MENU
Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Střelec

Střelec: Horoskop na dnešní den

23. 11. - 21. 12.
Vybrat znamení Zavřít výběr
V minulém měsíci jste se pěkně rozjeli, ale nic netrvá věčně. Neschyluje se přímo k tragédii, ale velké úspěchy posledních dnů vám nebezpečně posílily sebevědomí a vy teď máte pocit, že můžete všem radit. Merkur s Marsem přináší možnosti konfliktů
Láska a sex

Láska a sex

Kdybychom čekali na setkání s ideálem, strávili bychom celý život v čekárně, abychom nakonec zjistili, že ideál není ideální.

Práce a peníze

Práce a peníze

Heslem tohoto víkendu je kreativita. Nasměrujte ji do všech stran, mezi své blízké, do pracovních projektů, nebo do koníčků.

Domov a rodina

Domov a rodina

Pokud nemalujete, nepíšete nebo neskládáte hudbu, pusťte se do kreativních úprav své domácnosti. Velikonoce jsou za dveřmi.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.