MENU

Detail horoskopu

Beran

Beran: Aktuální horoskop pro rok 2019.

21. 3. - 20. 4.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Pro rok 2019 vám vesmírná aréna připravuje velmi zajímavý turnaj, ve kterém se rozhodně nudit nebudete, spíše naopak. Jste akční a soutěživí, tudíž se v tomto období cítíte jako ryba ve vodě, tento nebeský match vám garantuje skvělé skóre! Dominantou roku je odchod významného hráče, Urana, z vašeho hracího pole, což pro mnohé z vás značí velkou úlevu. Jeho problematická konjunkce totiž byla, a ještě do února je, semeništěm nestability a neočekávanosti. Lze se tedy divit, že mu s radostí zamáváte na rozloučenou? Za to velkorysý Jupiter se hodlá svým trigonem na vaše znamení přímo zaskvět! Přihrává vám, kde může a otevírá dveře k úspěchu, lepšímu společenskému postavení a celkovému nadšení. Faktem však je, milí ohniváci, že si vše musíte tvrdě zasloužit. Saturn, jakožto přísný rozhodčí, lelkování netoleruje, nicméně na druhou stranu jsou jeho lekce velkým přínosem - vaší vůli vybrousí do dokonalosti jako diamant!

Pro vás, zapálené bojovníky za svá přesvědčení, se jeví tento rok již od samého počátku jako velmi aktivní. Jupiter, signifikátor rozmachu a optimismu, vás má hezky - na mušce a podporuje vás v cestě za štěstím. Jedná se o nejlepšího mecenáše, jakého si jen můžete přát! Především vás, zrozenci 2. dekády (1.4. - 10.4.) a 3. dekády (11.4. - 20.4), čekají nové obzory objevované především delšími poznávacími cestami a studiem. Mnohem snáze teď získáváte sympatie ostatních, s jejichž pomocí se vám otevírají cesty k dalšímu rozvoji. Apropó, silný vliv vašeho vládce Marse k tomuto výrazně přispívá, jak by vás také mohl nechat na holičkách? Jeho snahou je dopovat vás dostatkem fyzických i duševních sil, abyste mohli žít spokojený život - máte od něho požehnání k vytvoření své vlastní zahrady Eden! V lednu a únoru rovněž kulminuje vliv Urana, který se po své dlouhé návštěvě loučí s vaším znamením a u mnohých z vás nastává průlom v dosavadním myšlení. Pokud jste ještě neprovedli důležité změny vedoucí k vaší větší svobodě, cítíte, že je nejvyšší čas. Vesmír napovídá, že v tomto směru jste favorizováni zejména vy, kteří náležíte 3. dekádě Beranů (11.4. - 20.4), a můžete si být jisti, že následující úleva je nepopsatelná. Jarní měsíce jsou pak mnohem klidnější a oddechovější, přičemž navíc dostáváte hvězdný bonus - přízeň láskyplné Venuše. Toto období, stejně tak jako to letní, slibuje mnoho radosti, dobrodružství a požitků - Afroditin nápoj nebes je velmi lahodný! Nicméně jak signalizuje kvadratura tvořená Saturnem, není nutné s ochutnávkou přehánět a mnohem prospěšnější je zůstat nohama na zemi. Tento mocný mentor uznává železnou disciplínu a střídmost, a to jak v osobním, tak v profesním životě. Berani 2. dekády (1.4. -10.4.), zbystřili jste nad těmito řádky? Pokud ano, je to OK, protože náročnější profesní oblast má být prioritně vaší parketou. Máte však dostatečně tvrdé rohy, abyste vše zvládli!


Láska a partnerské vztahy

Láska a partnerské vztahy

Jako k většině věcí ve svém životě, přistupujete i k lásce svým ohnivým způsobem - s vášní a intenzitou. Neradi chodíte tzv. kolem horké kaše, jste přímí a nehodláte to zakrývat maskou uhlazenosti, koneckonců proč byste to měli dělat? Jste přece zrozenci živlu ohně, lidé činu, a ne typ Toma Jonese s jeho zjemnělostí, saténovými župany a salonky - z toho vám naskakuje spíše husí kůže! Váš úžasný láskyplný drive v tomto roce silně podporuje Jupiter a pokud navíc náležíte 2. (1.4. - 10.4.) a 3.dekádě (11.4. - 20.4.), těšte se na gejzíry spontánnosti, super prožitků a milostných dobrodružství. Vesmírná lady Venuše zažehnává hned v lednu svou pochodeň lásky a dává znamení, že vaše srdce má zaplanout především na delších cestách nebo při situacích spojených s vyšším vzděláváním. Nelekejte se, milí Berani, nemusí jít zrovna o Oxford univerzity, mnozí si vystačíte s klasickou místní knihovnou nebo studijním zájezdem. V kurzu mohou být rovněž cizinci - je vám přáno objevit své vlastní Eldorádo! Vůbec nejkouzelnějším obdobím je pro vás v tomto roce poslední dekáda dubna a květen, respektive jeho první polovina. Není nouze o romantiku a krásné večery spojené s květinami, lahodnou lahví vína či exotickou večeří. Nicméně co se týče negativ, hvězdy varují před přílišnou lehkomyslností, seznamkami či například chatováním. Láska by se pak mohla rovnat prchavému teplu trysek hořáků, a to by byla škoda.

