Detail horoskopu

medium158.jpgPřečtěte si nejrozsáhlejší horoskop na rok 2015 v ČR zcela ZDARMA!
Tento horoskop pro Vás sestavila zkušená astroložka Mona.

Náš roční horoskop Vás překvapí přesnými a konkrétními údaji, svojí délkou je nerozsáhlejším ročním horoskopem, který jste kdy četli! Je odborný, ale přesto srozumitelný i pro širokou veřejnost!

Zeptejte se hvězd a volejte paní Moně na tel.: 906 701 701! Odhalte již dnes Vaši budoucnost!
Vodnář

Vodnář: Aktuální horoskop pro rok 2022.

21. 1. - 20. 2.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milý Vodnáři, stojíte na prahu roku téměř neomezených možností! Čeká vás aktivní, úspěšný a šťastný rok pod ochranou mocného Saturnu, jenž po celý rok prochází vašim znamením. Ještě více se vám bude dařit od května do října, když na vás bude pozitivně zářit Jupiter v Beranu, a Štěstěna se na vás usměje v oblasti nových příležitostí. Planetární konstelace vám slibují pozitivní změny, ze kterých budete mít radost. Jen nezapomínejte na to, promyslet si věci dřív, než se do nich pustíte, protože spontánnost je vaše silná stránka, ale všeho moc škodí, takže někdy není od věci na chvíli se zastavit a zvážit si plusy a mínusy plánované akce. Pak vám budou věci vycházet ještě lépe a vaše energie se zaměří tím správným směrem! Máte totiž hodně nápadů a velké ambice, ale nelze stíhat všechno, takže je pro vás nejlepší, když se zaměříte na to určit si, co jsou vaše největší priority! Vaší silnou stránkou je schopnost mít skvělé tvořivé nápady, a právě tímto směrem se vám vyplatí zaměřit a přinese vám to největší úspěch a radost.

Úspěšné a velmi energetické období se u vás začíná hned na začátku roku, takže žádný zimní spánek, naopak pořád budete mít chuť se do něčeho pouštět. Naopak v jarních měsících se můžete cítit trochu víc unaveně a dávejte si pozor, ať vás nezdolá stres. Ten budete po celý rok mít nejčastěji z mezilidských vztahů a komunikace s okolím, hlavně v pracovní sféře, ale taky všude jinde, kde budete muset pracně vysvětlovat a obhajovat své nápady. Zvládnout dobře komunikovat s okolím je pro vás v roce 2022 největší oříšek a výzva. Přece jen jste jako Vodnáři se svými nápady hodně mimo hlavní proud, takže zdaleka ne každý se dokáže naladit na vaši vlnu a pochopit, o co vám jde. Nenechejte se tím vyvést z rovnováhy! Ať si vás pomlouvá, kdo chce, jak chce, vy sami vidíte, že kráčíte mílovými kroky kupředu ve směru, který vám dává smysl k vaší seberealizaci. Jestliže se někomu vaše aktivity nelíbí, pak je to jeho problém, nikoliv váš! Jen to raději dotyčným osobám neříkejte takhle na rovinu, nestojí za to plýtvat energii na zbytečné konflikty. Máte spoustu co lepšího na práci!

V létě si užijete více pohody a odpočinku, a věci vám budou hezky vycházet. S nástupem podzimu přijde čas důležitých rozhodnutí, které vás v životě posunou kupředu. Pozor však na možná nedorozumění, hlavně od 10. září až do začátku října s retrográdním Merkurem. Ten opět připomíná, že domluvit se s lidmi je někdy náročný oříšek. Zlepší se to v listopadu. Celý podzim pro vás bude mimořádně aktivní a plný úspěchů, posunete se kupředu až neuvěřitelným způsobem. Planeta Saturn je retrográdní, tedy couvá, od 4. června až do 23. října. Toto je doba, kdy se nejdůležitější věci budou dít ve vašem nitru spíš, než ve vnějším světě. Hodně si toho ujasníte, vykrystalizují se vám ty nejlepší způsoby, co a jak dál dělat, a pak v posledních dvou měsících roku už půjde všechno jako po másle. A budete mít důvod být se sebou spokojeni!


Láska a partnerské vztahy

Láska a partnerské vztahy

Mezilidské vztahy a komunikace vás sice v roce 2022 trochu potrápí, jak jsme si již řekli, ale dobrá zpráva, láska a milostné záležitosti jsou krásnou světlou výjimkou! Když budete následovat své pocity, nemůžete se splést a ve vašem partnerském svazku bude vládnout harmonie. Ale rok 2022 vás táhne k ujasnění si priorit ve všech životních oblastech, lásku nevyjímaje. Pokud tedy žijete v dlouhodobém vztahu, bude vás to čas od času táhnout k tomu zamyslet se nad tím, kam společně dál jako dvojice směrujete, dělat si spolu s vaší láskou zcela nové plány a možná trochu přehodnotit ty staré. Největší dávku romantiky si užijete v březnu, když Venuše prochází vašim znamením Vodnáře. Jestliže jste nezadaní, tak právě tento čas probouzejícího se jara je ideální pro romantické seznámení! Krásný bude i začátek léta s Venuší ve spřízněných Blížencích, a do třetice si užijete romantický podzim v říjnu, to vám zas bude přinášet porozumění ve vztazích Venuše ve Váhách!

