Detail horoskopu

Kozoroh

Kozoroh: Aktuální horoskop pro rok 2023.

22. 12. - 20. 1.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Ještě na začátku roku 2023 budete, milí Kozorozi, nuceni rozverným Jupiterem, abyste vylezli ze své ulity a šli proti své přirozenosti. Sice se tu najednou potká vaše pověstná opatrnost s odvahou, kterou se vám právě Jupiter snaží dodat, ale vás to neodradí, a pokusíte se svou obezřetnost ošálit. Hned v březnu se Saturn, vaše vládnoucí, domicilní planeta, podívá do znamení Ryb a bude se snažit dávat myšlenkám a projektům ten správný řád a systém. A když se k tomu znovu připojí hravý Jupiter, bude o zábavu postaráno. Propojí se tak vaše produktivita s intuicí, projekty se mohou stát ziskovými a pokud se vám podaří plně využít pozitivních situací, vaše motivace se mnohonásobně zvýší natolik, že dosáhnete skvělých výsledků.

Do vašeho života budou v roce 2023 pozitivně zasahovat samí velikáni hvězdného nebe, jejichž složení je velmi atraktivní, a vy se nebudete stačit divit, jakých proměn a zvratů se dočkáte. S lehkostí, kterou jste v uplynulých letech citelně postrádali, se pustíte do všech projektů, nápadů a vizí, přičemž velký úspěch se rodí v podnikání s realitami a v nalezení nových podnikatelských směrů obecně. Jestliže budete opravdu poctivě naslouchat svým instinktům, zachováte si optimistický pohled, a ještě k tomu najdete společnou řeč s lidmi z mnoha odlišných oborů a světů, bude se vám skvěle dařit. Snažte se využít příznivého vlivu planet na váš život a aktivity s tím spojené, protože váš čekají neobyčejné milostné prožitky, šťastné náhody a hezké životní změny.

Mnohem častěji, než kdykoliv předtím, budete zažívat mimořádné chvíle a impulzy, které vám dají schopnost nahlédnout na obtížné situace jinak, než jste byli doposud zvyklí, a vy tak snadno najdete úspěšná řešení. Využijte svého dobrého postavení ve společnosti a pomáhejte tam, kde se to bude týkat lidstva jako celku, kde využijete své pochopení pro lidi, zabývajícími se duchovní oblastí a tam kde budete prospěšní v zájmech potřebných.


Láska a partnerské vztahy

Láska a partnerské vztahy

Drazí Kozorozi, letos pro vás mají hvězdy velmi příznivé zprávy, jelikož záležitosti v lásce dosáhnou zralosti a ve vašem milostném životě zavládne mír a harmonie. Budete zažívat jedno z nejlepších období v lásce, a aniž byste se o to museli nějak snažit, vztahy budou přirozeně nabývat dlouhodobého charakteru. Jako správní Kozorozi víte, že čas hraje vždy ve váš prospěch, a také letos bude vaším největším spojencem, přičemž se vše ještě více upevní. V posledním jarním měsíci, květnu, je doporučeno se věnovat záležitostem lásky více než těm pracovním, tak na to pamatujte, protože to bude velmi důležité! Planeta Venuše vás malinko pozlobila, ale už v červnu se její znepokojivé vlivy zmírňují a vám se uleví. V minulých letech jste zřejmě měli pocit, že se z vašeho života vytratily velké i malé radůstky, ale letos se k vám budou vracet s plnou parádou zpět. Budete ochotní dělat ústupky, aniž byste se k tomu museli nutit, a v této krásné atmosféře se vám bude do lásky chtít investovat ještě více. Občas můžete být ovšem hodně rozjaření, proto si dávejte pozor, aby vaše aktivity nebyly příliš invazivní, především v listopadu. Zadaným Kozorohům hvězdy posílají jedno jediné varování na období od posledního týdne v červenci do začátku září, protože v tuto dobu bude romantická Venuše ve zpětném chodu, proto buďte obezřetní a snažte se uhladit případné ostré hrany ve vašem vztahu.

Šťastný měsíc: červen, říjen
Nepříznivý měsíc: červenec, srpenPráce a finance

Práce a finance

Rok 2023 začne opravdu v ostrém tempu, protože již v lednu dostanete mnohé šance k uzavírání ziskových obchodů, a z hlediska dalších obchodních dohod to takto může pokračovat i nadále během roku, dokonce s mimořádnými úspěchy. Díky tomu, že se vám bude dobře dařit ve finanční oblasti, naskytnou se vám možnosti, kdy se můžete jednou pro vždy zbavit dluhů nebo půjček, a ještě vám zbude kapitál, který můžete opět někam výhodně investovat nebo si udělat slušný finanční polštář na horší časy. Pravděpodobně se mohou ještě začátkem roku objevit velké výdaje spojené s rodinou, ale většinou by to mělo být provázáno s příjemným utrácením za koupi nemovitosti nebo luxusního auta, přičemž tyto nákupy budou promyšlené, udělají vám pouze radost a vydané finance vás trápit nebudou. Vesmír vás nasměruje hlavě na obchody s nemovitostmi, kdy byste se měli soustředit na nákupy, kde budou investice zajímavé a ziskové. Na druhé straně naopak prodeje domů, bytů nebo pozemků doporučeny nejsou, jelikož byste museli s cenou hluboko dolu. Spekulativní obchodní transakce už vůbec nejsou nic pro vás, vy byste se v těchto podezřele „lákavých“ akcích totiž dokonale ztratili. Straňte se také toho, abyste se stali součástí nějakého naoko výhodného projektu, později byste byli zataženi do cizích sporů.

