Detail horoskopu

Býk

Býk: Aktuální horoskop pro rok 2020.

21. 4. - 21. 5.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Býci, také pro vás jsou v menu roku 2020 vepsána nesmrtelnými prsty vesmírných trubadúrů důležitá poselství. Jsou zde přísliby k větší vnitřní svobodě a k životním změnám, jež mají díky Uranově konjunkci probíhat až neuvěřitelně hladce. Saturn nabízí silnou a uspokojivou příchuť jistoty, že veškeré výsledky vašeho snažení se nepromění v mýdlové bubliny, ale naopak vás katapultují k úspěchu. Pluto svým trigonem souhlasně pobrukuje, tento mocný - par excelence, má již dlouho spadeno na přerod a posun ve vašem životě a to zásadní! A co vás v letošním meníčku čeká tzv. de luxe? Na rozdíl od minulého roku přibývá ochutnávka velkorysého Jupitera a je vskutku na co se těšit. Dává vám možnost objevit šance, které dosud ležely netknuté. Na zlatém podnose přináší to nejcennější poselství - osobní štěstí a naplnění.

Otevírá se před vámi období, ve kterém jste nevyvratitelně oblíbenci nebes a jste obdarováni zvláštní aurou originality. Nejste zvyklí být středem pozornosti a dychtit po nálepce STAR, nicméně v tomto roce přijměte milí Býčci fakt, že se stáváte viditelnějšími. Do všech míst, kam vkročíte, sáláte do éteru charisma výjimečnosti - magnetický pózér Uran se vás drží jako klíště! Vlivem uranského světla jsou vám umožněny šance, aby vám šlo vše tak nějak lehčeji a ve stěžejních situacích jste byli pohotoví jako střela. Jakoby tento astrální fiškus hrál tak trochu baladu na truc vašemu zažitému pomalému tempu, nicméně myslí to s vámi dobře, tak proč se tomu bránit? V březnu se k němu přidává vaše vládkyně Venuše a jejich duet vaším znamením je teprve tou pravou kouzelnou detonací! Především vy, zrozenci 1. dekády (21.4. - 1.5.), disponujete až elektrickou přitažlivostí, svět je najednou plný příjemných překvapení, neskutečných požitků, šťastných finančních náhod a zázraků lásky. Moudrý Saturn se snaží zároveň vše držet pod kontrolou a dávat věcem trvání. Svým příznivým trigonem signalizuje také potřebu zaměření se na vnitřní posun - na filozofičtější a duchovnější obzory, hlubší otázky a studia. Zde přibírá do party 3. dekádu znamení (12.5. - 21.5.) a signalizuje volbu radikálního zaměření, stejně tak jako to činí svým trigonem Pluto. Jejich blues je velmi naléhavé a má moc mnohým z vás změnit život. Čeká vás mnoho zajímavých a osudových kontaktů, což potvrzuje i Jupiter, jehož blahodárný vliv dává příslib spojení i s hodně vzdálenými místy, cizí kulturou a zmíněnou filozofií. Měli byste zaznamenat také překvapivý posun nahoru v oblasti financí a být konfrontováni s lidmi, kteří vám pomohou při realizaci vašich snů. Výhodné je zdokonalování se v cizích jazycích a neodmítání nabídek spojených se zahraničními cestami. Díky Jupiterovým šťastným esencím se vám teď snáze rozlišují obzory, využijte tohoto hvězdného bonusu hezky naplno!


Láska a partnerské vztahy

Láska a partnerské vztahy

Z hlediska lásky se stejně jako u řady jiných oblastí jedná o rok velkých příležitostí. Vaší podstatou je delikátnost a vřelost v jednání s opačným pohlavím, nicméně zpočátku dokážete být velmi neteční vůči signálům jejich zájmu, přiznáváte Býčci? Abyste zabrali, vaši nápadníci či nápadnice se musí proměnit ve smělé matadory mávající rudou muletou! V tomto roce jsou však odstartovány velké změny a to vlivem spolupráce Jupitera, Urana a patronky lásky Venuše, apropó vládkyně vašeho znamení. Vaše nymfická nevinnost kontrastuje se silnou smyslností. Různá seznámení jakoby padala z nebe a pokud navíc náležíte 1. dekádě znamení (21.4. - 1.5.), láska na první pohled je tutovkou! Favorizovaná období jsou přelom ledna a února, březen, většina srpna a také například říjen, přičemž jsou zdůrazněny delší cesty. Milování v uzamčených vlakových kupé, hotelích, lázních či na vylidněné pláži není žádnou abstrakcí! Dopřáno je rovněž manželským vztahům, takže se nelze obávat žádných nepříjemných excesů či partnerských krizí. Naopak, můžete zažívat zajímavé akce a zvláštní zážitky, kterými posílíte své vzájemné souznění. Možno očekávat i přírůstek do rodiny nebo nějakou neobyčejně silnou pečeť vztahu. Patříte-li do 3. dekády Býků (12.5. - 21.5.), zbystřete zejména na začátku roku a pak v jeho druhé polovině. Hodně štěstí!

