MENU

Detail horoskopu

Lev

Lev: Aktuální horoskop pro rok 2019.

23. 7. - 22. 8.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Lvíčci, z nebeského billboardu roku 2019 na vás září důležitá poselství a hvězdy vás žádají, abyste pozorně četli, dokud se nenaučíte interpretovat jejich skutečné významy. Využijte zajímavé příležitosti naučit se komunikovat s vesmírem! Hlavní mentor, Jupiter, kreslí na oblohu své třpytivé neonové glyfy, ve kterých je zakódována touha prožít co nejvíce hezkého a posunout se o kousek výš. Jeho blahodárný trigon přináší expanzi, příležitosti, růst a naději, odstraňování veškeré škváry - toť úkol tohoto roku! Poněkud nečitelně však mění svůj rukopis nevyzpytatelný Uran, který je super mistrem v tom, jak zasáhnout do života něčím náhlým a nepředvídatelným. Svou kvadraturou se stává trubadúrem náhlých změn a občas může silně zatřást současným stavem věcí. Rada hvězd zní - čerpejte z ochranné záře Jupitera a nikdy se nevzdávejte, pomáhejte druhým a neztraťte svou tvář. Jste emisary nesoucími zapečetěný dopis sobě samým a za pochopení jeho obsahu dostáváte z hůry velký LIKE!

Vaše šlechetná aura vám přináší velkou oblíbenost a vaše neotřesitelné sebevědomí vzbuzuje úžas a úctu těch, kteří se chtějí vyhřívat ve vašem odraženém světle. Tak jak dokáže zazářit vaše ohnivé znamení ve společnosti, nedokáže žádné jiné, jste jako elegantní sofa v nádherném pokoji v prvotřídním domě, nelze vás přehlédnout! Expanzivní Jupiter v roce 2019 navíc ještě tyto atributy násobí, přičemž svými zářivými prstenci dbá na to, aby vaše cesta k úspěchu a štěstí byla dostatečně osvětlena. Favorizováni jste především vy, zrozenci 2. a 3. dekády (3.8. - 12.8. a 13.8. - 22.8.), takže se můžete těšit na dostatek odvahy a energie na nové akce, dokonce i na takové, na které byste si dříve netroufali. Faktem je, že začátek roku nemusí být zrovna hitparádou a lze očekávat spíše pokles vašich ambicí, jde však o přechodné období. Jako vyslanci samotného Slunce jste schopni nakonec využít svých vlastností, abyste dosáhli toho, co chcete, ať se jedná o kariéru, vztahy či například finance. Dobře víte, že energie jin-jang se k vám vrátí, ale nepřijde sama o sobě, musíte ji nejprve poslat do vesmíru! Celkově jsou doménou roku tzv. činnost na volné noze a šťastná spojení vedoucí k lásce, přičemž prim hraje letní období. Zejména v červenci a srpnu se připravte na milostné flamenco! Důležitou roli hrají v tomto roce rovněž záležitosti ohledně vašich dětí, studia a větší rozmach ve spojitosti s cizinou. Příchod nového člena rodiny nebo přihláška na vysněný institut není tedy ničím neobvyklým. Nicméně určité neobvyklosti se přece jen pro tento rok chystají a tím, kdo je má ve svém repertoáru, je Uran. Tento uhrančivý mág, který byl v posledních letech vaším velkým přívržencem, najednou začíná metat zmatené pablesky. Svou kvadraturou magnetizuje nebe zejména vám, kteří náležíte k 1. dekádě Lvů (23.7. - 2.8.), a co má za lubem? Může jít o eskapádu zkřížených plánů a nečekaných změn vlivem touhy po zázracích, které přicházejí jako blesk z čistého nebe a mohou mít vliv na vaše postavení ve společnosti. Pozor na zneužití internetu, sociálních sítí a hlavně střemhlavé akce! Nelze však všechno svést na Urana, není žádným ďáblem, který předává finální účet, záleží, milí Lvíčci, hlavně na vás. Chce to větší skromnost, pamatujte, že velké věci někdy přicházejí v malých balíčcích!


