Detail horoskopu

medium158.jpgPřečtěte si nejrozsáhlejší horoskop na rok 2015 v ČR zcela ZDARMA!
Tento horoskop pro Vás sestavila zkušená astroložka Mona.

Náš roční horoskop Vás překvapí přesnými a konkrétními údaji, svojí délkou je nerozsáhlejším ročním horoskopem, který jste kdy četli! Je odborný, ale přesto srozumitelný i pro širokou veřejnost!

Zeptejte se hvězd a volejte paní Moně na tel.: 906 701 701! Odhalte již dnes Vaši budoucnost!
Beran

Beran: Aktuální horoskop pro rok 2022.

21. 3. - 20. 4.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Berani, máme pro vás skvělé zprávy, v roce 2022 budete skutečnými miláčky zvěrokruhu! Máte před sebou extrémně úspěšný a činorodý rok, který je jako stvořený pro vaše plány a nové projekty! Jupiter se Saturnem vám svítí příznivým světlem a pomohou vám spojit nadšení s vytrvalostí, takže hravě zvládnete všechno, co si jen zamanete! Během roku 2022 se vám budou otevírat nové možnosti jako na běžícím pásu, už jen chytnout se té správné příležitosti a vytěžit z ní maximum! Přichází rok činů, nikoliv dlouhého přemýšlení, a připraveným bude Štěstěna přát vskutku mimořádně!

Nejlepší období z celého roku očekávejte od 11. května do 28. října. Královská planeta Jupiter bude touto dobou procházet vašim znamením Berana a udělá z vás ty nejúspěšnější a nejšťastnější lidi pod Sluncem! Do nových plánů se však pusťte ještě před koncem července - od 28. července až do 24. listopadu je totiž Jupiter retrográdní, tedy couvá, a to je spíš vhodná doba pro seberozvoj, doplnění vzdělání a osobnostní růst, nikoliv pro ambiciózní pracovní nebo tvořivé projekty. Jupiter totiž v zpětném chodu obrátí vaši pozornost spíš dovnitř než do vnějšího světa. Dalším vaším mocným planetárním spojencem je Saturn ve Vodnáři, který vám přináší vynikající nápady, ale zároveň i odpovědný a cílevědomý přístup k práci, takže díky němu budete excelovat. Saturn se však během roku rovněž otočí na čas do protisměru, a to konkrétně od 4. června do 23. října. Touto dobou si dávejte větší pozor na neshody s autoritami, k nim jako horkokrevní Berani přece jen míváte občas sklon.

Za pozornost stojí taky příznivý vliv Marsu, planety bojovníků, který bude od 20. srpna až do konce roku v příznivě na vás působících Blížencích. Možností budete mít tolik, že byste se nejraději pustili hned do několika věcí najednou, ale naštěstí vám Saturn pomůže zjednat si v tom pořádek. V listopadu a prosinci je ovšem Mars retrográdní, před Vánocemi už tedy nic nového nezačínejte, stejně toho už budete mít víc než dost, takže nudit se rozhodně nebudete. Jak v pracovním životě, tak i ve volném čase bude váš program nabitý a pestrý a bude vás to bavit! Mohlo by to téměř až vypadat, že pro samou práci vám nezůstane ani špetka času na vztahy a osobní život, ale opak je pravdou. Věřte nebo ne, i v soukromé sféře vám letos planety zasvítí příznivým světlem. Tak si tento krásný rok 2022 užívejte a vychutnávejte naplno!


Láska a partnerské vztahy

Láska a partnerské vztahy

Na to, kolik toho máte na rok 2022 v plánu, vám zůstane na lásku až překvapivě mnoho času. Možná taky proto, že si ho jednoduše chcete najít, takže možnosti se vždy najdou! I v dlouholetých vztazích si budete po dlouhé době užívat romantiku plnými doušky! Na vaší pohodové náladě, kterou přenesete i do svého partnerského života, se bude podílet v první řadě sebejistota, kterou konečně v životě nacházíte. Už se nemusíte pořád před svým protějškem na něco stěžovat, a o to víc si spolu můžete s optimismem a radostí vychutnávat veškeré krásy života! Nejlepší měsíc pro lásku a seznamování je suverénně květen, ale nejen proto, že je to měsíc lásky! Venuše a Jupiter se totiž touto dobou setkají ve vašem znamení Berana a můžete se těšit na spoustu vášně a jiskření! Srpen s Venuší ve Lvu však bude taky stát za to a můžete si dopřát letní románek - samozřejmě, jen pokud jste volní! A v předvánoční době, ve druhé polovině listopadu a první třetině prosince, to s Venuší ve Střelci bude taky stát za to!