Šťastný měsíc: březen, říjen
Nepříznivý měsíc: září, 1. polovina prosincePráce a finance

Práce a finance

Co se týče vaší kariéry a záležitostí vaší profese, je pro vás rok 2020 důležitou výzvou. Příznivé okolnosti pro váš profesní růst nabírají spád už v lednu, únoru a březnu a to zejména díky merkurovskému a marsovskému škrtání zápalkou. Merkur s Marsem jsou skuteční mistři pohybu a způsobují živou pulsaci, která je potřebná k odstartování realizace vašich plánů. Spouští se déšť výhodnějších, úspěšných smluv a pracovních projektů spojených často se zahraničím, může to být nezvykle rychlejší jízda, držte si klobouky! Za provázky tahá v zákulisí především Uran, který je úžasným navigátorem a mnohaúhelníkem možností, o kterých se vám ani nesnilo. Zejména vy, Býci 1. dekády (21.4. - 1.5.), máte zvýšenou tendenci k překvapivým nabídkám, které mohou přiletět jako blesk z čistého nebe, přičemž je favorizována hlavně oblast nových technologií, zahradnictví, lesnictví nebo stavební sféra. Jupiter přispívá svou hřivnou úspěchů a přeje například vychovatelské činnosti a vzdělávání v zahraničí, přičemž přibírá i 2. a 3. dekádu znamení (2.5. - 11.5. a 12.5. - 21.5.). Tento štědrý Guru žehná také finanční sféře a společně se Saturnem vypovídají, že se můžete těšit na dlouhodobé zisky, vězte, že jsou to ti nejskvělejší účetní! Samozřejmě jsou zde i určité zatěžkávající prověrky, a to od dubna do června prioritně pro 1. dekádu znamení (21.4. - 1.5.), ale není to nic, co byste nezvládli. Heslem je - více SE ŠETŘIT.

Šťastný měsíc: únor, březen
Nepříznivý měsíc: duben, 1. polovina května

Domov a rodina

Domov a rodina

Cítit jistotu svého zázemí je pro vaši klid milující duši naprosto nezbytné. Známé rčení - můj dům-můj hrad, je pro vás, milí Býčci, přímo šité na míru a jen stěží vás někdo ve vašich ochranitelských sklonech předčí. V tomto roce se navíc stáváte neobyčejně zajímavými společníky pro své nejbližší - tzv. živým větrem, který profoukne každičký kout domácnosti! Krédo plné lednice a pohodlné postele jde teď stranou. Jste velmi aktivní a máte chuť na lavinu netradičních prožitků, vaše báječná nálada se brilantně odráží ve vašich vztazích s rodinnými příslušníky. Pokud náležíte k 1. dekádě znamení (21.4. - 1.5.), nešetříte navíc příjemnými překvapeními. Láká vás dovolená v exotické destinaci nebo dobrodružný vyhlídkový let? Bingo! Buďte si jisti, že určitě nezklamete, vsaďte na srpen a říjen. Z hlediska zvelebování domácího hnízdečka je signalizována expanze u celého vašeho znamení, přičemž se jedná zejména o nový styl obohacený cizokrajnými prvky. Tíhnete k nepřikrášlené přírodě, tudíž prim hraje dřevo, kámen a jejich možná trochu extravagantní kombinace. Více při zemi se drží snad jen 3. dekáda Býků (12.5. - 21.5.), jíž místo všeho, co je IN, vyhovuje spíše retro. Ať je to tak nebo tak, každopádně si všichni přijdete na své, ať se daří!

Šťastný měsíc: srpen, říjen
Nepříznivý měsíc: leden, září

Zdraví

Zdraví

Přející planetární vlivy na vaše znamení se samozřejmě vztahují také ke zdravotní stránce, tudíž milí Býci, žádné obavy - nehrozí žádná závažnější onemocnění. Miláčky hvězd jste především vy, zrozenci 3. dekády (11.4. - 20.4.), k dlouhodobému strážci Plutovi se přidává i svědomitý Saturn a vězte, že není nad silnější ochranu. Vlivem jejich trigonů bakterie, viry a různé neduhy balí kufry - váš organismus je nedobytný jako Alcatraz! Co se týče mírnějších výkyvů, nelze je úplně anulovat a jak hvězdy napovídají, pozlobí tu a tam 1. dekádu znamení (21.4. - 1.5.). Uranovi rarášci totiž disponují určitou hrrr energií, na kterou není vaše pomalejší JÁ zvyklé a mohou se objevit drobné úrazy. Nejedná se však o žádné drama, stačí být pozornějšími zejména v dubnu a první polovině května, kdy se svou kvadraturou přidává Mars - vytřete mu zrak! A ještě jednou upozornění pro vás, kteří jste velkými požitkáři v jídle - v období od dubna do června raději svou gurmánskou expanzi trochu mírněte. Nesprávná životospráva může působit častější zácpy a pomalejší chod metabolismu. Mottem je - méně znamená více.

Šťastný měsíc: únor, březen
Nepříznivý měsíc: duben, květen

Oblast štěstí v roce 2020:

Oblast štěstí v roce 2020:

Důležitým přínosem mohou být pro vás záležitosti spojené se zahraničím nebo pobyty určeny k vyššímu vzdělávání - tyto atributy jdou ruku v ruce s úspěchem a štěstím.

Váš kámen pro zdraví v roce 2020:

LAPIS LAZULI - příznivě působí na metabolismus

Amulet pro štěstí pro rok 2020:

Porcelánový SLON
KAMÍNEK z oblíbeného místa

Originální vánoční dárek!

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU - podle vašeho přesného data, času a místa narození!


Autorka horoskopu na rok 2019:

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701!


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.