Detail horoskopu

medium158.jpgPřečtěte si nejrozsáhlejší horoskop na rok 2015 v ČR zcela ZDARMA!
Tento horoskop pro Vás sestavila zkušená astroložka Mona.

Náš roční horoskop Vás překvapí přesnými a konkrétními údaji, svojí délkou je nerozsáhlejším ročním horoskopem, který jste kdy četli! Je odborný, ale přesto srozumitelný i pro širokou veřejnost!

Zeptejte se hvězd a volejte paní Moně na tel.: 906 701 701! Odhalte již dnes Vaši budoucnost!
Býk

Býk: Aktuální horoskop pro rok 2023.

21. 4. - 21. 5.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Drazí Býci, hned první měsíc roku 2023 bude těžkopádnější a pomalejší, protože se do nesouladu dostane Venuše a finišující Saturn ve znamení Vodnáře. Vše tedy bude vypadat komplikovaně, ale nezoufejte, je to jen dočasné a nezanechá to ve vašem životě žádné citelné stopy. Tlak se bude postupně uvolňovat od počátku března a kupodivu v tom bude mít prsty, jindy velmi přísný, Saturn.

V této době vám prospěje, abyste naslouchali radám starších a zkušenějších příbuzných či přátel, a propojili si jejich poznatky se svou přirozenou intuicí, jelikož vám to pomůže zrealizovat vaše sny. Jakmile opět dostanete příležitost být sami sebou, navrátí se vám váš přirozený klid a vyrovnaná povaha, v čemž vám navíc může velmi dobře vyhovovat příroda, proto se nenechte nutit a vyrážejte často na procházky, abyste si doplnili energii. Hlavně lesy a vodní plochy jsou ta místa, kde byste se měli často procházet a nechat myšlenky, aby k vám přicházely sami.

Ve druhé polovině května se ke slovu konečně dostane planeta Jupiter a dá se do práce. Protože sám o sobě symbolizuje štědrost a radost, vše, co pod jeho vlivem podniknete, přinese výhody ve střednědobém a dlouhodobém horizontu. Spolehněte se na tohoto vznešeného hravého vládce, pomůže vám dotáhnout vše do úspěšného konce, a jakmile budete mít přesný cíl, nic a nikdo vám nezabrání v jeho dosažení. Přeje vám štěstí, tak se ho pokuste nepromarnit, ať už vrozenou leností a touhou po požitcích nebo neotřesitelnou vírou v Jupitera a v domnění, že není třeba opatrnosti. Dychtíte po radosti, akci a užívání si života, máte sklony k různým výstřelkům a přehánění, a to vše může být pro vás kontraproduktivní. Využijte raději tyto vaše aktuální pocity a tuto energii vložte do kreativní činnosti, designu a přetavte sny do vydělávání peněz svým talentem. Jakmile se během roku dostane ke slovu planeta Uran do spojení se Sluncem, přijde na řadu dokončení velkých životních změn, a vy se následně můžete těšit na další objevování nových stránek života. Pátrejte po tom, jakou cestou se chcete vydat, ponořte se do studií mystiky nebo různých duchovních nauk, pracujte se svou fantazií a představivostí. Toto vše vás může posouvat kupředu.


Láska a partnerské vztahy

Láska a partnerské vztahy

Začátkem roku 2023 se smyslná Venuše dostane do znamení Vodnáře, což vyvolá jisté těžkosti v souznění s ostatními, a takové rozladění může dokonce vést k dočasnému odloučení v lásce nebo manželství. Svobodomyslný Vodnář totiž Venuši ovlivní natolik, že zatoužíte po svobodě a nebudete hledět na nic jiného než na své pocity. Naštěstí se planeta lásky přesune do Vodnáře, a přijde doba upřímných citových projevů, empatie a porozumění, vaše vztahy opět dostanou smysl a romantika se vrátí v daleko větší míře, než jste byli doposud zvyklí. Kdosi z vašich velmi dobrých přátel vám věrně bude stát po boku, jak v těch horších, tak i v těch lepších momentech, a díky tomu překonáte vše bez velkých ztrát. Vesmír ale posílá úspěch opravdu všem, takže i páry s jinou sexuální orientací zažijí krásné chvíle, a těm nezadaným hvězdy připraví nečekaná, elektrizující setkání a nové vztahy. Během krásných jarních měsíců, března a dubna, si uvědomíte, že vaše sebevědomí vyrostlo a vy si věříte i v situacích, ve kterých jste v minulosti váhali. K opětovnému zlomu v milostné oblasti dojde na konci roku, kdy si budete procházet obdobím zranitelnosti a budete ztrácet pevnou půdu pod nohama. To vás dovede k nezřízenému seznamování přes nejrůznější sociální sítě a seznamky, kde budete vystupovat naprosto odlišně, než jací doopravdy jste. Raději přijměte rámě někoho, koho už dobře znáte a můžete být sami sebou, bez přetvářky.

