Detail horoskopu

Ryby

Ryby: Aktuální horoskop pro rok 2020.

21. 2. - 20. 3.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milé Rybky, také pro vás rok 2020 spouští záplavu poselství, v nichž hlasy vesmírné vlnivé budoucnosti promlouvají o velmi příznivém a šťastném období. Již dlouho jste pod ochranou svého mysteriózního vládce Neptuna a ve své přízni pokračuje i Saturn, Uran a Pluto - tedy žádní nicotní hráči! Hodlají vás obdarovat novými šancemi a nasměrovat vás k novým obzorům, přičemž se nezapomenou postarat o výsledky vašeho snažení. Svým zlatým klíčem vám otevírají dveře do nové společnosti a vaše porozumění a propojení s ostatními nabývá úžasných rozměrů - jste katapultováni mezi nejoblíbenější společníky zvěrokruhu! Ve srovnání s minulým rokem se ten letošní celičký halí do hřejivé záře Jupitera, což je nádherným bonusem navíc. Tento Guru hojnosti a spokojenosti má v úmyslu příjemně rozkošatit váš každodenní život, přičemž žádá jen jediné - abyste byli připraveni pohotově se ujmout toho, co náhle do tohoto vašeho života vstoupí. Hodně štěstí!

Mocní kosmičtí avataři si vás v tomto roce přidávají ke svým oblíbencům a jejich dárečkem na uvítanou je pro vás větší bezstarostnost, radost a zřetelnější si užívání života. Můžete teď ještě s větší intenzitou vyzařovat dobro, laskavost a pohodu - Jupiter vám k tomu svým sextilem uděluje souhlasný příklep! Jste excelentní znalci lidské povahy a tzv. duševní či intuitivní démoni, není tedy divu, že dokážete až nadpřirozeným způsobem přitahovat ostatní. Váš vládce Neptun je ve své omamné síle skutečný mistr a navíc je už hezky dlouho zabydlen ve svých vodách, tzn. v konjunkci s vaším znamením. Nelze vám tedy upřít mimořádnou schopnost ovlivnit druhé a dosáhnout významného duchovního spojení. Především vy, Rybky 2. dekády (2.3. - 11.3.), máte vysoký předpoklad pomáhat těm, kteří nějakým způsobem trpí, přičemž je zvýrazněna oblast náboženství, charitativní činnost nebo například nějaká forma umění. Pokud patříte k 1. dekádě znamení (21.2. - 1.3.), ujímá se slova originální Uran a otevírá váš talent v komunikaci - svými slovy a myšlenkovými pochody dokážete doslova okouzlovat, je to velký boom pro smlouvy, jednání nebo například nový způsob materiálního zajištění. Nápovědou je, že překvapivě výhodné se mohou ukázat kontakty navázané ve vašem blízkém okolí. A jaká nadílka je určena vám, Rybky 3. dekády (12.3. - 20.3.)? Ani vy rozhodně nepřicházíte zkrátka a máte se na co těšit. Vaše protekce u Saturna a Pluta nad vámi rozprostírá folii stálosti, neochvějnosti a zásadních kroků do budoucna. Veledůležité se pro vás mohou stát nějaké spolky, organizace, založení nových firem a také spolupráce s dlouhodobými přáteli - splnění vašeho dávného snu je na cestě k realitě! Jupiter přispívá svou hřivnou a celému vašemu znamení garantuje, že na cestu za naplněním štěstí velkoryse posvítí. Vysílá své paprsky do obohacení vašeho JÁ, osobních vztahů, rodiny, finanční sféry i vaší kariéry. Je to rok, ve kterém disponujete obrovským elánem, objevujete neobjevené a pomalu, ale jistě se začínáte dotýkat hvězd.


Láska a partnerské vztahy

Láska a partnerské vztahy

Jste neobyčejně křehké bytosti a lásku dokážete prožívat velmi poeticky, mnozí doslova zbožňujete, když se můžete cítit zamilovaně - rok 2020 je vám tedy šitý na míru! Hned v úvodu roku, respektive na přelomu ledna a února se zintenzivňuje vaše touha po romantice a vysněném erotickém souznění a je zřetelné, že je těmto atributům opravdu přáno. Vaše extrémní svůdnost, což platí prioritně pro vás, Rybky 2. dekády (2.3. - 11.3.), způsobuje, že o kontakty a zájem opačného pohlaví nemáte nouzi. Váš hluboký zasněný výraz v očích a přirozená krása jsou silnými zbraněmi stejně tak jako vaše vnitřní vyzařování - tedy žádná vyumělkovanost. Nepotřebujete, aby vám v žilách kolovalo víc botoxu než červených krvinek! Náležíte-li ke 3. dekádě znamení (12.3. - 20.3.), připravte se, milé Rybky, že u většiny z vás nastane lapení do sítě vážného vztahu a jak hvězdy napovídají, vaše srdce je nejsnadněji uloupitelné v březnu a ve 2. polovině roku. Současnému výbuchu hlubokých citů může přitom předcházet mnoholeté přátelství, tudíž svou spřízněnou dušičku už máte mít možnost přečtenou skrz naskrz. A jak jste na tom vy, kteří jste si už navlékli svatební prstýnky? Jupiter kyne příslibem, že legalizace vašeho vztahu otevřela bránu k hlubšímu štěstí - čeká vás radost a je zvýšená tendence, že si se svým miláčkem letos splníte společný sen!