Šťastný měsíc: leden, říjen
Nepříznivý měsíc: přelom února a března

Domov a rodina

Domov a rodina

Vesmír se tento rok rozhodl, že vám bude přát, a to téměř ve všem, milí Kozorozi. I v rodinném prostředí zavládne po dlouhé době pohoda a klid, navíc si umíte vytvořit náležité a komfortní prostředí, ve kterém se budete i se svými blízkými cítit dobře. Nepodceňujte svou silnou intuici, a dovolte si důvěřovat ostatním, protože jen díky tomu vytvoříte pevné základy ve vaší rodině, vztahy budou srdečné a váš protějšek bude loajální a oddaný. Saturn, vaše vládnoucí planeta, se spojí s hravým a podnikavým Jupiterem, a oba se postarají, aby ve vaší rodině klapalo jak „po drátkách“. Pro vás to bude signál a motivace k tomu, abyste se rodině věnovali ještě více než doposud, jelikož vám komfort vašich milovaných leží na srdci a jejich velký obdiv si navíc také dokážete získat tím, že se postaráte o lepší sociální postavení rodiny ve společnosti. Radost vám přinesou vaše ratolesti, které značně vyniknou ve studiích a vy na ně budete náležitě pyšní. Za odměnu můžete děti i partnera vzít na krásnou dovolenou někam za zaslouženým relaxem, a především za krásným počasím. Ovšem, zlobit vás přece jen někdo z rodiny bohužel bude, protože bude vědomě i nevědomě hazardovat s financemi a hrozí zbytečné ztráty rodinného majetku.

Šťastný měsíc: červen, říjen
Nepříznivý měsíc: červenec, srpen

Zdraví

Zdraví

Vy jste se, milí Kozorozi, o své zdraví v loňském roce pramálo starali, a místo pravidelného odpočinku, jste jen pracovali. Následek takového přetížení pocítíte hned v prvních dnech a týdnech roku 2023, kdy se na vás bohužel mohou sesypat nejrůznější zdravotní problémy, jež nebudou zanedbatelné. Přijdou bolesti hlavy, depresivní stavy a mohou dokonce nastat kardiovaskulární onemocnění. Přidají se bolavá záda, zatuhlá krční páteř, bolesti kloubů a problémy s kůží. Zkrátka si vaše pracovní nasazení v uplynulém roce vybírá svou daň a vy se budete muset hodně snažit, abyste se dali do pořádku, co nejrychleji. Nejlepším způsobem, jak se s potížemi popasovat, jsou pravidelné masáže, správná rehabilitační cvičení, dostatek pohybu na čerstvém vzduchu a vhodný jídelníček, teprve potom můžete počítat se zlepšením svého zdraví a budete fit. Jakmile se však o své tělo a zdraví nebudete dobře starat, vrátí vám to ještě většími potížemi a budete se točit v začarovaném kruhu. Mnoha Kozorohům prospěje, když se zbaví škodlivých návyků, a naopak se zaměří na propracovaný jídelníček, který jim upraví zažívání, prospěje pleti a také postavě, proto se nebojte sáhnout po dietách, kdy vynecháte sacharidy a tuky, a naopak upřednostníte dostatek proteinů. Jestliže budete poctiví a důslední, změny uvidíte a pocítíte během pár týdnů.

Šťastný měsíc: červenec, srpen
Nepříznivý měsíc: únor, březen

Oblast štěstí v roce 2023:

Oblast štěstí v roce 2023:

Kozorozi, v roce 2023 máte před sebou velký úkol, a tím je sladění nejdůležitějších oblastí vašeho života, do kterých samozřejmě patří rodina, vztahy, práce a zdraví. Jakmile najdete správnou rovnováhu v životě, najdete sami sebe a spokojeně proplujete tímto rokem.

Váš kámen pro zdraví v roce 2023:

TYRKYS - je posvátným ochranným kamenem, jehož sílu zrozenci ve znamení Kozoroha ocení zejména u meditace a při bolestech hlavy.

Amulet pro štěstí pro rok 2023:

Symbol MĚSÍCE
Symbol RUN

Originální vánoční dárek!

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU - podle vašeho přesného data, času a místa narození!
Autorka horoskopu na rok 2019:

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701!


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.