Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Střelec

Střelec: Horoskop na dnešní den

23. 11. - 21. 12.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Volný den přinese mimořádnou intuici a plno skvělých nápadů. Ty se mohou týkat podnikání i vašeho zaměstnání stejně, jako renovace vašeho domova. Proto byste dnes měli vzít do ruky tužku a vše si zaznamenat, ať na něco nezapomenete. Byla by to škoda!
Láska a sex

Láska a sex

Nebuďte dnes tím, kdo do vašeho vztahu vnáší dusno. Budete k tomu totiž mít velké sklony. Naopak projevte více tolerance.

Práce a peníze

Práce a peníze

Tento týden vám přinesl nejednu stresovou situaci. Napětí ve vás zůstalo, můžete se ho zbavit jógou či dechovým cvičením.

Domov a rodina

Domov a rodina

Je někde ve vašem okolí zajímavá výstava? Pokud ano, vemte své blízké a vyrazte dnes za trochou kultury. Neuškodí vám to!

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.