Detail horoskopu

Váhy

Váhy: Aktuální horoskop pro rok 2023.

23. 9. - 23. 10.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milé Váhy, vy budete mít v roce 2023 před sebou jeden velký a velice důležitý úkol, a to, ubránit si svůj vlastní názor, dělat svá vlastní rozhodnutí a nenechat se nikým do ničeho nutit. Vzpomeňte si na to pokaždé, když vámi tyto pocity a cizí snahy budou rezonovat. Jakmile budete schopné si uvědomit, co jste si na tento rok naplánovaly, hned pro vás bude jednodušší se orientovat v každém kritičtějším momentě vašeho života.

Hned zkraje roku, od prvních lednových dní až do počátku března, se Saturn a Slunce budou snažit, a úspěšně, o vaši stabilitu, budování pevnějších spojení, a především o posilování důvěry mezi vámi a vaším okolím, jak v práci, tak v rodině. Naslouchejte vedení Vesmíru a pracujte se svými emocemi, protože později si za toto úsilí budete velmi vděčně. Ve váš prospěch naštěstí ještě úřaduje spravedlivý Saturn, který vám zaručuje, že Vás letos nečekají žádná velká zpoždění nebo překážky, které by vás mohly odradit od vytyčených cílů. I přesto, že vás rozverný Jupiter bude svádět, abyste si tu a tam vyhodily z kopýtka, pořád tu bude ten stařičký a spořivý Saturn, který Vám doslova zakáže žít si nad poměry, a naučí Vás rozpoznat přehnaná přání od reálných možností.

Přesto, že se vaše svobodomyslná povaha bude snažit o uplatnění práv v mezilidských vztazích, vždy dostanete včasné varování před upřednostňováním svého ega a zbytečným přeháněním. Tyto výbojné emoce má na svědomí tajemný Pluto, který se tentokrát bude snažit ve vás probudit touhy k manipulaci, žárlivosti a tajnůstkaření. Proto buďte opatrné a nevydávejte se na předem ztracené cesty bojů, rivality a tvrdohlavosti, protože některé z těchto negativních choutek je ve vašem případě lepší si letos odpustit. Naštěstí i tentokrát vás hvězdy budou chránit a vy si včas uvědomíte, že není vhodné si nyní komplikovat život bojem s autoritami nebo s partnerem, i když s nimi v mnohém nemusíte souhlasit. Vesmír má pro vás ale ještě jednu důležitou zprávu, milé Váhy, stojí za to, abyste se ve víru pracovních povinností snažily dívat kolem sebe, protože tu bude osůbka, která trpělivě a nesměle čeká na to, až si jí konečně všimnete.


Láska a partnerské vztahy

Láska a partnerské vztahy

Láska letos bude pro všechny Váhy intenzivní téma, protože vás čekají mimořádné události, vášnivá milostná dobrodružství a přívaly romantiky. Krásná planeta Venuše, která zároveň vládne vašemu znamení, drží nad milostnými záležitostmi spolehlivý dohled a do života vám vnese dobrodružství, porozumění, naplnění a hravou sexualitu. Tomu všemu napomáhá odvážný Mars, který je symbolem vášní, a ve spojení se znamením Blíženců vám pomůže se prosadit, namotivuje vás k pohybu vpřed a zvýší váš osobní potenciál. Není proto divu, že v posledních dvou jarních měsících můžete říct ANO své spřízněné duši! Tato osůbka může být překvapivě někým z minulosti, vaší dávnou láskou a vaše cesty se nyní spojí nadobro. Ale ani na nezadané Váhy hvězdy nezapomenou, protože je tu velmi účinná spolupráce dvou velikánů na poli lásky, Venuše a Marta, kdy dominovat bude sice romantika, ale vaše srdíčko může být totálně rezervováno jen pro jedinou osobu se zajímavou a originální mentalitou. Pod vlivem průbojného Marta, který se v létě usídlí ve znamení Lva, budete jako zářící hvězda, plni šarmu, nakažlivé energie a Vaše charisma nebude mít konkurenci. Pozor však na jedno nebezpečí, kdy se pod tíhou všech třaskavých emocí, můžete nechat někým zmást a následně být podvedeni. Konec roku pro vás bude radostný, protože opět záříte do širokého okolí, které z vás vycítí optimistickou energii, a dokonce se k vám stahují noví ctitelé. Pamatujte však na to, že v partnerském vztahu musí panovat rovnováha a ani pro jednoho z vás to nesmí být vězení.

