Detail horoskopu

Ryby

Ryby: Aktuální horoskop pro rok 2023.

21. 2. - 20. 3.
Vybrat znamení Zavřít výběr
V roce 2023 bude, milé Rybičky, vašemu znamení dobře. Do první poloviny roku vám zasahuje do života Jupiter, známý jako planeta štěstí, vyššího myšlení a lásky. Zajistí vám přístup ke zvláštním výhodám a z těch můžete výrazně těžit v mnoha oblastech života. Také se postará o to, abyste byli odvážnější a rozhodnější. Berte plnými hrstmi to, co je vám v těchto měsících nabízeno. Díky tomu, že bude Jupiter spolupracovat také se Sluncem, naprosto dokonale se vám povede propojit intelektuální a duchovní principy. Vládnout budete silnou intuicí, proto nepodceňujte žádné signály a poslouchejte svůj vnitřní hlas pozorně. Očekávejte enormní příliv kreativních nápadů a vizí. Pod vlivem planety Saturn se ocitnete od začátku března, ale nemusíte se obávat pověstné přísnosti tohoto vládce a naopak vám pomůže zrealizovat vaše nápady. Sice o něco pomalejším tempem, ale zato k vaší plné spokojenosti. Především se v těchto jarních dnech nenechte do ničeho nikým nutit a jednejte podle svých úvah.

Rok 2023 může váš život také obohatit zajímavými koníčky. Objevíte v sobě talent k vědám, hlavně k těm, které jsou spojené s tajemnem. Metafyzika, okultismus či astrologie vás budou přitahovat a můžete se dokonce pustit do jejich studia. Pozor na to, abyste se ale pohybovali na té správné straně a nepropadli fanatismu.

I přesto, že jste jako správné vodní znamení obdařeni uměním slova a komunikujete bez problémů, letos bude váš projev naprosto originální. Cítit z vás může být i jistá dávka rebelie, která osloví větší skupinu lidí. Dokonce si díky tomu můžete ve svém okolí vytvořit zvláštní kontakty. Varování tu však přece jen máte, milé Rybky. Mohou na Vás občas dopadnout chmury. Sebedůvěra povážlivě poklesne a Vy se budete bát možných potíží. Dovede vás to k introvertnímu chování a potřebě se uzavírat před světem. Jakmile si ale tyto stavy naplno uvědomíte, dokážete své chování usměrnit a vrátit se opět do správných kolejí.


Láska a partnerské vztahy

Láska a partnerské vztahy

Již koncem ledna se, milé Rybičky, dočkáte lásky. Špatné období je za vámi a čekají na vás moc hezké chvíle. Těšte se na nejrůznější, zajímavá setkání a sblížení. Během jara se postupně začne obnovovat důvěra Vašich protějšků, která byla dříve něčím narušena a oni mohli být zklamaní. Rozhodný a bojovný Mars převezme otěže za vás a milostné záležitosti uklidní. Léto může pro vás být poněkud složitější v tom, že si jistá milostná dobrodružství budete muset nechat pro sebe a tajit je před okolním světem. Tušíte totiž, že pokud byste něco prozradili, čekaly by vás nepříjemnosti. Vaše silná intuice vás ale bude včas varovat, takže jí pečlivě naslouchejte, milé Rybky. Také Vám může ukázat správnou cestu, kterou se můžete vydat v hledání nové lásky. Na podzim se spojí romantická Venuše s odvážným Marsem a láska si opět najde stálé místo ve vašem životě. V tomto roce mohou kupodivu fungovat vztahy na dálku, proto je nezatracujte předem. Velké štěstí v lásce a člověka naladěného na stejnou vlnu, může přinést květen či prosinec.

Šťastný měsíc: květen, prosinec
Nepříznivý měsíc: duben, říjenPráce a finance

Práce a finance

Jupiter vám chce zajistit rok plný blahobytu, a proto se nedivte, že hned v lednu naskočíte do ostrého tempa a čeká vás tvrdá práce. Počínaje únorem nastává vhodná doba pro seberealizaci. Hvězdy vám radí, abyste využili posílené kreativity a odvahy. Nápady si nenechávejte pro sebe, ale pravidelně je představujte světu. Příval energie, který pocítíte v první polovině roku, využijte k tomu, abyste si rozšířili pole působnosti, vzali si vedlejší práci nebo se stali součástí zajímavého projektu. Vzdělávejte se a učte se novým dovednostem. Můžete si vybudovat lepší pozici a lepší pověst. Skvělé vyhlídky mají především ty Rybky, které pracují ve službách. Opět tu zaúřaduje hluboká intuice a Vy přesně odhadnete komu, kdy a co sdělit nebo předat. Tím můžete ovlivnit velké masy lidí. Překvapivě i umělecká oblast pro vás bude jako stvořená. Buďte aktivní v charitativních činnostech. Zde platí zákon přitažlivosti. Jakmile dáte či uděláte něco od srdce, v dobrém se vám to vrátí. I když v druhé polovině roku budete méně produktivní, nic dramatického se neděje. Věnujte se menším projektům a více odpočívejte. Bude totiž třeba načerpat více sil, protože ke konci roku Vás čeká pravděpodobně radikální změna specializace v profesní oblasti.

