Detail horoskopu

Rak

Rak: Aktuální horoskop pro rok 2020.

22. 6. - 22. 7.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Ráčci, hvězdná mandala, která se před vámi promítá v roce 2020, nese prvky neobyčejné pestrosti. Ať jde o Jupitera, Saturna, Urana či Neptuna, každičký z jejich obrazců je jedinečný a originální, přičemž nejlepšími psychoanalytiky pro šifrování jejich barev jste vy sami. Jsou zrcadlem, v nichž se odráží směr vašeho konání! Saturna, který je v opozici k vašemu znamení, napodobuje letos i Jupiter, což je předzvěstí určitých zkoušek. Jde o to, abyste zbytečně nepřeceňovali své síly, rozhodně se však nemusíte vzdávat svých snů, ba naopak! V tomto směru je stále v pohotovosti Neptun, jehož přející trigon je univerzálním paklíčem ke všem vašim tajným přáním - a není jich málo, Ráčci, přiznáváte? Uran tiše přizvukuje a svým sextilem kouzlí mozaiku nových šancí pro nečekaně příjemné změny ve vašem životě, tak příjemný start!

Co se týče emocionální sféry, je známo, že nemáte konkurenci, a to samé přes kopírák platí i pro vaši vytrvalost. Jste nenapravitelní snílci, vždy však skromní a uhlazení jako mramor - sebeovládání je pro vás silným mementem. Vítejte tedy na palubě roku 2020! Právě tento rok totiž klade důraz na sebedisciplínu a určitou kontrolu nad tím, abyste na svá bedra nenakládali víc, než unesete. Velmistr v přehánění, Jupiter, se totiž rozhodl vyrukovat proti vám se svou opozicí a zejména na vás, zrozenci 2. dekády (2.7. - 12.7.) a 3. dekády (13.7. - 22.7.), může tento expanzivní aktér klást nemalé nároky. Můžete být například konfrontováni se situacemi, ve kterých je nutné rozhodnout o něčem, co se dříve tak nějak přirozeně vyřešilo samo. Náročnější období se jeví v manželských a profesních vztazích nebo například ve vztahu k veřejnosti. Pšenka příliš nekvete ani z hlediska vyjednávání na úřadech, ať je ve hře stavební povolení, dotace či třeba záležitosti spojené se seniory, snažte se být, pokud možno, co nejpřipravenější. Vás, Ráčci 3. dekády (13.7. - 22.7.), má navíc pod patronátem i Saturn, jehož opozice vyžaduje, abyste v případě házených klacíků pod nohy nepodléhali přílišné sebelítosti. Sice vás některé provede sparťanskou výchovou, ale nakonec vám pomůže přenést se přes toto zátěžové období, nehrozí, aby vás nechal na holičkách! Pokud náležíte 1. nebo 2. dekádě znamení (22.6. - 1.7. nebo 2.7. - 12.7.), může pro vás být velkým přínosem esoterika nebo zaměření se na ty, kteří potřebují pomoc, jako například osoby s nějakou formou závislosti či nějakým způsobem znevýhodněné. Neptun má za lubem ovlivnit vaše směrování a obohatit vás o hlubší filozofii! Úžasným navigátorem je v tomto roce také Uran, který favorizuje aktivity v různých spolcích a angažování se v rozličných sociálních programech. Obzvláště silný pocit sebehodnoty vám má přinést nějaký nadčasový projekt a energie vynaložená do změn ve vašem životě. Astrální bataliony signalizují, že v tomto směru jste nejvíce preferováni vy, zrozenci 1. dekády (22.6. - 1.7.). Brány nových perspektiv se vám otevírají dokořán!


Láska a partnerské vztahy

Láska a partnerské vztahy

Rok 2020 je pro vás velmi důležitým obdobím pro partnerské vztahy, obzvláště pro vztahy manželské. Bohužel se, milí Ráčci, nedá říct, že by obloha lásky zářila kýženým sametovým třpytem. Předpověď signalizuje spíše deštivé mráčky a častější ochlazení. Slunce ve vašem znamení je na svůj zlatý jas a mystickou oranž trochu skoupé. Špatné stíny vrhá totiž expanzivní Jupiter, který si libuje v krupobití nepříjemností, pocitů přetlaku ze vztahových záležitostí a přehnaných požadavků na partnera nebo naopak nároků ze strany jeho. Bohyně lásky, Venuše, se sice koncem ledna snaží o příjemný rozjezd, nicméně už ve druhé polovině února jí to nebezpečně klouže a mete na Jupiterovu stranu. Saturnova opozice přikládá do ohýnku a přináší různá omezení jako například vaši či partnerovu nechuť chodit do společnosti, vyjadřovat lásku nebo být ve vztahu jakkoliv aktivní. Především vy, Ráčci 3. dekády (13.7. - 22.7.), jste nyní magnetem pro stagnaci, chce to více drivu! A jak jste na tom vy, kteří jste ještě nezadaní? Zde vesmírní trubadúři nemají až tolik námitek, naopak chtějí nasytit váš milostný apetit. Patříte-li navíc do 1. dekády znamení (22.6. - 1.7.), chystá se překvapení, a to zejména v létě. Uranem jsou ve vašem menu připravena nová seznámení - míří k vám protějšek, s nímž můžete vychutnávat lásku na stejné vlnové délce!

