Detail horoskopu

Kozoroh

Kozoroh: Aktuální horoskop pro rok 2020.

22. 12. - 20. 1.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Také pro vás, milí Kozorozi, má velký vesmírný orchestr připraven pro rok 2020 pestrý repertoár. Nutno dodat, že vybraná skládanka letošních árií je přímo excelentní a navíc je vám ve srovnání s ostatními znameními hráno jednoznačně sólo! Ti nejsilnější planetární hráči, kterými jsou Saturn, Uran, Neptun a Pluto, jsou vaší oporou a hodlají vám pomáhat ve všech oblastech vašeho života. Je skutečně kumšt něco v tomto období pokazit, mimo to nechybí ani patřičný drive a vzrušení. Po celý tento rok vás navíc hřeje do zad velkodušný nositel štěstí - Jupiter, který vám svou konjunkcí přináší obrovské příležitosti otevřít se novým sférám ve vašem životě. Samozřejmě se to neobejde bez úsilí a vytrvalosti, což jsou naštěstí vaše vrozené zářivé vlastnosti. Soustřeďte se tedy na své cíle a pozitivně se nalaďte - mnoho věcí, které si už dlouho přejete, máte na dosah!

Patříte mezi nejzásadovější znamení zvěrokruhu, přičemž potřebujete cítit jistotu a neustále si ji snažíte kolem sebe vytvářet. Jen tak něco vás nezlomí, takže za svým pevným bodem ve vesmíru kráčíte s neochvějností, odvahou a odhodláním zdolat všechny případné překážky. Hluboký cejch vaší povahy pramení z minulosti - k většině z vás se určitě nechovali v dětství jako k principátku z anglické dynastie Windsor, tudíž jste zvyklí si věci zasloužit, přiznáváte? Ani v tomto roce vám neschází vaše pověstné nasazení a to ať už pohlížíte k novým výšinám nebo máte úmysl dokončit vše, co jste nestihli v minulém roce - nezastavíte se ani před dvěma variantami najednou! Koneckonců máte pro to v roce 2020 ty nejlepší předpoklady, protože si vás vesmírní frekventanti vybírají za své oblíbence a chovají se k vám vskutku bratrsky. Obrovským přínosem je pro vás letos expanzivní a štědrý Jupiter, který se ubytovává na vašem území a svou konjunkcí zažehuje spokojenost, radost a snažší cestu k úspěchu. V přátelském objetí s vaším Sluncem předznamenává zvýšenou popularitu, přičemž zajišťuje četné možnosti setkávat se s významnými a zajímavými lidmi. Dochází k nárůstu společenských akcí a naplňujících aktivit, zlepšení finanční situace, posunu v kariéře, u 1. dekády zrozenců (22.12. - 31.12.) pak k naprosto originálním milostným vztahům (za něž se přimlouvá i Uran), u 2. dekády Kozorohů (1.1. - 10.1.) zase například k prohloubení umělecké a duchovní sféry. Ve spolupráci s Neptunem by vám požitkářský Jupiter svou oslnivou přítomností nejraději připravil švédský stůl o nesčetných chodech, nicméně je nutno respektovat i spolubydlícího Saturna, který preferuje přece jen větší střídmost. Tento moudrý Guru nabádá, abyste si pořádně uvědomili, co všechno chcete, přičemž favorizuje zejména vás, kteří náležíte 3. dekádě znamení (11.1. - 20.1.). Naštěstí je jejich parťákem i mistr na radikální rozhodnutí - Pluto, jehož konjunkce naznačuje, že můžete výrazně změnit pohled na život a s velkou rozhodností si nakonec svůj směr ujasnit. S jeho neotřesitelnou podporou můžete dojít dál než byste si kdykoliv předtím pomysleli a zvládnout i nemožné!


Láska a partnerské vztahy

Láska a partnerské vztahy

Milí Kozorozi, v lásce je tento rok mimořádně vydařený, u mnohých z vás se může jednat o nejšťastnější období za poslední uplynulé roky! Planetární dobrodějové vás mají v plánu příjemně rozmazlovat, takže v žádném případě nehrozí, že byste trpěli opuštěností nebo byli nuceni oddávat se celibátu. Venuše s Marsem se hned s příchodem jara předvádějí v plné parádě a způsobují vzrušující a živočišné proudění. Aniž byste si to uvědomovali, vyzařuje z vás ohromný sexappeal a pokud přičteme mocné plutonovské proudy, lze hovořit až o extrémní přitažlivosti. Odolat vám je takřka nemožné! Hvězdy napovídají, že největší specialisté jste v tomto směru vy, kteří patříte do 1. dekády znamení (22.12. - 31.12.), kouzelník Uran připravuje fantastická seznámení a neobyčejně zvláštní zamilování. A od koho nejpravděpodobněji očekávat Amorův šíp? Vaše srdce mají talent zasáhnout prioritně Vodnáři a Býci, přičemž je nefavorizovanějším měsícem březen. Celkově pro celé znamení platí, že vy, kteří už partnerský vztah máte, můžete ho tzv. znovuzrodit a cítit zápal se štěstím stejně tak jako na jeho počátku. Klidně si naplánujte druhé líbánky a splňte si nějaké své společné přání, hvězdy tomu přejí!

