MENU

Detail horoskopu

Rak

Rak: Aktuální horoskop pro rok 2019.

22. 6. - 22. 7.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Raci, v roce 2019 vám vesmír ve svém nebeském šejkru míchá mnoho různorodých chutí. K degustaci tedy podává jak nápoje sladké a podmanivé, tak i ty nahořklejší - vesmírná rovnováha funguje neomylně! K Saturnovi a Plutu, kteří již dlouhodobě propagují svůj absint, se v tomto roce přidává svou opozicí i Jupiter, což může způsobovat více přepětí. I když se jedná až o konec roku, jde o markantní rozdíl ve srovnání s rokem minulým, kdy Jupiter působil svým trigonem jako velká Fortuna. Nyní je třeba trochu zpomalit, apropó, pro klidnější tempo jste stvořeni, milí Ráčci, tak proč se tím neřídit? Potřebu větší disciplinovanosti naznačuje i střemhlavý Uran, jehož působení prochází v tomto roce očividnou změnou. Z výbušňáka se stává váš příznivec! Na scéně jsou nové šance a plnící se sny, přičemž vám ze stejného poháru dává ochutnat i blazeovaný Neptun. Vaším úkolem tohoto roku je však rozeznat realitu od vzdušných zámků. Takže natahujete nohy, jen pokud stačí přikrývka!

Jakožto lidé úzce spojení s Měsícem jste velmi citliví, ne-li nejcitlivější ze všech znamení zvěrokruhu. Co se týče emocí, máte tendenci prožívat ty nejvyšší z nejvyšších a nejnižší z nejnižších, a to někdy ve stejný den - jste přímo emocionálním vulkánem! Není prohřeškem, že byste chtěli vědět, co se děje v životě každičké bytosti galaxie, nicméně problémem je, že někdy nevíte, co se děje ve vašem vlastním. V roce 2019 vám hvězdy signalizují, že je správný čas na kýžené objasnění! Velká planetární esa jako jsou Saturn, Pluto a do finále i přidávající se Jupiter, však mohou přinášet řadu tenzí. Po nekonečné době nejasností si uvědomujete, že jste extrémně unavení z těch, které zajímá převážně označení jednosměrky nebo zákazu vjezdu a nikdy se nedostanou dál. Vlivem saturnské opozice jste s tímto nejhlouběji konfrontováni především vy, zrozenci 2. dekády (2.7. - 12.7.), nicméně to neznamená, že musí být ze Saturna nutně prevít. Naopak, i když dělá cestu obtížnější, může se zachovat jako gentleman. Nemá za lubem vás děsit, ale má sílu a schopnost spojit vás s velmi důležitými lidmi, kteří vám pomohou v dalším růstu. Tento ač trochu mrzutý mentor chce dát do pořádku vaše vztahy a chránit vás před přeháněním a také například před přepracováním. Zejména před nástupem jara a v poslední části léta, kdy se vrátíte z dovolené a kdy se do toho vkládá í Mars, buďte opatrnější - buďte si jisti, že kabát ušitý po poradě se Saturnem, nebude krátký! Z hlediska zmíněného přehánění jste ovšem největšími kandidáty vy, kteří náležíte 1. dekádě Raků (22.6. - 1.7.). Od března se totiž stává vaším spojencem Uran, který je specialistou na různá lákadla a úžasné šance, tudíž žádný jednosměrný lístek do stanice NUDA. Najednou se rodí nové možnosti k zajímavým cestám, vzdělávání se či náhlým finančním výhodám. A na které měsíce se nejvíce soustředit? Za podmínky, že toho na sebe nebudete nabírat příliš, se jedná o květen až červenec, v případě, že tuto podmínku podceníte, je Jupiter připraven v prosinci provést své nepříjemné vyúčtování. Je to ve vašich rukou!


Láska a partnerské vztahy

Láska a partnerské vztahy

Rok začíná velmi příjemně a to především díky láskyplné Venuši, která hrotem svého paprsku vyrývá na oblohu nápisy touha a vášeň. Její trigonový vliv se projevuje hned začátkem ledna a to z vod intenzivního znamení Štíra, rozhodně tedy není žádná troškařka! Toužíte objevovat všechno tajemné a neznámé a faktem je i to, že vás přitahuje zakázané ovoce - často můžete mít i pocit, že nelze odolat. Patříte navíc ke 3. dekádě znamení (13.7. - 22.7.)? Tak tedy buďte opatrnější, protože v extrémních případech může dojít dokonce i k nevěře, apropó, stejná výstraha platí i pro říjen. Velmi hezké dění vám bohyně lásky přináší v dubnu a květnu, můžete se setkat s protějškem svých snů! Především pro vás, zrozenci 1. dekády (22.6. - 1.7.), existuje možnost, že byste se mohli seznámit prostřednictvím sociálních sítí, během chatování je však vhodné nepovolovat příliš uzdu. Co se týče situace v lásce u manželských párů, je v tomto roce zapotřebí kompromis a neustálá komunikace. Výhru pak máte v kapse! Vaše zlatíčko by vám mělo dát dostatek volnosti a vy se zase na oplátku zbavte tendence k emocionálnímu vydírání, zejména v únoru nebo prosinci. Nesoutěžte o autoritu ve vztahu, stanovte si základní pravidla a hlavně přijměte vzájemné odlišnosti.

