Detail horoskopu

Blíženci

Blíženci: Aktuální horoskop pro rok 2020.

22. 5. - 21. 6.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Blíženci, také pro vás jsou vesmírem utkány zajímavé tapisérie plné obrazců správného směrování pro rok 2020. Velmistr Saturn volí střízlivější barvy, za to však trvalejší - vězte, že jen tak nevyblednou! Posilující vliv tohoto mocného astrálního mentora máte možnost pocítit ve všech sférách směřujících k vašemu vyššímu uvědomění svého JÁ. Vaše bohatství tkvící v mentální sféře vás nyní může katapultovat k dosud nepoznaným obzorům - uznáváte, že jde o super vyhlídku? Navíc se ve srovnání s minulým rokem konečně vzdává své opozice Jupiter, tudíž končí období zatěžující tenze - pro úspěchy svítí opět zelená! Faktem je, že šalebný Neptun se stále ještě ohání svou kvadraturou, nicméně vše je ve vašich rukou. Uvážlivost a soustředěnost z něj učiní jen jazyk beze slov a bez zvuku - jen tiché chvění.

Vaše vzdušné znamení je dokonale do sebe zapadající proces vnímání, myšlení a mluvení, jste neustálí hledači informací a milovníci společnosti - ještě raději v ní udáváte tón! Zkrátka řečeno, nejste žádní vlci samotáři, bez možnosti si s někým popovídat byste se cítili jako opuštěný tučňák na ledové kře, přiznáváte? Naštěstí vám však v tomto roce nic podobného nehrozí - váš vládce Merkur to jistí hned od 2. poloviny ledna a nese příslib neobyčejných kontaktů i spousty komunikace. A co teprve ve 2. polovině května, kdy si Merkur hoví doma na blíženecké půdě - před vaší vyřídilkou a myšlenkovými proudy by zbledl i Aristoteles! Hlavní doménou se pro vás v roce 2020 stává Saturn, který dává vašim slovům a činům patřičnou důležitost, učí vás větší soustředěnosti a koriguje váš vrozený neklid. Od dubna do června jste favorizováni zejména vy, Blíženci 1. dekády (22.5. - 31.5.), je tedy vhodné, abyste se pustili do všeho, co jste v uplynulém období nedokázali dotáhnout do konce. Cokoliv teď vytvoříte, zůstane pro vás i nadále obrovským přínosem. Máte možnost rozšířit své kompetence, prosadit se či vytvořit si finanční rezervu. Silný pilíř svého života můžete také teď vybudovat ve spojitosti se zahraničím, přičemž se může jednat o pracovní smlouvu nebo například studium. Celkově se hvězdy shodují v tom, že úkolem tohoto roku je pro vás víra ve vlastní duševní schopnosti, což může být pro mnohé z vás vskutku mega oříšek. V tomto směru se totiž může stát kamenem úrazu šalebný Neptun pokračující ve své kvadratuře k vašemu znamení. Jeho našeptávání svádí k blažené paranoi, že to s vámi všichni myslí dobře, což samozřejmě mnohdy neodpovídá skutečnosti. Zejména pro vás, zrozenci 2. dekády (1.6. - 11.6.), nemusí být podpásovka například v kariérní sféře ničím abstraktním. Nespoléhejte na ostatní, ale na sebe a i přes svou žoviální masku se mějte na pozoru. Pamatujte, že není hlavní jenom rozum, ale i sebedůvěra!


Láska a partnerské vztahy

Láska a partnerské vztahy

Ve vodách vztahů můžete letos proplouvat mnohem pokojněji, než tomu bylo v minulém roce. Rčení: co přístav, to jiná láska, které je vašemu znamení s oblibou přiřazováno, nyní rozhodně neplatí! I když vám vládne okřídlený Merkur a jste géniové flirtování, jízda v mantinelech jiskřivé erotiky se nekoná. Od náročných vztahových piruet jste osvobozeni zejména vy, kteří náležíte 2. a 3. dekádě znamení (1.6. - 11.6. a 12.6. - 21.6.), neznamená to však, že by vám nemělo být přáno v lásce. Pouze přepnete ze sprintu na volný krok! Větší stabilita je signalizována také vám, Blíženci 1. dekády (22.5. - 31.5.). Saturn vás svým trigonem vede krůček po krůčku k prohlubování vztahů a větší stálosti - už žádní králové rychlovek a žonglování s city, na obzoru je trvalá náklonnost. Nápovědou je, že vás může přitahovat velmi netypický, originální člověk s přirozenou autoritou a možná i větším věkovým rozdílem. Není vyloučen ani vztah s cizincem nebo osobou žijící v zahraničí, exotika je pro vás teď silným afrodisiakem! A které měsíce roku 2020 jsou vám nejvíce nakloněny? Jedná se o období od dubna do začátku srpna, kdy se vašim územím promenáduje samotná bohyně lásky - Venuše a srdcovým záležitostem dává zelenou.