Šťastný měsíc: květen, srpen
Nepříznivý měsíc: leden, říjenPráce a finance

Práce a finance

V roce 2022 budete mít cestu dlážděnou úspěchy a žádná překážka pro vás nebude příliš velká! Je hodně věcí, které toužíte zrealizovat, a rok 2022 je jako stvořený k tomu proměnit vaše sny ve skutečnost! Sebevědomí vám chybět skutečně nebude, a najdete v sobě ohromnou průbojnost - jen pozor, ať nejdete za svými cíli zas až příliš jako tank! Občas není od věci ohlédnout se trochu i na zájmy ostatních, nic s tím neztratíte. Co vás spíš může pozdržet v postupu kupředu, a je dobré si to ohlídat, je nejistota. Teď není čas spekulovat a váhat, ale pustit se do toho! Hvězdy počítají s tím, že už máte z loňska jasno v tom, kudy chcete jít, teď už to zbývá jen zrealizovat! Výjimečně dobrý čas pro vaše plány bude mezi 25. květnem a 5. červencem s Marsem ve vašem znamení Berana. Výdělky budete mít v tomto roce víc než slušné, ale na jednu věc byste si měli, milí Berani, dávat pozor. Copak to je? Přece nadměrné utrácení! Rok 2022 je skvělý pro vydělávání, ale při finančních výdejích už zas až tolik šťastnou ruku mít nebudete, pozor na to!

Šťastný měsíc: červen, červenec
Nepříznivý měsíc: únor, listopad

Domov a rodina

Domov a rodina

Na to, jak hektický rok vás čeká, bude váš rodinný a domácí svět až překvapivě poklidný. Vždy vám pomůže nabít se novou energií a vaše hnízdečko pro vás bude znamenat opravdu hodně. Je to zkrátka takové bezpečné místo a pevný bod, se kterým můžete vždy počítat. Hodně vás teď bude bavit všechno, co nějak souvisí s dětmi, ať už jsou to vaše vlastní, nebo děti někoho z vaší rodiny či přátel. Společnost nejmenších, a jejich radost ze života, pro vás bude mimořádně inspirativní. S dospělými to bude přece jen o malý chlup těžší, protože nebude vždy snadné jim vysvětlit, jak to, že nemáte na rodinný život tolik času jako dřív. Práce je ovšem práce, a to i ta neplacená, protože třeba bude placená někdy budoucnu - takové jsou nyní vaše priority, nic se nedá dělat. Ale když už si nějaký ten čas na rodinu najdete, bude váš společně prožitý čas stát za to a nuda vašim blízkým s vámi rozhodně nehrozí! Užijete si spolu nezapomenutelné zážitky, a to vás všechny nabije spoustou energie!

Šťastný měsíc: květen, listopad
Nepříznivý měsíc: leden, září

Zdraví

Zdraví

Po stránce zdraví na vás svítí hvězdy příznivým světlem a po celý rok se budete těšit plné síle a skvělé kondici. Není zde žádné riziko, kterého by bylo potřeba se obávat, ale samozřejmě nezapomínejte o sebe náležitě pečovat, tak jako vždy. Je snadné se cítit jako hrdina, když vám nic není, ale pokud byste se dlouhodobě vykašlali na zdravou životosprávu a třeba přežívali na obědech z fast foodu, časem se to zkrátka projeví, nemyslete si, že ne! Budete toho sice mít opravdu hodně, jak v práci, tak i ve volném čase, ale určitě se vždy najde způsob, jak si dopřát zdravé jídlo a nezapomeňte ani na pohyb a sport. Největší komplikací pro vás energické a nedočkavé Berany letos může být, že se přetížíte a příliš vystresujete. A to se na jinak skvělém zdraví samozřejmě může odrazit, tak si na to dávejte pozor. Nezapomínejte odpočívat a relaxovat, klidně i aktivně a sportovně, ale jde o to vypustit z hlavy nahromaděný stres a napětí!

Šťastný měsíc: květen, srpen
Nepříznivý měsíc: leden, prosinec

Oblast štěstí v roce 2022:

Oblast štěstí v roce 2022:

Právě teď přichází ten správný čas konat, milí Berani! Všechno, o čem jste dosud přemýšleli, plánovali si to a snili, se vám teď začne vaším vlastním přičiněním zhmotňovat. Tak ven z čekárny a vzhůru za příležitostmi, nebudou na vás čekat donekonečna!

Váš kámen pro zdraví v roce 2022:

AMETYST - je kamenem čistoty. Díky své pozitivní energii chrání Berana před zlou mocí závistivců a léčí jeho duševní zranění z každodenních bojů.

Amulet pro štěstí pro rok 2022:

Symbol PÍRKO
Symbol KŘÍŽE

Originální vánoční dárek!

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU - podle vašeho přesného data, času a místa narození!


VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701!

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
Výklad karet, Výklad snů, Psychologické poradenství
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.