Láska a partnerské vztahy

Láska a partnerské vztahy

V tomto roce máte v lásce požehnáno od toho nejpovolanějšího dobroděje, kterým je hřejivý a velkorysý Jupiter. Mimochodem je označován jako král bohů, počítejte tedy s královskou nadílkou! Hned v lednu pěje duet s Jupiterem patronka lásky, Venuše, a korunuje vstup do nového roku ohňostrojem milostných příležitostí. Jakožto excelentní baviči a společníci byste neměli vynechávat plesy a zábavné večírky, jelikož právě tam na vás číhá zamilování. Jste navíc zrozenci 2. (3.8. - 12.8.) nebo 3. dekády (13.8. - 22.8.)? Bravo, milí ohniváci, leden je váš! Markantní příliv milostné energie je vidět rovněž v letních měsících, kdy se Venuše a navíc ještě roztoužený Mars ubytovávají přímo na vašem území. Očekávejte spoustu legrace, romantiky, dlouhé letní noci plné flirtování a také vášně. Že byste rádi i něco trvalejšího? Žádný strach, pro mnohé z vás je na obzoru spřízněná duše - jakmile blízko vás začne kroužit osůbka sportovní postavy, tmavších vlasů a hravého výrazu v očích, zbystřete! Pokud žijete v manželství, lze od března počítat s občasnými výkyvy. Je známo, že pokud máte obdiv svého protějšku, je všechno perfektní. V opačném případě se však hlavně u vás, zrozenci 1. dekády (23.7. - 2.8.), blíží tsunami. Uvědomte si však, že mezi rubíny a smaragdy vašich zářivých kladných rysů se občas najde i obyčejné sklíčko. Naučte se přiznat chybu nebo velkoryse přijmout kritiku, vaše manželství bude o moc spokojenější.

Šťastný měsíc: červenec, srpen
Nepříznivý měsíc: říjen, prosinecPráce a finance

Práce a finance

Jste nezávislí a temperamentní, přičemž svou práci zvládáte levou rukou, každopádně však na všem, co vytvoříte, chcete mít svůj punc. Faktem je, že existuje tisíce zaměstnání, ve kterých můžete uspět - už při pohovorech dokážete nadchnout svou nezáludností a nápaditostí! Pokud náležíte 3. dekádě Lvů (13.8. - 22.8.), může mít pro vás začátek roku, respektive leden a únor, velmi originální průběh. Hvězdy napovídají, že prospěšné se mohou stát delší cesty, zejména do zahraničí, kde je zvýšená tendence k prosazení vaší kreativity. Celkově se pro celé vaše znamení začnou od jara pohybovat události plnou rychlostí. Inteligentní Merkur monitoruje vaše profesní kroky a pod taktovkou Jupitera dodává všemu potřebnou šťávu. Vaše schopnost argumentovat je přímo bravurní a dokážete přesvědčit každého, s kým jednáte - prostě jak se říká, prodali byste Eskymákům mrazák. Zlaté příležitosti čekají na vás, kteří se podílíte na cestovním ruchu nebo sportu, zvláště jste-li navíc zrozenci 2. a 3. dekády (3.8. - 12.8. a 13.8. - 22.8.). Určitá salta mortale však čekají na 1. dekádu znamení ( 23.7. - 2.8. ), co tak zpomalit, zvýšit soustředění a kolektivní práci nahradit spíše vlastní iniciativou? Ruku v ruce jde i uspokojivý zisk, který se jeví rovněž z pracovních cest, zahraničních investicí nebo například trhu s akciemi. Hodně štěstí!

