Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Střelec

Střelec: Horoskop na dnešní den

23. 11. - 21. 12.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Nejste sice velkým příznivcem domácích oslav, tentokrát vám však nezbude nic jiného, než jednu takovou uspořádat. Buďte v klidu a příliš se nestresujte s přípravami. Pokud vše udržíte v mezích, není se čeho bát. Užijte si přítomnost svých blízkých.
Láska a sex

Láska a sex

Neutápějte se ve vlastní sebelítosti. Pokud se sebou nejste spokojení, změňte to. Nebude to lehké, ale výsledek stojí za to!

Práce a peníze

Práce a peníze

Nechte si pár korun stranou. Nikdy nevíte, kdy se dostanete do nesnází. Je dobré mít něco v záloze. Získáte tak nezávislost.

Domov a rodina

Domov a rodina

Naučte se být trochu tolerantnější. Nikdo není dokonalý. Pokud tento fakt přijmete, bude se žít lépe vám i vašim blízkým.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.