Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro den 18.1. 2019
Panna
včera | dnes | zítra

Ideální shoda pro dnešní den:
Panna
23. 8. - 22. 9.
V závěru pracovní části týdne vás zaskočí tvrdý oříšek. Ocitáte se v situaci vyžadující rychlé řešení. I přes počáteční nervozitu a strach z neúspěchu se s tím poperete. Dejte si pozor na jazyk. Nechcete přece, aby všichni věděli, co se mohlo stát.
Láska a sexLáska a sex
Jste rádci k pohledání, ale v oblasti citů si nedokážete poradit. Klidně nechte události v rukou osudu, má s vámi své plány.
Práce a penízePráce a peníze
Držte si od těla riskantní nabídky, které sice hodně slibují, ale mohli byste kvůli nim také o hodně přijít. Nestojí za to.
Domov a rodinaDomov a rodina
Druhá polovina ledna je ideální, abyste pochopili myšlenkové pochody okolí. Nebraňte se konverzaci, jíž se snaží otevřít.
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701

banner 2015


DOPORUČUJEME


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2018. E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 44 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.