Detail horoskopu

medium158.jpgPřečtěte si nejrozsáhlejší horoskop na rok 2015 v ČR zcela ZDARMA!
Tento horoskop pro Vás sestavila zkušená astroložka Mona.

Náš roční horoskop Vás překvapí přesnými a konkrétními údaji, svojí délkou je nerozsáhlejším ročním horoskopem, který jste kdy četli! Je odborný, ale přesto srozumitelný i pro širokou veřejnost!

Zeptejte se hvězd a volejte paní Moně na tel.: 906 701 701! Odhalte již dnes Vaši budoucnost!
Ryby

Ryby: Aktuální horoskop pro rok 2022.

21. 2. - 20. 3.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milé Rybky, letos je ve vašem znamení planet hodně požehnaně, takže stojíte na prahu významného a důležitého roku nejen pro váš osobnostní růst, ale ve vašem životě celkově. Váš nebeský vládce Neptun prochází dlouhodobě vaším znamením Ryb, kde je, jak se říká, doma, a tento jeho pozitivní vliv pociťujete již od roku 2012 a potrvá až do roku 2025. V roce 2022 bude Neptun působit nejsilněji na Rybky narozené kolem poloviny března. A copak to znamená? Je to planeta snů a pocitů, intuice, ale taky iluzí, na to pozor. Je čas plnit si své sny a proměňovat je ve skutečnost, aby vám přinesly štěstí, ale na druhé straně hrozí, že si budete až příliš stavět vzdušné zámky. S Neptunem se po velkou část roku 2022 setkává v Rybách další veledůležitá planeta Jupiter, a jejich konjunkce přinese do vašeho života hodně zajímavých příležitostí, ale taky výzev a nástrah. Celé to bude o tom, jak proměnit své sny na reálně hmatatelnou skutečnost, zachovat si u toho všeho krásného snění, smysl pro realitu a zůstat nohama na pevné zemi. A to chce samozřejmě hodně tvrdé práce, ať se vám to líbí nebo nikoliv.

Po cely rok budete nabití pozitivní energií a motivací, i když praktické okolnosti nebudou vždy zrovna nejrůžovější. To vás ovšem nemůže nijak odradit. Když se chcete v životě posunout kupředu, nejlepší bude pustit se do toho ještě v první polovině roku, protože v té druhé bude Neptun retrográdní, a vaše pozornost se bude obracet spíš dovnitř vaší duše, k vašemu bohatému a barvitému vnitřnímu světu. Nastane čas se tak trochu ohlédnout za minulostí a dořešit si v sobě věci, které vám pocitově ještě zbývají jako resty. Od konce července se k Neptunovi přidá i retrográdní Jupiter, a do přímého směru se obě tyto planety obrátí až v posledním měsíci roku, konkrétně Jupiter 24. listopadu a Neptun 4. prosince. Do této doby se budou dít věci uvnitř vaší duše, a až těsně před závěrem roku se vaše pozornost opět obrátí do vnějšího světa.

Hvězdy naznačují, že to, co se teď děje ve vašem životě, jsou běhy na dlouhé tratě, takže se v roce 2022 nenechejte odradit, když se výsledky nedostaví na počkání. Teď sejete to, co budete později s radostí sklízet, na to nezapomínejte. Vytrvalost se vyplatí a dobrá zpráva je, že máte našlápnuto správným směrem, a teď už vám zbývá jenom dotáhnout to do konce a nenechat se ničím odradit. Víte, po čem toužíte, tak to zkuste přetavit do skutečných činů a praktických kroků. Planety vám v tom budou jistě pomáhat!


Láska a partnerské vztahy

Láska a partnerské vztahy

Pokud se vám bude v něčem v roce 2022 skutečně mimořádně dařit, pak jsou to vztahy a citový život! Zde máte přímo na růžích ustláno díky tomu, že jste v hlubokém kontaktu s hlasem svého srdce, takže přesně cítíte, kudy se mají dál ubírat kroky vašeho milostného života. A navíc se můžete těšit na nádherné zamilované jaro, protože budete miláčky Venuše prakticky po celý rozkvetlý měsíc duben. Tak si to užijte naplno a nezapomeňte na romantiku, kterou máte tolik rádi! To vám bohatě vynahradí možná trochu nudný začátek roku. A nezadané Rybky mají konečně šanci to ještě před příchodem máje změnit! Léto a podzim budou v lásce proměnlivé a občas se budete cítit trochu jako na houpačce, ale většinou to bude dobré! Na konci roku se pak můžete těšit na poklidnou harmonii a spolu se zkracujícími se dny se budete mít ke komu přitulit pro zahřátí. A pokud bylo něco během roku trochu v nepořádku, budou tyto drobnosti rychle zapomenuty!

