Detail horoskopu

Lev

Lev: Horoskop na zítřek

23. 7. - 22. 8.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Přestože vás budou vaši blízcí zrazovat od jistého rozhodnutí ohledně úprav vašeho domova, vy dáte na rady Venuše a rozhodnete se dát svému bydlení docela jiný kabát. Zda to bude k lepšímu, to budete moci posoudit stejně až později, ale vyřádíte se na tom.
Láska a sex

Láska a sex

Ideální bude, pokud se vaší drahé polovičce podaří dostát svému názvu a vhodně vás doplňovat při různých činnostech doma.

Práce a peníze

Práce a peníze

Nebojte se dělat v zaměstnání také jenom to, za co jste placeni, pokud budete stále dělat cosi navíc, za chvíli to bude zvyk.

Domov a rodina

Domov a rodina

Nebude vás bavit dělat všechno tak, jak chtějí ostatní. Jsou věci, které si chcete doma rozhodnou zcela ve své vlastní režii.

Ideální shoda pro zítřejší den:

Horoskop na zítřejší den
24. 4. 2021
Ačkoliv si nebudete úplně jisti tím, co chcete dnes dělat,...
celý horoskop

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.