Šťastný měsíc: únor, duben
Nepříznivý měsíc: červen, prosinecPráce a finance

Práce a finance

Milí Býci, letos se můžete v profesním životě těšit na velké úspěchy, protože planety vás chtějí potěšit a dopřát vám to, co si za své úsilí zasloužíte. Na nebi se na vaší domácí půdě usadí štědrý a přející Jupiter, spolu ve společnosti Urana, který v astrologii zastupuje svobodu, pokrok a vývoj, a obě tyto planety se zasadí o váš fenomenální růst. Díky nim si můžete připravit plán pro dlouhodobé investice, jelikož jste pro svět byznysu jako stvoření a na obchod máte skvělý cit, a byl by tedy doslova hřích toho nevyužít. Trpělivá snaha se vám vyplatí milí Býci a v polovině roku uvidíte, jak vaše finance porostou strmě vzhůru. Ti z vás, kteří zatouží po vlastní podnikatelské činnosti, mají od Vesmíru požehnání, jelikož podnikavý Jupiter roztáčí kola tvorby, inovací, chutí do práce a dodá vám potřebnou dávku optimismu. Uran v tomto období Jupiteru skvěle sekunduje a dává vaší snaze nový, čerstvý podtón, kdežto Saturn vše jistí v pozadí a kontroluje, zda vše postupuje tak, jak má. Skvělé peníze můžete vydělávat svým talentem, takže pokud o sobě víte, že jste nadaní na umělecké činnosti a baví vás to, proč světu neukázat pár svých projektů a výtvorů? Nemusíte se obávat, že byste něco v minulosti promeškali, právě naopak Býci, letos obrovskou rychlostí doháníte ztracený čas.

Šťastný měsíc: květen, září
Nepříznivý měsíc: listopad

Domov a rodina

Domov a rodina

Drazí Býci, v roce 2023 upřednostňujte kontakt s lidmi, kteří jsou vám opravdu nejbližší, což může být partner, děti nebo rodiče. S vašimi milovanými zkuste co nejvíce času prožívat na venkově a buďte hodně v kontaktu s přírodou, která vás pozitivně nabíjí. Jako zrozenci v zemském znamení z takového spojení čerpáte vše, co potřebujete k udržení zdravé rovnováhy v životě, proto byste se měli věnovat zahradničení, kde trpělivě pracujete s půdou a rostlinkami, pěstujete a sklízíte plody svého poctivého úsilí. Také výlety do přírody a do blízkosti vodních ploch budou pro vás jako stvořené a můžete je báječně propojit s pohybem, pokud si jako dopravní prostředek zvolíte kolo. Nepodceňujte ale ani výlety za hranice a dovolené na zajímavá místa, kde by opět v dosahu měla být velká vodní plocha a počasí takové, aby vám Sluníčko spolehlivě dobilo baterky. Vliv několika planet na vaše znamení se projeví také v touze realizovat své představy o komfortním bydlení pro vaši rodinu, takže se s chutí můžete pustit do rekonstrukcí domu, chaty nebo si svou zahradu přetvořit podle vašich snů a potřeb tak, aby vám poskytla potřebné zázemí a pocit pohodlí. Skvěle využijete letní kuchyň s moderními spotřebiči a příjemným posezením, kam můžete pozvat dobré přátele na zahradní grilování.

Šťastný měsíc: duben, květen
Nepříznivý měsíc: únor

Zdraví

Zdraví

Zimní mrazivé počasí nebude vůbec příznivé pro vaši pleť a ta to pravděpodobně odnese horším prokrvováním, především hned v lednu a únoru nového roku. Raději si nechte postižená místa prohlédnout lékařem, abyste si neublížili samoléčbou, i když bude dobře myšlená. Naprosto neopomenutelným prvkem ve vaší oblasti zdraví, je pohyb na čerstvém vzduchu, který vám zajistí prokrvení svalů, pročištění plic a vylepšení nálady, takže je spojení příjemných sportovních aktivit se svěžím a čistým vzduchem, to nejlepší, co pro sebe můžete udělat. Navíc vám příroda dodá pocit znovuzrození, naplní vaši duši optimismem a nadějí do budoucna. Hvězdy vám letos propůjčí schopnost regenerace, takže se nemusíte obávat dlouhých rekonvalescencí a komplikovaných dopadů po respiračních onemocněních, navíc se vám budou obloukem vyhýbat i jiné záludné zdravotní problémy, včetně zhoubných onemocnění. Nespoléhejte se ale jen na Vesmír a jeho náklonnost, nýbrž se sami přičiňte o to, aby vaše fyzická i psychická kondice byly v rovnováze, a podpořte je těmi nejsnadnějšími způsoby, které se nabízí, tedy outdoorovými sporty, wellness procedurami a příjemnými masážemi. Zvlášť se vám pravidelné péče o své tělo vyplatí v obdobích velkého pracovního vypětí.

Šťastný měsíc: květen
Nepříznivý měsíc: leden, únor

Oblast štěstí v roce 2023:

Oblast štěstí v roce 2023:

V tomto roce se Býci nechte unést fantaziemi, které k vám dopraví nejrůznější vládci hvězdného nebe a pokuste se z nich vytěžit co nejvíce pozitivního ve prospěch vás i vašich nejbližších. Pokud dokážete propojit uspokojení v pracovní oblasti se spokojeným rodinným životem, vyhráli jste.

Váš kámen pro zdraví v roce 2023:

ČERVENÝ AVENTURIN - je znám svou mocí pohlcovat elektromagnetický smog z počítačů či telefonů, což jsou předměty, které Býci, hnáni touhou mít všechno v pořádku a včas, nepustí z rukou.

Amulet pro štěstí pro rok 2023:

Symbol ANDĚLA
Symbol SLONA

Originální vánoční dárek!

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU - podle vašeho přesného data, času a místa narození!
VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701!

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
Výklad karet, Výklad snů, Psychologické poradenství
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
Výklad karet, Práce s kyvadlem, Minulé životy a karma, Reiki na dálku

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.