Šťastný měsíc: březen, srpen
Nepříznivý měsíc: květen, 2. polovina prosincePráce a finance

Práce a finance

Váš profesní rozjezd je v tomto roce velmi slibný a ať náležíte ke kterékoli dekádě znamení Ryb, máte šanci, že ve finále vaší cesty bude čekat úspěch a aplaus. Již v únoru škrtá zápalkou intelektuální Merkur a dává vzplanout snadnějšímu navazování kontaktů, přednáškám, úspěšným zkouškám, důležitým smlouvám, obchodu či studiu. Zásadními hráči v zákulisí jsou však mimo jiné i Saturn a Uran, kteří svými blahodárnými sextily tahají za nitky osudu, aby spustili kýžený boom. Jste kandidáty na to, že se vám v hlavě zrodí fantastický nápad, který vám dopomůže k realizaci vašeho kariérního přání. Máte teď dar kouzlit se slovy a ať působíte v realitách, administrativě, právní sféře či politice, může vám, zejména zrozencům 1.dekády (21.2. - 1.3.), vaše vystupování najednou úžasně změnit život. Podmínka je jen jedna - nesmíte se bát, ale naopak si víc věřit! Rovněž ve finanční oblasti vám kvete pšenka, snad jen u vás, zrozenci 2. dekády (2.3. - 11.3.), je zapotřebí více praktičnosti v rozvrhování investic. I když nejste nároční a nepotřebujete okázalosti, luxusní koberce či byt snobsky přeplněný drahými sběratelskými kousky, dokážete někdy utrácet tak trochu mimo mísu, uznáváte? Pokud se budete řídit selským rozumem, a to platí pro celé znamení, dostanete se dál, než vás vůbec může napadnout, hodně štěstí!

Šťastný měsíc: únor, červen
Nepříznivý měsíc: přelom srpen/září, prosinec

Domov a rodina

Domov a rodina

Domácí zájmy a rodinný život nesou v tomto roce punc spokojenosti - upřímnost, něha a tolerance je kombinace charakterizující atmosféru vašeho domova! Faktem je, že letos přichází větší expanze do více oblastí vašeho života, tudíž někdy jedno nestíháte kvůli druhému. Chcete se věnovat rodině, přátelům, svému vnitřnímu rozvoji a v neposlední řadě také profesním záležitostem, jak to vše stihnout a nebýt přitom Superman? Tuto otázku si zřejmě často pokládáte, ale žádné obavy, milé Rybky, jste miláčky hvězd, a tak k vám přilétne nakonec vždy uspokojivé řešení! Apropó, nejvynalézavější jste vy, kteří patříte do 1. dekády znamení (21.2. - 1.3.), přičemž máte malý bonus navíc a tím je překvapivě vysoká podpora sourozenců nebo někoho z příbuzných. Jinak si ale ani vy, náležící ke zbylé části znamení, nemůžete stěžovat. Co se týče vašeho obydlí, je vám přáno vytvořit hnízdečko svých snů! Kouzlete s barvami, ve kterých se cítíte dobře, od levandulové modři až po mořskou zeleň, dekorujte květinami a průsvitnými látkami nebo například na zahrádce vybudujte jezírko s lekníny. Máte obrovské vlohy zvelebovat své prostředí, tak proč se s tím nevyhrát? Z hlediska dovolenky hraje prim 1. polovina srpna a žhavým tipem je Egypt nebo Španělsko.

Šťastný měsíc: srpen, 1.polovina prosince
Nepříznivý měsíc: duben, říjen

Zdraví

Zdraví

V roce 2020 z vás přímo prší svěžest a vitalita, hvězdná parta obohacena o příznivý vliv Jupitera se ukazuje v tom nejlepším světle! Letos by vás tedy neměly přepadávat žádné zákeřné zdravotní problémy, vleklé indispozice či nepříjemné pobyty v nemocnici. Milé Rybky, neznamená to však hodit za hlavu prevenci. Fortunu je lepší zbytečně nepokoušet! Vzduch a pohyb jsou pro vás prvotní známkou úspěchu, neboť je rozpohybován váš lymfatický systém jakožto stěžejní sféra vašeho organismu. Většina z vás tíhne k vodním sportům, ale stejně dobrou službu vám prokáže i aerobik či například Tai-chi, čímž perfektně udržíte proud energie tělem. Apropó co tak NIA čili tanec s bosýma nohama? Právě chodidla totiž náleží vašemu znamení a jste na ně nesmírně citliví, můžete jimi nechat proudit vlnu životodárné energie! Velice důležitým faktem ovlivňující obranyschopnost vašeho organismu je také psychika. Máte totiž schopnost nasávat z éteru různá negativa a vaše emoce pak přeskakují z plusu do minusu jako rafika barometru. Nejcitlivější jste v tomto směru nyní vy, zrozenci 2. dekády (2.3. - 11.3.), Neptun v konjunkci působí jako radar! Nápovědou je, že velkým léčitelem je pro vás hudba, nalaďte si tedy nějaký relaxační mix a nechte se unášet na vlnách klidu a psychické pohody.

Šťastný měsíc: 2. polovina února, březen
Nepříznivý měsíc: leden, prosinec

Oblast štěstí v roce 2020:

Oblast štěstí v roce 2020:

Fortuna si letos vybírá za své oblíbené teritorium oblast přátelství a hlubšího duchovního propojení, přičemž může být výsledkem splnění nějakého velkého přání.

Váš kámen pro zdraví v roce 2020:

OPÁL - soustřeďuje energii a rozšiřuje duševní inspiraci

Amulet pro štěstí pro rok 2020:

Symbol ve tvaru SLZY
Symbol RYB

Originální vánoční dárek!

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU - podle vašeho přesného data, času a místa narození!


Autorka horoskopu na rok 2019:

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701!


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.