Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Aktuální horoskop pro den 20.7. 2019
Střelec
včera | dnes | zítra

Ideální shoda pro dnešní den:
Střelec
23. 11. - 21. 12.
V posledních dnech jste životní náplň nacházeli především ve své profesi. Pokud vás čeká volná sobota, může vás to trochu znervóznit. Po domácnosti chodíte jako tělo bez duše a přijde vám, že marníte čas. Není divu, že se to blízkým vůbec nelíbí.
Láska a sexLáska a sex
Vrozený instinkt oddělí zrno od plev. Singles by neměli dávat přehnaně na své city, protože ty se nechají snadno obalamutit.
Práce a penízePráce a peníze
Mozek nedokážete vypnout a pracujete i v noci, což může komplikovat usínání i ničit zdravý spánek. Neřešte nic pracovního.
Domov a rodinaDomov a rodina
Nevíte-li, o jakou aktivitu zavadit, pak hvězdy nabádají ke kutilství a četným opravám. Z výsledku budete mít skvělý pocit.
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2019, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.