Detail horoskopu

Střelec

Střelec: Aktuální horoskop pro rok 2020.

23. 11. - 21. 12.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Střelci, astrální trubadúři vám otevírají bránu do velmi důležitého a produktivního roku, který může významně obohatit vaše JÁ. I když vás tito nebeští aktéři hodlají trochu otestovat, nakonec dávají vyniknout kvalitám vaší osobnosti - dostáváte velký LIKE! Ve srovnání s předešlým rokem, kdy pro vás intenzivně zářil váš vládce Jupiter, ujímá se nyní vlády Saturn a nezůstává nikterak pozadu. Hodlá vás konfrontovat se zkušenostmi, které zůstanou ve vaší paměti zářit jako klenot. Jeho nejcennějším darem je potenciál hlubokého moudra a smyslu pro realitu a to i navzdory šalamounskému Neptunovi, který chce svou kvadraturou i nadále splétat pavučiny deziluzí. Úkolem roku 2020 je, abyste hluboko v sobě objevili tu pravou ryzí zář a vysílali ji do kontaktu s okolím, nechte nahlédnout do hluboké podstaty své osobnosti!

Vaše znamení patří mezi nejhřejivější v celém zvěrokruhu, sálá z vás přátelskost, nadšený optimismus a ve své duši zůstáváte věčným dítětem. Vaše víra v dobro a veselá mentalita nikdy nezestárne! Váš vládce Jupiter rozjiskřil v minulém roce tyto atributy na plné obrátky a odstartoval novou expanzi pro uskutečňování vašich přání, nalézání vnitřního naplnění a dosahování úspěchů. U mnohých z vás bylo tedy započato šťastné dílo osudu, načež v tomto roce přichází moudrý Saturn a nabádá vás, abyste neusnuli na vavřínech. Světla štěstí totiž nikdy nesvítí nonstop, a jak je známo, pečení holubi nelítají sami do pusy, aniž bychom se přičinili - a to platí i pro rok 2020. Co se týče smyslu pro zábavu a potěšení, to vám v tomto období zůstává, nicméně tentokrát není hlavním titulkem roku. Rozhodně to neznamená, že by vás Saturn chtěl trestat, naopak, jeho záměrem je dovést vás k dokonalosti a vybrousit vaše JÁ jako diamant. Svým sextilem nad vámi bdí a snaží se vás naučit nalézat smysl pro realitu, stejně tak jako zbavovat se svých špatných návyků, s jeho pomocí snáze dotáhnete věci do konce. Pokud jste byli, prioritně vy, zrozenci 1. dekády (23.11. - 2.12.), v něčem delší dobu nejistí, mohou k vám nyní připlout zásadní informace, které vaše pochybnosti rozptýlí. Hlavními zdroji se ukazují úřady, vaši spolužáci, někdo z příbuzenstva nebo například nějaká osoba ze sousedství nebo vašeho okolí. A která oblast je letos nejvíce předurčena k úspěchu? Je to vzdělávání, cesty po republice, nové známosti a intelektuální sféra - veškeré získávání vědomostí, novátorské myšlenky a komunikace hrají prim! Pokud náležíte 2. dekádě znamení (3.12. - 12.12.), nenechte si nikým vytrhnout otěže z rukou, i kdyby byly jeho přesvědčující trylky sebelíbeznější. Ve hře je totiž pokoutný Neptun, jehož kvadratura vytváří propastnou mlhovinu, přes kterou nelze na první pohled rozeznat pravou tvář druhých. Věřte více sami sobě, jednejte čestně a snažte se dostát svého slova - ať je to na domácí půdě nebo na pracovišti, platí heslo: jak zaseješ, tak sklidíš.


Láska a partnerské vztahy

Láska a partnerské vztahy

Rok 2020 vám odstartovává scénu milostných prožitků a intenzivních zamilování doslova jako mávnutím kouzelného proutku. Hned od ledna vás provází Mars, jakožto největší přívrženec sexuálního jiskření - vaše dionýsovská povaha si určitě přijde na své! V únoru se přidává samotná bohyně lásky, Venuše, jejíž štědrost se odráží v nových seznámeních a oslnivých sympatiích. Pokud však preferujete hlubší, vážnější vztah, budete muset svou horkou, dobrodružnou krev trochu zkrotit. V případě, že tíhnete k propagaci své svobodomyslnosti a tzv. lehkosti bytí, může vám to dát totiž Venuše už v dubnu pořádně spolykat. Pro vás uvědomělejší je však naopak připravena potěšující odměna! Obzvláště vy, zrozenci 1. dekády (23.11. - 2.12.), jste kandidáty pro zakotvení v neobyčejně zajímavém a dlouhodobém vztahu. Také byste mohli potkat někoho hezky zvláštního v místě, které není nijak extrémně vzdáleno od vašeho domova nebo nalézt nečekané porozumění například se spolužákem či spolužačkou na školním srazu. Koná se navíc v dubnu, květnu nebo červnu? Bingo! Co se týče vás, kteří žijete v manželství, je pro vás v tomto roce úkolem říkat si pravdu a držet při sobě v situacích, kdy vás například bombarduje chaos ohledně rodičů nebo rodičovského zázemí. Výraznou berličkou se jeví hlubší komunikace.

