Detail horoskopu

medium158.jpgPřečtěte si nejrozsáhlejší horoskop na rok 2015 v ČR zcela ZDARMA!
Tento horoskop pro Vás sestavila zkušená astroložka Mona.

Náš roční horoskop Vás překvapí přesnými a konkrétními údaji, svojí délkou je nerozsáhlejším ročním horoskopem, který jste kdy četli! Je odborný, ale přesto srozumitelný i pro širokou veřejnost!

Zeptejte se hvězd a volejte paní Moně na tel.: 906 701 701! Odhalte již dnes Vaši budoucnost!
Štír

Štír: Aktuální horoskop pro rok 2022.

24. 10. - 22. 11.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Štíři, na rok 2022 si pro vás hvězdy připravily hodně pestře namíchanou nadílku. Některé planety vám velmi přejí, zatímco jiné se vás pro změnu rozhodly poškádlit, takže budete mít střídavě slunečno a oblačno. Nenechejte se však střídáním vzestupů a nárazů odradit, jsou zde proto, aby vám pomohly růst a rozvíjet se. A dobrá zpráva je, že i když nebude vždy všechno ideální, nemusíte se obávat žádného zhoršení situace oproti roku 2021, naopak spíš se bude jednat o zlepšení oproti předchozímu roku plnému výzev. A tak zatímco Uran a Saturn se na vás pořád ještě budou mračit, Jupiter vám zasvítí příznivým světlem a nápomocné vám budou i dvě nejvzdálenější planety, Neptun a Pluto. Na příjemné chvíle se můžete těšit hlavně v citovém a osobním životě, zde vás čeká hodně spokojený rok.

Události roku 2022 vám budou často připadat chaotické a těžce se vám v nich bude orientovat. O to důležitější je udělat si jasno ve vašich prioritách a vytyčit si směr, pokud jste to náhodou již neudělali v předchozím roce. Všechno jsou to zkoušky, které vás přivedou k umění naslouchat svým instinktům na cestě za úspěchem. Vaše silná Štíří intuice vás povede tím správným směrem, teď už jen nenechat se odradit, když nepůjde hned všechno hladce, a nenechat se zviklat pochybnostmi, ať už jsou vaše vlastní nebo je vnímáte ve svém okolí. Svou vlastní sílou a vytrvalostí se dopracujete k velkým úspěchům. Takže nakonec budete moct být na sebe patřičně hrdí!

Po větší část roku prochází planeta štěstí Jupiter vodním znamením Ryb, které je vám spřízněné a tato konstelace napomáhá uplatnění vašich pocitů a intuice ve všech oblastech života, nejen v tom osobním. Ale mezi 11. květnem a 28. říjnem Jupiter na několik měsíců Ryby opustí a vstoupí do ohnivého Berana, který je na vás až moc energický a necitlivý, takže zatímco třeba Střelcům, Lvům a Beranům se bude touto dobou skvěle dařit, vy Štíři, pokud nemáte v některém z těchto tří znamení ascendent, se budete cítit trochu ušlápnutě. Ale nic si z toho nedělejte, protože váš čas opět přijde na konci roku, a navíc vám pořád zůstává hodně co dělat ve vašem vnitřním světě a osobnostním růstu, a zde budete mít citovou podporu snílkovské planety Neptunu v Rybách. A vězte, že jednou se vám vaše odvážné sny povede naplnit!


Láska a partnerské vztahy

Láska a partnerské vztahy

Jupiter a Neptun v Rybách napomáhají romantice, ale protože s jinými planetami to není vždy tak růžové, připravte se i v lásce na střídavé oblačno. Nejlepší měsíce pro vás budou zcela jednoznačně duben a první polovina listopadu, kdy se k příznivému jupiterovskému vlivu přidává ještě i šťastný polibek od Venuše, ta prochází v dubnu spřízněnými Rybami a od 23.10. do 16.11. je přímo ve vašem znamení Štíra. Tyto konstelace zvyšují vaši přitažlivost pro opačné pohlaví a šanci na milostné úspěchy u nezadaných a partnerskou vášeň u zadaných. Po zbytek roku hodně závisí na tom, v jakém znamení je narozen váš partner a co nadělily hvězdy jemu nebo jí, protože podle toho bude reagovat na vaše projevy citů, pocity a potřeby a na tom závisí míra porozumění. Jako Štíři jste ve svých citech hodně vytrvalí, takže si umíte počkat na správnou chvíli, ale druhá strana to může vidět jinak. Pokud se toužíte s někým sblížit, kdo se vám již dlouho líbí, načasujte si to buď na první polovinu jara, nebo pak počkejte až do posledních měsíců roku, hodně to zvýší vaše šance na úspěch!

