MENU

Detail horoskopu

Lev

Lev: Horoskop na zítřek

23. 7. - 22. 8.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Chamtivý kolega vám dnes poněkud zvedne mandle. Nebojte se proto ohradit a rázně se ozvat. Nemá cenu spolupracovníka neustále omlouvat, ničeho tím nedocílíte. Naopak. Proto se snažte být důslední, ale vyvarujte se přezíravého či arogantního tónu.
Láska a sex

Láska a sex

Partner vás ve všech vašich rozhodnutích podpoří. Je skvělé mít člověka na své straně, nezapomeňte však, že je trochu zaujatý.

Práce a peníze

Práce a peníze

Je důležité umět rozlišit rozkaz od žádosti, sebejistotu od arogance. Dnes budete sice balancovat, ale na správné straně.

Domov a rodina

Domov a rodina

Také rodina bude stát při vás stůj co stůj. Měli byste svým blízkým oplácet stejnou kartou a vyvarovat se nemístné kritiky.

Ideální shoda pro zítřejší den:

Horoskop na zítřejší den
27. 2. 2020
O vaše schopnosti dnes bude v práci opravdu veliký zájem.
celý horoskop

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.