Detail horoskopu

medium158.jpgPřečtěte si nejrozsáhlejší horoskop na rok 2015 v ČR zcela ZDARMA!
Tento horoskop pro Vás sestavila zkušená astroložka Mona.

Náš roční horoskop Vás překvapí přesnými a konkrétními údaji, svojí délkou je nerozsáhlejším ročním horoskopem, který jste kdy četli! Je odborný, ale přesto srozumitelný i pro širokou veřejnost!

Zeptejte se hvězd a volejte paní Moně na tel.: 906 701 701! Odhalte již dnes Vaši budoucnost!
Beran

Beran: Aktuální horoskop pro rok 2023.

21. 3. - 20. 4.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Berani, letos vstupujete do zajímavé fáze vašeho života, protože vám nebeští vládci dopřejí nemalé výhody. Nejvíc pracuje šťastná hvězda Jupiter, která je pozitivně spojena s vaší domicilní planetou Mars, jenž se nachází v Blížencích a s dalšími planetami, postavenými ve Vodnáři. Otevírá se před Vámi brána k úspěchu, a pro některé jedince i k nadbytku, podle toho, jak kdo s touto překypující energií naložíte. Využít musíte hlavně období do začátku března, kdy jste vyzýváni k osobní transformaci a k položení stabilních základů pro nadcházející změny.

Saturn, který se stará o nastavení pořádku v životě a spravedlivém nakládání s časem, nyní spolupracuje se životadárným Sluncem, a záležitosti, které stagnovaly budou uvedeny opět do pohybu. Tito giganti hvězdného nebe Vás mají na starosti v prvních měsících letošního roku a vybízejí vás, abyste využili všech darů, takže pokud všeobecně propojíte rozum a zkušenosti, odměnou vám bude dosažení pozoruhodných výsledků. Veškerou pozornost byste měli být soustředit k vytvoření stability, k položení pevných základů, plánování dalekých cest a zodpovědnosti za svá slova. Do popředí se dostanou touhy po sebezdokonalování v oblasti moderních technologií a sociálních sítí, což vám bude ku prospěchu nejen v pracovní sféře, ale i v milostné oblasti, protože si s protějškem můžete vyzkoušet trendy způsoby flirtování a svádění.

Od 23. března se Pluto na malý moment podívá do znamení Vodnáře, kam se však chystá až později na svůj další dvacetiletý cyklus. Ale nyní, po zbytek roku 2023, se zatím vrátí ještě do zpětného chodu a nechá vás pod svým zatěžujícím vlivem. Chce vás totiž naučit, abyste za sebou řadu věcí nevláčeli jako kouli na noze a nelpěli na zbytečnostech, a pravděpodobně Vás donutí se s někým rozloučit. Důvěřujte sami sobě Berani, jelikož letos máte veliké šance dosáhnout toho, co opravdu chcete, pokuste se vylepšit své životní podmínky, finance a sociální postavení nebo reorganizovat svůj život. Pokud ovládnete své choutky k sebestřednosti a netoleranci, jste na nejlepší cestě k radikálním pozitivním krokům.


Láska a partnerské vztahy

Láska a partnerské vztahy

Láska a milostné záležitosti budou pro Berany v roce 2023 jako na houpačce, protože vás hvězdy vyzývají, abyste si své aktivity v milostné oblasti konečně vyjasnili. Na pomoc vám se svými kouzly přispěchá čarodějka lásky Venuše, které bude skvěle sekundovat štědrý Jupiter, tedy ten, co rozdává letos plnými hrstmi jednu zajímavou příležitost za druhou. Tyto dvě planety se od druhé půlky února až do první poloviny března postarají o to, že kdosi výjimečný změní váš pohled na lásku, a vy se tak můžete ocitnout před zásadními životními rozhodnutími, jako jsou zásnuby nebo dokonce i svatba. V tomto váš milostný život bude barevný, plný radostí a vzestupů, avšak Vesmír si pro některé Berany přichystal i bolestnou cestu, především pro manželské páry, a ty by se měly letos mít opravdu na pozoru. Pokud v tomto roce nechcete o svůj dlouholetý svazek přijít, budete muset zabojovat o vztah, aby se vaše společné cesty nerozešly nadobro. Hvězdy nad vámi budou stále bdít a dají vám skvělou šanci v létě, kdy se dostanou ke slovu žhavé milostné schůzky a nejrůznější způsoby láskyplné konverzace. Nebojte se v těchto dnech vyzkoušet kromě e-mailu a sms zpráv, také něco nového, jako jsou sociální sítě a nejrůznější aplikace, kde se můžete odvázat a dát vašemu milostnému životu novou jiskru. Nenechte se zaskočit tím, že se Venuše postaví ke konci roku 2023 do opozice a v některých rozhodnutích nebude stát při vás, protože vše je tak, jak má být, a to co vám do života nepatří musí odejít, aby něco nového mohlo vstoupit.

