MENU

Detail horoskopu

Panna

Panna: Aktuální horoskop pro rok 2019.

23. 8. - 22. 9.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milé Panny, také pro vás spouští v roce 2019 velká nebeská symfonie své zajímavé sonáty. Působivost tohoto díla tkví v pestrosti témat, strhující rytmice, hloubce a vzájemné vyváženosti všech těchto atributů. Virtuózní pasáže různých planetárních dobrodějů dávají na vědomí, že v tomto roce rozhodně není ticho! Čeká vás mnoho dění, nicméně přímočarý Jupiter netají, že nejde o bezstarostný rozlet, ale spíše naopak. V jeho kvadratuře zní tóny náročnosti. Pro řadu věcí, které budete chtít, musíte překonat určité překážky. Naštěstí je zde perfektní dirigent, jímž je Saturn, a ten se stará o vaši vytrvalost a dostatečné rezervy energie, jeho oblíbený rytmus je důrazný a hluboký! Neobyčejně plodným komponistou je Uran, který převléká svůj smoking a na rozdíl od minulého roku volí svěžejší a překvapivější střih. Svým trigonem směřuje k proměně vašeho JÁ a dává vám velký úkol - hledat nové, svobodnější cesty, jak procházet životem bez neustálých starostí. Najděte pro sebe tu nejlepší cestu: do vlastního nitra, cestu k vlastní duši!

Vaším poznávacím znakem je inteligence a rácio, stejně jako smysl pro pravidla a přesnost, což z vás dělá profesionály ve všem, na co se zaměříte. Pro váš perfekcionismus a klidné vystupování s tichou nonšalancí vám ostatní důvěřují a váží si vás. Faktem však je, že máte obzvlášť vyvinutý i smysl pro kritiku, což vám může být mnohdy na obtíž. Nevidíte svět ani tak v černém a bílém odstínu, ale v odstínech čistých a špinavých. Co tak s tím něco udělat? Rok 2019 vám v tomto směru nabízí neskonalé možnosti! Již od ledna očekávejte, milé Panny, velký nárůst vnitřní síly, větší pohyblivost a hbitost myšlení. Díky příznivému vlivu vašeho vládce Merkura, vystupujete s rychlejšími reakcemi, rozhodností a celkově silnějším potenciálem pro mentální posun. Působíte zajímavě a jste chytří jako lišky! Ukazuje se, že vaší silnou doménou je kreativita, vymezení nejdůležitějších zájmů a oblast podnikání. Vesmír napovídá, že hlavními iniciátory jsou Saturn a Pluto, jejichž vstřícné trigony míří prioritně k vám, kteří spadáte do 2. a 3. dekády znamení (2.9. - 11.9. a 12.9. - 22.9.). Pokud náležíte k 1. dekádě znamení (23.8. - 1.9.), v žádném případě nemusíte smutnit, neznamená to, že jste z hvězdného seznamu vyškrtnuti červenou tužkou - vše ve finále roku doženete! Do té doby je vám navíc excelentní cenou útěchy Uran, který vám od března nabízí zcela novou dimenzi bytí. Můžete kápnout na skvělou šanci, která vám rázem dokáže otočit život o 180 stupňů. V kurzu tohoto vesmírného mága jsou změny a příjemná překvapení, je to doslova hvězdný ajťák s oblibou přepínající na fantasy level! Lze počítat s šancemi týkajícími se vyššího studia, navázání vztahu s cizincem, nových filozofických směrů nebo například náhlý obchod s realitami v zahraničí. Apropó, nemusí jít zrovna o Penthouse v One Hyde Parku, chatička v přímořské oblasti vás zcela jistě uspokojí. Co se však týče celkově největší změny, je to proměna vašeho nitra, milé Panny. Jupiter vám sice hodlá házet svou kvadraturou klacky pod nohy, nutí vás k přehánění zejména ve svých nárocích na ostatní, takže často pro stromy nevidíte les, máte však možnost to změnit. Přestaňte se nimrat v tabulkách a detailech, neporovnávejte neporovnatelné a uvolněte se. Proč občas neposlechnout tichý hlas své duše a nenechat si jen tak pro radost narůst motýlí křídla? Naučte se s nadhledem přijímat, co život přináší!