Šťastný měsíc: leden
Nepříznivý měsíc: červenec, prosinec

Práce a finance

Práce a finance

Rok 2019 představuje zvýšenou touhu po profesním rozmachu a kariérním postupu, nicméně nedá se říct, že půjde zrovna o jednoduchou cestu. Tato expanze může způsobit, že se nadměrně přeceňujete, a přitom vám mnohým schází konkrétní cíl. Jupiter v trigonu na vaše znamení sice znatelně zvyšuje váš optimismus, ovšem může nezdravě nafouknout váš pocit vlastní důležitosti. Zejména vy, zrozenci 2. dekády (1.4. - 10.4.), dávejte pozor, abyste se tzv. nenaparovali v tmách, a přitom se domnívali, že váš dům je bohatě osvětlen! Měsíce leden a červen patří mezi nejvíce zkouškový čas, přičemž jste nuceni mnohé přehodnotit. Zřejmě se nevyhnete vyzkoušení některých inovativních postupů, což platí hlavně pro leden a pro 3. dekádu znamení (11.4. - 20.4.). V této době můžete být obzvláště neklidní a rozpolcení, eliminovat nadměrné zatížení je pro vás naprosto nezbytné - jinak zasáhne jako blesk Uran, přinášející nečekané zkraty. Kdo by o to stál? Pokud se budete řídit zdravým rozumem, dočkáte se naopak řady příležitostí. Zejména na vás, kteří podnikáte, mají políčeno větší zisky, můžete spolupracovat se zahraničím, a dokonce nabídnout vysoce placenou práci, Jupiter není ve finále žádná držgrešle! Celkově planetární vládci vzkazují, že úspěch může sice přijít později, ale jeho příchod je jistý.

Šťastný měsíc: přelom duben/květen
Nepříznivý měsíc: říjen, červenec

Domov a rodina

Domov a rodina

V oblasti rodinných vztahů panuje skvělá atmosféra, jejíž start udává hned od ledna láskyplná Venuše. Tato hvězdná dáma je přímo kouzelnice na soulad a harmonii, buďte si jisti, že z vašeho domácího zázemí vytvoří blahodárnou oázu! Favorizováni jste hlavně vy, kteří patříte do 2. a 3. dekády Beranů (1.4. - 10.4. a 11.4. - 20.4.), přičemž optimistický Jupiter, Guru radosti a užívání si života, slibuje nesčetné rodinné aktivity. Vaše rodina, příbuzní i přátelé oplývají vstřícností a snahou podílet se s vámi na různých druzích zábavy, byť by někdy vyznívala i trochu výstředně. Důležitou roli může v tomto roce sehrát váš strýček nebo tetička, zvláště jsou-li v zahraničí, mohou být zdrojem nějakého štěstíčka nebo vás obdařit dárkem, kterého byste si měli nesmírně vážit, nechte se překvapit! Přirozeně jsou signalizována i období, kdy se objeví mráček a jedním z takových období je červenec. Bručoun Saturn se zaměřuje zejména na vás, zrozenci 2. dekády (1.4. - 20.4.), a naznačuje možné problémy či bloky ve spojitosti s matkou nebo situací ohledně jejího zdravotního stavu. Merkur s Venuší moc aplausu nepřidávají, nicméně žádné obavy, jste stavěni na to, abyste vše nakonec zvládli!

Šťastný měsíc: leden, duben
Nepříznivý měsíc: červenec, prosinec

Zdraví

Zdraví

Vaší prioritou je bodovat a pracovat na fyzičce tak, abyste vždy mohli stanout na tom nejvyšším stupínku - ve své fyzické zdatnosti zbožňujete prvenství, uznáváte? Hvězdy naznačují, že v tomto směru máte v roce 2019 vcelku dost práce. Při sebemenší zahálce se totiž chystá Saturn každou chvíli trousit potíže, přičemž jeho doménou jsou problémy pohybového aparátu a bloky v trávícím traktu. A jak ho nejlépe klepnout přes prsty? Super prevencí je pravidelný cvičební režim a nutričně vyvážená strava, žádná velká věda, milí Berani! Vyvarujete se potravinám, které mohou škodit vašemu organismu, jako například příliš kořeněná jídla. Pokud patříte k těm, co trpí cukrovkou, je nutné mít přísnější kontrolu nad dietou - jakýkoli odklon od předepsané stravy může mít nepříjemné následky. Co se týče nejslabších měsíců, patří k nim 2. polovina května a červen, tudíž jde o lákadla léta, buďte obezřetní. Přílišné přehánění v požitcích se nevyplatí ani na konci roku, zde zbystřete především vy, zrozenci 1. dekády (21.3. - 31.3.)! Favorizován je hlavně prosinec, kdy Jupiter svou kvadraturou varuje i před zbytečným riskováním. Adrenalin tedy hoďte touto dobou stranou, úrazy totiž čekají mlsně na svou příležitost. Malou nápovědou je, že nejvíce ohrožena je hlava a kolena.

Šťastný měsíc: 1.polovina července
Nepříznivý měsíc: červen, říjen

Oblast štěstí v roce 2019:

Oblast štěstí v roce 2019:

Sférou, která vás má v tomto roce naplňovat, se jeví cestování do větších dálek. Exotika a nové obzory, které objevíte, vás dokáží zaplavit nečekaným pocitem štěstí. Navíc budete ve finále bohatější o novou filozofii.

Váš kámen pro zdraví v roce 2019:

JANTAR - pomáhá při trávících potížích, mírní revmatismus a také například horečky následkem úrazů

Amulet pro štěstí pro rok 2019:

Symbol ŽELVY
Symboly spojené s tibetskou kulturou.

Originální vánoční dárek!

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU - podle vašeho přesného data, času a místa narození!


Autorka horoskopu na rok 2019:

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701!


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.