Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro den 20.3. 2019
Střelec
včera | dnes | zítra

Ideální shoda pro dnešní den:
Střelec
23. 11. - 21. 12.
Říkáte si, že už jste se v životě spálili tolikrát, že si na vás nikdo nepřijde. A právě to by mohlo být hlavním kamenem úrazu. V mezilidských vztazích zvažte, komu svěřujete svou důvěru. Nejspíš na vás parazituje některý kolega nebo rádoby kamarád.
Láska a sexLáska a sex
S intimnostmi se nikomu nesvěřujte. Pokud máte touhu zachovat své vnitřní prožitky, začněte psát deník a dobře ho schovejte.
Práce a penízePráce a peníze
S financemi je to v závěru měsíce jako na houpačce. Věříte, že se vám nemůže nic stát, ale riziko při investicích je vysoké.
Domov a rodinaDomov a rodina
Je těžké odmítnout blízkého člověka v nouzi. Pokud mu chcete opravdu pomoci, nic jiného nezbývá. Musí převzít odpovědnost.
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701

banner 2015

 

DOPORUČUJEME


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.