Detail horoskopu

Štír

Štír: Aktuální horoskop pro rok 2020.

24. 10. - 22. 11.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Tento rok si pro vás, milí Štíři, opět vesmír připravil své spletité kosmické šifry, abyste se zhostili jejich zdárného rozluštění. Co se skrývá ve velké hvězdné hádance a jaká poselství jsou v ní zakódována? Faktem je, že v roce 2020 je nadělováno velmi spravedlivě a planetární vládci obdarovávají vaše znamení jak radostnou hojností, tak i zapeklitějšími zkouškami. V tomto směru postupuje velmi metodicky velevážený Saturn a nabádá vás, abyste si ve svém životě udělali trochu pořádek a také se zdokonalili v trpělivosti. Tím spíše, když hodlá svou opozicí škádlivě popichovat neposedný Uran a snaží se vnášet do vašeho života nečekané otočky. Naštěstí máte na své straně dobroděje Neptuna a Pluta, k nimž se v tomto roce přidává blahodárný Jupiter. Svým příznivým sextilem osvětluje vaši cestu k solidní komunikaci, správným rozhodnutím a hlubší sounáležitosti se svým okolím. Máte před sebou přínosný rok!

Období roku 2020 je u vás příjemně posíleno přátelskou vibrací Jupitera, který má v plánu vnést do vašeho života více radosti a štěstí. Vaši inteligenci a hloubavý charakter spojuje s větší velkorysostí a tolerancí, přičemž přináší možnosti, abyste své výjimečné schopnosti vypulírovali do nejvyššího lesku. Vyzařujete mnohdy až fatální magnetizaci, není se tedy čemu divit, že ze svého okolí přitahujete čím dál více příznivců. I když si nelibujete v rozjařených večírcích, bouřlivých párty, nemáte rádi hluk davu a dusot koní na dostizích, jste nyní vyhledávanými společníky! Dokážete se bavit velmi jemným způsobem a jste mistři v tom, jak vycítit milostné proudy, apropó, na poli zamilovanosti a lásky je již delší dobu Neptun připraven splnit vám vaše sny. Přednost máte zejména vy, kteří náležíte 2. dekádě znamení (3.11. - 12.11.), lze očekávat romanci jako z filmového plátna, vzájemné souznění a naplňování tajných přáníček. Co se týče vás, zrozenci 1. a 3. dekády (24.10. - 2.11. a 13.11. - 22.11.), učí vás Saturn nalézt opravdový smysl života a přistihujete se, že jste schopni vybřednout ze zastaralých vzorců jednání a vypořádat se s nedodělky z minulosti. Jeho střídavý vliv a přepínání mezi sextilem a kvadraturou ukazuje nutnost být důslednými a korektními ve svém jednání, přičemž by cílem mělo být vyřešení všech stávajících konfliktů. Pokud spadáte do 1. dekády Štírů (24.10. - 2.11.), je pro vás toto téma přímo markantní a jedná se prioritně o rodinné a partnerské vztahy. Přičinění na tom má totiž i Uran, jehož opozice nevěstí zrovna super souhru a lízátkové úsměvy, naopak jde o kumulaci napětí a výkyvů, které mohou finišovat pořádnou bouřkou. Pozor zejména na jaře, kdy se přidává svou kvadraturou Mars a může odstartovat elektrické pablesky konfliktů. Je zapotřebí zvládnout své emoce a poslechnout radu přítomných hvězdných dobrodějů, kteří nabádají k trpělivosti a klidu. Potřeba těchto atributů platí pro celé vaše znamení - je to cesta k cíli. Ať už jde o politické ambice, důležité kontakty či pozice nebo například podnikání, může se jednat o startovní petardu úspěchu, hodně štěstí!


Láska a partnerské vztahy

Láska a partnerské vztahy

Milí Štíři, v lásce a milostných vztazích se připravte na pestrou paletu událostí a také na to, že vaši vrozenou rezervovanost bude zapotřebí infikovat větší otevřeností. Stejně tak se schyluje k nutnosti proměnit váš vnitřní emocionální rozruch na větší klid. Hned na jaře dává o sobě vědět provokativní Mars a snaží se rozpoutat náhlé konflikty a nepokoje. Libuje si mnohdy až v překvapivě divoké jízdě a pokud navíc žijete v manželském vztahu a patříte do 1. dekády znamení (24.10. - 2.11.), držte si klobouky! Hlavním aktérem, který tahá v zákulisí za provázky, je Uran, k němuž bouchnutí a uhlíkové saze neodmyslitelně patří. Zejména v květnu, kdy navíc do hry vstupuje problematický Merkur, buďte v diskuzích s partnerem pozornější a tolerantnější. Naslouchejte, obohaťte se o větší nadhled a buďte otevřenější v projevování citů, škudlíci aspirují na červenou kartu! Výrazně lepší situace v lásce je signalizována u vás, kteří ještě nejste zadaní nebo žijete v tzv. volnějším vztahu. Planetární Guruové vám kynou svou vstřícnou rukou ke štěstí, seznámením, romantice a vysněným milostným zážitkům. Pohádková láska může potkat především vás, zrozenci 2. dekády (3.11. - 12.11.) a jak hvězdy prozrazují, zvýšená tendence je na začátku roku, užijte si to!

