Detail horoskopu

Rak

Rak: Aktuální horoskop pro rok 2023.

22. 6. - 22. 7.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Raci, přestože toužíte vstoupit do roku 2023 šťastnou nohou, překážky vytvoří planeta Jupiter, která až do první poloviny května stojí v kvadratuře se Sluncem a nutí vás, abyste se vyrovnali s řadou nástrah. Bude třeba zbavit se některých silných návyků, jenž vám brání v profesním i osobním růstu, ale i ukvapených a netrpělivých rozhodnutí, která vás připravují o energii. Naštěstí vám na začátku března přispěchá na pomoc Saturn, který situaci uklidní, a protože se nachází ve znamení Ryb, nabije vás pozitivní energií, jenž s sebou Ryby díky blahodárné vodě nesou. Tehdy si uvědomíte, kdo jste, kam míříte a co pro to máte udělat vy sami. Procházíte v tuto dobu navíc tzv. probuzením, tak toho využijte a plánujte, protože vás dost možná napadne pozměnit původní cíle, a dokonce i sny, jelikož přijdete na originálnější nápady, jak se ke všemu dobrat.

Čekají vás zcela nečekané, báječné stránky života, ke kterým vás pravděpodobně nasměruje intuice, duchovní expanze, bohatá fantazie a kouzelné iluze. Zařídí to pro vás Neptun, průvodce mystikou a duchovním probuzením, který vás strhne k vyšším ideálům, snům a představám. Měli byste ale přesto být opatrní, abyste se nenechali zatáhnout do příliš fiktivních scénářů a iluzí, ze kterých by probuzení dost bolelo.

Planety se letos opravdu ve vašem znamení budou bohatě střídat, takže se není čemu divit, když se do všeho ještě vloží Pluto, nositel nezbytných proměn a nových začátků, a svým originálním způsobem vám naznačí, co je nyní dobré odložit stranou na vhodnější dobu. Hodit se vám to bude především s nastupujícím podzimem, kdy musíte být velmi ostražití a v jistých situacích zbytečně nepřilévat oleje do ohně, čímž byste se přivedli do nepříjemného postavení či dokonce krize. Varování přichází zejména pro manželské svazky, kdy vyvstanou problémy, které mohou vést až k rozvodům. Ale také vaše radikální postoje a hlasité vyjadřování nespokojenosti s politickou situací v zemi, vás může na jistou dobu poškodit. Energii na zbytečné rozčilování přetavte do pomoci potřebným, kde se můžete připojit k charitativním organizacím nebo se sami angažujte a věnujte potraviny, oblečení či finanční dary, což vám může přinést pocity uspokojení.


Láska a partnerské vztahy

Láska a partnerské vztahy

Začátek roku 2023 pro Raky může znamenat mnoho příjemných chvil a událostí v osobních vztazích, protože se o to budete sami aktivně snažit. Hnát vás bude touha po upevnění stávajících partnerství, opravdových přátelstvích a nalezení životního partnera. Romantická patronka lásky Venuše se postará o to, aby vaše smysly byly na vysoké frekvenci v březnu, květnu a prosinci, kdy přijdou do vašeho života nejdůležitější události letošního roku v lásce a mezilidských vztazích. A kterých z vás se to bude nejvíce týkat? Hlavně jsou na řadě dámy, které po delším období osamění dostanou šanci najít to, po čem opravdu touží, a to je vysněný partner. Hvězdy doporučují porozhlédnout se v profesní oblasti nebo hledat prostřednictvím sociálních sítí a vazeb, přičemž s kůží na trh a otevřeným srdcem půjdete hlavně od února do dubna, kdy je ve vašem případě nejvhodnější doba k navázání vztahů. Jakmile se milostné snahy dají jednou do pohybu, už je nic jen tak nezastaví, ale vy se o svůj vztah stále starejte se vší opatrností a úctou, jelikož se objeví snahy rodiny mezi vás dva zasahovat, a také může partnerství škodit přemíra profesního vytížení. To ovšem neznamená, že byste měli svého miláčka stále bombardovat telefonáty, dusit ho přehnanou láskou a omezovat mu jeho soukromý prostor, protože ani vám by se takové chování nelíbilo.

Šťastný měsíc: duben, květen
Nepříznivý měsíc: listopadPráce a finance

Práce a finance

Počátkem roku, tedy hned v lednu, budete milí Raci v pokušení používat jako antistresovou terapii nakupování, které dává smysl jen vám, protože vaší specialitou bude pořizování si jedné věci v několika různých barvách nebo ve více kusech, což vůbec není zdravé pro vaši peněženku. Rizikové období se přenese až do jara, kdy od března budete pod tlakem hvězd, které vás přemlouvají k odvážným, mnohdy však až riskantním krokům, jenž jsou pro vaši váhavou náturu nezvyklé. Ovšem některé z těchto aktivit mohou být přece jen výnosné, a tak v průběhu roku můžete zainvestovat do nákupu nemovitostí k pronájmu či si počátkem března založit svůj vlastní podnik. Vy totiž, milí Raci, moc dobře víte, že vám peníze samy z nebe do klína nespadnou, a proto napnete všechny síly k tomu, abyste se slušně finančně zajistili. Hvězdy letos dávají velký příslib ženám, které téměř po celý rok budou strmě stoupat za úspěchy, takže se milé dámy snažte, aby vám neunikla ani jedna jediná příležitost k dosažení vašich snů. Překvapivou oblastí, kde se Raci letos skvěle uplatní, bude justiční prostředí, ve kterém budou excelovat především advokáti, právníci a soudci, přičemž jejich hlavním úkolem bude se zdokonalit v umění vynášení rozsudků a za svým rozhodnutím si později stát. Podmínkou, abyste byli úspěšní ve všem, co si zamanete, je důsledné dodržování rovnováhy mezi prací a volným časem.