Šťastný měsíc: duben, listopad
Nepříznivý měsíc: leden, záříPráce a finance

Práce a finance

Na začátku roku bude nejlepší držet se starých a osvědčených zajetých kolejí a nespekulovat nad nějakými změnami. Zkrátka jděte s proudem a bude se vám dařit! Se změnami kariéry nebo hledáním ideálního zaměstnání počkejte až do jara a spíš sledujte, co se kolem vás děje, než abyste do toho zasahovali. A taky si více než jindy hlídejte finance, i když se možná nevyhnete nějakým neplánovaným výdejům. Karta se začne obracet ve váš prospěch během dubna, a Štěstěna bude v další části roku zvláště přát podnikatelům. Pokud o podnikání uvažujete, je právě teď ideální doba se do toho pustit a rozjet skvělý byznys, není na co čekat! Vždyť pamatujete, co jsme si na začátku řekli o naplňování vašich snů! Mars vám bude přát od poloviny dubna a po téměř celý květen, tak vytěžte z jarních příležitostí maximum, ať si pak můžete dopřát hezkou dovolenou a užívat si vlnu úspěchu. Ale pozor, ať neusnete na vavřínech, dobrý start nestačí, a je potřeba pracovat systematicky, nenechat se unést prvními úspěchy!

Šťastný měsíc: duben, květen
Nepříznivý měsíc: leden, říjen

Domov a rodina

Domov a rodina

Rodinné zázemí pro vás bude v roce 2022 zdrojem podpory a motivace a bude vám oporou ve všem, co vás v životě potká. Taky vám vaši blízcí pomohou držet se nohama na zemi a neuletět si až příliš do vašich snových výšin. I to je občas zapotřebí! Velmi důležitá bude podpora rodiny v souvislosti s financemi a nemovitostmi, zde uděláte mnohem lépe, když vsadíte na spolupráci, než se snažit zvládnout všechno jen vlastními silami. Bylo by to jen zbytečně těžší. Společné investováni může být perspektivní, a zajímavá je i možnost rozjet nějaký projekt spolu se sourozenci. Složitější to bude s volným časem, kterého se vám na rodinu příliš zostávat nebude. Přece jen budete po většinu roku hodně vytíženi a mít spoustu plánů. Jen pamatujte na to, že pro váš rodinný život je to docela stresová situace, a někdy jim to zkrátka musíte vynahradit! Co třeba společná dovolená? Ani to nemusí být nikde daleko, nejdůležitější je dopřát si opravdový klid a užít společný čas bez starostí!

Šťastný měsíc: březen, červenec
Nepříznivý měsíc: leden, září

Zdraví

Zdraví

Dobrá zpráva pro vás, milé Rybky, je, že v roce 2022 se budete těšit pevnému zdraví a nepříjemnosti se vám budou po celou dobu vyhýbat. Budete se těšit skvělé kondici a užívat si, že máte dostatek sil na všechno, co potřebujete či chcete v životě zvládat. Jen nezapomínejte na to, že i teď potřebujete občas odpočívat a nemůžete jít pořád na maximum, tělo zvládá přetížení jen do určitě hranice, a nemusíte nutně zjišťovat, kde se ta vaše nachází! Takže pečujte o své tělo a dopřejte si zdravou životosprávu a dostatek odpočinku. Ve zdravém těle zdravý duch, a pozitivní myšlení taky přispěje nemalou dávkou k tomu, že se budete cítit i fyzicky skvěle. Pokud vás něco na vašem zdraví trápí, ideální je začít s tím něco dělat v dubnu. Zařaďte do jídelníčku hodně čerstvého ovoce a zeleniny a nezapomínejte na cvičení. Ideální pro vás bude v tomto roce především jóga, která vám pomůže lépe propojit a zklidnit tělo i duši.

Šťastný měsíc: duben, červenec
Nepříznivý měsíc: únor, listopad

Oblast štěstí v roce 2022:

Oblast štěstí v roce 2022:

Rok 2022 vám ukáže, že vaše možnosti mohou být téměř neomezené, ale nestačí pouze snít, je potřeba si vyhrnout rukávy a pustit se do práce. A těšit se z toho, že můžete radost z naplnění svých snů sdílet s vašimi blízkými a láskou!

Váš kámen pro zdraví v roce 2022:

ZELENÝ AVENTURIN - je polodrahokam, nazývaný také kamenem štěstí, a odvrací od Ryb nešťastné náhody.

Amulet pro štěstí pro rok 2022:

Symbol SVÍČKY
Symbol PRSTENE

Originální vánoční dárek!

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU - podle vašeho přesného data, času a místa narození!


VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701!

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
Výklad karet, Výklad snů, Psychologické poradenství
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.