Detail horoskopu

Panna

Panna: Aktuální horoskop pro rok 2020.

23. 8. - 22. 9.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milé Panny, také pro vás bijí kosmické hodiny roku 2020 bohatým a nadějným poselstvím. Ve srovnání s minulým rokem je zde diametrální rozdíl - zatímco v roce 2019 vás téměř po celou dobu zlobil Jupiter svou kvadraturou, v tomto roce je to pravý opak a hodlá vám dopřávat svým velkorysým trigonem. S přízní tohoto rozšiřovatele obzorů máte všechna esa v rukávu! Na co sáhnete, to se daří, což svým pečetním razítkem ztvrzuje i důsledný Saturn. Do party patří také Uran a Pluto, kteří svými trigony nezůstávají ani trochu pozadu a výsledkem všech je neobyčejná posila vašeho JÁ. Samozřejmě se může vloudit i nějaká ta chybička, na což je mistrem alchymista Neptun. Svou šalamounskou opozicí svádí ke zvýšené idealizaci a následnému deliriu zklamání, pozor na jeho mlhavé portály! Vaším úkolem je obohatit se o větší intuici a schopnost rozpoznat, komu můžete či nemůžete plně důvěřovat.

Vaše znamení ztělesňuje vysoce vyvinutou inteligenci, oddanost a skromnost. Výsluní a světla ramp není nic pro vás. Vaše jogínská střídmost, rezervovanost a zdrženlivost vám brání stát se středem pozornosti. Navzdory tomu má s vámi Jupiter v tomto roce své záměry a hodlá ve vás svým třpytivým koloritem rozsvítit větší expanzivnost. Připravte se, milé Panny, na jasnější světlo - stáváte se viditelnějšími! Štědrý Jupiter vám svým trigonem dává nyní větší drive, přičemž má za lubem přivést vás ke štěstí i úspěchu a odměnit vás, jak zasloužíte. Tento vesmírný mecenáš neobyčejně přeje zejména vašemu rozvíjení osobnosti ve volném čase, koníčkům, milostným záležitostem, podnikání a v neposlední řadě také vašemu tvůrčímu potenciálu. Ať spadáte do kterékoliv dekády znamení, máte šanci vytvořit něco, na co se jen tak nezapomíná! Malou protekci má ale přece jen 3. dekáda znamení (12.9. - 22.9.), u níž je signalizováno, že expanze některé ze zmíněných oblastí se stane trvalým životním přínosem. Již v lednu se po vašem znamení rozhlíží váš moudrý vládce Merkur, aby připravil plán šitý na míru a ve společném objetí s mocným Saturnem a Plutem kyne k osudovému rozhodnutí. Tudíž žádný sisyfovský syndrom - vše, čemu teď dáte vzniknout, bude levitovat na křídlech vaší budoucnosti. Náležíte-li k 1. dekádě znamení (23.8. - 1.9.), uchází se o vaši přízeň originální Uran, kouzlící zcela nové možnosti, se kterými se mnozí z vás ještě neměli ve svém životě tu čest setkat. Ať už jde o příjemné nečekané změny v oblasti vzdělávání nebo spojení se zahraničím, jedná se o vyšší level! Co se týče vás, Panny 2. dekády (2.9. - 11.9.), buďte obezřetnější, neboť po vás mlsně pokukuje Neptun a v souvislosti s jeho opozicí lze říct, že je mistrem v podpásovkách. Tento blazeovaný svůdce vás může vlákat do labyrintu chodeb plných iluzí a učinit vás zaslepenými, takže pak těžko rozeznáte, odkud vám může hrozit nebezpečí. Hvězdy prozrazují, že šalebný Damoklův meč nad vámi visí zejména na jaře a pak v samotném závěru roku, mějte oči otevřené, abyste někomu nesedli na lep!


Láska a partnerské vztahy

Láska a partnerské vztahy

Rok 2020 je pro vás po stránce lásky mimořádně pestrý a uspokojivý. Obzvláště vy, kteří jste nezadaní nebo žijete v nezávazném vztahu, můžete očekávat jízdu na pořádném milostném tobogánu! I když jste od přírody opatrnější a nefixujete se na love story hollywoodského kalibru, mají pro vás velcí astrální frekventanti pozvánku na koncert rozkoše a zábavy, navíc s garancí fascinujícího zážitku. Nejširší spektrum šancí pro láskyplné radovánky jsou signalizovány na březen, většinu srpna, říjen a 1. polovinu prosince. Královna lásky, Venuše, má v těchto obdobích nejsilnější vládu a umocňuje vzájemnou přitažlivost, přičemž zároveň ukazuje, že nejste loutkou na hraní. Toužíte po zajímavém protějšku a neotřelém vztahu? Pokud navíc prioritně vy, Panny 1. dekády (23.8. - 1.9.), plánujete exotickou dovolenou, tak plnou parou vpřed! Nebo se naopak hodláte usadit a toužíte po potomkovi? To vše vám může být nyní dáno zhůry. Co se týče vás, Panny 3. dekády (12.9. - 22.9.), Saturn vám rozdává nejvyšší počet žetonů stability, tudíž prohloubení vztahu korunováno početím dítěte je hlavním titulkem roku. Poněkud tenký led má bohužel 2. dekáda znamení (2.9. - 11.9.), a to především manželské vztahy. Klíčem k úspěchu je větší otevřenost a upřímnost, jen tak lze odvrátit zklamání a postupné rozplynutí vztahu.