Šťastný měsíc: březen, říjen
Nepříznivý měsíc: srpen, listopadPráce a finance

Práce a finance

Rok 2022 bude pro vás, milí Vodnáři, naplněn novými možnostmi a výzvami v tom nejlepším smyslu tohoto slova! Je čas pro rozjíždění nových zajímavých projektů, pro uskutečnění vašich nápadů. Když vás něco namotivuje, raději ani neztrácejte čas tím, že to budete zbytečně analyzovat ze všech stran, jenom byste ztratili drahocenný čas - pusťte se rovnou do toho! Zvláštní kapitolou jsou pak větší finanční investice, které sice mají perspektivu, že vám přinesou zisk a zhodnotí vaše úspory, ale přece jen se cítíte trochu nesví, když se máte odhodlat k velkému finančnímu výdeji. V roce 2022 vsaďte spíš na své vlastní projekty, než na týmovou práci, a pokud jste zaměstnaní, mohou se čas od času objevit nedorozumění s kolegy. Nic zásadního, ale dokáže to trochu znepříjemnit život. Nejlepší čas pro vaše kariérní plány je od 6. března do poloviny dubna, Mars ve vašem znamení vám tehdy přinese spoustu činorodé energie. Zajímavé budou poslední dva měsíce roku, v listopadu a prosinci je Mars ve spřízněných Blížencích retrográdní a je to spíš čas přehodnocování. Bude se vám dařit, ale raději se touto dobou nepouštějte do úplně nových věcí.

Šťastný měsíc: březen, duben
Nepříznivý měsíc: květen, červenec

Domov a rodina

Domov a rodina

Vaše rodinné vztahy v tomto roce hodně závisí na tom, nakolik mají vaši blízcí pochopení pro vaše smělé plány seberealizace. Možná vás plně podporují, hlavně pokud jsou narozeni ve vzdušných znameních Vodnáře, Blíženců nebo Vah, a možná jim to naopak přijde příliš divoké a ťukají si na čelo. Ať už je to u vás jakkoliv, nezapomínejte, že dostatek pozornosti, kterou věnujete rodinnému životu, a hlavně snaha o co nejlepší komunikaci toho dovedou hodně vyřešit. Vaši nejbližší určitě ocení, když si na ně vyhradíte více času, i když vám to možná neřeknou otevřeně. Na nedorozumění si dejte pozor hlavně za retrográdního Merkuru, tedy ve druhé polovině ledna, od 10. května až do 3. června, a pak ještě od 10. září do 2. října. Všechny tyto tři kritická období budou nejsilněji prožívat lednoví Vodnáři, ale pro všechny platí vyhýbat se zásadním rozhovorům, kde hrozí neshody. Zajímavý bude taky retrográdní Saturn ve Vodnáři od června až do října, který vás vybízí udělat si pořádek ve svých závazcích a povinnostech. Jde o to udělat si takovou vnitřní inventuru toho, co komu dlužíte, ať můžete mít čisté svědomí!

Šťastný měsíc: červenec, prosinec
Nepříznivý měsíc: leden, září

Zdraví

Zdraví

Základem dobrého zdraví v tomto roce je být psychicky v pohodě, cítit se dobře a vyhýbat se stresu. To se totiž bude odrážet i na vaší fyzické kondici. Pokud si udržíte vnitřní vyrovnanost, budou se vám i zdravotní trápení hezky vyhýbat. Jestliže se nebudete někdy cítit úplně ve své kůži, podívejte se první řadě na to, jestli jste se náhodou nepřetížili po psychické stránce a hledejte ve svém životě harmonii. A pokud by to nešlo spravit jen trochou klidu a pozornosti ke svým vlastním potřebám, sáhněte v první řadě po alternativních prostředcích, a tím jsou myšleny nejen bylinky a podobně, ale taky najít si, jaký je psychosomatický význam dané nemocí a podle toho s tím dál pracovat, řešit v první řadě prvotní problém uvnitř vaší duše. Ale samozřejmě u všeho letošního pracovního i jiného vytížení nezapomínejte na zdravé stravování a pohyb, které by měly být naprosto samozřejmou součástí vašeho života, bez ohledu na to, kolik máte zrovna práce. Musíte si udržeť vysokou úroveň energie, kterou potřebujete!

Šťastný měsíc: srpen, říjen
Nepříznivý měsíc: duben, červenec

Oblast štěstí v roce 2022:

Oblast štěstí v roce 2022:

Rok 2022 je jako stvořen pro odvážné plány a otevírá vám brány k seberealizaci dokořán! Když se spolehnete na své vlastní síly a budete věřit svému vnitřnímu hlasu, který vám ukáže správný směr, čekají na vás ohromné úspěchy! Máte se tedy na co těšit!

Váš kámen pro zdraví v roce 2022:

AMETYST - Zrozenec ve znamení Vodnáře se dokáže velice rychle nadchnout pro nové projekty a lásky, proto je Ametyst pro Vodnáře ideálním kamenem. Má totiž nejen ochrannou moc, ale navíc pomáhá odbourávat stres.

Amulet pro štěstí pro rok 2022:

Symbol KVĚTU
Symbol MĚSÍCE

Originální vánoční dárek!

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU - podle vašeho přesného data, času a místa narození!


VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701!

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.