MENU
Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Střelec

Střelec: Horoskop na dnešní den

23. 11. - 21. 12.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Lidé se nemění ze dne na den. Pokud vás někdo zklamal, věřte, že byl takový již dříve. Jen jste přes růžové brýle neviděli jeho vlastní jádro. Příště se dívejte více pod povrch lidí a nenechte se zmást jejich líbivým vystupováním, když se vám něco nezdá.
Láska a sex

Láska a sex

Dnešní hvězdné konstelace jsou stvořené pro lásku. Vyjděte si někam, kde jste nebyli a zažijte nový rozměr vašeho vztahu.

Práce a peníze

Práce a peníze

Pokud potřebujete investovat peníze do přestavby, poraďte se s nějakým velmi dobrým odborníkem, který zabrání špatným volbám.

Domov a rodina

Domov a rodina

Lidé se mohou ptát, kam jste zmizeli. Je však dobře, že se teď věnujete více rodinným záležitostem než klepům z vašeho okolí.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.