Detail horoskopu

Střelec

Střelec: Aktuální horoskop pro rok 2023.

23. 11. - 21. 12.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Střelci, pro vás si Vesmír na rok 2023 připravil spoustu milých překvapení, která budou provázet slova úspěch, spokojenost, rozmach a naděje. Za vším stojí Jupiter, který letos plnými hrstmi rozdává a vy byste od něj měli plnými hrsti bez váhání brát. S prvními jarními paprsky se musíte více zabývat komunikací napříč rodinou, kde je třeba našlapovat opatrně, pozorně naslouchat přáním blízkých a trpělivě vysvětlovat své záměry. Jaro pro vás bude zajímavé i proto, že Jupiter stále pracuje ve váš prospěch a ve spojení se znamením Berana vám připraví příjemnou atmosféru. A vy, jako ohnivé znamení, budete v těchto dnech proplouvat životem naprosto sebevědomě.

Náročnější období, kdy se budete muset vyrovnat s překážkami s větším úsilím, nastane počátkem května, kdy se přísný Saturn přesouvá do znamení Ryb a postaví vás před otázku, nakolik jste schopní projevovat lásku a city k vašim milovaným. Ale protože nemáte ve zvyku se vzdávat, vypořádáte se i s těmito potížemi, navíc s lehkostí vám vlastní. Do podobné situace se ještě dostanete v druhé polovině roku, ale tentokrát se vše bude dotýkat přímo vás samotných a vašeho vnímání okolního světa. Retrográdní Neptun si nepříjemně pohraje s vaší důvěrou v sebe sama i k vašemu okolí. Připomene vám události a zážitky z minulosti, které mohou mít podobu traumat či neukončených záležitostí, a vy jste tak postaveni do pozice, kdy si budete muset v sobě vše srovnat. Důležité je, milí Střelci, abyste byli čestní a upřímní, nepodléhali iluzím a sebeklamu, jinak se vám toto zúčtování v budoucnosti vrátí znovu. Ani během podzimních měsíců nebudete mít úplně jasné myšlenky, můžete se potýkat se špatnou koncentrací, zapomínáním a náhlou změnou plánů. Dobrou radou pro tyto dny je, abyste si všechny své nápady zaznamenali, později se vám totiž budou velice hodit.

A jak na tom budete s financemi? Tentokrát si vás hvězdy hýčkají, opečovávají a dopřávají vám uspokojení. Provedou vás investováním do nemovitostí či ukážou perfektní způsob spoření, který vám zajistí slušný finanční polštář pro neklidné nebo slabší období. Nedovolí vám však žádný prodej rodinného majetku, který by vás později mrzel. Pokud už si chcete někde zariskovat, tak jedině ve vědomostních soutěžích či loterijních hrách, kde by vám mohla do klína spadnout zajímavá výhra.


Láska a partnerské vztahy

Láska a partnerské vztahy

Láska pro vás Střelce bude v roce 2023 úzce propojená s prací a výhodu mají především ti z vás, kteří již tvoří s někým pár, protože si společné projekty mohou plánovat nebo je dokonce už realizovat. Pokud jste zrovna v takové fázi, vězte, že si se svým protějškem upevníte pouto, vaše společné vize budou ambicióznější a vztah se doslova může stát obchodní značkou. Utužovat vztah můžete i díky bohaté komunikaci, která dosáhne svého vrcholu v letních měsících. Projeví se to na stále pevnějším spojení mezi vámi dvěma a chuti posouvat vaše společné soužití na vyšší úroveň. Hlavním strůjcem těchto krásných změn bude romantická Venuše, která si pro vás dva přeje jen to nejlepší, a z cesty vám odstraní postupně všechna omezení tak, aby city vás obou měly prostor pro růst a naplno se opět rozhořely plameny vášně. Nezabývejte se příliš mnoho obyčejnými výkyvy v dubnu a květnu, opět Vám na pomoc přispěchá Venuše a bude nad vaším milostným životem poctivě bdít. Přesune se do znamení neméně vášnivého a ohnivého Lva a vaše láska dostane hlubší rozměr. Amorovy šípy na vás mají doslova magický účinek a mohou být inspirací k dalším, vážnějším krokům. Špatně si ale nepovedou také single Střelci, kteří stále svou životní lásku netrpělivě vyhlížejí. Letos dostanete úžasné šance na seznámení, ale musíte být připravení a mít otevřené srdce. Naštěstí vám v tom bude pomáhat váš šestý smysl, který dokonale odhalí, kdo nakonec zakotví po vašem boku.