Šťastný měsíc: leden, srpen
Nepříznivý měsíc: únor, listopadPráce a finance

Práce a finance

Z pohledu na vaše profesní záležitosti spouští pohyblivý Merkur hned od února kaskádu pracovních možností, vyjednávání a získávání užitečných kontaktů. Díky Marsovu trigonu vše dostává na jaře ten pravý spád a den za dnem nabírá na akčnosti. Za nejpevnější provázky však tahá Jupiter, který způsobuje, že nevíte, co dělat dříve. Ale jak se říká, všeho moc škodí! Postupně si uvědomujete, že se netoužíte nechat zasypat lavinou povinností a omezujícími šibeničními termíny, které jsou pro vás břemenem - další velbloudí hrby už nechcete. Ve svém jádru jste pohodáři a zejména vy, Ráčci 2. a 3. dekády (2.7. - 12.7. a 13.7. - 22.7.), zasloužíte v tomto období klidnější tempo, co tak tedy ubrat plyn? Co se týče podnikatelské sféry, důsledný Saturn nabádá ke zvýšené opatrnosti a napovídá, že je vhodné velmi uvážlivě našlapovat v případě podepisování smluv nebo zahajování obchodních partnerství. Ve finančních krocích se vyplatí spoléhat sami na sebe, vyhnete se tak zbytečně nadměrným výdajům - nesedněte Jupiterovi a Saturnovi na lep! Pro 1. dekádu Raků (22.6. - 1.7.) se skýtá příznivější perspektiva, a to jak po finanční stránce, tak i v kariérní oblasti. V tomto roce máte šanci dostat se do správných rukou, přičemž zelenou má moderní technologie, internet, sociální sféra, reality nebo například oblast zahradní architektury

Šťastný měsíc: březen, květen
Nepříznivý měsíc: červenec, listopad

Domov a rodina

Domov a rodina

Atmosféra domácího zázemí je u vás v letošním roce ovlivněna více faktory a je charakteristická svou proměnlivostí. Domov je místem, kde se cítíte nejbezpečněji a nejvíce naplněni, dokážete být nesmírně ochranitelští a pečující, což se v tomto období plně potvrzuje. Duševní souhra dostává naprosté prvenství a jak Neptunova foreskující ohniska napovídají, máte schopnost si s nejbližšími vzájemně plnit přání. Tento nebeský Guru tudíž nerozsvěcuje žádné lucerny apatie, nýbrž vyžaduje zájem - přímo blyštivé ántré vzájemného souznění! Spojují vás, a to zejména 2. dekádu Raků (2.7. - 12.7.), zájmy související s psychologií, ezoterikou, přírodou, exotikou, uměním nebo vzděláváním. Faktem je, že otázka velebení vašeho rodinného hnízdečka vás v tomto roce moc neinteresuje a pokud vás ovládne fantazie, jak co vyšperkovat, rychle vás pak zase opouští. Holt teď kralují jiné priority, apropó, malování, tapetování či přestavování nábytku vám neuteče - určitě to doženete později. Co se týče 1. dekády znamení (22.6. - 1.7.), je jí letos naordinováno uvolnění se s přáteli, přičemž se častější vzájemné návštěvy jeví jako velmi přínosné. Naopak u Raků 3. dekády (13.7. - 22.7.) vykazuje domácí atmosféra určité zatížení, a to zejména na konci léta. Důvodem mohou být různá omezení skrze partnera nebo například problém s otcem, matkou, tchýní či tchánem. Zatněte svá račí klepýtka a obrňte se trpělivostí!

Šťastný měsíc: květen, červen
Nepříznivý měsíc: září, listopad

Zdraví

Zdraví

Rok 2020 se z hlediska zdraví a odolnosti organismu jeví jako poněkud náročnější období. Vodní živel, který je představitelem energie vašeho znamení, je nyní uzemňován a zatěžkáván planetami ze zemitého Kozoroha, což je signalizací zdravotních problémů. Opozice Jupitera se netváří nikterak přátelsky, zvláště co se týče tukových nárůstů - s oblibou je podporuje a to není zrovna aplaus pro vaše srdce a krevní oběh. Váš metabolismus tuků a cukrů není teď zrovna šampionem a vypovídá o oslabení a nesprávném vstřebávání. A jak na to, milí Ráčci, vyzrát? Snažte se omezit sladká, moučná a tučná jídla, přičemž je vhodné využít i nápovědy hvězd pro nejkritičtější období. U Raků 1. dekády (22.6. - 1.7.) se tudíž jedná o doporučenou střídmost hlavně v lednu, u 2. dekády znamení (2.7. - 12.7.), je to únor, březen a srpen až listopad, a u 3.dekády zrozenů (13.7. - 22.7.) se jedná o duben až červenec. Heslo zní: všeho s mírou! Své růžky vystrkuje také Saturn, takže se může objevit i stagnace pohybového aparátu, a to prioritně u vás, kteří náležíte 3. dekádě znamení (13.7. - 22.7.). Chce to tedy nenechat své tělo zakrnět, naplánovat lehkou turistiku nebo oprášit stepper a šlápnout do toho. Hvězdy potvrzují, že speciálně ve 2. polovině roku tak pro sebe můžete udělat víc, než si myslíte, nepodceňujte to.

Šťastný měsíc: květen, červen
Nepříznivý měsíc: září, prosinec

Oblast štěstí v roce 2020:

Oblast štěstí v roce 2020:

V tomto roce se pro vás jeví jako příhodné skupinové aktivity a spolupráce s lidmi kolem vás, velkým naplněním se mohou stát i cesty do zahraničí.

Váš kámen pro zdraví v roce 2020:

ZÁHNĚDA - zlepšuje metabolismus a vstřebávání živin

Amulet pro štěstí pro rok 2020:

Symbol PYRAMIDY
ČTYŘLÍSTEK

Originální vánoční dárek!

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU - podle vašeho přesného data, času a místa narození!


Autorka horoskopu na rok 2019:

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701!


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.