Šťastný měsíc: únor, březen
Nepříznivý měsíc: listopad, prosinecPráce a finance

Práce a finance

Letošní konstelace vám naznačují milí Berani, že jste v pracovní sféře pod šťastnou hvězdou. Brána úspěchů se otevírá a vy tak máte šanci oživit projekty a nápady, které jste si v minulosti uložili do šuplíku, a oni tam zatím spokojeně čekali na svou šanci, která je právě tady a teď. Máte před sebou období, kdy si můžete dovolit tyto dřímající projekty oživit a představit je světu. A kdy je tedy to nejvhodnější období Berani? Už v posledním jarním měsíci květnu a samozřejmě počátkem června, kdy bude ve Váš prospěch pracovat nápaditý, odvážný a energický Mars. V těchto dnech je vám přáno k sebezdokonalování se v ekonomické oblasti a nacházíte se ve dnech neustálého pohybu. Milí Berani, využijte štědré náruče Jupitera a dejte jednomu ze svých originálních nápadů jasný směr, posuňte ho dopředu a nasměrujte ho do zahraničí, potenciál na to má. Pomáhat vám k tomu mohou nejen Vaše finance, ale také investiční zájem, který by mohl vašemu projektu pomoci. Buďte vděční za tyto možnosti a jakmile to půjde, vyhněte se tomu, co je vám, jako Beranům, vlastní, a to je urputné naléhání, protože tím dosáhnete jen toho, že se Vaše nápady budou prosazovat hůř. Sice na vás může vyvíjet i Mars, který je ve vašem domicilu, a má velkou potřebu Vás dělat netrpělivými, ale pokud odoláte do konce roku, máte velkou šanci uspět.

Šťastný měsíc: květen
Nepříznivý měsíc: září, prosinec

Domov a rodina

Domov a rodina

Milé ženy, narozené v Beranu, pokud delší dobu toužíte po početí děťátka, Vesmír vaše přání konečně letos vyslyší a vy můžete opravdu přijít do jiného stavu. Především Ty z vás, které jsou narozené ve dnech do 10. dubna dostávají obrovskou výhodu, jelikož každé Vaše započaté těhotenství v tomto roce bude úspěšné a vy se můžete dočkat šťastné události. Rodinné pohodě prospěje více času prožitého společně, protože právě díky tomu budete všichni schopní ustát neklidné období, kdy se Mars v dubnu střetne se Sluncem a vnese do rodiny napětí a nervozitu. To samé se může přihodit ještě v červnu, ale tentokrát v tom prsty bude mít Merkur, který má na starosti komunikaci. Snažte se tedy o to, abyste mírnili svou rétoriku, což bude mít na zklidnění situace značný vliv. Stejný přístup bude letos platit v manželských vztazích či společenském životě rodičů, kde může docházet k radikálním změnám, ale pokud jsou tyto vztahy silné, vzniklá krize je nepoloží, nýbrž naopak upevní. Odvést pozornost od napětí pomůže také více času prožitého s dětmi, které potřebují vaši pomoc při studiu nebo také to, že si konečně začnete rozšiřovat své obzory a budete se pravidelně věnovat se seberozvoji. Pozitivní energii vám doplní také návštěvy, kterých bude opravdu mnoho, hlavně v květnu a červenci, a vy je s radostí uvítáte ve svém domově.

Šťastný měsíc: červenec
Nepříznivý měsíc: duben

Zdraví

Zdraví

Berani, vy jste asi o uplynulých Vánocích hodně mlsali, protože vaše chuťové buňky stále vyhledávají oblíbené pochoutky a exotické lahůdky. Mají to společně na svědomí hravý Jupiter a požitkářská Venuše, kteří vám opravdu dopřávají. Bohužel tomu může odpovídat také vaše tělesná váha a vy to značně pocítíte. Ovšem na jaře jiný vládce nebes, vaše planeta Mars v kvadratuře s Rakem, bude proti a donutí vás, abyste se zamysleli nad radikální úpravou jídelníčku a rovněž nad vhodnou pohybovou aktivitou. Znamení Raka má na starosti zažívání a vás tak navíc k požadované změně životního stylu mohou donutit zažívací problémy a podráždění žaludku. Jakmile se ale, drazí Beránci, dáte na tuto cestu, vydržte, protože pozitivní změny nejen brzy uvidíte na svém vzhledu, ale také je fyzicky pocítíte. Do světa z vás bude vyzařovat životní síla, energie a optimismus, kterým nakazíte své okolí a ke sportovním aktivitám inspirujete mnoho lidí. S těmi si následně nejrůznější sporty a pohyb můžete užívat společně. Neméně důležité bude ovšem i pravidelná wellness péče o tělo, se kterou úzce souvisí psychická pohoda. Obezřetní budete muset být hlavně v říjnu, jelikož vám hvězdy predikují tendence k oslabení ledvin a kožním problémům, proto neponechejte nic náhodě a poohlédněte se po vhodných masážích těla i hlavy, které váš boj s potížemi kladně podpoří.

Šťastný měsíc: červen, červenec
Nepříznivý měsíc: duben

Oblast štěstí v roce 2023:

Oblast štěstí v roce 2023:

Berani, rok 2023 je pro vás významný ve všech směrech, protože jste součástí dvanáctiletého tranzitu planet a máte před sebou otevřenou cestu k přenastavení svého dosavadního života. Naslouchejte vedení hvězd, které vám v průběhu roku budou dávat indicie k pozitivním změnám.

Váš kámen pro zdraví v roce 2023:

ČERVENÝ JASPIS - přináší klid, oporu, pomoc ve stresu a sjednocuje všechny aspekty života. Berana nabíjí energií a vrací mu chuť na sexuální hrátky.

Amulet pro štěstí pro rok 2023:

Symbol KŘÍŽ
Symbol LUPENŮ KVĚTŮ

Originální vánoční dárek!

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU - podle vašeho přesného data, času a místa narození!
VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701!

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
Výklad karet, Výklad snů, Psychologické poradenství
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.