Šťastný měsíc: únor, srpen
Nepříznivý měsíc: duben, květenPráce a finance

Práce a finance

V roce 2020 máte zvýšené možnosti uplatnit v plné míře svou pověstnou chytrost a nápaditost. Nedělá vám problém ani získávat spřízněné dušičky v oblasti své profese a vytvářet s nimi tým pro uskutečnění společného pracovního záměru. Vaše znamení se vyznačuje neobyčejnou všímavostí a tím, že vám nic neujde - jako byste měli vícero očí, takže se před vaším pronikavým zrakem nic neskryje, navíc umíte svou energii nasměrovat do správného oboru. To vše je v tomto roce vaším obrovským plus, navíc získáváte na sympatiích svým skromným způsobem jednání, není vaším stylem předvádět se jako tuleň s míčem! Saturn se svým příznivým sextilem skutečně ukazuje ve svém pravém světle a má zacíleno na úspěch a možnost získat významnější postavení. Důležitou roli může sehrát vaše moc ve slovu a celkově čestná a nepovrchní komunikace. Shůry je avizováno, že nejdůležitějšími obdobími jsou 1. dekáda roku a 2. polovina roku, přičemž je přáno oblasti pedagogiky, managementu, podnikání ve sféře zemědělství či s přírodními materiály a v neposlední řadě také politice. Co se týče oblasti financí, nejedná se o stabilní rok zejména u vás, kteří náležíte 1. dekádě znamení (24.10. - 2.11.). Nevyzpytatelný Uran může zatřást vašimi příjmy nebo příjmy vašeho partnera jako Krakatoa - nejvíce vyděláte svou zvýšenou opatrností!

Šťastný měsíc: únor, březen
Nepříznivý měsíc: květen, září

Domov a rodina

Domov a rodina

Velmi hezkou vlastností, které by se mohli ostatní od vás učit, je bezmezná oddanost ve vztazích, která se samozřejmě promítá i do rodinné oblasti. Dokážete mít obrovské nasazení po stránce opory a pomoci svým nejbližším a stejně tak silný drive uplatňujete i po stránce ekonomického zabezpečení své rodiny. Nelze však opomenout, že tento váš potenciál není bezpodmínečný - na oplátku vyžadujete to samé od ostatních, což se v tomto roce může jevit ve vaší rodinné sféře tak trochu Achillovou patou. Uran, a od dubna do června ani Saturn, se s vámi nechce kamarádíčkovat, což se projevuje především konflikty skrze rozdílné hospodaření s financemi či odlišným přístupem k materiálním záležitostem. Pokud patříte k 1. dekádě znamení (24.10. - 2.11.), jste žhavými kandidáty pro konfrontaci s malou domácí Itálií a je potřeba se obrnit sebeovládáním, aby vám zejména váš protějšek nezahýbal nebezpečně žlučí. Velmi šťastné období je naopak signalizováno pro komunikaci se sourozenci a příbuzenstvem, což může být spojeno s četnějšími návštěvami nebo společnými kratšími výlety. Turistika, hrady, zámky, vodní aktivity nebo například zájmová umělecká činnost, to vše jsou vhodné atributy tohoto roku. Speciálně u vás, zrozenci 2. a 3. dekády (3.11. - 12.11. a 13.11. - 22.11.), může letos dojít k zásadnímu prohloubení vzájemné komunikace a zlepšení vztahů.

Šťastný měsíc: únor, srpen
Nepříznivý měsíc: květen, září

Zdraví

Zdraví

Po stránce vitality a fyzické kondice se rok 2020 jeví pro vaše znamení velmi příznivě. Mimo jiné se totiž letos, milí štíří zrozenci, zamlouváte hřejivému Jupiterovi, kterým svým sextilovým aspektem zažehuje pochodeň elánu, přívalu energie a celkové podpory vašeho organismu. Máte tendenci si teď více dopřávat a bonus velkorysého Jupitera je také ten, že případné dozvuky svých možná někdy nestřídmých požitků lehce setřesete. Ať se jedná zejména o potravinové laskominky nebo to například přeženete s cigaretami či alkoholem, vaše tělo má výborné předpoklady se s tím poprat. Samozřejmě to neznamená, že by se mělo přízně Jupitera zneužívat a být jako puštěni z řetězu, lepší je ho zbytečně nepokoušet. V žádném případě nelze letos vynechat ani stabilizujícího Saturna, který je ve své příznivé konstelaci taktéž obrovským přínosem. Svou přízní přináší lepší odolnost a pevnost vašeho organismu a může zlepšit nějaký stávající zdravotní problém či zastavit probíhající nemoc. Větší opatrnosti by však přece jen měla dbát 1. dekáda Štírů (24.10. - 2.11.), protože je na scéně i Uran a jeho opozice, což je upozorněním na určité zdravotní výkyvy. Jeho komplicem se stává od dubna do června také Saturn, což pro zmíněnou dekádu zrozenců může znamenat různá zatížení. Slabinou přitom může být krční páteř, urologická oblast, sklon k nachlazením nebo úrazům. Milí Štíři, pokud chcete být OK, nezanedbávejte prevenci.

Šťastný měsíc: březen, červen
Nepříznivý měsíc: duben, květen

Oblast štěstí v roce 2020:

Oblast štěstí v roce 2020:

Jako velmi významnou se ukazuje zóna důležitých ujednání, hvězdy tudíž naznačují, že štěstíčko si na vás může počíhat v podobě nějaké dlouhodobé smlouvy.

Váš kámen pro zdraví v roce 2020:

AMETYST - napomáhá imunitnímu systému

Amulet pro štěstí pro rok 2020:

Symbol ŽÁBA
Symbol SKARABEUS

Originální vánoční dárek!

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU - podle vašeho přesného data, času a místa narození!


Autorka horoskopu na rok 2019:

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701!


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.