Detail horoskopu

medium158.jpgPřečtěte si nejrozsáhlejší horoskop na rok 2015 v ČR zcela ZDARMA!
Tento horoskop pro Vás sestavila zkušená astroložka Mona.

Náš roční horoskop Vás překvapí přesnými a konkrétními údaji, svojí délkou je nerozsáhlejším ročním horoskopem, který jste kdy četli! Je odborný, ale přesto srozumitelný i pro širokou veřejnost!

Zeptejte se hvězd a volejte paní Moně na tel.: 906 701 701! Odhalte již dnes Vaši budoucnost!
Vodnář

Vodnář: Aktuální horoskop pro rok 2023.

21. 1. - 20. 2.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Vodnáři, rok 2023 začínáte pod vlivem Jupitera. Ten vám bude dodávat odvahu, naději i optimismus a s těmito atributy nástrahy letošního roku lépe zvládnete. Jupiter vás navíc bude zásobovat nejrůznějšími nápady a novými projekty. Do začátku prvního jarního měsíce, března, na Vás působí také Saturn. Tento spravedlivý vládce k vám nasměruje velmi užitečné kosmické energie. Tím vás tak trochu donutí k originálním a opravdu nápaditým myšlenkám. Pokud se vám nepodaří všechny tyto nápady realizovat v této době, nebojte se, neupadnou v zapomnění. Jejich čas ještě přijde. Takže si je pečlivě zapište a uložte do šuplíku. Ve správnou chvíli intuitivně poznáte, kdy je můžete vytáhnout a představit světu.

V první polovině května počítejte s dynamickými událostmi, ambiciózními projekty, důležitými strategickými rozhodnutími a ostrými diskusemi. Později v květnu, až se Jupiter přesune do znamení Býka, můžete znovu další z vašich nápadů přetavit do úspěšných projektů. Bude nutné ovšem velmi dobře protřídit, co je opravdu dosažitelné a co už je jen pouhá utopie. Přes všechny vlivy, které vás budou nutit k akčnímu jednání, nejvíce by vám letos prospělo nalezení a přijetí klidnějšího způsobu života. Zbytečně si věci nekomplikujte a snažte se na vše vždy pohlédnout s odstupem. Některé činnosti vám sice mohou připadat zastaralé a zpátečnické, ale jsou tu z nějakého důvodu a mají ve vašem životě své místo. Omítání rutinních činnosti by mělo fatální následky.

Jakmile Saturn opustí vaše znamení, energie se znovu uvolní a vy opět najdete svou vitalitu. Sice vám trošku může zpočátku chybět elán, ale zcela zřetelně se vrátí motivace do života. V tomto roce oplýváte neotřelými nápady, ale k jejich realizaci vám stále bude něco chybět. Většinou zkušenosti, trpělivost a také disciplína. Nedivte se, že se často budete v těchto situacích vztekat. Vyvarujte se toho, že byste vše příliš dramatizovali a přeháněli a během roku si dopřejte pauzy, abyste si odpočinuli. Jakmile pocítíte, že jednáte roztržitě, nesoustředíte se a ztrácíte kontrolu na organizací běžných záležitostí, zpomalte. Do života se vám také mohou dostat nepředvídané události a nenadálé překážky.


