Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Panna

Panna: Horoskop na dnešní den

23. 8. - 22. 9.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Máte dnes povinností nad hlavu a víkend se zdá být na míle daleko? Poproste milovanou polovičku o pomoc a naplánujte si společně páteční večer. Jak se říká, ve dvou se to lépe táhne. Nezapomeňte partnerovi poděkovat a ocenit jeho podporu a pomoc.
Láska a sex

Láska a sex

Přestaňte dělat z komára velblouda. Pokud máte potřebu dělat dramatické scény, najděte si pro ně někoho jiného než partnera.

Práce a peníze

Práce a peníze

Nezapomeňte, že povinnosti bývají málokdy zábavné, ale přesto se občas pracovat musí. Dnes se tedy překonejte a dodělejte resty!

Domov a rodina

Domov a rodina

Buďte svým potomkům oporou za každé situace. I když vás možná občas vytočí, postavte se za ně a ukažte, že jim důvěřujete.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.