Detail horoskopu

Býk

Býk: Aktuální horoskop pro rok 2023.

21. 4. - 21. 5.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Drazí Býci, hned první měsíc roku 2023 bude těžkopádnější a pomalejší, protože se do nesouladu dostane Venuše a finišující Saturn ve znamení Vodnáře. Vše tedy bude vypadat komplikovaně, ale nezoufejte, je to jen dočasné a nezanechá to ve vašem životě žádné citelné stopy. Tlak se bude postupně uvolňovat od počátku března a kupodivu v tom bude mít prsty, jindy velmi přísný, Saturn.

V této době vám prospěje, abyste naslouchali radám starších a zkušenějších příbuzných či přátel, a propojili si jejich poznatky se svou přirozenou intuicí, jelikož vám to pomůže zrealizovat vaše sny. Jakmile opět dostanete příležitost být sami sebou, navrátí se vám váš přirozený klid a vyrovnaná povaha, v čemž vám navíc může velmi dobře vyhovovat příroda, proto se nenechte nutit a vyrážejte často na procházky, abyste si doplnili energii. Hlavně lesy a vodní plochy jsou ta místa, kde byste se měli často procházet a nechat myšlenky, aby k vám přicházely sami.

Ve druhé polovině května se ke slovu konečně dostane planeta Jupiter a dá se do práce. Protože sám o sobě symbolizuje štědrost a radost, vše, co pod jeho vlivem podniknete, přinese výhody ve střednědobém a dlouhodobém horizontu. Spolehněte se na tohoto vznešeného hravého vládce, pomůže vám dotáhnout vše do úspěšného konce, a jakmile budete mít přesný cíl, nic a nikdo vám nezabrání v jeho dosažení. Přeje vám štěstí, tak se ho pokuste nepromarnit, ať už vrozenou leností a touhou po požitcích nebo neotřesitelnou vírou v Jupitera a v domnění, že není třeba opatrnosti. Dychtíte po radosti, akci a užívání si života, máte sklony k různým výstřelkům a přehánění, a to vše může být pro vás kontraproduktivní. Využijte raději tyto vaše aktuální pocity a tuto energii vložte do kreativní činnosti, designu a přetavte sny do vydělávání peněz svým talentem. Jakmile se během roku dostane ke slovu planeta Uran do spojení se Sluncem, přijde na řadu dokončení velkých životních změn, a vy se následně můžete těšit na další objevování nových stránek života. Pátrejte po tom, jakou cestou se chcete vydat, ponořte se do studií mystiky nebo různých duchovních nauk, pracujte se svou fantazií a představivostí. Toto vše vás může posouvat kupředu.


Láska a partnerské vztahy

Láska a partnerské vztahy

Začátkem roku 2023 se smyslná Venuše dostane do znamení Vodnáře, což vyvolá jisté těžkosti v souznění s ostatními, a takové rozladění může dokonce vést k dočasnému odloučení v lásce nebo manželství. Svobodomyslný Vodnář totiž Venuši ovlivní natolik, že zatoužíte po svobodě a nebudete hledět na nic jiného než na své pocity. Naštěstí se planeta lásky přesune do Vodnáře, a přijde doba upřímných citových projevů, empatie a porozumění, vaše vztahy opět dostanou smysl a romantika se vrátí v daleko větší míře, než jste byli doposud zvyklí. Kdosi z vašich velmi dobrých přátel vám věrně bude stát po boku, jak v těch horších, tak i v těch lepších momentech, a díky tomu překonáte vše bez velkých ztrát. Vesmír ale posílá úspěch opravdu všem, takže i páry s jinou sexuální orientací zažijí krásné chvíle, a těm nezadaným hvězdy připraví nečekaná, elektrizující setkání a nové vztahy. Během krásných jarních měsíců, března a dubna, si uvědomíte, že vaše sebevědomí vyrostlo a vy si věříte i v situacích, ve kterých jste v minulosti váhali. K opětovnému zlomu v milostné oblasti dojde na konci roku, kdy si budete procházet obdobím zranitelnosti a budete ztrácet pevnou půdu pod nohama. To vás dovede k nezřízenému seznamování přes nejrůznější sociální sítě a seznamky, kde budete vystupovat naprosto odlišně, než jací doopravdy jste. Raději přijměte rámě někoho, koho už dobře znáte a můžete být sami sebou, bez přetvářky.

