MENU

Detail horoskopu

Blíženci

Blíženci: Aktuální horoskop pro rok 2019.

22. 5. - 21. 6.
Vybrat znamení Zavřít výběr
V roce 2019 se velký vesmírný sněm shoduje na tom, že jako zrozenci pod vládou moudrého Merkura, dokážete díky svému mentálnímu umu zdolat lecjakou zkoušku či překážku. Uran je při rozjezdu roku vaším věrným mentorem a jeho sextil vás vybavuje notnou dávkou inspirativních nápadů. V případě střetu s určitými astrálními renegáty vám tyto nápady přinášejí užitek - rázem jste jako Orfeové vítězící nad peklem! Mezi zmíněné astrální renegáty patří především pokoutný Neptun a jeho zákulisní intriky. Svou kvadraturou signalizuje na projekty staveb z písku a láká vás hledat zázemí v uměle vytvořených rájích, uznáváte, že obezřetnost se více než vyplatí? Důkazem toho je i Jupiterova opozice, která ve srovnání s minulým rokem nabývá na mnohem větší intenzitě a varuje před přílišnou lehkomyslností. Co se týče hlavního úkolu tohoto roku, heslo zní: NEPŘEHÁNĚT! Pamatujte milí Blíženci na to, že aby byl váš úspěch uspokojivý a viditelný, nemusíte být zrovna v síni slávy!

Období tohoto roku se pro vás, vzdušné cestovatele zvěrokruhu, jeví jako poněkud náročnější a to zejména z hlediska nutnosti držet svůj vzletný potenciál více pod kontrolou. Jste jako motýlové, jež chvíli neposedí na jednom místě, nuda je pro vás science-fiction, magnetizuje vás vše, co žije a má patřičnou pulsaci. V tomto směru je nyní vaším velkým spiklencem expanzivní Jupiter, jehož působení vás zahlcuje touhou po zdolání maximálních výšin. S jeho opozicí nabýváte ohnivého přesvědčení, že vaše názory jsou ty nejsprávnější, ovšem je velmi nutné, abyste se zamysleli, jestli je tomu opravdu tak. Zejména vy, zrozenci 2. dekády (1.6. - 11.6.) a 3. dekády (12.6. - 21.6), neberte na lehkou váhu svůj vztah k ostatním a nevystupujte jako páni nebes! Jen touto cestou zlepšíte atmosféru ve svém partnerském životě, profesních spojeních, ale také například v materiální oblasti. I když jsou vaší životní potravou informace, jednejte pomalu a s rozvahou. Žádný skok na tobogán, kterým sviští poznání nebo reakce jako když střelí z pistole, máte na to, abyste se posouvali vpřed inteligentním způsobem. Váš vládce Merkur vám v tomto směru fandí nejvíce v únoru a ve druhé polovině září, v této době tedy začínejte se vším, co vás přitahuje a inspiruje. Cestujte, podepisujte smlouvy, obchodujte na burze či spřádejte nové kontakty, hlavně využijte naplno svého konverzačního talentu! Co se týče zmíněného února, je vaším příznivcem i Uran, jehož sextilové piruety signalizují možnost splnění nějakého většího přání. Podmínkou však je, a to platí především pro vás, Blíženci 2. dekády (1.6. - 11.6.), abyste se zbavili špatných rádců, i kdyby to mělo být hodně nepříjemné. Je to jako odstranění zničeného zubu, bolí to, ale je to nutné, jinak se to jen zhorší. V opačném případě by vám mohl zejména duben zatopit po stránce kariéry. Z vašich plánů by nakonec mohla začít vyvstávat prázdná iluze, jako když se trochu opře vítr a všechno se rozletí kdovíkam, proč tomu tedy nepředejít? Pozor také na přecitlivělé jedince a pochybnou společnost, jejich intriky jsou nebezpečné jako týden hladový dobrman, buďte ve střehu!


