Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Střelec

Střelec: Horoskop na dnešní den

23. 11. - 21. 12.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Finance se v tomto období výrazně zlepšují, takže kolem odpoledních hodinu už můžete spokojeně rekapitulovat. Jak se říká, každému je dáno, co si zaslouží a vaše optimistická duše zcela jistě zásluhy má! Nenechte se tlačit nikam a nikým do kouta.
Láska a sex

Láska a sex

Říká se, že je pozdě brečet nad rozlitým mlékem. Tak zbytečně neřešte to, co změnit nemůžete a radši se věnujte přítomnosti.

Práce a peníze

Práce a peníze

Pokud dnes budete v práci, pracovní hádky vám budou připadat malicherné. Nenechte si kazit náladu a věnujte se všemu důležitému!

Domov a rodina

Domov a rodina

Budete mít dnes spoustu elánu a dovedete dělat věci natolik efektivně, že vám pak zbyde i plno volného času jenom pro vás.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2021 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.