Šťastný měsíc: únor, duben
Nepříznivý měsíc: červen, prosinecPráce a finance

Práce a finance

Milí Býci, letos se můžete v profesním životě těšit na velké úspěchy, protože planety vás chtějí potěšit a dopřát vám to, co si za své úsilí zasloužíte. Na nebi se na vaší domácí půdě usadí štědrý a přející Jupiter, spolu ve společnosti Urana, který v astrologii zastupuje svobodu, pokrok a vývoj, a obě tyto planety se zasadí o váš fenomenální růst. Díky nim si můžete připravit plán pro dlouhodobé investice, jelikož jste pro svět byznysu jako stvoření a na obchod máte skvělý cit, a byl by tedy doslova hřích toho nevyužít. Trpělivá snaha se vám vyplatí milí Býci a v polovině roku uvidíte, jak vaše finance porostou strmě vzhůru. Ti z vás, kteří zatouží po vlastní podnikatelské činnosti, mají od Vesmíru požehnání, jelikož podnikavý Jupiter roztáčí kola tvorby, inovací, chutí do práce a dodá vám potřebnou dávku optimismu. Uran v tomto období Jupiteru skvěle sekunduje a dává vaší snaze nový, čerstvý podtón, kdežto Saturn vše jistí v pozadí a kontroluje, zda vše postupuje tak, jak má. Skvělé peníze můžete vydělávat svým talentem, takže pokud o sobě víte, že jste nadaní na umělecké činnosti a baví vás to, proč světu neukázat pár svých projektů a výtvorů? Nemusíte se obávat, že byste něco v minulosti promeškali, právě naopak Býci, letos obrovskou rychlostí doháníte ztracený čas.

Šťastný měsíc: květen, září
Nepříznivý měsíc: listopad

Domov a rodina

Domov a rodina

Drazí Býci, v roce 2023 upřednostňujte kontakt s lidmi, kteří jsou vám opravdu nejbližší, což může být partner, děti nebo rodiče. S vašimi milovanými zkuste co nejvíce času prožívat na venkově a buďte hodně v kontaktu s přírodou, která vás pozitivně nabíjí. Jako zrozenci v zemském znamení z takového spojení čerpáte vše, co potřebujete k udržení zdravé rovnováhy v životě, proto byste se měli věnovat zahradničení, kde trpělivě pracujete s půdou a rostlinkami, pěstujete a sklízíte plody svého poctivého úsilí. Také výlety do přírody a do blízkosti vodních ploch budou pro vás jako stvořené a můžete je báječně propojit s pohybem, pokud si jako dopravní prostředek zvolíte kolo. Nepodceňujte ale ani výlety za hranice a dovolené na zajímavá místa, kde by opět v dosahu měla být velká vodní plocha a počasí takové, aby vám Sluníčko spolehlivě dobilo baterky. Vliv několika planet na vaše znamení se projeví také v touze realizovat své představy o komfortním bydlení pro vaši rodinu, takže se s chutí můžete pustit do rekonstrukcí domu, chaty nebo si svou zahradu přetvořit podle vašich snů a potřeb tak, aby vám poskytla potřebné zázemí a pocit pohodlí. Skvěle využijete letní kuchyň s moderními spotřebiči a příjemným posezením, kam můžete pozvat dobré přátele na zahradní grilování.

Šťastný měsíc: duben, květen
Nepříznivý měsíc: únor

Zdraví

Zdraví

Zimní mrazivé počasí nebude vůbec příznivé pro vaši pleť a ta to pravděpodobně odnese horším prokrvováním, především hned v lednu a únoru nového roku. Raději si nechte postižená místa prohlédnout lékařem, abyste si neublížili samoléčbou, i když bude dobře myšlená. Naprosto neopomenutelným prvkem ve vaší oblasti zdraví, je pohyb na čerstvém vzduchu, který vám zajistí prokrvení svalů, pročištění plic a vylepšení nálady, takže je spojení příjemných sportovních aktivit se svěžím a čistým vzduchem, to nejlepší, co pro sebe můžete udělat. Navíc vám příroda dodá pocit znovuzrození, naplní vaši duši optimismem a nadějí do budoucna. Hvězdy vám letos propůjčí schopnost regenerace, takže se nemusíte obávat dlouhých rekonvalescencí a komplikovaných dopadů po respiračních onemocněních, navíc se vám budou obloukem vyhýbat i jiné záludné zdravotní problémy, včetně zhoubných onemocnění. Nespoléhejte se ale jen na Vesmír a jeho náklonnost, nýbrž se sami přičiňte o to, aby vaše fyzická i psychická kondice byly v rovnováze, a podpořte je těmi nejsnadnějšími způsoby, které se nabízí, tedy outdoorovými sporty, wellness procedurami a příjemnými masážemi. Zvlášť se vám pravidelné péče o své tělo vyplatí v obdobích velkého pracovního vypětí.

Šťastný měsíc: květen
Nepříznivý měsíc: leden, únor

Oblast štěstí v roce 2023:

Oblast štěstí v roce 2023:

V tomto roce se Býci nechte unést fantaziemi, které k vám dopraví nejrůznější vládci hvězdného nebe a pokuste se z nich vytěžit co nejvíce pozitivního ve prospěch vás i vašich nejbližších. Pokud dokážete propojit uspokojení v pracovní oblasti se spokojeným rodinným životem, vyhráli jste.

Váš kámen pro zdraví v roce 2023:

ČERVENÝ AVENTURIN - je znám svou mocí pohlcovat elektromagnetický smog z počítačů či telefonů, což jsou předměty, které Býci, hnáni touhou mít všechno v pořádku a včas, nepustí z rukou.

Amulet pro štěstí pro rok 2023:

Symbol ANDĚLA
Symbol SLONA

Originální vánoční dárek!

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU - podle vašeho přesného data, času a místa narození!
Autorka horoskopu na rok 2019:

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701!


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.