Detail horoskopu

Beran

Beran: Aktuální horoskop pro rok 2020.

21. 3. - 20. 4.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Berani, i v roce 2020 otáčí vesmír svým gigantickým osudím, abyste spatřili svá osudová čísla a naučili se jejich kombinacím porozumět. Lze počítat s rukou štěstěny nebo jde o loterijní mat, výhra či knockout? Hlavní losující, kterými jsou Jupiter, Saturn a Pluto, se shodují v čísle, jehož významem je zkouška. Tudíž žádný jackpot spadený s nebes, ani žádný životní bankrot - vše záleží jen a jen na vás! Ve srovnání s minulým rokem klade teď Jupiter svou kvadraturou větší důraz na vaše vlastní úsilí a zároveň schopnost rozeznat své hranice, abyste nejeli tzv. přes čáru. Temná eminence Pluto vás totiž už delší dobu manipuluje k jízdě z posledních rezerv a je někdy až nadlidským výkonem tomuto plutonovskému záškodníkovi vzdorovat. Naštěstí je zde nad vším bdící Saturn a spolehněte se, že ten vám dá zřetelně najevo, kdy svítí STOP. Tento planetární GURU dokáže vskutku přísně zakročit, na druhou stranu však ukazuje šanci a nový způsob, jak pokračovat dál - nevzdává to, tak jako to nikdy nevzdáváte vy, hodně štěstí!

Vaše ohnivé srdce a horlivá nátura vás pohání stále dál a není tomu jinak ani v roce 2020. Za palisádou nezměrné energie dáváte růst obrovskému odhodlání, odvaze a žízni po životě - monotónnost a nuda jsou pro vás science-fiction! Vaše vládnoucí planeta Mars spouští svůj ohňostroj aktivity hned v lednu a únoru, takže vše běží na plné pecky a vy si připadáte jako Usain Bolt na Zlaté tretře. Nicméně vyšší vesmírné monstrance se až tolik souhlasně netváří a zastávají spíše názor všeho s mírou. Patříte-li navíc do 2. nebo 3. dekády znamení (1.4. - 10.4. nebo 11.4. - 20.4.), platí to pro vás dvojnásob. Jupiter, Saturn a Pluto ve svých virtuálních schématech v podobě kvadratur naznačují, že se jedná o poměrně náročný rok. Prioritně v profesní oblasti musíte vynaložit velké úsilí, abyste si udrželi svůj pevný štít a uhájili svou dobrou pozici. Zejména nad tím, co jste vybudovali v minulém roce, může teď viset Damoklův meč. A jak si z této šlamastiky pomoci? Především je nutné, milí ohniváci, abyste zchladili své horké hlavičky, ukvapenost je nyní pro vás užitečná jako svrchník v létě. Buďte také obezřetnější, co se týče vašeho pracovního éteru, protože nelze všem kolem důvěřovat - falešní baziliškové jakoby spouštěli svou halasnější serenádu. Vězte, že mnohým z nich vaše profesní křesílko padlo náramně do oka! Rovněž platí embargo na větší investice, a jak hvězdy napovídají, vyhrává ten, kdo dokáže ve správný čas zatáhnout kohoutek. Pokud jste bez Bentleye, luxusní vily či šperků od Tiffanyho přežili doposud, zvládnete to hravě i tento rok, uznáváte Berani? Prim hrají rovněž otázky osobního života, a to především u vás, kteří náležíte ke 3. dekádě znamení (11.4. - 20.4.). Ve vztazích je naznačena zvýšená nutnost rozhodování a větší míra zodpovědnosti. Ať se jedná o vašeho miláčka, ratolesti či oblíbené příbuzné, nesnažte se věci bagatelizovat. Vše, co tzv. sfouknete šmahem, se vám vrátí jako bumerang zpět - navíc ve vyšším levelu, klíčem je důslednost a rozvaha!


Láska a partnerské vztahy

Láska a partnerské vztahy

Jste znamením smyslnosti, jež provází soustavné jiskření a enormní sexuální přitažlivost. U žen žhnoucí sexappeal, u mužů neskrývaná žádostivost a samčí živočišnost, takže si váš ohnivý dobyvatelský apetit určitě přijde na své! Váš vládce Mars stojí při vás a hned v lednu a únoru přináší náboj ohromného fyzického magnetismu, přičemž se v únoru přidává i jeho hvězdná souputnice Venuše. Počítejte s přívalem šancí na seznámení a eskapádou erotických kontaktů, apropó, hlavní vlna vás teprve čeká! Mars se totiž hodlá na vašem území, čili na své domácí půdě, usadit hezky na dlouho a to od července do prosince. Co se tedy týče milostného a sexuálního jiskření, je to váš rok! Náležíte-li však ke 2. nebo 3. dekádě Beranů (1.4. - 10.4. nebo 11.4. - 20.4.), přece jen zbystřete. I když si nepotrpíte na platonický maraton a upřednostňujete přímou akci, Jupiter s Plutem jsou určitou výstrahou. Ztlumte své predátorské instinkty - je to záruka úspěchu! Pokud žijete v manželském vztahu, čekají mnohé z vás změny. Prioritně vy, zrozenci 3. dekády (11.4. - 20.4.), můžete být konfrontováni s nějakým omezením, vyšší zodpovědností nebo složitějším řešením ohledně člena rodiny, což může atmosféru vašeho partnerského vztahu poznamenat. Absence vyřešení se ale nekoná, chce to jen pořádnou hřivnu trpělivosti.

