Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Panna

Panna: Horoskop na dnešní den

23. 8. - 22. 9.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Snažíte se, jak můžete, ale stejně jsou vaše vztahy daleko od ideálu? Ani dnes se vám bohužel nevyhnou milostné pletky. Pokud se snažíte najít chybu, měli byste začít nejprve u sebe, ne u ostatních. Dejte si pauzu a zamyslete se nad tím, co chcete.
Láska a sex

Láska a sex

Věnujte své drahé polovičce trochu více času. Je pochopitelné, že máte spoustu práce, každý ale někdy potřebuje důkaz lásky.

Práce a peníze

Práce a peníze

Máte hlavu plnou nápadů a originálních myšlenek. Pokud se o ně podělíte se svými kolegy, vznikne z toho výjimečný projekt.

Domov a rodina

Domov a rodina

Držte se svých zásad a nenechte se přemluvit. Přestože to často není jednoduché, zásadovost je klíčem k úspěšné výchově.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.