě si nelámejte hlavu starostmi a udělejte si pokud možno co nejpříjemnější den. Vytáhněte stará alba, otevřete láhev vína a kochejte se, kam jste to za celý ten čas dotáhli. A že jste to dotáhli daleko! Jen si to uvědomte a buďte na sebe pyšní.
Láska a sex

Láska a sex

Nezadaným pannám dnes přeje hodně velké štěstí. Zajděte si do společnosti, kde je o zábavu postaráno, a budete obletovaní.

Práce a peníze

Práce a peníze

Vím, že je těžké se občas nenechat vytočit nespolehlivostí ostatních, ale ovládejte se. Křik již nenapraví utržené ucho nádoby.

Domov a rodina

Domov a rodina

Zkontrolujte všechny vodovodní trubky, může se v nich objevit závada. Rovněž zkontrolujte vodoměr i elektroměr, zda jsou ok.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.