MENU

Detail horoskopu

Býk

Býk: Aktuální horoskop pro rok 2019.

21. 4. - 21. 5.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Ampliony nebes svítí v roce 2019 i pro vás, milí Býci, zajímavými poselstvími. Každopádně se můžete těšit na úžasné období, protože všichni planetární vládci táhnou za jeden provaz a jejich cílem je pomoci vám dosáhnout kýžených cílů. Žádné mrakodrapy stojící na čtyřech párátkách, můžete své sny proměnit ve skutečnost! Významný světlodárce Jupiter se sice blýskne svým trigonem jen krátce, nicméně je to podstatná a příjemná změna. Ve srovnání s minulým rokem, kdy se oháněl svou opozicí, jde nyní o čas velké úlevy. Největší dominantou roku je však vstup vzrušujícího Urana na vaše území, kde se hodlá zabydlet až do jara roku 2026! Je pro vás kaskádou skvělých šancí a jeho prosincový trigon s Jupiterem je něčím jedinečným, nebude se tedy dlouho opakovat! Nové možnosti vám otevírají také Saturn, Neptun a Pluto. Milí Býci, vaším úkolem tohoto roku je umět se těchto šancí včas chopit.

Rok 2019 je vstupem do období plného různých překvapení a pro většinu z vás rovněž nečekaně příjemných životních proměn. Byť by se však jednalo o samé superlativy, je o vás známo, že nemáte rádi změny a muselo by přijít snad zemětřesení, aby vás to donutilo je provést. Vaše stálost milující nátura nezbledne ani před takovou stabilitou, jako je helvétská víra, v ničem si spolu nezadají! Nicméně zmíněným zemětřesením se stává od března fascinující Uran a pod jeho kouzelnými výboji jste najednou ochotni - odlepit se od země. Speciálně vy, Býčci 1. dekády (21.4. - 1.5.), máte servírovány úžasné možnosti jako na stříbrném podnose, tak nebyla by škoda otálet s ochutnávkou? Můžete velmi originálně proměnit svou image, oživit či obnovit partnerský vztah, nalézt svůj nový smysl života nebo například změnit své profesní zaměření. Nejúspěšnější břink může přinést styk s cizinou, IT oblast, vysokoškolské studium a také obklopování se lidmi, kteří jsou s vámi jedna ruka v rozšiřování obzorů spojených s budoucností. Březen a květen se v tomto směru tváří velmi mistrně, Merkur, Venuše i Mars pomáhají Uranovi rozhýbat vaše ztuhlé údy! Pokud jste zrozenci 2. dekády (2.5. - 11.5.) nebo 3. dekády (12.5. - 21.5.), ani vy nepřicházíte zkrátka. Jestliže jste byli v uplynulém roce pevní ve svých názorech a rozhodli se pro důležitou věc, nyní vaše úsilí konečně přináší výsledky. Navíc jste ještě mnohonásobněji schopni soustředit se na vše podstatné a tím udáváte pokračující dráhu k úspěchu. Hvězdy šeptají, že vás v tomto roce může významně podpořit nějaká starší osoba nebo člověk ve vedoucím postavení, pozorně signálům shůry naslouchejte! Apropó, bdí nad tím sám vytrvalý Saturn a ten si rozhodně šprťouchlata nedělá. Do zad vás hřeje také přívětivý Neptun, který svým sextilem rozsévá optimismus a možnost splnění četných přání, podtrženo a sečteno - je to váš rok s velkým R!


Láska a partnerské vztahy

Láska a partnerské vztahy

Vaše příchylnost a mazlivost je přímo pověstná - jako svěřenci samotné bohyně lásky, Venuše, plně a s grácií respektujete její poselství. Ať jste si toho milí Býci vědomi nebo ne, jste pro lásku přímo stvořeni! V tomto roce se můžete kochat nádherným děním v srdcových záležitostech a lebedit si v měkkých obláčcích náklonnosti, neexistuje totiž žádný astrální škodík, který by vám to chtěl překazit. S přízní Saturna a Neptuna se stáváte dokonalou kombinací houževnatosti a citlivosti, navenek rozhodní a realističtí, uvnitř beznadějní romantici neustále prahnoucí po lásce. Hned v únoru vám Afrodita otevírá bránu do ráje citů a slastných romantických pastiček, kterým váš gurmánský duch nedokáže odolat, rovněž druhá polovina května a začátek června jsou s konjunkcí Venuše přímo excelentní. S Uranovým vlivem je nevyvratitelné okouzlení na první pohled, výjimečný vzájemný magnetizmus a hlavně nezvyklé situace či místa pro seznámení. Semináře v zahraničí, exotické restaurace, rozdíl věku či společenského postavení, co tak nechat se překvapit? Nicméně milí Býčci, zejména vám, náležícím k 2. a 3. dekádě (2.5. - 11.5., 12.5. - 21.5.), trvá dlouho, než někomu dáte své srdce. U svého protějšku žádáte stabilitu, věrnost, láskyplnost a eleganci - přežívají jen ti nejsilnější! Co se týče konce roku, je zajímavý především pro 1. dekádu znamení (21.4. - 1.5.), přičemž prim hrají náklonnost a sympatie s vysoce vzdělanými osobami, užívejte všeho plnými doušky.