Šťastný měsíc: březen, říjen
Nepříznivý měsíc: srpen, listopadPráce a finance

Práce a finance

Pokud umí někdo vyhrnout rukávy a pořádně zabrat, tak jste to na prvním místě vy, přičemž vás nezajímá honba po rekordech, nýbrž pořádně udělaná práce. Ať se jedná o činnost mentální nebo fyzickou, dokážete se stát lokomotivou jedoucí plnou parou vpřed - žádné zbytečné výhybky nebo zastávky! V období roku 2020 přesně víte, na co se ve své profesi zaměřit a hned od ledna roste vlivem rozmachujícího se Jupitera váš apetit k rozšíření a zdokonalování pracovních projektů. Dá se říct, že do února se jedná o skutečně precizní přípravnou fázi, váš vládce Saturn je ve vašem znamení, tedy doma, a s asistujícím Merkurem vám dávají schopnost špičkových organizátorů. Prioritně vy, zrozenci 3. dekády (11.1. - 20.1.), jste předurčeni být ve vedoucích pozicích - nevyvratitelně aspirujete na postup! Pokud jste na volné noze, jeví se úžasnou dobou pro podnikání jarní měsíce, respektive květen. Zde jste favorizováni zejména vy, kteří náležíte 1. dekádě znamení (22.12. - 31.12.) a jak hvězdy prozrazují, jste schopni nabídnout velmi tvůrčí, neotřelé nápady, navíc se skromností a zdvořilostí, jenž je vám vlastní. Celkově je, milí Kozorozi, tento rok příznivý také pro finance, přičemž se daří hlavně oblasti stavebnictví, pedagogiky nebo lékařství.

Šťastný měsíc: únor, květen
Nepříznivý měsíc: srpen, září

Domov a rodina

Domov a rodina

V oblasti rodiny a domácího krbu to letos skutečně hřeje a jak kosmičtí dobrodějné napovídají, můžete se těšit na úžasné vyžití a souhru se svými milovanými. Ať jsou to příjemné vztahy se sourozenci, dětmi a nejbližšími členy rodiny nebo pocit bezpečí ve vašem domácím hnízdečku, ve všem nacházíte obohacení a neskonalé naplnění. Pokud to někde v minulosti skřípalo, můžete počítat s tím, že jsou planetární správci připraveni případná rezivějící místečka hezky promazat a obnovit jejich funkčnost! Hlavní trhliny opravuje v tomto roce Jupiter, který přináší radost, naplňující zábavu ve volném čase a úspěchy ve vylepšování a budování vašeho zázemí. Můžete odstartovat základy svého nového domu nebo vdechnout nový život tomu původnímu. Dřevo a kámen teď hrají naprostý prim, což je voda na váš mlýn, můžete se vyřádit! Zejména vy, zrozenci 1. dekády (22.12. - 31.12.), disponujete neobyčejnou kreativní energií a ve vytváření pohodlí domova se stáváte doslova kouzelníky. Nečekaně nadchnout vás mohou letos také vaše děti, přičemž trigon Urana ukazuje na nejedno milé překvapení, zvláště na jaře. Vyloučeno není ani pořízení exotického mazlíčka a co se týče babího léta, přeje tento čas nevšední dovolené, užijte si to!

Šťastný měsíc: březen, říjen
Nepříznivý měsíc: srpen, listopad

Zdraví

Zdraví

Rok 2020 jasně signalizuje, že planetární protekce se vztahuje také na oblast vašeho zdraví. Elita vesmíru si vás bere pod svá ochranná křídla a vězte, že konstelace, které jsou vám letos dopřány, by si přál každý! Hned začátek roku, respektive únor a březen, je pro vás charakteristický přívalem velkého gejzíru energie. Nejenže vám od samého začátku pomáhají ti nejmocnější planetární vládci, ale nyní se přidává ještě i aktivní Mars. Tento energizeer se promenáduje vaším znamením a rozjiskřuje všechny buňky vašeho organismu signálem START. Máte pocit, že neexistuje nic, co byste v tomto čase nedokázali a máte blízko k pravdě! Snad jen trochu pozor, aby s vaší odvahou a expanzí nebyly spojeny nechtěné menší úrazy, máte sice výbornou fyzičku, ale jak se říká - všeho moc škodí. Celkově je vaše skvělá kondice dána především Jupiterem a Saturnem, kteří nad vámi svou konjunkcí ve vašem znamení zvýšeně bdí. I když jste mnozí tzv. za vodou, přece jen vás motivují k prevenci a posilování oběhového a kardiovaskulárního systému - jízda na kole, pěší turistika, gymnastika či plavání, to vše hraje prim! Samozřejmě drobným, sezónním zdravotním neduhům se někteří nevyhnete, nejde však o žádnou pohromu. Nějakou tu rýmu a nachlazení, zejména na podzim, zvládnete levou zadní!

Šťastný měsíc: březen, červen
Nepříznivý měsíc: září, listopad

Oblast štěstí v roce 2020:

Oblast štěstí v roce 2020:

V tomto roce se pro vás může stát šťastnou nějaká záležitost z minulosti, která má tendenci být tzv. vytažena na světlo. U mnohých z vás se také může zviditelnit nějaký skrytý talent.

Váš kámen pro zdraví v roce 2020:

HELIOTROP - zajišťuje dlouhé a stálé zdraví

Amulet pro štěstí pro rok 2020:

Šperky z tmavého ONYXU
Symbol MĚSÍCE

Originální vánoční dárek!

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU - podle vašeho přesného data, času a místa narození!


Autorka horoskopu na rok 2019:

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701!


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.