Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro den 19.5. 2019
Střelec
včera | dnes | zítra

Ideální shoda pro dnešní den:
Střelec
23. 11. - 21. 12.
Neděli investujete do odpočinku a upevňování zdravotního stavu. Čeká vás náročný týden jak v zaměstnání, tak soukromé sféře. Přesčasy však budou vykoupeny příznivou finanční situací. Vysvětlete blízkým, co se chystáte udělat. Získáte v nich spojence.
Láska a sexLáska a sex
Partnerovo chování vás irituje a nedokážete zastavit nával negativních pocitů. Utečte ven, ať eliminujete ponorkovou nemoc.
Práce a penízePráce a peníze
Na druhé straně plotu je tráva vždycky zelenější. Nechcete-li se trápit zbytečně, neposlouchejte vychloubačné řeči okolí.
Domov a rodinaDomov a rodina
Vyřešte otázky rodinných financí, než to bude opravdu nutné. Může se to týkat dědictví i majetkového vyrovnání při rozvodu.
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.