Detail horoskopu

Vodnář

Vodnář: Aktuální horoskop pro rok 2020.

21. 1. - 20. 2.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Také vám, milí Vodnáři, předkládá vesmírný software návod pro rok 2020, abyste úspěšně zvládli spleť i těch nejsložitějších aplikací. Hlavními správci sítě jsou v tomto roce Saturn a Uran, u nichž je známo, že se svou podstatou a základním nábojem od sebe diametrálně liší. Mnohé z vás tedy čeká náročnější rok a především vy, kteří jste zvyklí tvořit si svou vlastní virtuální realitu, máte před sebou klíčové období. Magický a nevyzpytatelný Uran, který je zároveň vládcem vašeho znamení, je naprogramován svou kvadraturou přinášet do vašeho života extrémy. Jeho pablesky indukují touhu po svobodě, finále však může být charakteristické spíše zkratem - vaším úkolem je však umět zase vstát jako bájný Fénix! S obrovskou výzvou zde přichází Saturn, jehož konjunkce mobilizuje vaše síly a učí vás soustředit se na svůj vybraný cíl. Větší stabilita a koncentrace jsou klíčem k přerodu vaší osobnosti, tak hodně zdaru!

Jste proslulí svou extravagancí a nadčasovostí, přičemž dokážete ostatní fascinovat nevšední přátelskostí a všeobjímající duší. Jako věční hledači duchovních cest zkoumáte nové směry lidské sounáležitosti a nejraději byste sjednotili celé lidstvo v jednu velkou rodinu - vaším posláním je stát se součástí nějakého vyššího cíle! Rokem 2020 se vám otevírá období, ve kterém máte mít spoustu možností své vize posunout směrem k realitě. Saturnova konjunkce naznačuje, že to v některých obdobích nebudete mít jednoduché a musíte si zřejmě i něco odříct, neberte to však jako minus. Saturnovy lekce vám naopak přináší ve finále prospěch v mnoha životních oblastech. Ať je to ve vaší profesi, kde máte tendenci získat větší zodpovědnost, nebo v upevnění finanční sféry či partnerského vztahu, zde všude můžete jen a jen získat. A jaká je Saturnova podmínka? Jde o pokyn především pro vás, kteří náležíte 1. dekádě Vodnářů (21.1. - 31.1.) a tím je, abyste usměrnili množství roztodivností, jež se objevují ve vašem životě. Váš život je totiž u většiny z vás divoký jako mustang a je na čase ho trochu zkrotit! Jednoduše to chce více disciplíny a soustředění se na reálné cíle, nikoliv střemhlavá salta mortale a výpravy do světa science-fiction. Vrtkavý Uran by vás totiž mohl nepříjemně klepnout přes prsty, i když je to paradoxně právě on, kdo vás má talent vtáhnout do nečekaných pastí. Jeho magicky uhrančivý pohled se nakonec mění ve škodolibou grimasu! Každopádně ať vás potká jakékoliv rozčarování, nesmí vás, milí Vodnáři, nic odradit. Jen tak se můžete chránit před tím, aby se vaše plány nesesypaly jako domeček z karet. Naopak pak dokážete vše, co si umanete - ať je to získání životní lásky, post ředitele firmy, patent v oblasti elektrotechniky či adopce některého z ohrožených zvířat chovaných v zoologické zahradě. Stručně a jasně řečeno, pro vás NO PROBLEM!


Láska a partnerské vztahy

Láska a partnerské vztahy

Váš způsob lásky začíná od roku 2020 dostávat zcela odlišný charakter, než tomu bylo v uplynulé době. Obecně vzato vám nikdy nescházeli obdivovatelé a vysoký potenciál umět zaujmout - jste nevšední, magnetizující, jen slepý by si vás mohl nevšimnout! Faktem však je, že vaši potencionální protějškové se někdy jen stěží dostávají do světa, z něhož jste vzešli a v němž žijete - jako byste byli stále jednou nohou v jiné dimenzi. V tomto roce nastává změna, což je způsobeno návštěvou přízemního a realistického Saturna na vašem území. Svou konjunkcí způsobuje, že jste najednou mnohem praktičtější a stálejší, vaše city jsou nesrovnatelně upřímnější a trvalé! Především na jaře máte tendenci inklinovat k pevnému vztahu, a čí dál méně dáváte najevo, že by vám v něm mělo něco scházet. Amorův šíp vás může zasáhnout na různých přednáškách, seminářích, charitativních akcích nebo například na místech spojených s vaší profesí. Pokud náležíte 1. dekádě znamení (21.1. - 31.1.), existuje pravděpodobnost, že budete kvůli své lásce konfrontováni s rušivými vlivy v rodině, takže váš vyvolený protějšek nemusí být například po chuti vašim rodičům. Každopádně se nenechte odradit a řiďte se svým srdcem! Co se týče vás, kteří už žijete v manželství, počítejte s prohloubením vzájemné lásky a důvěry.