Šťastný měsíc: duben, květen
Nepříznivý měsíc: únor, prosinecPráce a finance

Práce a finance

V oblasti kariérních záležitostí má pro vás rok 2019 připraveny příjemné změny. Nevyzpytatelný Uran končí se svými výkyvy a oblíbeným křížením plánů - s příchodem jara nastává, milí Ráčci, obrat k lepšímu! Vaše usilovná práce začíná být po čase zase právem obdivována a vaši nadřízení či společnost zjišťují, že jste v mnohých věcech nepostradatelní. Prioritně vy, zrozenci 1. dekády (22.6. - 1.7.), máte šanci získat nečekanou podporu a můžete se posunout na příčku, po které už dlouho toužíte. Vesmírní trubadúři Merkur a Mars prozrazují, že naprosto excelentní dobou se jeví měsíc září, touto dobou jejich přítelíčkování s Uranem zavání super překvápkem! Prim hraje sociální sektor, nicméně i pokud působíte v technologické nebo strojírenské oblasti, čeká vás mnoho zlatých příležitostí pro formování své kariéry. Pro inženýry je například nastíněna možnost spolupráce se zahraničím a následný úspěch. Zelenou má podnikání se surovinami jako je železo, ropa nebo například cement. Celkově je, milí Ráčci, velmi důležitá spolupráce, je známo, že jednou rukou nezatleskáte, být sólo se vám vskutku nemusí vyplatit! Co se týče v tomto roce financí, může vám spadnout do klína vynikající příležitost a také se jeví možnost zisku prostřednictvím vašeho otce. A jaké je případné varování? Nepůjčujte své peníze ostatním, a to zejména v prosinci, protože byste mohli utrpět ztrátu.

Šťastný měsíc: březen, září
Nepříznivý měsíc: 1. polovina února, prosinec

Domov a rodina

Domov a rodina

Domácí zázemí je pro vás svatým grálem, je to něco jako váš vlastní bodům, kde si dokážete vytvořit perfektní podmínky k tomu, abyste tam mohli klidně zůstat a nevycházet po celé měsíce. Rovněž v tomto roce se domácí sféra jeví jako potřebná ulita, do které se můžete schoulit před případnou nepřízní okolního světa. Zajímá vás všechno, co má do činění s domácností, ať jde o vaření, zahradnictví nebo nakupování domácích potřeb. Zatímco mnozí vidí svůj domov jako místo, kde žijí, vy ho vidíte jako základ existence. Nicméně co se týče větších rekonstrukcí nebo větších zásahů do vašeho obydlí, není pro toto rok 2019 zrovna tím nejšťastnějším. Zejména vy, kteří náležíte 2. dekádě Raků (2.7. - 12.7.), zařaďte raději zpátečku. A tím spíše, pokud byste se chtěli do něčeho vrhnout na přelomu ledna a února, v červnu nebo například v říjnu. Ale žádné obavy, milí Ráčci, svět se tím nehroutí, jak se říká, protože netopýr nemá rád slunce, slunce svítit nepřestane - vše si vynahradíte později! Soustřeďte se teď raději na společné prožitky se svými nejbližšími, a to prioritně vy, zrozenci 2. (2.7. - 12.7.) a 3. (13.7. - 22.7.) dekády, prospěje to vzájemným vztahům. I když může být některý z nich tvrdým oříškem, nepoužívejte výčitky, ale řiďte se láskou.

Šťastný měsíc: duben, květen
Nepříznivý měsíc: únor, říjen

Zdraví

Zdraví

Po stránce zdraví máte být konfrontováni se střídavou jízdou po vrcholech a údolích, vaše výkyvy jin-jang jsou letos markantní! Máte tendenci se zvýšeně zabývat některými věcmi, které vám vadí a důsledkem toho se ocitáte v napětí, což má nepříznivý vliv na váš zdravotní stav. Problémy se žaludkem pak nejsou ničím mimořádným, přiznáváte? Zdravý způsob života a vyvážená strava jsou zde alfou omegou stejně tak jako dostatečný spánek a zákaz stresu. Proteiny s nízkým obsahem tuku, včetně tofu, zeleniny, celozrnné stravy a citrusových plodů - to je tip astrálních dobrodějů! Určitým škodíkem se může stát v tomto roce omezující Saturn, jehož opozice na vaše znamení byla zažehnuta už vloni. Jeho působením se zvyšuje sklon k pohybovým potížím, což se týká prioritně měsíců ledna, února, října a listopadu. Co třeba ohýbat a formovat nohy, abyste předešli možné artróze? Nebo posilovat kosti, abyste nezakládali na pozdější osteoporózu? Nemusíte přitom hned po práci uhánět do fitness centra nebo na hodinu tance, stačí, když si zacvičíte doma. Pokud patříte ke zrozencům 1. dekády (22.6. - 1.7.), vybruslíte z toho celkem snadno, pokud však náležíte 2. nebo 3. dekádě (2.7. - 12.7. a 13.7. - 22.7.), musíte být usilovnější. V létě si vše zpříjemněte a spojte cvičení s koníčky. Surfování, plachetnice nebo aqua-cvičení - to je pro vás, jakožto vodní znamení, přesně šité na míru!

Šťastný měsíc: srpen, září
Nepříznivý měsíc: leden, listopad

Oblast štěstí v roce 2019:

Oblast štěstí v roce 2019:

Během letošního roku se můžete přihlásit do nějakého prestižního institutu. Má to být dobrý krok, který vám pomůže v dlouhodobém horizontu.

Váš kámen pro zdraví v roce 2019:

CHRYSOPRAS - mírní bolesti pohybového aparátu a je prevencí proti revmatickým bolestem

Amulet pro štěstí pro rok 2019:

Modré oko
Čtyřlístek

Originální vánoční dárek!

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU - podle vašeho přesného data, času a místa narození!


Autorka horoskopu na rok 2019:

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701!


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2019 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2020, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.