Home - Horoskopy - Dnešní horoskop - Detail horoskopu

Detail horoskopu

Lev

Lev: Horoskop na dnešní den

23. 7. - 22. 8.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Máte rádi, pokud se vám daří a můžete své okolí bavit různými historkami z vašeho života, či se pochlubit věcmi, které jste si nedávno pořídili, a které odpovídají nejnovějším módním trendů. Dnes vás právě nějaká novinka bude přímo pálit v kapse.
Láska a sex

Láska a sex

Milostné vzkazy si můžete nechávat kdekoliv po bytě, ovšem pokud nebydlíte sami, měli byste se spolu naučit tajnému jazyku.

Práce a peníze

Práce a peníze

Nemalujte čerta na zeď, pokud jste nestihli dokončit všechny resty, koneckonců nejste robot. A zítra či pozítří je také den.

Domov a rodina

Domov a rodina

Kdosi z rodiny vás překvapí, ale naštěstí příjemně, takže budete mít večer pocit, pěkně prožitého dne s třešinkou na dortu.

Ideální shoda pro dnešní den:
sdílet horoskop na zdi mého facebooku

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.