Šťastný měsíc: duben, květen
Nepříznivý měsíc: březen, záříPráce a finance

Práce a finance

Z hlediska pracovních záležitostí se jedná o rok tvrdšího nasazení a usilovného snažení, kterým aspirujete k uznání a zajištění si významnější pozice. Planetární trubadúři hlásají, že je pro vás připravena půda k tomu, abyste převzali větší zodpovědnost a ve své profesní zóně vytvořili pevný bod pro budoucí život. Navzdory tomu, že potřebujete dostatek svého životního prostoru, abyste mohli uspokojivě pracovat na svém písečku, je nyní vhodné získat dobré spojence. Důležité však je, abyste je vybírali velmi opatrně, klidně si dejte na čas! Nápovědou shůry je, že pro navazování zmíněného pracovního spojenectví není vhodná 1. polovina května, srpen, říjen a listopad. V těchto obdobích se s vámi totiž nechce kamarádíčkovat Merkur, takže je husarským kouskem nalézt někoho, kdo s vámi hovoří stejnou řečí. Rovněž si tato doba může vyžádat určité úpravy či změny, které břinknou tak nějak nečekaně a nemusí být vůbec příjemné. Co se týče vaší finanční oblasti, platí tento zdvižený ukazovák pro měsíc březen, požitkářský Uran s Venuší se v tomto roce s přílišnou hospodárností rozhodně nemalují! Milí Vodnáři, poslechnete-li však Saturnovo naléhání k uvážlivosti, máte vyhráno. Získáte respekt, vaše cesta k zabezpečení se neobyčejně zpevní a celkově potvrdíte své místo na výsluní.

Šťastný měsíc: duben, září
Nepříznivý měsíc: 1. polovina května, říjen

Domov a rodina

Domov a rodina

Ve srovnání s ostatními oblastmi vašeho života vykazuje nyní sféra vašeho domova a rodiny poněkud větší problémy. Přes veškerá vaše vstřícná gesta a přátelskou náturu jsou v letošním meníčku připravena častá nedorozumění se členy rodiny. Pozornost si pravděpodobně vyžádá nějaká chyba v chodu domácnosti, změna narušující dosavadní pohodlí nebo dlouho doutnající spor, který prioritně u vás, zrozenci 1. dekády (21.1. - 31.1.), nyní vyplouvá na povrch. Možná se teď také zvýšeně tříští váš vzájemný pohled na vybudování zázemí. Vy, jakožto milovníci přirozeného světla a duhových barev, toužíte například vybřednout z místa, které vás nějakým způsobem dusí. Máte vyhlédnutý dům na kopci či byt ve vyšším patře a rodina se tvrdohlavě staví proti? Milí Vodnáři, chce to trpělivost a v rukávech pevné argumenty, s podporou parťáka Saturna se vám nakonec může váš záměr podařit! Nejslibnějším obdobím je v tomto směru jaro a celkově 1. polovina roku. Pro zlepšení rodinné atmosféry je vhodné zasoustředit se na společný relax a dopřát si pokud možno klidnou dovolenku. Tudíž žádný plán - a la rychlovka, i za cenu noclehu na skládacím lehátku, vše předem naplánujte a upřednostněte klid. Hory a čistý, chladnější vzduch jsou tou nejlepší volbou!

Šťastný měsíc: duben, květen
Nepříznivý měsíc: březen, 1.polovina prosince

Zdraví

Zdraví

Pro rok 2020 by se dalo říct, že z hlediska zdravotní oblasti je vyhlášen klidový stav. Důsledný Saturn se snaží stabilizovat váš organismus a upevnit jeho správné fungování. Apropó, úkolem vašeho znamení je udržet plynulý tok energie, s čímž Saturnovo regulování náramně koresponduje. Jste totiž typičtí svým neklidem a nadměrný arzenál energie jakoby vás nutil k neustálému ošívání a vrtění. Také míváte často potíže se spaním, přiznáváte? Vězte, že kontrolor Saturn je nyní pro váš krevní oběh a nervovou soustavu tím pravým ořechovým! Shledáváte u sebe větší klid i bez meduňky, kozlíku a jiných uklidňujících čajů či doplňků. Hvězdy napovídají, že máte rovněž skvělou fyzičku ke sportování, přičemž se jako vhodný jeví některý druh bojového umění, které je ideální v tom, že zaměstnává tělo i mysl. Pokud se mají objevit přece jen nějaké zdravotní neduhy, je favorizována 1. dekáda znamení (21.1. - 31.1.). Může se jednat o náhlé výkyvy, jejichž původ je zpočátku těžce určitelný, pozlobit vás mohou drobné křeče nebo třes či brnění v končetinách. Mezi terapie, které vás mohou vrátit zpět do vrcholné tělesné formy, patří jednoznačně akupunktura, vážně o ní popřemýšlejte!

Šťastný měsíc: duben, prosinec
Nepříznivý měsíc: 1. polovina května, listopad

Oblast štěstí v roce 2020:

Oblast štěstí v roce 2020:

Hvězdy signalizují, že velkou vnitřní spokojenost vám mohou přinést partnerské vztahy. Ze známosti, kterou jste dosud nepovažovali za nikterak závaznou či důležitou, se může vyklubat trvalá vazba.

Originální vánoční dárek!

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU - podle vašeho přesného data, času a místa narození!


Autorka horoskopu na rok 2019:

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701!


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.