Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Panna

Panna: Horoskop na dnešní den

23. 8. - 22. 9.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Duševní souhra s rodinnými příslušníky je tím, co vás v prosinci žene kupředu. Dřívější neshody jsou zapomenuty, vzájemně si důvěřujete a táhnete za jeden provaz. Zdá se, že adventní čas odstartujete v harmonickém duchu. Cítíte se spokojeně.
Láska a sex

Láska a sex

Ožehavých témat je ve vztahu na začátku měsíce víc, než se na první pohled může zdát. Připadáte si jako na minovém poli.

Práce a peníze

Práce a peníze

Nenechte se zlákat k předvánočnímu shonu a už vůbec si nevšímejte marketingových triků. Dárky pro rodinu pečlivě zvažte.

Domov a rodina

Domov a rodina

Proměnlivá nálada se projevuje i na domácí půdě. Nejspokojenější jste v kruhu svých dětí, u nichž víte, co můžete očekávat.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2021 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.