Šťastný měsíc: duben, květen
Nepříznivý měsíc: říjen, prosinecPráce a finance

Práce a finance

Vaše profese a oblast kariéry signalizuje velmi plodné období, kdy může být tzv. položen základní stavební kámen pro pevný pilíř do budoucnosti. V jarních měsících je patrna obrovská vlna energie, se kterou se vrháte do svých pracovních záležitostí - nic vás nezastaví! Mars se skutečně činí a ve stínu nestojí ani váš vládce Merkur, který zvyšuje vaši schopnost chrlit nové nápady jako z kouzelného klobouku. Neschází vám ani chuť do propagačních akcí a zajímavé spolupráce například se zahraničím. Pokud vás, zejména v dubnu, uchvacuje nějaký projekt, neváhejte a zakousněte se do něho! Důležitý planetární aktér Saturn vysílá souhlasné signály a potvrzuje, že vaše usilovná práce a odhodlání jsou skutečně významným přínosem, tudíž je vyloučeno, aby se vám nedostalo patřičné odměny. Blíženci 1. dekády (22.5. - 31.5.), prioritně vy se připravte na příjemný finanční vulkán! Saturnský Guru chystá úspěšnou misi, na níž se po většinu roku podílí i Venuše, jakožto zářící vládkyně veškerého blahobytu. Naopak obezřetnější by měla být 2. dekáda znamení (1.6. - 11.6.), Neptun svou pokoutnou kvadraturou může kout pikle. Jeho mlhavé textury prozrazují možnost intrik v oblasti kariéry a to zejména u vás, kteří působíte v umělecké či sociální sféře. Zejména v prosinci se nenechejte svést na scestí a řiďte se svým rozumem.

Šťastný měsíc: duben, září
Nepříznivý měsíc: červen, prosinec

Domov a rodina

Domov a rodina

Atmosféra ve vašem rodinném zázemí zaznamenává v tomto roce určitou renesanci, zejména co se týče nejmladších benjamínků. Jejich nároky rostou raketovou rychlostí, nicméně Saturnovo přísné oko vám naštěstí pomáhá dohlížet na to, abyste měli situaci pod kontrolou. Jeho menu není rozhodně o rozmazlování! Pod větší kontrolou toužíte mít i své domácí hnízdečko a zejména vy, zrozenci 1. dekády (22.5. - 31.5.), chcete nyní dát všemu řád. Neznamená to však, že vám schází láskyplnost a něžnost, ba naopak - mohli byste být přímo učiteli lásky, nyní jste ale navíc obohaceni o silnější výchovný prvek a důslednost. Hvězdy signalizují, že mnozí také přemýšlíte o stavbě nového domu či totální rekonstrukci toho staršího. Bravo Blíženci, máte k tomu super rok! Je vhodné nebát se nejnovějších technologií a volit nadčasové prvky a materiály. Výjimečně vynalézavou energii máte hned na jaře, tak proč toho nevyužit? Trigon Marse a konjunkce Venuše jsou skvělou devízou pro veškeré tvůrčí kroky a zvelebování, apropó, favoritem je i určitý prvek extravagance. Pokud patříte k pohodlnější sortě a tíhnete spíše ke zpečetění rodiny formou užívání si různých dovolenek, jak je libo! Nápovědou je, že nejvhodnější jsou v tomto případě delší pobyty v cizině - čím neotřelejší místo, tím líp.

Šťastný měsíc: duben, květen
Nepříznivý měsíc: únor, prosinec

Zdraví

Zdraví

Po zdravotní stránce by se dal rok 2020 označit jako éra zotavení se. Již delší dobu vás provází náročné období s nástrahami šalebného Neptuna a mnozí byste rádi z tohoto bludného kruhu už vyšli ven. Není žádným tajemstvím, že na vaše zdraví má nejmarkantnější vliv psychika, tudíž nepřiměřená duševní zátěž a stres mohou vyvolávat melancholii a depresivní stavy. Je rovněž známo, že orgány, které náleží vašemu znamení, jsou plíce a průdušky, kde vzniká nejvyšší tendence k usazování různých zátěží - alergie pak mohou prožívat svůj boom! V tomto roce však máte, milí Blíženci, toho nejlepšího anděla strážného, kterým je posilující Saturn. Tento houževnatý planetární bojovník se pouští do duelu se zmíněným Neptunem a vězte, že má pro strach uděláno! Pokud jste v poslední době trpěli nějakými zdravotními neduhy, lze nyní počítat s velkým zlepšením. Váš organismus se stává nohem silnějším, přičemž velmi dobře reaguje na revoluční způsoby terapií, alternativní medicínu či například atributy, vůči kterým jste byli předtím tzv. necitliví. Co se navzdory všemu týče určité opatrnosti, je favorizována 2. dekáda znamení (1.6. - 11.6.). Především ve 2. polovině května a v červnu je vhodné posilovat imunitu a nepřetěžovat psychiku, vyplatí se to.

Šťastný měsíc: duben, červenec
Nepříznivý měsíc: březen, červen

Oblast štěstí v roce 2020:

Oblast štěstí v roce 2020:

Velkým štěstím může pro vás být nějaká forma vyššího studia a získávání nových obzorů, přičemž štěstí přeje i při náročnějších zkouškách.

Váš kámen pro zdraví v roce 2020:

AKVAMARÍN - je zdrojem dobré pohody, odstraňuje vyčerpání a přináší duchovní inspiraci

Amulet pro štěstí pro rok 2020:

Symbol KLÍČE
Symbol KŘÍŽE

Originální vánoční dárek!

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU - podle vašeho přesného data, času a místa narození!


Autorka horoskopu na rok 2019:

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701!


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.