Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Střelec

Střelec: Horoskop na dnešní den

23. 11. - 21. 12.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Veškeré rady, jak byste se měli chovat, hodíte za hlavu. Budete se chovat tak, jak vám bude velet vaše nejlepší svědomí, budete velmi aktivní. Žádná sportovní aktivita vás nenechá chladnými. Pokuste se na sportovní aktivity nalákat i vaše přátele.
Láska a sex

Láska a sex

Nemůžete najít toho pravého partnera? Možná jste příliš nároční. Nehleďte na nepodstatné věci a naučte se ocenit to důležité.

Práce a peníze

Práce a peníze

Pokud chcete požádat vašeho šéfa o zvýšení platu, nyní je ideální doba. Šéf je v dobrém rozpoložení a vaši práci oceňuje.

Domov a rodina

Domov a rodina

Lepší je být chudý a spokojený než bohatý a osamělý. Máte kolem sebe skvělou rodinu, tak už přestaňte tolik řešit finance.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.