Detail horoskopu

medium158.jpgPřečtěte si nejrozsáhlejší horoskop na rok 2015 v ČR zcela ZDARMA!
Tento horoskop pro Vás sestavila zkušená astroložka Mona.

Náš roční horoskop Vás překvapí přesnými a konkrétními údaji, svojí délkou je nerozsáhlejším ročním horoskopem, který jste kdy četli! Je odborný, ale přesto srozumitelný i pro širokou veřejnost!

Zeptejte se hvězd a volejte paní Moně na tel.: 906 701 701! Odhalte již dnes Vaši budoucnost!
Rak

Rak: Aktuální horoskop pro rok 2022.

22. 6. - 22. 7.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Raci, pro vás má rok 2022 připravené zajímavé možnosti hlavně v pracovní sféře. Trochu proto vykouknete z ulity své domácí a rodinné pohody a prozkoumáte, co si pro vás osud připravil tam venku. Vaše pracovní úspěchy budou slibné, ale přece jen počítejte s tím, že Štěstěna se na vás bude usmívat trošku proměnlivým stylem. Přece jen teď nemáte ve svém znamení žádnou ze vzdálenějších planet, takže se bude jednat spíš o běžný průměrný rok, kdy se výjimečné dny střídají s těmi nevýraznými. Jako Raci jste taky hodně navázáni na energie Luny, a při absenci mocnějších planetárních vlivů si můžete víc všimnout, jak na vás působí lunární kalendář a cykly Měsíce.

Planeta štěstí Jupiter se na vás usmívá ze spřízněného znamení Ryb od začátku roku až do 11. května, a pak se tam ještě jednou vrátí od 28. října až do konce roku. Díky tomu pro vás budou první třetina roku a pak jeho závěr mimořádně příjemné a úspěšné. Ideální by bylo naplánovat si všechny důležité projekty, ať už pracovní nebo osobní, do těchto časových oken, a především pak do toho jarního. Naproti tomu v létě a po většinu podzimu budou na koni úplně jiná znamení a nevymyslíte asi nic lepšího, než konečně pořádnou dovolenou a odpočinek, který si letos jistě zasloužíte. Naproti tomu v lásce a vztazích celkově k vám bude léto štědré a nejvíc si to budete užívat kolem poloviny prázdnin.

Po celý rok vám taky, stejně jako loni, příznivým světlem svítí planeta Neptun. Její vliv je dlouhodobý a spíš jemný, ale podporuje vaši intuici, citové prožívání a fantazii. A když se spojí v Rybách s planetou Jupiter, podněcuje to vaši citlivost, vnímavost a představivost, a kromě toho i vaše umělecké sklony. Naopak trošku komplikovanější je po celý rok působení Pluta v Kozorohu, které je stejně jako u Neptunu mnohaleté, takže žádná novinka a možná ani nepostřehnete, že k vám stojí v opozici a trochu vám komplikuje život. V Kozorohu symbolizuje vnitřní transformaci skrze odpovědnost, povinnosti a vytrvalou práci. Za pozornost však stojí, když bude od konce dubna do začátku října retrográdní, to může přinášet menší nepříjemnosti typu mocenských bojů ve vašem okolí. Celkově se však rok 2022 obejde bez větších komplikací, a přestože nemá pro vás v záloze přímo zázraky, povede se vám toho dosáhnout až překvapivě hodně!


Láska a partnerské vztahy

Láska a partnerské vztahy

Milostný svazek pro vás bude zdrojem radosti a spokojenosti a hvězdy věští, že se můžete v partnerství těšit na příjemný a vyrovnaný rok. Od svého životního spolupoutníka budete cítit podporu a laskavost, a budete moc vděčni za jeho či její pozitivní přístup ke všemu, co vás v životě potká a co budete společně řešit. Nezadaní Raci se možná budou cítit, jako kdyby jim chyběly příležitosti k seznámení. Sice budete hodně času trávit v práci a taky v kruhu svých přátel, ale to jsou pořád ti samí lidé. Nakonec vás možná hodně překvapí, že právě mezi nimi se nenápadně ukrývá někdo, s kým byste si mohli skvěle rozumět! Nejlepší čas pro milostné záležitosti je celý duben, když se Venuše a Jupiter setkávají v Rybách a přinesou vám velmi citovou a láskyplnou atmosféru. K zahození však nebude ani přelom července a srpna, to vám Venuše, ve vašem znamení Raka, dopřeje nějaký ten letní románek - tedy, jen pokud o něj stojíte a jste volní! A nakonec se vám ještě může poštěstit v závěru října a první polovině listopadu, Venuše ve Štíru je vám spřízněná a umí být pěkně žhavá!