Láska a partnerské vztahy

Láska a partnerské vztahy

Rok 2023 začíná s rozmarnou planetou Venuší na vaší Vodnářské půdě, kdy se vám líbí nekonvenční vztahy a lásky. Ještě ke konci února se Venuše bude pohybovat v Beranu a naplno pocítíte jeho osobitý přístup a neobvyklé vztahy si užíváte po svém. Vše se ale může změnit jako mávnutím kouzelného proutku s příchodem jara. Ostražití buďte od března až do konce srpna, kdy vás pravděpodobně zasáhne Amorův Šíp. Zažijete romantickou, naivní a nevinnou lásku, jako z románu. Spřízněnou duši potkáte na krátkém výletě nebo zajímavé exkurzi. Vodnáři, kteří svého partnera již mají, by si svůj vztah měli hýčkat. Sice je to klidné a perspektivní soužití, ale přesto v průběhu jara mohou vznikat rizikové spory. Počítejte s tím, že od prvního letního měsíce, června, budou nutné určité ústupky. Období náročnějších kompromisů potrvá až do října, kdy Venuše bude úřadovat ve Lvu. V srpnu, kdy se Mars přesune do znamení Blíženců, v sobě objevíte silnou energii a chutě po vášni, erotice, vynalézavosti a touhu objevovat něco nového. Mars bude mít obrovský podíl na tom, že se Vaše milostné aktivity stanou dynamičtějšími. Rok 2023 je pro vás, Vodnáři, rokem nových známostí, vášnivých milostných avantýr, ale pro některé i rokem, kdy vznikne dlouhotrvající vztah. Šancí v milostné oblasti bude nespočet. Vy se jen nesmíte nechat zmást takovou hojností výběru. Rozhodně si odpusťte, že byste randili s několika partnery současně. Pamatujte, že i když možností k seznámení budete mít hodně, pro nalezení toho pravého partnera jich bude pomálu. Snažte se tedy nepropásnout tu správnou chvíli. Osudové seznámení očekávejte v letních měsících.

Šťastný měsíc: leden, srpen
Nepříznivý měsíc: květen, červenPráce a finance

Práce a finance

V první polovině roku 2023 Vám planeta Jupiter přinese skvělé nápady, nové projekty a podnítí důležitá strategická rozhodnutí. Ambiciózní činy, ke kterým se nyní odvážíte, budou mít svou hodnotu ještě po hodně dlouhých letech. Nebojte se tedy nastartovat něco nového, neotřelého. Na jaře, konkrétně v dubnu, věnujte více pozornosti vašim obchodním vztahům. Dávejte si velký pozor na své kolegy a obchodní partnery, mohli byste se od jednoho z nich dozvědět něco nepříjemného. Červenec je pro Vodnáře měsícem, kdy se vyplatí zaměřit na svou kariéru, ať už jste ve své profesi zkušenými odborníky nebo teprve začínáte. Aspekty Jupitera a Saturna budou přínosné pro ty z vás, kteří podnikají. Očekávejte rostoucí zisky ze svých projektů, ve kterých vás navíc podpoří partner i rodina. A Vy, kteří teprve chcete začít podnikat, také zkoušejte své štěstí v těchto dnech. První prázdninový měsíc je nakloněn lepší spolupráci s úřady a také s kolegy napříč oborem. Mohli byste dostat zajímavou radu do začátku. Investujte tento rok do oprav domova. Šetřete si peníze na životně důležité výdaje, založte pohotovostní fondy pro náhlé léčebné výlohy. Naopak zapomeňte na to, že finance vložíte do externích projektů a do něčeho, co vůbec nesouvisí s materiálním blahobytem vaší rodiny. Těšte se na to, že rok 2023 pro vás bude v oblasti práce a financí opravdu jedna velká jízda. Záleží jen na vás, zda budete pozorně naslouchat, co vám radí hvězdy. Můžete být překvapení, jaké nové talenty v sobě objevíte.

