Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Střelec

Střelec: Horoskop na dnešní den

23. 11. - 21. 12.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Celý den se budete těšit jen na to, jak se svou láskou budete o samotě a budete si užívat jeden druhého. Milostný akt vás však nenabudí tak, jak byste si představovali. Nezoufejte, a dopřejte si i druhý pokus, uvidíte, že to bude mnohonásobně lepší!
Láska a sex

Láska a sex

Důvěra je ve vztahu stěžejní a dnes si to opět potvrdíte. Zjistíte, že v partnerovi naleznete vždy oporu a hlavně pochopení.

Práce a peníze

Práce a peníze

Jisté resty vám dnes nedají spát a proto se jim budete věnovat, byť se sebezapřením. Nakonec však budete rádi, že jsou pryč.

Domov a rodina

Domov a rodina

Měli jste těžký den? Dopřejte si klidný večer jen s těmi nejbližšími. Prospěje vám to a budete se zas cítit velmi spokojeně.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.