Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro den 20.3. 2019
Panna
včera | dnes | zítra

Ideální shoda pro dnešní den:
Panna
23. 8. - 22. 9.
Postavení planet zesiluje vrozenou intuici a opatrnost. Obojí oceníte zejména v zaměstnání, kde si dáte pozor, jaké informace a před kým vypouštíte do světa. Zjistíte, že důvěřujete osobě, jejíž zájmy nejsou v souladu s vašimi. Chraňte své soukromí.
Láska a sexLáska a sex
Nenapadlo by vás, že si na drahou polovičku dělá zálusk konkurence. Opak je pravdou! Je čas, abyste bojovali za svou lásku.
Práce a penízePráce a peníze
Všechno se točí kolem vaší kariéry a zapomínáte na to, co je v životě skutečně důležité. Pozor, aby probuzení nebylo hořké.
Domov a rodinaDomov a rodina
Děti vás zaskočí náročnými požadavky, jež neodpovídají vašim možnostem. Zůstaňte v klidu a vysvětlete jim, jak se věci mají.
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701

banner 2015

 

DOPORUČUJEME


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.