Detail horoskopu

Váhy

Váhy: Aktuální horoskop pro rok 2020.

23. 9. - 23. 10.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Také pro vás, milé Váhy, je na hvězdném plátně roku 2020 promítáno zajímavé dějství. Jedná se o spiknutí množin více žánrů, tudíž se rozhodně nudit nebudete, ba naopak! Pod řadou nejdůležitějších scenérií je podepsán důsledný Saturn, jehož přepínání mezi kvadraturou a trigonem dodává obrovskou dynamiku i prostor pro hluboké přemýšlení. Tento nebeský avatar vás má v plánu nasměrovat k tomu, abyste ze své mysli i ze své bezprostřední blízkosti odstranili vše, co vás tíží. Přívržencem nutnosti přeměny je rovněž Pluto a do hry vstupuje svou zátěžovou kvadraturou i Jupiter, jehož působení je ve srovnání s minulým rokem očividně náročnější. Společně se tito planetární aktéři shodují v tom, abyste výrazně rozšířili svůj pohled na svět, naučili se více soustředit na svůj cíl a hlavně svižněji rozhodovat. Jeho zkoušky a výzvy jsou vstupenkou do nové éry žití!

Předobrazem znamení Vah je Apollón, bůh světla, řádu a rozumu, což je zrovna pro rok 2020 pro vás tím nejvýstižnějším atributem. Jste proslulí svou delikátní povahou a jakoby naordinovanou umírněností, což vás činí velmi oblíbenými, ruku v ruce však s tímto kráčí i nerozhodnost a určitá ležérnost. Hvězdy signalizují, že přichází období, ve kterém je nutné přeladit na důraznější frekvenci! Své podmínky klade vesmír hned v prvních měsících roku, kdy Merkur, Venuše i Mars odstartovávají poselství stěžejních planetárních gigantů. Především vy, zrozenci 3. dekády (13.10. - 23.10.), počítejte s náročnějšími situacemi, které vyžadují větší nasazení sil. Hlavním strůjcem je zde silná dvojka Saturn a Pluto, jejichž kvadratury dávají tušit, že zřejmě nezvládnete všechno najednou, ale bude zapotřebí postupovat krok za krokem. Favorizující oblastí se v tomto směru stává rodinné zázemí, záležitosti spojené s rodiči, bydlením, nemovitostmi nebo například situacemi souvisejícími s vašim dětstvím. Je pro vás důležité být ráznějšími a umět se rozhodovat, ovšem ne stylem jako o závod! Saturn s Plutem totiž odvíjejí svá vlákna z cívky času velmi zvolna a naznačují, že rozvaha a trpělivost se vyplatí. Důležitým aktérem je pro vás v letošním roce také Jupiter, který převléká kabát a na rozdíl od minulého roku, kdy s vámi příjemně souznil, klade teď přemrštěné nároky. Jeho zátěžová kvadratura zavání rozsevem právních a finančních zádrhelů, tudíž to není zrovna pravý čas k soudním přím nebo jednáním s daňovými či správními úřady - nemuseli byste mít poslední slovo! Zelená nesvítí ani větším investicím, přičemž embargo na přehnané utrácení visí především nad 2. a 3. dekádou znamení (3.10. - 12.10., 13.10. - 23.10.). Co se týče světlejších stránek roku 2020, očekávejte hlubší citová spojení, romantiku, vážný zájem o nějaký nový koníček a radost může přinášet také podnikání. Patříte navíc k 1. dekádě Vah (23.9. - 2.10.)? Máte esá v rukávu a nejvyšší předpoklad letět na vlastních křídlech! Hvězdy nezapomínají ani na malou nápovědu a tou je využít zejména období od dubna do června, nepropásněte to.


Láska a partnerské vztahy

Láska a partnerské vztahy

V milostné oblasti nepatříte zrovna k těm nejprůraznějším dobyvatelům a svůdcům, kteří jdou přímo a bez okolků ke svému cíli, o nic však nepřicházíte. Vaše galantnost, jemnost a estétský glanc vás nenechávají pozadu! Rok 2020 je sice pro vás převážně zkouškový a dynamický, neznamená to však, že byste měli v lásce abstinovat nebo si nepřijít tzv. na své. Vaše vládkyně a zároveň královna lásky, Venuše, vypaluje svými paprsky iniciály zajímavých setkání hned v 1. polovině ledna a pokračuje pak v dlouhém působení od jara až do začátku srpna. Zaclonit se nenechává ani Mars, tudíž o vášeň a erotické jiskření není nouze. Hlavní taktovku drží v ruce mocný Saturn a zejména pro vás, zrozenci 1. dekády (23.9. - 2.10.), má připraven příjemný bonus. Pokud ještě nemáte stálého partnera, můžete potkat svého vysněného protějška a půjde o více než jen milostný románek! Důležitou roli u vás může sehrát připoutání se k někomu nevšednímu, pravděpodobně i s věkovým rozdílem - prim hraje originalita a mladé modely. A kde svého miláčka můžete nejpravděpodobněji objevit? Jedná se o všechna místa, kde to tzv. dýchá, ať už jde o volnočasové aktivity, společenskou zábavu nebo účast na nějaké pro vás zcela nové, atypické akci. Každopádně máte, milé Váhy, super skóre k tomu, aby se z vašeho nového objevu stal časem váš životní partner.