Šťastný měsíc: březen, říjen
Nepříznivý měsíc: přelom leden/únor, dubenPráce a finance

Práce a finance

Vaše znamení je obdarováno mimořádnou spolehlivostí a smyslem pro zodpovědnost, takže na poli své profese patříte mezi jedničky a jste příkladem pro ostatní. Pracovní éter je důležitým centrem vašeho života a máte vysoký talent k tomu, abyste v něm měli všechno perfektně zorganizované. Hned úvod roku se jeví jako mimořádně přínosný, vždyť úspěšnou profesní šarádu rozehrává přímo váš moudrý vádce Merkur, apropó, v zádech má většinové množství těch nejexcelentnějších planetárních pomocníků! Prim hrají pracovní smlouvy, dlouhodobé projekty, nové podnikatelské záměry, zlepšení příjmů a také například oblast zábavy nebo spolupráce se zahraničím. Píle, vytrvalost a skvělé výsledky vám nyní raketově razí cestu ke kariérnímu postupu a prioritně vy, zrozenci 3. dekády (12.9. - 22.9.), můžete docílit kýženého zadostiučinění. Celkově celému znamení dává Jupiter svým trigonem požehnání k tomu, abyste se do svých záměrů pohroužili naplno, mimochodem, nečiní tak každý rok, proč tedy jeho vstřícného gesta nevyužít? Nefavorizovanějšími jsou profese související s architekturou, systémoví analytici, inženýři, vychovatelská a finanční sféra nebo zemědělská oblast. Nelze opomenout ani výhody plynoucí ze spojení s cizinou, jejichž zvýšenou frekvenci prozrazuje Uran. Naopak pozor si dávejte na důslednost u svých obchodních partnerů a nedovolte, aby vás druzí využívali.

Šťastný měsíc: leden, přelom srpen/září
Nepříznivý měsíc: únor, prosinec

Domov a rodina

Domov a rodina

Pro svou vlídnou a klidnou povahu jste v kruhu svých nejbližších velmi oblíbeni, snažíte se z domova vytvářet oázu harmonie a vaší obětavosti se jen tak někdo nevyrovná. Vládne vám intelektuální Merkur, tudíž není divu, že jste bravurní řečníci a dokážete vést moudré debaty na všechna možná témata - vaši miláčci se s vámi rozhodně nenudí! Rok 2020 vám přináší schopnost ještě většího porozumění a vzájemného pochopení, přičemž se astrální Guruové zaměřují svými hřejivými paprsky zejména na vaše děti. Jedná se o mimořádně silné období - velký boom radosti a spokojenosti! Je vhodné trávit se svými ratolestmi více času, společně se věnovat zábavě, tvořivým koníčkům a sportovním aktivitám. Jupiter s Uranem taktéž ponoukají představu nevšední, možná i trochu dobrodružné dovolenky, přičemž jste favorizující především vy, kteří náležíte 1. dekádě znamení (23.8. - 1.9.). Hvězdy vysílají příznivou zprávu i pro vás, kteří toužíte po miminku. Patříte navíc do 3. dekády Panen (12.9. - 22.9.)? Je to tedy váš rok s velkým R! Pro mnohé z vás jsou rovněž vhodné investice do vzdělávání svých dětí nebo do bydlení. Pokud zvažujete, kdy provést nejdůležitější finanční transakce, vsaďte na březen nebo konec léta, s Venuší v zádech máte garantovanou spokojenost.

Šťastný měsíc: březen, říjen
Nepříznivý měsíc: přelom leden/únor, duben

Zdraví

Zdraví

Je o vás známo, že své zdraví neberete na lehkou váhu, tudíž si určitě oddechnete úlevou při zjištění, že nad vámi vesmírní avataři drží ochrannou ruku. V roce 2020 je tedy tendence k vážnějším zdravotním problémům velmi nízká. Klíčem k vaší super kondici je psychická rovnováha a anulování chaosu ve své životosprávě. Největší dobrodiní pro sebe uděláte, když si negativní situace nebudete pouštět tolik pod kůži a co se týče péče o tělo, zůstane heslem kvalita a vyváženost. Pak máte, milé Panny, téměř vyhráno! Navíc vám přející trigon Jupitera a Saturna letos přináší ještě markantnější schopnost dbát na prevenci, takže užívání potřebných vitamínů, minerálů a prospěšných bylinkových čajů je u vás naprostou samozřejmostí. Energie máte na rozdávání, a pokud přemýšlíte nad zdokonalením fyzičky či začít například s kulturistikou, je k tomu nejvhodnější rok. Určitým energetickým deficitem je ohrožena snad jen 2. dekáda znamení (2.9. - 11.9.), což způsobuje svou narušující opozicí Neptun. Zejména začátkem roku se můžete cítit více unavení a vyloučeny nejsou ani náběhy na různá zánětlivá onemocnění. Fiškus Mars totiž kuje pikle a přikládá do ohýnku neptunovským oslabujícím záměrům. Jejich společnou specialitou může být i nějaká infekce, je tedy vhodné posilovat svou imunitu. Ovoce, zelenina, železo, selen a vitamíny C, D, E, B, jsou tou pravou ochrannou rychlou rotou.

Šťastný měsíc: březen, květen
Nepříznivý měsíc: leden, únor

Oblast štěstí v roce 2020:

Oblast štěstí v roce 2020:

Velké štěstí je signalizováno ve spojitosti s rodinou a jejím založením, pokud si přejete potomka, hvězdy jsou vám nakloněny.

Váš kámen pro zdraví v roce 2020:

CITRÍN - podporuje imunitní systém

Amulet pro štěstí pro rok 2020:

Symbol LILIE
Symbol ČTVERCE

Originální vánoční dárek!

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU - podle vašeho přesného data, času a místa narození!


Autorka horoskopu na rok 2019:

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701!


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.