Detail horoskopu

medium158.jpgPřečtěte si nejrozsáhlejší horoskop na rok 2015 v ČR zcela ZDARMA!
Tento horoskop pro Vás sestavila zkušená astroložka Mona.

Náš roční horoskop Vás překvapí přesnými a konkrétními údaji, svojí délkou je nerozsáhlejším ročním horoskopem, který jste kdy četli! Je odborný, ale přesto srozumitelný i pro širokou veřejnost!

Zeptejte se hvězd a volejte paní Moně na tel.: 906 701 701! Odhalte již dnes Vaši budoucnost!
Kozoroh

Kozoroh: Aktuální horoskop pro rok 2022.

22. 12. - 20. 1.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Rok 2022 pro vás, milí Kozorozi, bude naprosto výjimečný! Budete se cítit skvěle a konečně najdete v životě skutečné štěstí, úspěch a spokojenost. Bude to nejen díky přízni Štěstěny, ale taky díky tomu, že si postupně uvědomíte, že překážky na cestě k úspěchu jsou ve skutečnosti mnohem menší, než jste si mysleli, a najdete si své způsoby, jak se s nimi vypořádat. Vybudujete si sebedůvěru, s jejíž pomocí bude hned všechno snazší, a půjdete si vytrvale za naplněním svých cílů, až dokud se vám to nepovede! Skutečná změna k lepšímu však nevyplyne z toho, že by vám osud snad seslal nějaké zázraky na počkání, ale z vašeho vlastního nitra - budete se zkrátka cítit jinak a lépe, a to se pak projeví i navenek! A za toto všechno můžete vděčit hlavně dvojici Uran a Pluto! Pluto dlouhodobě prochází vaším znamením Kozoroha a otevírá vám brány k vnitřní transformaci. A v příznivé souhře s ním je Uran v Býku, který má na svědomí změny a překvapení v životě, a ty budou nyní pro vás víc než příznivé!

Do nového roku vykročíte tou správnou nohou a po celé první dva jeho měsíce vám bude přinášet do života radost Venuše v Kozorohu. Ve vztazích to bude klapat, budete se cítit spokojení, šťastní a milovaní! Takže start bude skvělý a pokračování roku bude neméně pozitivní. Postupně se budou před vámi rozkrývat dárečky, které si pro vás osud připravil. Snad každý měsíc vás čeká něco zajímavého a příznivého, střídavě v různých oblastech života. Zvláštní období, které stojí za pozornost, jsou retrográdní Uran a Pluto, planety, které vás letos ovlivní nejvíc. Uran bude retrográdní, tedy couvající, do 18. ledna a pak od 24. srpna až do konce roku. A Pluto se bude hýbat pozpátku od 29. dubna do 8. října. Tato zmíněná období vám připomenou, že změna v životě se začíná vaší vlastní vnitřní změnou, pochopením a změnou starých navyklých vzorců chování k lepšímu, a pak už přijde vnější změna sama, možná až překvapivě rychle - stačí na to jít z tohoto správného konce!

Takže je jasné, o čem bude nadcházející rok v první řadě - o osobnostním růstu a nalezení vašeho nejlepšího já! Pokud jste se již v minulosti věnovali nějakým technikám duchovní práce a rozvoje, pak to pro vás nebude ale žádná novinka a v podstatě jen přirozeně navážete na to, co už jste dělali v minulosti, ale tentokrát spontánně, přijde to tak nějak samo. Každopádně se nemusíte bát žádných terapií šokem, protože celý tento proces vaší vnitřní transformace pro vás bude příjemný a možná si svoji komfortní zónu posunete, ale aniž byste z ní byli nuceni vystoupit. A to je na tom nejlepší, že si celý tento velmi přínosný rok zároveň patřičně užijete!


Láska a partnerské vztahy

Láska a partnerské vztahy

Hned na začátku roku vám udělá radost planeta lásky a harmonie Venuše, která bude ve vašem znamení po víc než dva měsíce až do 6. března. V lednu bude ovšem tato nebeská bohyně retrográdní, tedy bude couvat, takže její radosti si budete naplno užívat až v únoru. Leden se pro nové seznamování příliš nehodí, a partnerská komunikace může váznout, raději si dopřejte romantiku a klid ve dvou. Je taky hodně pravděpodobné, že se v lednu setkáte s nějakou dávnou láskou! V únoru pak už budete miláčky svatého Valentýna se vším všudy! Pak vám bude Venuše přát ještě v červnu ve znamení Býka, v září v Panně a v prosinci opět v Kozorohu! Je toho pozitivního zkrátka hodně! Po celý rok bude váš partnerský život radostný a stabilní, a pokud jste zatím nezadaní, můžete si díky přízni hvězd snadno vybudovat stabilní a kvalitní svazek, který bude mít perspektivu do budoucna. Zadaní Kozorozi zas posunou svůj vztah kupředu, budou rozvíjet společné plány, zkrátka v lásce bude tento rok pro vás moc hezký a budete si naplno užívat harmonii a stabilitu vztahu!

