Detail horoskopu

Ryby

Ryby: Horoskop na zítřek

21. 2. - 20. 3.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Soustřeďte se dnes více na papírování, získávání informací a různé výzvy, jejichž důležitost pro peněženku se ukáže v pozdějším čase. Co se týče vhodných investic, skvělý tip můžete najít ve své bezprostřední blízkosti, mezi přáteli nebo v rodině.
Láska a sex

Láska a sex

Nervózní reakce a nesoulad dnes ztěžují vzájemnou komunikaci. Zbytečným svárům a konfliktům se vyhnete komunikací beze slov.

Práce a peníze

Práce a peníze

Každá práce vám trvá déle a více času strávíte také kontrolou. Nenechte se tím rozhodit a potřebný čas do práce investujte.

Domov a rodina

Domov a rodina

Posezení na zahrádce nebo procházka do přírody vám pomohou rozhýbat zpomalenou mysl a navrátí vám klid po chaotickém dni.

Ideální shoda pro zítřejší den:

Horoskop na zítřejší den
26. 5. 2020
Nebuďte nervózní, čekáte-li odpověď na nějakou svou akci.
celý horoskop

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.