Detail horoskopu

Lev

Lev: Horoskop na zítřek

23. 7. - 22. 8.
Vybrat znamení Zavřít výběr
V oblasti peněz se vám nesmírně dařit. Zejména vaši přátelé vám ukáží směr, který je pro vaší povahu příhodný k výdělku. Budete se velice dobře cítit v kolektivu lidí, kteří jsou jedničky v investování peněz. Dočkáte se od takových chvály a uznání.
Láska a sex

Láska a sex

Jakékoliv vaše setkání s partnerem bude mít dnes erotický podtext, nemusí přitom dojít ani na doteky, ale atmosféra je silná.

Práce a peníze

Práce a peníze

Úvěrové platební karty nejsou nic pro vás. Již s předstihem si zakažte jejich vlastnictví. Neustále budete odhánět lákadla.

Domov a rodina

Domov a rodina

Zadaří se vám najít něco, co jste dlouho postrádali, a nejenom vy. Doma z toho bude hotové pozdvižení a dojde i na přípitek.

Ideální shoda pro zítřejší den:

Horoskop na zítřejší den
8. 7. 2020
Merkur v Raku je výhodný pro profese, které pečují o druhé,...
celý horoskop

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.