Šťastný měsíc: únor, prosinec
Nepříznivý měsíc: květen, červenecPráce a finance

Práce a finance

Rok 2022 bude pro vás za odměnu - konečně se zúročí vaše snažení z předchozích let a budete ze své dřívější tvrdé práce těžit jak po finanční, tak i po kariérní stránce. Nyní máte příležitost více se věnovat osobnímu rozvoji a dát na nějakou dobu tvrdou dřinu trochu stranou. Příznivé okolnosti vám to rozhodně umožní! Navíc zde pro vás mají planety ještě jedno milé překvapení - vyplatí se mít oči na stopkách, protože se vám nabídne jedinečná příležitost, která vám umožní se finančně výborně zajistit! Ale pozor, chce to neotálet, protože bude docela snadné tuto životní šanci přehlédnout! Pro vaše plány a seberealizaci bude velmi příznivá doba od 24. ledna do 6. března, kdy prochází Mars vaším znamením a setká se tam s planetou Venuší, a to vám věští mimořádně dobré podmínky pro uskutečnění vašich plánů! Skvěle se vám bude dařit i o prázdninách díky Marsu ve spřízněné Panně, až budete v pokušení pořád jen pracovat a do toho dopřát si volno se možná budete muset skoro až nutit! A na vlně úspěchů se krásně povezete až do konce roku!

Šťastný měsíc: únor, srpen
Nepříznivý měsíc: duben, červen

Domov a rodina

Domov a rodina

První měsíce roku 2022 jsou pod vládou Venuše pro rodinný život Kozorohů jako stvořené. A pokud uvažujete o přírůstku do rodiny, nejspíš na to nastala právě teď ta správná doba! Každopádně, ať už děti máte či nemáte, budete si užívat příjemnou rodinnou atmosféru. Nezapomeňte svým blízkým občas připomenout, že jsou pro vás moc důležití a máte je rádi, to udělá větší divy než se snažit otevírat debaty o vážných věcech. Těm se vyhýbejte hlavně za retrográdního Merkuru - ve druhé polovině ledna a poslední dvě dekády května a září. Merkur může komunikačními problémy touto dobou poškádlit zejména ty Kozorohy, kteří se narodili v poslední dekádě tohoto znamení, tedy kolem poloviny ledna. V létě vás čeká obecně hodně úspěšné a šťastné období, ale nezapomínejte se o svoji dobrou náladu a spokojenost podělit se svými blízkými. Určitě je potěší společně strávená dovolená, nemusíte přece pořád jen pracovat! Taky na podzim budete mít na rodinný život málo času, tak jim to nezapomeňte vynahradit alespoň v prosinci!

Šťastný měsíc: leden, únor
Nepříznivý měsíc: září, listopad

Zdraví

Zdraví

Po zdravotní stránce zůstane ve vašem životě v tomto roce všechno při starém a nečekají vás žádné velké změny. Vaše pozornost bude směrovat jinam než do péče o tělo, takže nelze čekat nějaké zázračné změny k lepšímu, ale na druhé straně se ani nemusíte obávat žádných nečekaných nepříjemností. Drobné potíže typu nachlazení se mohou občas vyskytnout, ale nic vážného. Pokud navíc najdete pevnou vůli a začnete se systematicky věnovat zlepšování své kondice, bude to jistě poznat. Ale není to teď na prvním místě, takže závisí, nakolik je to vaše osobní priorita, určitě byste se neměli nutit třeba do posilovny, pokud spíš cítíte, že vám chybí odpočinek a čokoláda. Stejně jako v ostatních sférách života i zde platí, že skutečné změny, které budou mít dlouhodobý efekt, budou vycházet z vašeho nitra a nemusíte se k nim nijak násilím nutit. Časem si sami uvědomíte, že teď nastal ten správný čas něco udělat pro své tělo.

Šťastný měsíc:srpen, listopad
Nepříznivý měsíc: leden, březen

Oblast štěstí v roce 2022:

Oblast štěstí v roce 2022:

Rok 2022 vám tím nejlepším způsobem ukáže, jaké možnosti a potenciál se ve vás ukrývají. A že je toho mnohem více, než byste si mysleli! Zjistíte, jak naplno využít všechny své přednosti a schopnosti a vybudujete si zdravou sebedůvěru, se kterou dokážete v životě téměř zázraky!

Váš kámen pro zdraví v roce 2022:

KŘIŠŤÁL - tento kámen symbolizuje čistotu a má silnou léčivou moc. Kozoroh má tendenci pracovat příliš a spát málo, a to může vést až k nespavosti. Křišťál má moc přinést Kozorohovi klidný spánek.

Amulet pro štěstí pro rok 2022:

Symbol ANDĚLA

Originální vánoční dárek!

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU - podle vašeho přesného data, času a místa narození!


VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701!

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
Výklad karet, Výklad snů, Psychologické poradenství
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.