MENU
Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Panna

Panna: Horoskop na dnešní den

23. 8. - 22. 9.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Nic není úplně zdarma, i když občas dostáváme věci, jen tak za dobrý den, nakonec zjistíme, že za ně platíme vyšší cenu, než kdybychom vynaložili námahu hned na začátku a zařídili si to, co opravdu chceme, a ne to, co je pro nás pohodlným řešením.
Láska a sex

Láska a sex

Pro navázání úspěšného vztahu vám chybí sebedůvěra. Nejdřív obnovte lásku a úctu sami k sobě, a pak zažijete štěstí i ve vztazích.

Práce a peníze

Práce a peníze

Pokud nechcete mít ztráty, určitě dnes neriskujte. I stagnace zisků je pořád více než se propadnout do mínusu. Chvíli vyčkejte.

Domov a rodina

Domov a rodina

Vaši sourozenci jsou vám podobnější než si myslíte, jen vám to nechtějí dát najevo. Zavolejte jim a poptejte se jich na život.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.