Šťastný měsíc: leden, září
Nepříznivý měsíc: srpen, listopadPráce a finance

Práce a finance

V tomto roce se oblast profese a kariérních záležitostí stává vaší Achillovou patou a jak vesmírná navigace signalizuje, je zapotřebí se na tyto atributy zvýšeně zasoustředit. Je o vás známo, že jste neobyčejně akceschopní, bystří a vyzařuje z vás aura solitérů, kteří si zakládají na své nezávislosti. Ve vašem erbu je soutěživost, hlad po medailích a hlavně vše bleskově - už včera bylo pozdě! V tomto roce však vesmírní trubadúři vyžadují, abyste trochu zklidnili dech a zmírnili tempo. V prvních měsících roku je vám sice přáno sršet projekty a rozjíždět své megaplány, nicméně pokud to s nimi přeženete, budete jimi později zavaleni jako lavinou v Huascaránu. Pracujete navíc ve stavebnictví, lesnictví, s kovy či managementu sportu? V tom případě neberte doporučení hvězd, zejména vy, Berani 3. dekády (11.4. - 20.4.), na lehkou váhu. Naopak patříte-li k 1. dekádě znamení (21.3. - 31.3.), svítá vám na překvapivý bonus! Pokud budete pečlivě plánovat každý krok, který uděláte, máte zaděláno na dlouhodobý profit. Přesně toto v bleděmodrém platí i pro finance, přičemž je duben favorizujícím měsícem pro úspěšné obchodování. Pozor jen na madam Závist, šach mat jí dáte pouze zvýšenou diskrétností ohledně svých transakcí.

Šťastný měsíc: duben, prosinec
Nepříznivý měsíc: březen, srpen

Domov a rodina

Domov a rodina

To, co bytostně nesnášíte, je nuda či tzv. nicnedělání a stejně tak jak v jiných sférách potřebujete i v oblasti rodinného zázemí cítit ten správný puls. V tomto roce však, milí ohniváci, můžete často zaznamenávat pocit, že se jedná spíše o určitou arytmii a nežádoucí přetlak. Jupiterova kvadratura je svědectvím o vaší zvýšené tendenci k přehánění, zkrátka chcete polapit mnoho much jednou ránou a následně shledáváte, že je toho na vás moc. Někteří renovujete projekt okrasné zahrady nebo přebudováváte chatu, jiní se vrháte do radikální obměny své domácnosti, kouzlíte s přírodními materiály a vymýšlíte a vymýšlíte. Přísný Saturn, Pluto a zmíněný Jupiter však zavání vyčerpáním, pozor zejména vy, zrozenci 2. a 3. dekády (1.4. - 10.4. a 11.4. - 20.4.), aby vám kouzelný prsten nesklouzl ze zhublého prstu, všeho moc škodí! Hvězdy radí, abyste se raději orientovali na více odpočinku a nasávání harmonie se svými nejbližšími, apropó, hned únor po tomto přímo volá. Rovněž je pro vás velmi prospěšné, abyste se zejména na jaře účastnili různých skupinových aktivit a našli si čas na své přátele, hlavně na ty dlouhodobé. Je některý z nich navíc zrozencem Vodnáře? Bingo! Může být pro vás tím pravým energetickým dopingem, který vám nalije tzv. novou krev do žil.

Šťastný měsíc: únor, duben
Nepříznivý měsíc: srpen, listopad

Zdraví

Zdraví

Jakožto zástupci ohnivého živlu jste synonymem velké energie a vytrvalosti, se kterou dokáže váš organismus dosahovat kýžených výkonů. Jiskra, elán a pohyb jsou neodmyslitelnými atributy vašeho života, s čím samozřejmě koresponduje dobrá psychika, pevná kostra a pohyblivé klouby. Jak naznačují vesmírní avataři, měli byste si v roce 2020 zmíněné partie obzvláště chránit. Omezující Saturn si svou kvadraturou dělá laskominy především na první měsíce roku a následně pak na období od července do prosince - jeho makrokosmická detonace věstí zátěž! Únavový syndrom a ztížená pohyblivost jsou v saturnském meníčku vepsány zejména pro vás, kteří náležíte 3. dekádě znamení (11.4. - 20.4.). Nicméně ve hře jste i vy, Berani 2. dekády ( 1.4. - 10.4. ). Nutností je nepřepínat se, jinak by se mohl ozývat i nabroušený Jupiter a ohánět se např. bolestmi v kříži, revmatismem, migrénami či třeba různými potížemi se zrakem - manažeři, úředníci a pisálci zbystřete! Přihřát polívčičku se chystá i Pluto, přičemž faktem je, že u něho jde už o dlouhodobý záměr. Tento Hádes v temném hábitu může mít spadeno i na určité počínající deformity kosterního aparátu. Podtrženo a sečteno milí Berani, nepřetěžujte se, ale více relaxujte. Odpočinek, masáž, sauna, termální lázně - na to všechno vám hvězdy ochotně vystavují recepis.

Šťastný měsíc: duben, květen
Nepříznivý měsíc: 2. polovina února, srpen

Oblast štěstí v roce 2020:

Oblast štěstí v roce 2020:

Na vašem štěstí a spokojenosti se mohou výraznou měrou podílet vaši přátelé. Hvězdy prozrazují, že se vám může podařit splnit nějaký společný sen.

Váš kámen pro zdraví v roce 2020:

SAFÍR - byl pokládán za kapku nápoje nesmrtelnosti a napomáhá při léčení revmatismu

Amulet pro štěstí pro rok 2020:

Symbol ŽELVY
Symbol PODKOVY

Originální vánoční dárek!

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU - podle vašeho přesného data, času a místa narození!


Autorka horoskopu na rok 2019:

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701!


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.