Šťastný měsíc: březen
Nepříznivý měsíc: leden, říjen

Domov a rodina

Domov a rodina

Velkou inspirací pro váš rodinný život bude chuť pomáhat druhým a také pocit, že vás blízcí potřebují. A je to opravdu tak Ráčci, svým nejbližším můžete plně důvěřovat a není důvod si myslet, že by vás chtěli využívat. Domov je pro vás letos středobodem života, kde se cítíte bezpečně, přirozeně a v příjemném tichu si vychutnáváte útulnou atmosféru. Důležitou roli pro to, aby vše fungovalo, budou hrát dva velikáni hvězdného nebe, zásadový Saturn a hravý Jupiter, kteří se postarají, abyste domácímu dění a svým milovaným, věnovali náležitou pozornost. Také díky působení těchto planet si uvědomíte, že velkou roli ve vaší rodině hrají tradice, a proto se rozhodnete mnohé z nich znovu oživit a dbát na to, aby byly dodržovány všemi společně. Bonusem této vaší snahy bude posun rodinného života na naprosto novou úroveň společných zážitků či dokonce možné povýšení společenského postavení rodiny. I když se budete doma většinou zabývat příjemnými událostmi, nezalekněte se první poloviny května, kdy se dostane ke slovu Merkur ve zpětném chodu, a jeho negativní vliv se projeví ve zhoršené komunikaci v rodině. Buďte ostražití a ujistěte se vždy, že ostatní rozumí tomu, co jim chcete sdělit, názory formulujte jasně a konkrétně, aniž byste ale museli přitvrdit v rétorice. Astrologická předpověď pro tento rok vám v neposlední řadě připomíná, že jste v první polovině tohoto roku miláčky hvězd a rodinný rozpočet či majetek si můžete obohatit díky obchodu s nemovitostmi.

Šťastný měsíc: květen, prosinec
Nepříznivý měsíc: listopad

Zdraví

Zdraví

Letos se ve vašem případě žádné velké zdravotní problémy konat nebudou, a tak se pokuste využít čas k tomu, abyste se o sebe naučili lépe starat a také něco vylepšili na svém vzhledu. V těchto snahách vám velmi pomohou nejrůznější estetické zásahy, wellness procedury, nové meditační techniky nebo jóga, která je pozitivní pro duši i pro tělo a může vnést příjemnou rovnováhu do vašeho života. Určitě nebude také zbytečná návštěva stomatologa, který vám pomůže ke krásnému úsměvu. Pro vylepšení fyzické i psychické pohody si během roku vyražte za sluníčkem a teplým klimatem na relaxační dovolenou u moře. Příjemné podnebí vás doslova nabije životadárnou silou, kterou budete disponovat ještě hodně dlouho po návratu domů. V roce 2023 budete procházet fyzickou a duchovní transformací a musíte dobře nakládat s energiemi, abyste se nedostali do bodu absolutního emočního vyhoření a chronického stresu, což by jako bonus s sebou přineslo jen problémy se zažíváním. Vaše požitkářské sklony k tomu budou výrazně napomáhat, bohužel v tom špatném směru, a v posledních měsících roku se mohou někteří z vás dostat do začarovaného kruhu špatného stravování, nadměrné konzumace alkoholu a nedostatečné spánkové hygieny. Popřemýšlejte o tom, zda není velká škoda kazit si zdraví jen kvůli chybějící disciplíně.

Šťastný měsíc: duben, listopad
Nepříznivý měsíc: říjen, prosinec

Oblast štěstí v roce 2023:

Oblast štěstí v roce 2023:

Drazí Raci, nejkrásněji vám v tomto roce bude s rodinou a v domácím prostředí, kde vše nahrává tomu, abyste si mezi sebou upevnili vztahy, přivedli si do života někoho nového a našli krásné místo k bydlení. Je to vaše největší letošní výzva.

Váš kámen pro zdraví v roce 2023:

STROMOVÝ ACHÁT - i když se Rak občas nezatoulá do světa nesplnitelných cílů, achát mu pomůže vrátit se zpět na zem. Ten je totiž výrazně spojen s rostlinnou říší a díky tomu prohlubuje Rakovo propojení se zemí.

Amulet pro štěstí pro rok 2023:

Symbol MARS A VENUŠE
Symbol ANDĚLA

Originální vánoční dárek!

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU - podle vašeho přesného data, času a místa narození!
Autorka horoskopu na rok 2019:

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701!


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.