Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Střelec

Střelec: Horoskop na dnešní den

23. 11. - 21. 12.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Dnes máte svůj šťastný den, milí Střelci! Hvězdní dobrodějové vám přináší úspěchy do vašeho konání, a to zejména pokud je spojené s uměleckou nebo dobročinnou činností. Hvězdy také radí, abyste si dnes udělali malou radost a chvilku jen pro sebe!
Láska a sex

Láska a sex

Žijete-li v dlouhodobém vztahu, partner si už zvykl na vaši svobodomyslnost. Nového partnera se však zpočátku snažte neděsit!

Práce a peníze

Práce a peníze

Pokud si myslíte, že nemáte žádné chyby, rozhodně se mýlíte. Nebuďte vůči ostatním tak pohrdaví! Nemáte povýšenost zapotřebí.

Domov a rodina

Domov a rodina

Blížící se léto vás aktivuje k nečekaným činnostem. Dnes dostanete chuť vyzkoušet si zcela nový druh sportu. Hodně štěstí!

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web pouľívá k poskytování sluľeb, personalizaci reklam a analýze návątěvnosti soubory cookie. Pouľíváním tohoto webu s tím souhlasíte.