Láska a partnerské vztahy

Láska a partnerské vztahy

Jako zemské znamení neoplýváte ohnivou vášní, ale zato pozorností a upřímnou láskou. Rozhodně tedy nejste žádní přelétaví ptáčci a pokud je vám to umožněno, dokážete být zároveň partnery, poradci, přáteli, ba i léčiteli. Ve vztahu vyznáváte dokonalost a stálost, což je v roce 2019 silně podtrženo. Lásce a milostným vztahům je enormně přáno! Je o vás známo, že pokud se zamilujete, milujete dlouho platonicky, dokud si objekt vašeho zájmu nevšimne, že o něho máte zájem. Nyní však dokážete být o moc víc pevnější v kramflecích a důrazněji se prosazovat. Prioritně vás, Panny 2. dekády (2.9. -11.9.), naviguje vytrvalý Saturn a připravuje vám půdu pro trvalé pouto. Zejména v období srpna, září a prosince se neostýchejte promluvit s vysněným protějškem, máte totiž největší šanci uspět, byla by škoda nechat štěstí proklouznout mezi prsty! Velké šance jsou signalizovány od března také u vás, zrozenci 1. dekády (23.8. - 1.9.). Uran plánuje nastražit do vaší cesty fascinujícího protějška, aby pak mohl bleskurychle utáhnout svou magnetickou smyčku lásky. Bohyně lásky, Venuše, vám pomáhá na tuto cestu svítit, přičemž jsou nejvíce favorizovány měsíce květen, červen a srpen. Čeká vás seznámení pravděpodobně za velmi neobvyklých okolností nebo s nezvyklým typem a navíc máte být překvapeni, že se jedná o vzplanutí doslova ze dne na den. Pokud žijete v manželském vztahu, buďte opatrní, nějaká magneticky přitažlivá osůbka by vám mohla pořádně zamotat život.

Šťastný měsíc: květen, srpen, prosinec
Nepříznivý měsíc: duben, listopad



Práce a finance

Práce a finance

Rok 2019 je pro vás časem, ve kterém můžete prosadit své vrozené kvality a společně s nabytými vědomostmi je promítnout do své profese. Merkur se svým intelektuálním umem je vám k dispozici již v lednu a přizvukuje tak zákulisnímu Saturnu a Plutu. Jejich energie vás zaměřuje jak na myšlenkovou a komunikativní sféru, tak na praktické či manuální dovednosti - neexistuje nadřízený, který by neocenil takového pracanta! Menší háček představuje rozmachující se Jupiter, což zejména pro vás, zrozenci 2. a 3. dekády (2.9. - 11.9. a 12.9. - 22.9.) značí, abyste se pokusili oddělit práci od osobního života, teprve pak dosáhnete harmonického stavu. Celkově je po pracovní stránce největší doménou tohoto roku podnikatelská sféra a super šance čekají zvláště na vás, kteří náležíte k 1. dekádě znamení (23.8. - 1.9.). Zčistajasna můžete úplně změnit svůj profesní směr a začít podnikat v oblasti, která vás předtím ani nenapadla nebo byla znemožňována různými nejistotami. Mezi vhodné oblasti patří farmářství, obchod s ovocem a zeleninou, stravovací zóna, tesařství, zahradnictví nebo například kosmetika a kadeřnictví. Odraz ve finanční sféře přichází pomaleji, neboť ze začátku může jít spíše o investice, nicméně ve finále roku je vidět kýžené zadostiučinění. Chce to vytrvalost a trpělivost!