Šťastný měsíc: duben, červenec
Nepříznivý měsíc: květen, červen

Domov a rodina

Domov a rodina

Začátkem roku 2023 můžete očekávat nové a velmi příznivé události do rodiny. V příbuzenstvu se objeví nová osůbka. Pravděpodobně to bude díky svatbě nebo se někomu z blízkých narodí dítě. V rodině se najednou vytvoří krásné, přátelské prostředí, které budete všichni rádi udržovat i v dalších týdnech. Vzájemně se budete podporovat a své city společně sdílet. Jistý člen rodiny se koncem dubna postará o to, že si výrazně polepšíte na společenském žebříčku. Jakékoliv aktivity s tím spojené vás budou bavit a vy se s chutí pustíte do každé jedné z nich. Ještě do první poloviny května se rodinný život ponese v poklidném duchu a bez větších problémů. To má opět na svědomí Jupiter, který se stará o mezilidské vztahy a duchovní život. Bohužel od druhé poloviny května se energie v rodinném prostředí může značně zhoršit a vztahy se ocitnou pod velkým tlakem. Musíte si v hlavě uspořádat myšlenky o tom, co je pro domácnost proveditelné z dlouhodobého hlediska. Přechod Jupitera do znamení Býka v polovině května Vás bude nutit, abyste si udělali jasno v tom, co je dosažitelné a co už jen pouhá utopie. Chcete-li, aby se vaše představy zhmotnily, budete muset nalézt rovnováhu mezi vašimi ideály a materiálními nepředvídatelnými událostmi. Jestliže jste se v minulosti rozkmotřili s někým z rodiny, letos dojde k nápravě a vy dva se budete muset usmířit.

Šťastný měsíc: březen, duben
Nepříznivý měsíc: květen, prosinec

Zdraví

Zdraví

Tento rok si musíte dávat dobrý pozor na svou psychiku a nervy. Čím méně budete letos reagovat na rušné podněty zvenčí, tím lepší to pro vás bude. Hvězdy Vodnáře donutí zamyslet se nad jejich jídelníčkem, protože vaše tělo může mít sklon k odmítání potravy nebo naopak k přehnanému přejídání se. Spojitost to má především s vašimi nervy a psychickým rozpoložením. Zkuste si své denní stravování rozumně upravit a pečlivě to dodržujte. Uvidíte, že se vše dá opět do pořádku a bez velkých dopadů na váš životní styl. Pomoc vám také může zkušený odborník v oblasti zdravého životního stylu a výživy. Dbát byste v tomto roce měli na kvalitu ovzduší ve Vašem domě či bytě. Možná objevíte vlhké místnosti, kde se mohou šířit plísně nebo bujet různé mikroorganismy. Není vhodné se v takovém prostředí zdržovat déle, natož v něm trvale bydlet. Pokud se tedy něco takového ve vašem domově rozšíří, bude třeba s tím ihned něco dělat a postižená místa opravit a vyčistit. Na jaře vás navíc mohou pozlobit nejrůznější pylové alergie, i přesto, že jste na ně nikdy netrpěli. V tomto případě vše konzultujte se svým lékařem a snažte se alergické reakce řešit co nejdříve. Samoléčbou tady nic nezmůžete. K opatrnosti Vás hvězdy vybízejí při cestování. Hrozí náhlé nehody a nečekané nástrahy. Pro tyto případy si preventivně sjednejte vhodné pojištění. Díky roztržitosti a nesoustředěnosti máte tendence k nehodám, většinou od vozidel nebo elektrických spotřebičů.

Šťastný měsíc: březen, zaří
Nepříznivý měsíc: červen, listopad

Oblast štěstí v roce 2023:

Oblast štěstí v roce 2023:

Prim v roce 2023 budou hrát mezilidské vztahy a rodinné vazby. Šťastné události mohou do Vaší rodiny vnést novou energii, která vás stmelí. Láska zasáhne určitým způsobem vás všechny, napříč generacemi. Mějte otevřené srdce!

Váš kámen pro zdraví v roce 2023:

KŘIŠŤÁL - je kamenem, ve kterém je uzamčená velká léčivá moc a odbourává životní bloky. Vodnář má pak velkou šanci na úspěch, protože bude mít dost energie dotáhnout věci do konce.

Amulet pro štěstí pro rok 2023:

Symbol VODNÁŘE
Lapač snů

Originální vánoční dárek!

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU - podle vašeho přesného data, času a místa narození!
VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701!

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
Výklad karet, Výklad snů, I - Ťing, Jasnovidectví bez pomocných prostředků
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.