Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro den 18.1. 2019
Střelec
včera | dnes | zítra

Ideální shoda pro dnešní den:
Střelec
23. 11. - 21. 12.
Pátek je plný vášně a svodů na zcestí. V okolí se objeví okouzlující osoba, která zažehne vášeň v srdci Střelců. Letmé pohledy a flirtování vám dávají důkaz toho, že sympatie jsou oboustranné. Singles, neodkládejte pozvání na rande. Není co ztratit.
Láska a sexLáska a sex
Pokud už doma někoho máte, všímejte si existujícího vztahu. Koketování s cizími protějšky vám jde, ale je dost nebezpečné.
Práce a penízePráce a peníze
Vypadá to, jako byste přišli na chuť i práci, kterou jste dříve nemohli ani cítit. Máte totiž tu nejpříjemnější motivaci.
Domov a rodinaDomov a rodina
Okolo se motá spousta kamarádíčků, kteří by rádi profitovali na vašem úspěchu. Dejte si pozor na to, komu z nich důvěřujete.
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701

banner 2015


DOPORUČUJEME


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2018. E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 44 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.