Šťastný měsíc: září, prosinec
Nepříznivý měsíc: duben, listopad

Domov a rodina

Domov a rodina

Domov je pro vás jistotou, kde toužíte mít řád a fungující pravidla. Na oplátku jste schopni poskytovat nezměrnou péči o své nejbližší a blaho každičkého metru čtverečního své domácnosti. Bohužel, jak naznačuje Jupiter, vaše nároky na domácí chod a členy rodiny mohou být v tomto roce poněkud vyšší, což se samozřejmě na atmosféře u domácího krbu znatelně podepisuje. Pokud patříte ke 2. dekádě znamení (2.9. - 11.9.), můžete být také zklamáni z reakcí vašeho partnerského protějšku na vaši vehementní snahu o opravy obydlí. Postrádáte větší vděk a cítíte se nedoceněni? Inu, je dobré nepřipouštět si to tolik k srdci a to obzvláště v měsíci dubnu - Venuše s Neptunem kují pikle, nenechte se stáhnout do vod sentimentu! Hvězdy prozrazují, že vše vám vynahradí vaše drahé ratolesti, které vám užitečný smysl vašeho konání dávají n vědomí po celý rok. Náležíte-li k 1. dekádě znamení (23.8. - 1.9.), můžete v tomto roce počítat s horou přátelských gest od ostatních. Mnozí se můžete cítit jako Alenka v říši divů, jak se například najednou vyznamená váš soused! Může vám prodat část pozemku pro rozšíření vaší zahrady nebo k zaparkování auta, apropó pokud chcete rozšiřovat i svůj obytný prostor, počkejte raději až na příští rok. Planetární rádci sdělují, že byste se mohli zahltit aktivitou víc, než je zdrávo. Jak se říká, všeho s mírou!

Šťastný měsíc: srpen, prosinec
Nepříznivý měsíc: duben, červen

Zdraví

Zdraví

Z hlediska zájmu o zdraví a udržování fyzické kondice se rok 2019 jeví pro vaše znamení jako velmi aktuální. Ve větší míře se teď soustředíte na všechny faktory, které vedou k prevenci a posílení zdraví, mnozí se pouštíte do vytrvalostních sportů, jiní zase do hlubšího studia zdravotní problematiky. Vesmír šeptá, že v tom má zřejmě prsty Neptun a jeho již delší dobu trvající opozice. Tento pokoutník zasévá semínka obav, že by vzrůstající nároky, které jsou na vás kladeny, nemusel váš organismus dobře zvládat. Faktem je, že pro 2. dekádu znamení (2.9. - 11.9.) Neptun určité neblahé tendence přece jen předesílá. A na co má nejvíce políčeno? Jde především o zvýšenou tendenci k oslabení psychiky a citlivější reakci organismu na různá infekční onemocnění. Snažte se zvyšovat svou obranyschopnost zdravým způsobem života a vhodnými potravinovými doplňky. Echinaceou, jakožto královnou bylin na imunitu, určitě nic nezkazíte, stejně tak jako dárečkem typu elektrický odšťavňovač, neváhejte se obdarovat! Důležitý je taktéž pohyb a pokud se vám zrovna nechce ven, dobrým tipem je pro vás stepper nebo rotoped. Co se týče nejslabšího období, je jím přelom dubna a května, mějte ho tedy pod kontrolou.

Šťastný měsíc: únor, září
Nepříznivý měsíc: duben, květen

Oblast štěstí v roce 2019:

Oblast štěstí v roce 2019:

Štěstí a naplnění naleznete v objevení svého svobodnějšího JÁ, nově získaný obzor nebo nová filozofie života vám může změnit budoucnost k lepšímu.

Váš kámen pro zdraví v roce 2019:

SODALIT - velmi výrazně posiluje imunitní systém

Amulet pro štěstí pro rok 2019:

ZELENÝ CVRČEK
Amulet ve tvaru ČTVERCE

Originální vánoční dárek!

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU - podle vašeho přesného data, času a místa narození!


Autorka horoskopu na rok 2019:

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701!


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.