Šťastný měsíc: květen, červen
Nepříznivý měsíc: duben, říjenPráce a finance

Práce a finance

Začátek roku je velmi přínosný pro vaši profesní dráhu i kariéru a vysílá blahodárný signál také pro sféru financí. Merkur, Venuše i Mars jsou vám nápomocni, čímž se rozsvěcuje zelená pro vaše perfektní myšlení a smluvní záležitosti, přičemž se do popředí dostávají profese spojené s psaním, komunikací, cestami a tvorbou důležitých projektů. Hlavním mágem se navíc hodlá stát v tomto roce mocný Saturn a ten předurčuje zmíněné projekty k přežití, ba v mnoha případech i k trvalému ziskovému potenciálu! Planetární avataři signalizují také prospěch ze zdokonalování se nebo výuky cizích jazyků, prohlubování znalostí PC a práce pomocí internetu. Rovněž vývojářství, automobily, nové komunikační techniky - to všechno je nadějnými atributy v profesním meníčku vašeho znamení. Poněkud liknavější rozlet může provázet snad jen vás, kteří náležíte 2. dekádě Střelců (3.12. - 12.12.), přičemž se důvodem jeví nějaká závislost na domově, potažmo strach expandovat dál. Každopádně mají astrální trubadůři pro celé vaše znamení příjemný vzkaz: cokoliv v tomto roce vykonáte na základě svědomitého rozhodnutí, je nesmírně důležité pro vaše další směrování. Mimo jiné je to i příprava na zlaté období v brzkém budoucnu, kdy na vás štědrý Jupiter zasvítí svým sextilem a pokyne vám vrcholnou odměnou.

Šťastný měsíc: leden, prosinec
Nepříznivý měsíc: únor, přelom srpen/září

Domov a rodina

Domov a rodina

Rodina a domácí zázemí jsou oblastmi, které si v těchto letech zaslouží pozornost a rok 2020 je rozhodně obdobím, které v tomto směru nabývá na důležitosti. Faktem však je, že pro mnohé z vás neznačí planetární aktéři zrovna bujarý aplaus, nýbrž spíše chaos, obavy nebo například určitou oběť, kterou jste nuceni na poli domova přinášet. Jak hvězdy naznačují, týká se to zejména vás, kteří náležíte 2. dekádě znamení (3.12. - 12.12.), přičemž je zdůrazněno jako nejslabší období jaro. V tomto období se vám může také zdát, že vám některý z vašich nejbližších něco zatajuje a vám se na Sharlocka Holmese rozhodně hrát nechce, v atmosféře tedy panuje dusno. Neptun holt dělá tenký led a způsobuje, že se něco může dít za vašimi zády. Jste sice bdělí a je vás těžké ošálit, ať jste však chytří sebevíce, k neptunské energii býváte slepí. Jste-li však zrozenci 1. dekády (23.11. - 2.12.) nebo 3. dekády (13.12. - 21.12.), je vaše situace diametrálně rozdílná. Vaše pouto s blízkými a příbuzenstvem naopak nabírá nový hlubší rozměr, přičemž se jako nejsilnější spojnice jeví společné cesty a intelektuální zájmy. Ať jsou to výlety do okolí či například účast na závodech Barum rallye nebo na křestu knihy vašeho oblíbeného autora, je vám přáno, abyste si to užívali hezky naplno!

Šťastný měsíc: květen, červen
Nepříznivý měsíc: březen, duben

Zdraví

Zdraví

Po zdravotní stránce má většinová část vašeho znamení pro tento rok skvělou perspektivu. Celkově vzato, jste už v jádru svého založení optimisté, a co se týče zdraví, nejste v žádném případě nějací uplakánkové, stěžování si je u vás vskutku vzácností. Stejně tak ani letos nemáte důvod k nářkům, zvláště-li pokud svého ducha i tělo náležitě podporujete v udržování svěžesti. Je to totiž alfou - omegou vašeho vynikajícího zdravotního stavu - tedy žádné zázračné pilulky či elixíry mládí! Apropó, přímo zázraky dokáže dělat vaše vyrovnaná psychika, přičemž se nejedná pouze o přínos vám samotným, ale i lidem kolem vás. Světlo ve vás je pro ostatní zdrojem neboli pumpou, která jim dokáže dodávat životodárnou tekutinu, uznáváte, že je to výjimečný dar nebo spíše poslání? Jedinou výjimku tvoří v tomto roce 2. dekáda znamení (3.12. - 12.12.), na čemž se podepisuje svou pokračující kvadraturou Neptun. Tento záludný škodík se snaží zadělávat na různá oslabení organismu a stagnaci lymfatického systému. Následkem je znečištění těla, které může směrovat k alergiím, zánětům nebo různým infekcím. Pozor zejména s nástupem léta, kdy do toho fušuje i Mars, mějte se tedy víc rádi, pečujte o sebe a klepněte ho takto přes prsty!

Šťastný měsíc: srpen, prosinec
Nepříznivý měsíc: 2. polovina května, červen

Oblast štěstí v roce 2020:

Oblast štěstí v roce 2020:

Přínosným naplněním je v tomto roce pro vás signalizována účast na různých kurzech, seminářích nebo jakákoliv forma vzdělávání.

Váš kámen pro zdraví v roce 2020:

BERYL - od nepaměti byl považován za amuletový kámen, pomáhá proti infekcím a zánětům

Amulet pro štěstí pro rok 2020:

Symbol HVĚZDY
Symbol ŠÍP

Originální vánoční dárek!

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU - podle vašeho přesného data, času a místa narození!


Autorka horoskopu na rok 2019:

VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701!


Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2020 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2021, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.