Láska a partnerské vztahy

Láska a partnerské vztahy

Jste zvídaví a vaše mysl je v neustálém pohybu, přičemž se váš zájem stáčí samozřejmě hlavně na lásku. Mezi vaše hlavní fetiše patří objevování a okouzlení ze všeho, co stojí na druhém břehu - hned s příchodem jara je vám v tomto maximálně přáno! Vesmírná lady Venuše svými zvonivými podpatky signalizuje, že v lásce můžete očekávat příjemná překvapeníčka a originální navazování známostí. Je libo nevšední objekt lásky? Ať už jde o magnetický pohled, exotické vyzařování či atypické vystupování, určitě ho především vy, zrozenci 3. dekády (12.6. - 21.6.), máte na dosah! Výborným obdobím pro vztahové a milostné záležitosti je rovněž většina června, druhá polovina září nebo například začátek října. Pokud žijete v manželském vztahu, může být pro vás tento rok poněkud svízelnější, přičemž jedním z důvodů se jeví vaše chameleonské charisma. Ruku na srdce, milí Blíženci, v proměně nálad jste přímo mistři - jako když kouzlí Copperfied! Snažte se být stabilnější, vašemu vztahu to velmi prospěje. Náležíte-li k 2. dekádě znamení (1.6. - 11.6.), máte zvýšenou tendenci k problémům skrze nedůvěru. Neptunova kvadratura rozevírá nůžky pochybností a může vás konfrontovat s něčím, co jste až doposud ignorovali a čehož varovné signály jste podceňovali. Holt, přichází čas, který vás má postavit tváří v tvář realitě.

Šťastný měsíc: březen, 2. polovina září
Nepříznivý měsíc: duben, listopadPráce a finance

Práce a finance

Z hlediska profese a dosažení úspěchu ve své kariéře, máte v období roku 2019 nalajnovány určité testíky a zkoušky. Prim hraje větší pečlivost a soustředěnost, což může být kámen úrazu, neboť Jupiter svou opozicí tyto kýžené vlastnosti tak trochu sabotuje. Jeho nadšená přebujelost vás nutí k expanzi, ovšem vznikající - hrrr systém - pro vás může být malými Pompejemi a později zákonitě značí škody. Není vhodné se pouštět ani do žádných soudních pří, pokud vyčkáte, můžete na tom jedině vydělat! Vesmírní trubadúři také prozrazují, že opatrnost je vhodná zvláště v případě, že působíte v mezinárodních společnostech nebo se pokoušíte o spolupráci s novým zahraničním obchodním partnerem. A která oblast může naopak zažívat úspěšné boom? Jde o sektor informačních technologií a softwaru, inženýrské hlavičky zbystřete, mnohé z vás čekají pravé žně! Patříte-li navíc ke 3. dekádě Blíženců (12.6. - 21.6.), je startující čtvrtletí roku 2019 vaše. Co se týče financí, aplaus nezaznamenávají krátkodobé investice. Hned leden vás může směrovat na to, že je vhodnější zaměřit se spíše na plán do budoucna, tedy neřešit týdny a měsíce, nýbrž roky. Konzervativní přístup se pro vás v tomto roce ukazuje jako největší dobrodiní. Pojištění, návratnost investic, dluhy, dědictví nebo například podílové fondy, to vše vás časem přesvědčí o své důležitosti.

