MENU
Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Střelec

Střelec: Horoskop na dnešní den

23. 11. - 21. 12.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Po většinu září profitujete z vnitřní morálky, díky níž se nevzdáváte při prvním problému. Sice láteříte a nemáte daleko k nadávkám, ale nakonec se vám podaří všechny potíže zdárně překonat. Berte to tak, že o to větší radost z výsledku budete mít.
Láska a sex

Láska a sex

Opačné pohlaví od sebe odháníte stylem komunikace a celkovým vystupováním. Chcete působit sebejistě, ale moc to nedopadne.

Práce a peníze

Práce a peníze

Počítejte se situacemi, kdy mezi v trojúhelníku vy, nadřízení, kolegové dochází k častějším konfliktům. Udržte vztek na uzdě.

Domov a rodina

Domov a rodina

Moc vám pomůže, když necháte pracovní starosti za dveřmi. Doma je stejně nevyřešíte, jenom tím zhoršuje náladu svému okolí.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.