Šťastný měsíc: červenec, srpen
Nepříznivý měsíc: listopad, prosinec

Domov a rodina

Domov a rodina

V rodinné zóně a domácím zázemí vás po většinu roku čeká příjemná atmosféra a je zřetelné, že tzv. hrajete první housle. Jako poslové Slunce dokážete vyzařovat neskutečné teplo, takže hřejivost od ostatních členů rodiny se vám na oplátku vrací jako bumerang. Toto teplo navíc zesiluje ohnivý Jupiter, který svým blahodárným trigonem na vaše znamení zapaluje vatru společných radovánek a zábavy. Štěstí se chce protlačit i do toho nejzazšího koutku vašeho domova! Hvězdy prozrazují, že mnohé z vás, kteří náležíte zejména ke 3. dekádě znamení (13.8. - 22.8.), čeká hned v úvodu roku nějaká fantastická zpráva. Neobyčejný úspěch některého člena rodiny, oznámení o zasnoubení či nový přírůstek do rodiny, to všechno je předpřipraveno v Jupiterově menu. Zkrátka však nepřicházíte ani vy, zrozenci 2. dekády (3.8. - 12.8.), ovšem s tím rozdílem, že o možných šťastných událostech už déle víte, že přijdou, tudíž žádné náhlé jobovky! Tento rok je mimořádně vhodný také pro obohacení se o nějakou společnou filozofii. Ať je to Feng Shui, náboženství či návštěvy veletrhů Biostyl, výsledkem je naplnění a prohloubení vzájemného pouta. A na co si naopak dát pozor? Patříte-li do 1. dekády Lvů (23.7. - 2.8.), osnuje narušitel Uran možné nepříjemnosti. Na obzoru jsou zmatky, třenice s rodiči, respektive s otcem a například i rozrušení vlivem případné nemoci v rodině. Radou je klid a nadhled, což platí prioritně pro měsíce listopad a prosinec.

Šťastný měsíc: leden, přelom duben-květen
Nepříznivý měsíc: listopad, prosinec

Zdraví

Zdraví

Z hlediska zdravotní stránky se dá říct, že v tomto roce máte situaci ve svých rukou. Vaším trendem je o sebe dbát a líbit se - máte doslova certifikát na to, abyste se všem stavěli na odiv! Velkorysý Jupiter vám nyní výrazně přeje, nicméně v jeho nadmíře se může skrývat dvousečná zbraň. Mezi požitky, kterými vás zasypává, patří samozřejmě i dobré jídlo a pití, takže sklon k přibývání na váze a s tím související handicap je zde jako na zavolanou. Pamatujte však, milí Lvíčci, respektive zrozenci 2. a 3. dekády (3.8. - 12.8. a 13.8. - 22.8.), že drastická dieta pak není řešením. Velké výkyvy váhy jsou naopak pro vaše tělo velmi náročné a postupem času dietní režimy fungují stále méně a méně. Netučná strava a dobrý fitness klub - to je ten pravý šálek kávy pro vás! Co se týče zdravotních problémů, jsou počínaje březnem signalizovány výkyvy v oblasti krční páteře, které se mohou v průběhu roku tu a tam opakovat. Favorizováni jste zejména vy, zrozenci 1. dekády (23.7. - 2.8.), ovšem ani vy ostatní neusněte na vavřínech, neboť citlivé partie jakožto páteř a záda, jsou přiřazeny celému znamení. Jídla bohatá na vápník, chůze nebo například jogging, jsou vhodnou prevencí - uznáváte, že je to milejší nežli ústřel nebo ischias? Důležité je neudělat první kroky příliš pozdě - udělejte je nejlépe hned teď!

Šťastný měsíc: leden, duben
Nepříznivý měsíc: březen, prosinec

Oblast štěstí v roce 2019:

Oblast štěstí v roce 2019:

Máte přirozený dar pomáhat druhým, což v tomto roce pocítíte jako největší naplnění. Dávejte, pečujte a chraňte ty duše, které jste přijali do svého života. Pokud jste nezadaní, čeká vás šťastné seznámení.

Váš kámen pro zdraví v roce 2019:

MALACHIT - chrání proti pohybovým neduhům a křečím, dodává energii

Amulet pro štěstí pro rok 2019:

Přívěšek SLUNCE
Symbol SLONA

Originální vánoční dárek!

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU - podle vašeho přesného data, času a místa narození!


Autorka horoskopu na rok 2019:

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701!


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.