Šťastný měsíc: duben, listopad
Nepříznivý měsíc: únor, březenPráce a finance

Práce a finance

Vesmír Vám, milé Váhy, tento rok v oblasti práce i peněz, poskytne vcelku normální události. Hned v prvních týdnech věnujte pozornost financím, kde se bude skvěle dařit, možná i díky tomu, že objevíte nové zdroje příjmů. Tyto korunky navíc vám spolehlivě ochrání rozumný Saturn a zajistí vám tak velmi dobrý ekonomický status, přičemž si navíc ušetříte dost peněz na horší dny. Velká pohoda a celková úleva ve finanční oblasti bude plynule pokračovat až do konce jara, kdy se Jupiter přesouvá do znamení Býka a stabilizuje finanční sféru. Informace, která by neměla být opomíjena je, že mnozí z vás mohou svůj finanční status vylepšit obchodováním s nemovitostmi a různými spekulacemi, a díky tomu se zcela zbaví dluhů nebo alespoň eliminují ztráty z úvěrů. Dokonce i avizované sňatky budou mít vedlejší, ale významný efekt, protože z manželského svazku můžete těžit, samozřejmě v dobrém, kdy budou ve hře reality, cenné předměty a šperky či dědictví. Profesní oblast už k vám sice tak štědrá nebude, ale vy si s tím poradíte, díky svému diplomatickému jednání, které budete muset uplatnit především při překonávání nástrah, jež si pro vás připraví závistiví kolegové či obchodní konkurence. V druhé polovině roku náhle pocítíte, že procházíte opravdu náročnými dny, kdy plnění běžných povinností vám bude ubírat brát energii, ale protože nejste z cukru, rozhodnete se to nevzdat a s plným nasazením se pustíte do práce. Bravo Váhy!

Šťastný měsíc: duben, květen
Nepříznivý měsíc: začátek června

Domov a rodina

Domov a rodina

Drahé Váhy, vy se letos budete cítit v rodinných vztazích naprosto skvěle, jelikož si hvězdy pro vás i v této oblasti života připravily samá hezká překvapení a pohodové dny. Překvapivě účinné je spojení pořádkumilovného Saturna na jedné straně a štědrého Jupitera na straně druhé, kdy tito dva vládcové nebes vytvoří ve Vašem domově kouzelnou rodinnou atmosféru a ta se Vám bude hodně zamlouvat. A naštěstí tomu tak bude po celý rok 2023, milé Váhy, kdy máloco může narušit klid a harmonii, panující napříč celou vaší rodinou. Přivítáte společně mnoho mimořádných událostí a výjimečných oslav, které do vaší rodiny přivedou nové lidi, pravděpodobně prostřednictvím zásnub, svateb nebo narození děťátka. Budete to navíc vy, kdo se na těchto krásných událostech bude podílet, zejména pokud půjde o finanční podporu, protože rádi investujete své peníze smysluplně a ve prospěch vašich milovaných. Přestože výdaje mohou být většího charakteru, vy se o svou finanční jistotu bát nemusíte, protože se svými úsporami zacházíte rozumně a také se k vám během roku dostanou příležitosti, jak znovu své korunky šikovně rozmnožit. Pokud se vám nabídnou možnosti, jak spolupracovat s vaším životním partnerem nebo dobrým přítelem na jistém sdíleném projektu, není důvod, proč byste měli o těchto příležitostech dlouho přemýšlet. Hvězdy pro vás letos mají totiž ještě jednu důležitou radu, a tou je, abyste byli pozorní a nepromeškali ten správný čas a správnou šanci.

Šťastný měsíc: leden, prosinec
Nepříznivý měsíc: únor, březen

Zdraví

Zdraví

Po celý rok 2023, milé Váhy, bude hladina vaší energie vyrovnaná, a to samé lze říct i o vaší imunitě. A ani tentokrát hvězdy nedovolí, abyste trpěli zdravotními problémy a výkyvy, které by vám znemožnily fungovat v běžném životě, i když s občasnými nekomfortními situacemi počítat musíte. Jakkoliv se to u vašeho vyrovnaného a klidného znamení zdá neuvěřitelné, bohužel i na vás mohou čas od času během roku dopadat melancholické nálady či dokonce pesimismus. Přesto všechno se ale nemusíte příliš obávat, že byste zůstali uvězněny ve splínech příliš dlouho, protože vám pomocnou ruku podá vaše ochránkyně Venuše a znovu vás vytáhne na slunce. Zkuste se při těchto náročnějších chvílích více usmívat na svět, věřit sami sobě, svým plánům a uvidíte, jak rychle se dokážete vzchopit, zregenerovat a dostat se opět do formy, na kterou jste zvyklé. Když se budete hýčkat a dobře se starat o své psychické i fyzické zdraví, vaše tělo zvládne vše na výbornou. Jelikož budete mít sklony k mlsání, hlídejte si lépe jídelníček, aby vám nejen chutnal, ale také aby vám jídlo dodalo energii a tu správnou výživovou hodnotu, kterou si zasloužíte. Do toho samozřejmě, a pro vaše znamení jednoznačně, spadá správný pitný režim, který chrání nejen vaše ledviny, ale také srdíčko.

Šťastný měsíc: červenec, srpen, září
Nepříznivý měsíc: duben, květen

Oblast štěstí v roce 2023:

Oblast štěstí v roce 2023:

Milé Váhy, vaším hlavním motem a cílem pro rok 2023, bude správné využití šancí. Buďte ve správný moment na tom správném místě, mějte oči a srdce otevřené, a životní šance nemůžete minout! Máte na sebou ochranou ruku hvězd, stačí jim naslouchat.

Váš kámen pro zdraví v roce 2023:

AKVAMARÍN - přináší do života Váhy více klidu, vyrovnanosti a radosti.

Amulet pro štěstí pro rok 2023:

Symbol KŘÍDEL
Symbol RŮŽE

Originální vánoční dárek!

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU - podle vašeho přesného data, času a místa narození!
Autorka horoskopu na rok 2019:

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701!


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.