Šťastný měsíc: únor, říjen
Nepříznivý měsíc: duben, září

Domov a rodina

Domov a rodina

Rodinný rozvrh roku 2019 lze označit jako poměrně hektický, takže vaším hlavním úkolem je udržovat rovnováhu mezi profesním a osobním životem. Jupiter s Neptunem zapříčiňují, že vás to táhne na všechny strany, jakoby vše, co vás interesuje a naplňuje, bylo roztroušeno po všech koutech. Vy to toužíte objevovat, jít tomu vstříc, ale není na to kdy. Milí Blíženci, i když umíte zvládat více věcí najednou a děláte to dobře, nic se nemá přehánět! Pro blaho rodiny potřebujete jako sůl zdokonalit se v dosud vám neznámém studijním předmětu a tím je ekonomika času. Co tak začít zrovna teď? Favorizováni jste zejména vy, zrozenci 2. a 3. dekády (1.6. - 11.6. a 12.6. - 21.6.), vaši nejbližší to velmi ocení. Najednou zde může být čas na plovárny, kina nebo sportovní aktivity. Ať je to výšlap na Vysokou Holi, jazz dance nebo jen tak projíždění se na kolečkových bruslích se svými ratolestmi, vše se počítá! Astrální guruové napovídají, že super období je v tomto směru konec léta, ale co se týče zimních radovánek, nelze opomenout ani prosinec. Právě v prosinci totiž můžete zaznamenat obrovské uvolnění, protože z vaší cesty mizí Jupiter se svou zatěžující opozicí a tím svítá na lepší časy. Touto dobou také aktivujte otázky dlouhodobých investic do vašeho bydlení, takže pokud chcete zapřemýšlet například nad projektem domu svých snů, s chutí do toho!

Šťastný měsíc: 2. polovina září, prosinec
Nepříznivý měsíc: leden, duben

Zdraví

Zdraví

Co se týče zdravotního stavu, můžete jeho posílení ovlivnit v tomto roce značnou měrou vy sami. Alfou omegou je pro vás udržování tělesní kondice, nepřeceňujte tedy domněnku, že jste dokonale fit. S vaším myšlením rychlostí blesku děláte pro sebe dobrodiní, pokud studujete články o dobré fyzičce, výživě a o tom, co to vlastně obnáší být tělesně cajk. Vnímáte tak rychle, že vám stačí prohlédnout část textu a sjet očima pár fotografií, abyste získali potřebnou informaci. Ovšem pozor, letošní opozice Jupitera signalizuje, že je lepší studovat pozorněji, abyste něco nepřehnali v přesvědčení, že - čím víc, tím líp, je správné. Planetární aktéři naznačují, že nejvyšší tendence k tomuto přehánění se ukazuje na jaře anebo například na přelomu srpna a září. Máte v plánu nějaký nový cvičební program? Buďte tedy obezřetní, abyste příliš nepřetěžovali kyčelní oblast a místo skvělého pocitu pak nebyli nadmíru zmoženi - Jupiter si už dělá laskominy! Speciálně vy, Blíženci 2. dekády (1.6. - 11.6.), máte v tomto roce sklon ke zvýšené únavě organismu a mimo to ještě navíc oslabení imunitního systému. Neptun jako číhající záškodník kuje své pikle a svou kvadraturou na vaše znamení signalizuje možnost viróz, nachlazení, infekcí, zánětů nebo alergií. Snažte se nevystavovat své tělo škodlivým zárodkům a nečistotám, aby to tento astrální intrikán neměl tak jednoduché v zakládání svých mikrobiálních ložisek. Vitamíny, hygienou a detoxikací jeho nastražené sítě přetrháte!

Šťastný měsíc: říjen,
Nepříznivý měsíc: duben, září

Oblast štěstí v roce 2019:

Oblast štěstí v roce 2019:

Nejvyšší užitek vám v tomto roce přináší vaše myšlenková sféra a potažmo spojenectví s některým z vašich nejlepších přátel. Společně můžete uvést do chodu originální nápad, který vaše Blíženecké nitro naplní radostí a štěstím.

Váš kámen pro zdraví v roce 2019:

SODALIT - patří mezi nejúčinnější, co se týče podporování správné činnosti imunitního systému

Amulet pro štěstí pro rok 2019:

Symbol MINCE
Symbol KŘÍŽE V KRUHU

Originální vánoční dárek!

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU - podle vašeho přesného data, času a místa narození!


Autorka horoskopu na rok 2019:

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701!


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.