Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Střelec

Střelec: Horoskop na dnešní den

23. 11. - 21. 12.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Chytla vás múza a vy nutně potřebujete zrekonstruovat svůj domov! Pokud nemáte kvůli covidové krizi uspořeno, nebojte se využít nákupu na splátky či půjčky. Dejte si ale veliký pozor na to, k čemu se uvazujete. V případě, že všechno dobře promyslíte, nemusíte mít obavy.
Láska a sex

Láska a sex

Nemůžete vyhnat z hlavy myšlenky na nedosažitelný idol? Snažte se něčím zaměstnat a hledejte útěchu u svých nejbližších.

Práce a peníze

Práce a peníze

Pokud máte pocit, že nejste dostatečně finančně ohodnoceni, měli byste si o tom promluvit se šéfem. Dnes vám přeje štěstí.

Domov a rodina

Domov a rodina

Nesnažte se najít výmluvu a konečně si udělejte čas na své blízké. Uvědomte si, co všechno pro vás udělali. Navštivte je.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.