Šťastný měsíc: leden, duben
Nepříznivý měsíc: červen, srpen

Domov a rodina

Domov a rodina

Jaro vám dá dost jasně najevo, že kromě práce existuje také láska k bližním. V dlouhodobých a manželských vztazích budou velmi žádaná romantická překvapení a pravidelné malé pozornosti nebo dárečky. To vše pomůže vztahy opět oživit a vytrhnout je ze stereotypu. V letním období byste měli co nejvíce času trávit s rodinou. Pokuste se řešit a urovnat stávající problémy. Ale především si dejte dobrý pozor, aby nové konflikty vůbec nevznikaly. Na počátku léta byste také měli se svými nejbližšími věnovat pozornost opravám v domácnosti, renovacím a zútulňování vašeho domova. Dejte hlavy dohromady, sdílejte spolu své nápady a touhy, dělejte kompromisy. Otevřená komunikace vás stmelí a rodinu posílí. Přestože budete mít napilno, nezapomínejte odpočívat. Červen vám nabídne mnoho možností k relaxaci. Naplánujte si dovolené, kratší wellness pobyty a vyražte. Ať už s rodinkou nebo sami. Velkou roli ve vašem rodinném prostředí bude hrát spravedlivý Saturn. V oblasti vztahů napříč rodinou nastaví rovnováhu a stabilitu. Pokud se vaše rodina potýkala v minulosti s nějakými soudními spory o majetek, tento rok existuje reálná šance na úspěch.

Šťastný měsíc: květen, prosinec
Nepříznivý měsíc: duben, říjen

Zdraví

Zdraví

V roce 2023 vás naštěstí kritické zdravotní problémy nečekají a nehrozí ani dlouhodobý diskomfort. S případnými zdravotními výkyvy se vyrovnáte většinou velmi dobře. Téměř všem Rybkám budou překážet jen bolesti hlavy, migrény a sklony k mírným infekcím. Pomalý a rozvážný Saturn vás v březnu zabrzdí a přinutí Vás k pomalosti a především střídmosti, a to téměř ve všem. Dejte si hodně záležet na zdravém životním stylu, do kterého samozřejmě spadá i správná duševní a spánková hygiena. Silová cvičení ve fitness centru pro vás budou mučení a užitek z nich budete mít naprosto minimální. Naopak vám prospějí pomalé, pravidelné a metodické pohybové aktivity, anebo svou pozornost zaměřte na jógu, pilates, tai či nebo dokonce i balet. Všechny pomalé pohyby vás zklidní, naučí správnému dýchání, koncentraci, zmírní stres a nervové napětí. Bonusem je správné držení těla a posílení svalstva. Velmi vám také prospěje hlubší propojení s přírodou - při procházkách, výletech do přírody nebo pobytech na venkově naberete potřebné síly, vyčistíte si hlavu a naučíte se lépe relaxovat. Negativní vlastnosti planety Saturn vás bohužel mohou oslabit ve víře v sebe sama, nedůvěřivosti k ostatním a strachem z možných těžkostí. Projevit se to může většími sklony k introvertnímu chování a u některých z vás bude letos docházet k rychlejšímu vyčerpání sil a následné velké únavě.

Šťastný měsíc: květen, říjen
Nepříznivý měsíc: červenec, srpen

Oblast štěstí v roce 2023:

Oblast štěstí v roce 2023:

Rok 2023 bude pro Ryby vyrovnaný a přínosný téměř ve všech oblastech života. Přesto, nejvíce potenciálu letos máte Rybičky v profesním životě. Nezalekněte se náročných výzev, budete za ně krásně odměněny.

Váš kámen pro zdraví v roce 2023:

AKVAMARÍN - je kamenem mořských Bohyň, je tedy jen logické, že jej právě Ryby budou potřebovat. Symbolizuje jejich odvahu a odhodlání, a navíc Rybičkám pomáhá nalézt v životě radost a štěstí.

Amulet pro štěstí pro rok 2023:

Symbol PÍRKA
Symbol KŘÍŽE

Originální vánoční dárek!

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU - podle vašeho přesného data, času a místa narození!
Autorka horoskopu na rok 2019:

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701!


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.