Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Střelec

Střelec: Horoskop na dnešní den

23. 11. - 21. 12.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Hvězdy vám přináší nová partnerství nebo možnosti nových pracovních spojení, milí Střelci. Veškeré vztahy, smluvní ujednání a dohody se úspěšně naplní. Jupiter v Kozorohu navíc přináší nová či staronová přátelství, která vnesou čerstvou inspiraci do vašeho života.
Láska a sex

Láska a sex

Optimistické hvězdy vás dnes nabádají k seznámení, tak už se nenechte ani chvilku přemlouvat. Zadaní, vyhněte se flirtování!

Práce a peníze

Práce a peníze

Abyste vše lépe zvládali, potřebujete si pro svou práci nastavit nová pravidla. Ale nejen nastavit, musíte je i dodržovat!

Domov a rodina

Domov a rodina

Už vás doma všechno svrbí a nejraději byste zabalili kufry a jeli do neznáma? Podívejte se na nabídku víkendových pobytů.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.