MENU
Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Střelec

Střelec: Horoskop na dnešní den

23. 11. - 21. 12.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Překvapí vás nová setkání na místech, kde byste to vůbec nečekali. Dokonce to vypadá na budoucí rozvinutí něčeho hlubšího, ať se již bude jednat o vztah nebo jen obyčejné přátelství. Dnes rozhodně neseďte doma na zadku a vyrazte ven do společnosti.
Láska a sex

Láska a sex

Pokud máte vícero partnerů, měli byste si ve vztazích udělat pořádek. Časem by to všechno prasklo, a pak byste neměli nic.

Práce a peníze

Práce a peníze

Dejte si pozor na flirtování na pracovišti. Kolega je sice velmi pohledný, ale vy se musíte soustředit na svoje povinnosti.

Domov a rodina

Domov a rodina

I když se často doma nudíte, musíte se pustit do údržbových domácích prací. Přece nechcete bydlet jako prasátko v chlívku.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.