Šťastný měsíc: přelom května/června
Nepříznivý měsíc: březen

Práce a finance

Práce a finance

Planetární Guruové se shodují, že rok 2019 má tendenci být po profesní stránce nadprůměrný. Moudrý Merkur nelení a hýčká si vás hned od ledna, s jeho trigonem na vaše znamení se kupí skvělé nápady a plány jako houby po dešti! Rozhodně nezahálí ani akceschopný Mars, který se ve 2. polovině února a v březnu usídluje na vašem území, aby dal vašim záměrům start. Patříte-li ke 2. nebo 3. dekádě znamení (2.5. - 11.5., 12.5. - 21.5.), je vám v tomto roce přáno sklízet ovoce za vaši tvrdou práci a úsilí vynaložené v posledním období, tudíž očekávejte zasloužené uznání a zvýšení příjmů. Co se týče vašich kolegů, máte jejich obdiv a podporu, stejně tak jako většiny seniorů na vašem pracovišti. Velká přízeň vám kyne rovněž od vyšších úřadů a to není k zahození! Od března nastává nesmírně důležité období pro vás, zrozenci 1. dekády (21.4. - 1.5.) a to vlivem Urana, který si vás bere pod patronát. Jeho specialitou jsou nečekané šance a mimořádné nabídky, takže vaše profesní dráha může zaznamenat úspěšnou změnu směru. Nové projekty a podnikání mají zelenou a favorizováni jste hlavně vy, kteří působíte jako manažeři nebo například v oblasti pohostinství. Z hlediska financí jde o přínosnou dobu, která přeje zvýšení příjmů, vrácení peněz a cestám spojených s obchodem.

Šťastný měsíc: leden
Nepříznivý měsíc: červenec

Domov a rodina

Domov a rodina

Pro svou laskavost a vlídnou auru jste svými nejbližšími zbožňováni, snažíte se ze svého rodinného zázemí vytvořit oázu harmonie a máte zájem na tom, aby měl každý člen rodiny pohodlíčko. Samozřejmě vznikají i chvíle, kdy něco hýbne vaší žlučí, tak jako u každého, ovšem váš hněv pak není žádný slabý odvar - je to rudý šátek v aréně! V tomto roce však nehrozí, že by se to těmito rudými šátky hemžilo, naopak, jde o mimořádně pohodové období. Saturnův harmonický trigon zesiluje svůj vlivu a způsobuje, že vaše vzájemné vztahy s nejbližšími jsou ještě více prohlubovány, přičemž prim hraje 2. a 3. dekáda znamení (2.5. - 11.5. a 12.5. - 21.5.). A na co se prstence mocného Chronose nejsilněji zaměřují? Je to zájem o hlubší poznatky a vyšší vědění, které získáváte od starších členů rodiny, v naslouchání jste nadmíru trpěliví! Zásadní význam má v tomto směru i péče o děti, postarejte se, aby investovaly dostatek času do studia, vyplatí se to. Co se týče prázdnin, zejména srpna, jsou pro ně vhodné outdoorové aktivity a letní tábory. A co zahřeje ve volném čase vás? Stravte co nejvíce času ve své zahradě, tvořte s hlínou nebo dejte na stůl čerstvě řezané květiny a jen tak relaxujte, krása přírody je pro vás v tomto roce nejsilnějším regenerátorem.

Šťastný měsíc: přelom srpna a září
Nepříznivý měsíc: říjen

Zdraví

Zdraví

Vaše Býčí konstituce je natolik skvělá, že dokáže odolávat většině nemocí a četným zdravotním nepříjemnostem. Rok 2019 je toho zářným příkladem, po fyzické stránce jste miláčky hvězd! Saturn, Uran, Neptun a Pluto drží nad vámi ochrannou ruku a v prosinci se přidává do finále ještě i Jupiter, lze si přát lepší strážce? Nehrozí žádné chátrání organismu, naopak jste pevní jako skála a pozlobit vás mohou snad jen drobné sezonní neduhy. Abyste se jim vyhnuli, je například vhodné nepřehánět to v červenci a srpnu se sluníčkem, Mars se bude totiž vyžívat v opékání a mohl by vaši pokožku připálit víc než je zdrávo. Svou kvadraturou si rád smlsne i na různých kožních alergiích, jedná se však o přechodnou záležitost. V listopadu a prosinci se zase může objevovat vyšší tendence k nachlazení a jak je známo, vašim slabým místem je krk, šálu tedy nenechávat dlít ve skříni! Jupiter vám sice koncem roku znásobuje energii, nicméně je přece jen lepší neusnout na vavřínech. Celkově vám, milí Býci, neobyčejně prospívá pohyb a cvičení. Je vhodné se věnovat sportům jako je tenis, volejbal, jízda na kole nebo například horolezectví. Co se týče především vás, zrozenci 2. a 3. dekády (2.5. - 11.5.a 11.4. - 20.4.), doporučuje Saturn aikido nebo tai-či. Jako milovníci gurmánské kuchyně se vyhněte mastným jídlům. V opačném případě pak nesvádějte malé kalhoty na pračku a sušičku!

Šťastný měsíc: březen, září
Nepříznivý měsíc: srpen, prosinec

Oblast štěstí v roce 2019:

Oblast štěstí v roce 2019:

Velmi naplňujícím atributem se pro vás v tomto roce stávají aktivity spojené s půdou a stavbami. Pro mnohé se jeví aktuální postavit dům svých snů, holt jistota je alfou omegou vašeho života.

Váš kámen pro zdraví v roce 2019:

ACHÁT - působí proti alergii

Amulet pro štěstí pro rok 2019:

Symbol LILIE
Symbol VENUŠE

Originální vánoční dárek!

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU - podle vašeho přesného data, času a místa narození!


Autorka horoskopu na rok 2019:

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701!


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.