Šťastný měsíc: duben, listopad
Nepříznivý měsíc: leden, květenPráce a finance

Práce a finance

Začátek roku se u vás na pracovišti nezačne kdovíjak slibně, a pod vlivem retrográdního Merkuru ve druhé polovině ledna a začátkem února se mohou objevit menší neshody. Ale nedělejte si s tím těžkou hlavu, vyřeší se to i bez vašeho stresu, raději se naplno soustřeďte na své úkoly, protože konec zimy a jarní měsíce vám slibují největší úspěchy. Na přelomu dubna a května vám Mars ve spřízněných Rybách slibuje největší příležitost se prosadit. Letos počítejte s tím, že vám přibydou nové odpovědnosti a ubyde volného času, ale dobrá zpráva je, že se to patřičně odrazí i na vaší výplatní pásce. V pracovních jednáních se vám vyplatí sebevědomí, znáte přece svoji hodnotu, ale zas pozor, ať nepřestřelíte s až příliš vysokými ambicemi, chce to podívat se na věci sebejistě, ale realisticky. Ke zbohatnutí vám pomohou nejen lepší výdělky, ale taky lepší hospodaření a odpovědné investování, takže inventura výdejů přinese své ovoce. Celkově si během roku 2022 kariérně i finančně o hodně polepšíte, jen počítejte s tím, že to půjde po malých krůčcích a nebude to zadarmo!

Šťastný měsíc: duben, květen
Nepříznivý měsíc: leden, červen

Domov a rodina

Domov a rodina

Vaše domácí zázemí bude letos klidné a podporující i navzdory tomu, že vám přece jen zůstane na rodinný život o něco méně času než obvykle. I přesto bude u vás doma vládnout láskyplné ovzduší vzájemné podpory a důvěry, a vy moc dobře víte, jak je to drahocenné, takže si toho budete vážit a alespoň v rámci svých možností si na své blízké vždy rádi najdete nějaký ten čas. Hodně vás potěší, jak vstřícní budou vaši blízcí k vašim kariérním plánům a ambicím. Možná jste to od nich ani nečekali, a asi budou příjemně překvapeni, do čeho jste se pustili, protože od vás Raků by asi většinou takové ambice nečekali. Budete pak rádi, když se vám naskytne příležitost oslavit své úspěchy v kruhu nejbližších a podělit se tak o svoje štěstí. A budete se těšit, že s blížícím se koncem roku se vám přece jen povede dokončit hodně ze svých úkolů, které vám zabíraly čas, a konečně se věnovat s blížícími se svátky tvorbě krásné a příjemné domácí atmosféry. Tak, jako to vy Raci umíte nejlépe z celého zvěrokruhu!

Šťastný měsíc: duben, prosinec
Nepříznivý měsíc: leden, září

Zdraví

Zdraví

V roce 2022 se potřebujete trochu více šetřit, milí Raci. Planetární konstelace zvyšují vaši fyzickou citlivost a připomínají vám, že o své tělo musíte pečovat a věnovat mu pozornost, kterou si zaslouží. Nesnažte se tlačit na výkony, když vám budou menší zdravotní těžkosti, třeba chřipka nebo špatné trávení, připomínat, že si potřebujete odpočinout a vypnout. Velkou pozornost se vyplatí věnovat hygieně a potřebné dezinfekci, ale to určitě víte, jen na to v běžném životě nezapomínejte! Další oblast, která si letos zaslouží pozornost, je vaše pleť, ovlivněná Kozorohem, který je vám v opozici. Mohou se objevit potíže s pokožkou, různé vyrážky, ekzém a podobně, nic příliš vážného naštěstí, ale stejně to nepotěší, takže je lepší všimnout si to již v zárodku a vsadit na přírodní prostředky péče o pleť. A v rámci zdravotní prevence nezapomeňte, i přes větší pracovní vytížení, na pohyb - ať už to znamená, že si najdete občas chvíli na procházku nebo cvičení, nebo klidně i cestu pěšky do zaměstnání! Dobrá zpráva je, že závěr roku bude po zdravotní stránce příznivý a hodně problémů se vyřeší!

Šťastný měsíc: listopad, prosinec
Nepříznivý měsíc: červen, červenec

Oblast štěstí v roce 2022:

Oblast štěstí v roce 2022:

Rok 2022 bude pro Raky časem postupných kroků směrem kupředu. Když skloubíte fantazii a citlivost s vytrvalostí a pracovitostí, dopracujete se ke krásným úspěchům. Vaše práce bude přinášet ovoce, takže se vyplatí se snažit a využít příležitosti, které se vám nabídnou!

Váš kámen pro zdraví v roce 2022:

ČERVENÝ AVENTURIN - má velkou moc chránit majetek. Rak má sice rád svoje zajeté koleje, ale to neznamená, že se občas nezatoulá do světa nesplnitelných cílů.

Amulet pro štěstí pro rok 2022:

Symbol RŮŽE

Originální vánoční dárek!

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU - podle vašeho přesného data, času a místa narození!


VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701!

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
Výklad karet, Výklad snů, Psychologické poradenství
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.