Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro den 19.5. 2019
Panna
včera | dnes | zítra

Ideální shoda pro dnešní den:
Panna
23. 8. - 22. 9.
Venuše v Býku může Pannám přinést novou lásku. Hlavně je nutné vědět, jaký protějšek k sobě chcete přivolat. V opačném případě zůstanete v klíčovou chvíli nerozhodně stát. Je libo románek na jednu noc, nebo chcete spíš slyšet znít svatební zvony?
Láska a sexLáska a sex
Zadaní začnou věřit, že to s polovičkou mohou dát znovu dohromady. Rozpomenete se na chvíle, kdy vám spolu bylo nejlépe.
Práce a penízePráce a peníze
Finanční problémy nejsou neřešitelné, proto se jimi nebudete nijak zvlášť zabývat. Nezasvěcení vám budou liknavost vyčítat.
Domov a rodinaDomov a rodina
Skvělý čas prožíváte jednak ve společnosti přátel a zároveň ve své rodině. Co takhle propojit dnes tyto dva světy v jeden?
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.