Šťastný měsíc: duben, květen
Nepříznivý měsíc: únor, 2. polovina srpnaPráce a finance

Práce a finance

Co se týče pracovní oblasti a otázek kariéry, čeká vás poměrně rušný rok. Jupiterova kvadratura zabarvuje toto období zřetelnou náročností a prozrazuje, že jste velmi často konfrontováni s chvílemi, kdy doslova nevíte kam dřív skočit. Nepatříte sice k týpkům, kterým schází flexibilita a opěvují rutinu, nicméně jak se říká, všeho moc škodí. Navíc je vaší slabinou nerozhodnost, což vám může zamíchat kartami prioritně v dubnu a letních měsících. Nejohroženější je v tomto směru 3. dekáda znamení (13.10. - 23.10.), přičemž se ve zmíněném letním období zvyšuje tendence zejména k problémům kvůli neslučitelnosti profesních povinností a záležitostí rodinného zázemí. Planetární vládci naznačují, že výhodných nabídek může přibývat jako hub po dešti, ale vy máte sklon cítit se jako v pasti. Obzvláště náležíte-li 2. nebo 3. dekádě Vah (3.10. - 12.10. nebo 13.10. - 23.10.), můžete být možnostmi a s nimi spojenou nutností řešit zádrhely, přímo zavaleni. Pro vás, kteří patříte 1. dekádě znamení (23.9. - 3.10.), má Saturn naopak příjemnou třešničku na dortu. Tento mocný Guru vám podává vstupenku do podnikatelského světa, přičemž preferuje projektanty, manažery, webové vývojáře, vizážisty nebo například odborníky v elektrotechnice. A jak to, milé Váhy, vypadá letos s vašimi financemi? Celému znamení je doporučena střídmost, nestavte zámky z písku a pořádně zvažujte vhodnost investic, pak bude vše OK!

Šťastný měsíc: leden, květen
Nepříznivý měsíc: duben, červenec

Domov a rodina

Domov a rodina

Oblast rodinné sféry a domova se stává hlavním titulkem roku, přičemž jsou zřetelné rušivé vlivy zvyšující neklid a ohrožující stabilitu zajetých domácích kolejí. I když se sourozenci a většinou příbuzných nemáte vůbec žádný problém, harmonie s rodiči nebo některým starším členem rodiny může v tomto období poněkud častěji zaskřípat. Dlouhodobým stínem je v tomto směru Saturn a Pluto, k nimž se letos přičítá také kvadratura Jupitera. Faktem je, že tato problematická trojice si dokáže libovat v nepříjemnostech a ze svých hvězdných rukávů sypat nechtěné zádrhely jako o překot. Co se týče nejkrizovějších období, patří mezi ně začátek roku, duben a srpen - v tomto čase je vhodné zachovat klid a nadhled. Planetární frekventanti napovídají, že se terčem dění mohou stávat vaše profesní záležitosti, přičemž je nejvíce ohrožena 3. dekáda znamení (13.10. - 23.10.). Doba nepřeje ani například koupi či prodeji domu, výměně bytu nebo zásahům do pozemků. Naopak vhodnou se jeví jakákoliv kreativní činnost a objevování nových zálib, přičemž může být velkým plus spojení s přáteli. Vynikající období je také pro výchovu dětí a učení je novým dovednostem. S důsledností a vytrvalostí můžete dosáhnout tzv. malých zázraků!

Šťastný měsíc: květen, září
Nepříznivý měsíc: únor, srpen

Zdraví

Zdraví

S otázkou zdraví a celkovou kondicí vašeho organismu je v roce 2020 spojena nutnost větší opatrnosti a vhodnost dodržování různých preventivních opatření. Planetární Guruové signalizují, že byste měli obzvláště chránit partie, jakými jsou kosti a klouby. Inu tři kvadratury osnovované Jupiterem, Saturnem a Plutem, to už je vskutku slušná nálož, přičemž jakožto útočící ze znamení Kozoroha mohou mít zacíleno na vaši celkovou pohyblivost. Bolesti v kříži, otékání kolen, kloubů, revmatismus či počínající deformity na páteři, to vše se může stát oblíbenou specialitou těchto planetárních aktérů. Co se týče vás, zrozenci 1. dekády (23.9. - 2.10.), dotkne se vás tato problematika jen okrajově v měsíci lednu, ovšem vy, kteří náležíte 2. a zejména 3. dekádě znamení (3.10. - 12.10. a 13.10. - 23.10.), už tolik na růžích ustláno nemáte. Nástrahy jsou vám kladeny v mnoha obdobích roku, hlavně v jeho 1. dekádě a pak ve 2. polovině. Nejslabšími měsíci se mohou stát únor a březen, kdy se k vesmírné partě připojuje i specialista na úrazy - Mars. Milé Váhy, vězte, že v tomto čase je pro vás nejlepším tahem vypnout a na místo fyzických rekordů upřednostnit relax. Co tak si zajít na masáž, do sauny nebo zařadit do programu termály? Je to opravdu to nejlepší, co pro sebe můžete udělat!

Šťastný měsíc: duben, květen
Nepříznivý měsíc: únor, březen

Oblast štěstí v roce 2020:

Oblast štěstí v roce 2020:

Šťastným signálem se v tomto roce jeví nějaký nový směr v podnikatelské oblasti, pokud patříte k těm, kteří dosud nepodnikali, může se letos zrodit rozhodnutí odstartovat novou firmu.

Váš kámen pro zdraví v roce 2020:

CHRYSOPRAS - působí proti revmatismu a pohybovým potížím

Amulet pro štěstí pro rok 2020:

VAVŘÍN
Symbol SRDCE

Originální vánoční dárek!

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU - podle vašeho přesného data, času a místa narození!


Autorka horoskopu na rok 2019:

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701!


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.