Šťastný měsíc: duben, listopad
Nepříznivý měsíc: červen, červenecPráce a finance

Práce a finance

Finanční jistota je pro vás hodně důležitá a snažíte se ji udržet! V proměnlivém roce 2022 ale nebudete mít vždy jasno v tom, na čem jste, a je potřeba naučit se i s touto nejistotou spokojeně žít a fungovat. Pořád totiž budete mít všechno, co potřebujete, i když je samozřejmě příjemnější, pokud vám každý měsíc přistane na účtu přesně daná částka peněz. To je ovšem luxus, který častokrát jde na úkor seberealizace, takže jde o to stanovit si, co je vlastně vaší prioritou a čeho jste naopak ochotni se vzdát. V zaměstnání bude základem úspěchu udržet si dobré vztahy se šéfem a kolegy. Do jisté míry se rádi přizpůsobíte, ale někteří Štíři přijdou na to, že s danými spolupracovníky fungovat nedovedou a rozhodnou se kariérně osamostatnit. Je důležité mít svoji sebeúctu a vědět, co chcete. Nejlepší čas pro realizaci vašich projektů je druhá polovina dubna a květen, to vám bude přát Mars a s ním i Jupiter a všechno půjde hladce. Naopak v létě se raději o nic moc nesnažte a raději si dopřejte pořádný odpočinek. A v listopadu a prosinci pozor na retrográdní Mars, který prověří vaši trpělivost!

Šťastný měsíc: duben, květen
Nepříznivý měsíc: únor, prosinec

Domov a rodina

Domov a rodina

Rodinný život a domácí pohoda vám budou v roce 2022 dělat velkou radost a vždy vás podrží nad vodou. Se svými nejbližšími budete držet pohromadě a dobře si rozumět, i když samozřejmě občas se nějaké drobné nedorozumění projeví, hlavně za retrográdního Merkuru, tedy ve druhé polovině ledna a během posledních dvou dekád měsíců květen a září, ale nebude to nic zásadního. Vás osobně se to příliš dotýkat nebude, ale ostatní budou mít potřebu něco zbytečně řešit a rozmazávat, tak to stačí jen nějak diplomaticky uhrát a brzy bude zas všechno krásné. Pro mladší Štíry je rok 2022 vhodnou dobou osamostatnit se od rodičů a rozvíjet svoji nezávislost. To samé platí v případě, že si budujete nový samostatný život po ukončení nějakého toxického vztahu. Naopak, nikdy nezapomínejte na lidi, kteří při vás vždy stojí, podporují vás a dávají vám lásku. Zaslouží si, abyste jim to nezapomínali opětovat a našli si na nich dost času, i když toho budete mít třeba hodně na práci.

Šťastný měsíc: duben, listopad
Nepříznivý měsíc: leden, prosinec

Zdraví

Zdraví

Tento rok pro vás bude poměrně náročný, a o to důležitější je nezapomínat na péči o své tělo, ale taky mysl a duši, protože znáte to, všechno je propojeno. A tak kromě zdravého jídelníčku jistě neuděláte chybu, když si najdete pravidelně čas na meditaci nebo cvičení jógy. To vám pomůže udržet na uzdě stres, který vás bude častěji provázet od poloviny jara do poloviny podzimu. Hodně relaxujte, dělejte si procházky do přírody, najděte si svůj způsob, který vám nejlépe pomáhá vrátit se do stavu vnitřní rovnováhy a klidu. V květnu si dávejte větší pozor na riziko úrazů a buďte opatrní, protože vašim nepřítelem je zbrklost. Celkově se budete po fyzické stránce cítit hodně podobně jako v roce 2021, nic se příliš výrazně nezmění. Občas budete mít sklon dělat si starosti o své zdraví kvůli nějakým příznakům, které si všimnete, ale nepřehánějte to s obavami, protože ty jsou jen zdrojem dalšího stresu, který zdraví vůbec nesvědčí, a navíc ani ničemu nepomůže.

Šťastný měsíc: duben, listopad
Nepříznivý měsíc: květen, červenec

Oblast štěstí v roce 2022:

Oblast štěstí v roce 2022:

Pevným bodem ve vašem životě, který vám vždy přinese štěstí a dobrou náladu, bude váš vnitřní citový svět, ve kterém vládne intuice a vnitřní vědění. Když se budete svého vnitřního hladu držet a zůstanete mu věrní, jako to vy Štíři umíte, povede se vám postupně jej přenést i do splnění snů v materiálním světě!

Váš kámen pro zdraví v roce 2022:

AKVAMARÍN - zajišťuje Štírům klid, radost a štěstí. Zrozenec ve znamení Štíra vynakládá mnoho energie na to, aby se stůj co stůj dostal ke svému stanovenému cíli. Jenže ji zapomíná doplňovat.

Amulet pro štěstí pro rok 2022:

Symbol SRDCE

Originální vánoční dárek!

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU - podle vašeho přesného data, času a místa narození!


VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701!

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.