Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Panna

Panna: Horoskop na dnešní den

23. 8. - 22. 9.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Někteří vaši přátelé se domnívají, že jste někdo jiný. Pravděpodobně se opravdu chcete ostatním jevit jinačí a lepší. Přiznejte, co vám na sobě vadilo a klidně to ostatním vysvětlete detailně. Vaši známí nebo rodina na vás začnou být pyšní.
Láska a sex

Láska a sex

Akční programy pro dva u vás dnes nenajdou živnou půdu, mnohem raději byste se jenom povalovali někde na dece a relaxovali.

Práce a peníze

Práce a peníze

Začne jiná pracovní etapa. Zvláštní bude, že se vám zasteskne po sporech s bývalým obchodním partnerem. Ale jenom na chvíli.

Domov a rodina

Domov a rodina

Budete se rozumět s těmi rodinnými příslušníky, kteří budou ochotni připustit, že není nutné trávit celé léto odpočinkem.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.