Šťastný měsíc: únor, březen
Nepříznivý měsíc: duben, květenPráce a finance

Práce a finance

Vaši pracovní sféru první dva týdny v lednu 2023 ovlivní retrográdní Mars ve znamení Blíženců, kdy pocítíte, že ne vše jde kupředu způsobem, jakým byste si to přáli. Ovládnou vás totiž naprosto nezvyklé sklony k lenosti, odkládání věcí na později a častá prokrastinace. Později se přidá pomalý a rozvážný Saturn, který má tendence vás zpomalit, donutí vás pečlivěji se zabývat momentálními záležitostmi a nepřeskočit ani jedinou drobnost. Vy se však jen tak nedáte blokovat a omezovat pomalým tokem energií, a budete se snažit opět pracovat v tempu, které odpovídá vašemu znamení. Žádná překážka pro Vás nebude nezdolatelná a vy tvoříte, podnikáte a postupujete za svými sny. Později, od konce května do prosince, si analyzujte každý váš dosažený cíl a podle toho se zařiďte pro další úkol. Hvězdy vám nabídnou obrovskou příležitost v červnu a červenci, kdy vás přivedou na velmi inspirativní myšlenku, která pro vás může znamenat velký průlom. Na svědomí to má průbojný Mars ve spojení s oslnivým Lvem. Ukažte světu svou kreativní stránku, spolupracujte hojně s kolegy a postavte se nebojácně do čela týmu. Nezapomínejte také na vaše osobní finance, ve kterých vám letos bude přáno, pokud budete naslouchat opět moudrému vedení hvězd. Jakmile uznáte, že máte k dispozici slušnou sumičku, neváhejte si jí uložit na horší časy, kdy se vám takový finanční polštář bude hodit.

Šťastný měsíc: červen, září
Nepříznivý měsíc: leden

Domov a rodina

Domov a rodina

Milí Střelci, váš rodinný život a domácí prostředí budou mít vlivem Jupitera tento rok jasný směr, který se týká budování nového životní stylu a posilování vztahů napříč větší částí rodiny. Důležitou roli bude hrát spojení se sourozenci, partnerem a také vašimi dětmi, které vám přinesou štěstí a budou dělat radost. Přestože mohou přijít počátkem března slabší dny, díky vaší sebereflexi si udržíte potřebný nadhled a ten vám pomůže vše zvládnout bez falešných iluzí a sebeklamu. V jistých chvílích se rozhodnete, že něco obětujete, abyste své milované ochránili, ale nebojte se nebudete na to sami, milí Střelci, hvězdní vládcové budou stát pevně při vás. Vaše vytrvalé úsilí v tomto období si vyžádá dost sil, takže tentokrát již musíte poslechnout potřeby těla i mysli, a zamyslet se nad změnou životního stylu. Osloví vás nové techniky osobnostního rozvoje, meditace, dechová cvičení, neobvyklé sporty či koníčky. Budete-li se tomu, co si vyberete, věnovat poctivě a s pozitivním přístupem, čeká vás ve zvolené aktivitě expanze. Nadšením, se kterým se pustíte do nových koníčků a pozitivním přístupem ke každodennímu životu, nakazíte i ostatní členy domácnosti a z některých těchto činností si vytvoříte společné rituály, které vás budou držet pospolu v dobrých i horších časech.

Šťastný měsíc: červen, červenec
Nepříznivý měsíc: únor, březen

Zdraví

Zdraví

Astrologická předpověď na rok 2023 pro oblast zdraví vás, milí Střelci, nemusí strašit. Budete se naopak těšit vynikajícímu zdraví, které je odrazem vašeho skvělého psychického rozpoložení a pozitivního přístupu ke každodennímu životu. Přesto nesmíte tento rok usnout na vavřínech a péči o své zdraví bude dobré ještě o něco nového obohatit, protože musíte správně vstřebávat neustálé nové podněty. Aby ale byly vaše snahy účinné, pojměte to komplexně a zahrňte do nového životního stylu více oblastí, počínaje upraveným jídelníčkem, novými sportovní aktivitami, péčí o duši a v neposlední řadě vhodným pečováním o svůj vzhled a krásu. Bez všech těchto atributů, které propojíte v jedno, byste se necítili v plné síle a vaše snahy by vyšly vniveč. Už jste přemýšleli o změně jídelníčku či o nové sportovní aktivitě? Pokud ano, tak letos máte nejlepší příležitost, jak se do toho vrhnout naplno a hlavně vydržet. Nejlépe uděláte, když si ale necháte poradit spolehlivým profesionálem, který vám pomůže, abyste si zbytečně sami neublížili a také na vás bude důsledně dohlížet. A nebeští vládcové budou zase dbát o to, abyste radikálně omezili konzumaci alkoholu, který škodí nejen vašemu tělu, ale také psychickému rozpoložení, a vy uděláte dobře, pokud je poslechnete.

Šťastný měsíc: červen, začátek července
Nepříznivý měsíc: březen, srpen

Oblast štěstí v roce 2023:

Oblast štěstí v roce 2023:

Milí Střelci. Tento rok je pro vás rokem velkých výzev a vy máte reálné šance uspět v mnoha oblastech života. Stačí jen přijmout zodpovědnost za sebe sama a svá rozhodnutí, protože Váš osud je pouze ve Vašich rukou.

Váš kámen pro zdraví v roce 2023:

ACHÁT - vás navrací zpět do reality. Střelec má vysoké nároky jak na své okolí, tak i sám na sebe a tak mu tento kámen navozuje pocit klidu a bezpečí.

Amulet pro štěstí pro rok 2023:

Symbol STŘELCE
Symbol PRSTENE

Originální vánoční dárek!

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU - podle vašeho přesného data, času a místa narození!
Autorka horoskopu na rok 2019:

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701!


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.