Detail horoskopu

medium158.jpgPřečtěte si nejrozsáhlejší horoskop na rok 2015 v ČR zcela ZDARMA!
Tento horoskop pro Vás sestavila zkušená astroložka Mona.

Náš roční horoskop Vás překvapí přesnými a konkrétními údaji, svojí délkou je nerozsáhlejším ročním horoskopem, který jste kdy četli! Je odborný, ale přesto srozumitelný i pro širokou veřejnost!

Zeptejte se hvězd a volejte paní Moně na tel.: 906 701 701! Odhalte již dnes Vaši budoucnost!
Býk

Býk: Aktuální horoskop pro rok 2022.

21. 4. - 21. 5.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milí Býci, rok 2022 pro vás bude rokem pozitivních změn! Ponese se ve znamení nových nápadů, zkoušení jiných přístupů a způsobů, jak věci dělat, zkrátka dovolíte si příjemně vybočit ze zajetých kolejí. Ačkoliv jako Býci máte stereotyp docela rádi, protože vám nabízí stabilitu, kterou máte tolik rádi, nyní už přece jen cítíte, že co je moc, to je příliš, a už by to chtělo svěží vánek do života. Tento pocit však není zas úplná novinka roku 2022, ale provází vás již tři roky, protože Uran ve vašem znamení se hýbe po obloze pomalu a jeho vlivy jsou dlouhodobé. A Uran, to je právě planeta změn a překvapení! A protože je ve znamení Býka, značí to, že tyto změny pro vás budou velmi prospěšné a osvobozující! Rok 2022 je rokem, kdy se můžete podívat na svůj život a položit si otázku, v čem chcete pokračovat a co toužíte změnit. Nebojte se mít odvážné sny, čas uzrál na to posunout se kupředu.

Kromě Uranu nasvědčuje změnám i příznivě postavené Pluto v Kozorohu, které bude letos působit nejsilněji na květnové Býky. Pluto je vládcem vnitřní transformace a našeptává vám, že když toužíte změnit svůj život, nejlepší je začít zevnitř, uvnitř své mysli. A když se něco změní ve vašem přístupu k životu, pak už ty vnější změny budou pouze otázkou času! Trochu komplikovanější je Saturn ve Vodnáři, který je s Uranem v nepříznivé kvadratuře, takže přijde na otázky změny versus odpovědnost a povinnosti. Rádi byste si udrželi nějaké materiální jistoty, ale zároveň vás láká zkoumat nové myšlenky a nápady. Skloubit to dohromady bude trochu oříšek, ale jistě to dokážete!

Na Štěstěnu se letos můžete spolehnout, že vám bude přinášet do cesty dobré věci s Jupiterem v Rybách. Výjimkou je doba od 11. května do 28. října, to bude Jupiter v Beranu trochu razantnější a v životě budete mít o něco méně příležitostí k vyjadřování a prožívání pocitů. Ale opravdu jen o kousek, protože zde pořád ještě máme magický Neptun v Rybách, který vám po celý rok podporuje intuici a usnadní naslouchání vlastním pocitům. A ty vás na letošní cestě životních změn budou navigovat správným směrem! Tak si tento výjimečný rok užijte, jak se patří!


Láska a partnerské vztahy

Láska a partnerské vztahy

V lásce se, milí Býci, máte letos na co těšit! Hvězdné konstelace roku 2022 vám slibují, že vztahy se prohloubí a zintenzivní! Už žádné povrchní partnerství, kde sami cítíte, že jen tak naoko hrajete hru na to, jak si skvěle rozumíte, ale přitom se vlastně ani moc neznáte a žijete si své životy hezky vedle sebe. To už vás zkrátka nebaví a něco s tím uděláte! V dlouhodobých vztazích dostanou mnohem větší místo hluboké rozhovory o životě, no a pokud jste nezadaní, určitě si nejprve budete s novou známostí dlouze povídat, než spolu hupnete do postele! Planeta lásky Venuše vám bude nejvíce nakloněna v červnu, září a prosinci. To jsou nejlepší období ať už pro romantickou dovolenou ve dvou, nebo pro rozhození seznamovacích sítí! Venuše zajistí, že o vášnivé jiskření nebude nouze! Pokud jste ovšem nezadaní, spíš vás láká dlouhodobý vztah, a nikoliv pouze povyražení, i když to si taky rádi užijete, pokud se nebude na obzoru rýsovat něco vážnějšího. Každopádně se letos máte na co těšit a rok 2022 má pro váš milostný život v záloze moc hezká překvapení!

Šťastný měsíc: červen, prosinec
Nepříznivý měsíc: březen, srpenPráce a finance

Práce a finance

V kariérní oblasti se vám letos postupně rýsují různé změny, kterým se zpočátku budete trochu bránit a nejraději byste byli, kdyby všechno zůstali hezky při starém. Ale brzy pochopíte, že není důvod lpět na zažitých zvyklostech jen kvůli tomu, že vám to přináší jakýsi pocit stability, když nové možnosti vám pomohou vydělávat si efektivněji a posunout se profesně kupředu. Rok 2022 vám Býkům otevírá příležitost začít se živit tím, co vás doopravdy baví a povýšit nějaký váš koníček na perspektivní výdělečnou činnost. Samozřejmě to nepůjde ze dne na den, ale když se rozhodnete jít tímto směrem, budete mnohem šťastnější a spokojenější. Ideální období pro začátek nových projektů čekejte hned v únoru, Mars v Kozorohu vám přinese potřebnou průbojnost a cílevědomost. Další slibné období vás potěší v červenci a srpnu, kdy je bojovný Mars přímo ve vašem znamení Býka. Hlavní sezonu letních prázdnin proto bude snad i lepší zasvětit spíš práci než odpočinku - na dovolenou zůstane čas jindy! A po stránce financí byste neměli mít žádný problém si ji taky dopřát!

Šťastný měsíc: únor, srpen
Nepříznivý měsíc: březen, listopad

Domov a rodina

Domov a rodina

Vaše domácí zázemí bude letos příjemně harmonické, vždy si zde odpočinete a načerpáte novou energii. Konflikty se vám budou vyhýbat, jediná kritická období jsou během retrográdního Merkuru, tedy ve druhé polovině ledna, ve druhých dvou dekádách května a září. To je lepší se vyhýbat řešení jakýchkoliv komplikovanějších záležitostí. Silněji letos pocítí tento merkurský vliv ti Býci, kteří se narodili v květnu v poslední dekádě tohoto znamení. Takže pozor, ať na oslavě narozenin nezačnete rozebírat nějaká životně důležitá témata! Případnou kritiku z úst svých blízkých si neberte příliš k srdci. Moc důležité budou letos ve vašem životě děti - někteří Býci začnou vážně přemýšlet o pořízení nového potomka! Jestliže máte už větší děti, hodně času a energie, v roce 2022 se věnujete jejich vzdělávání a budete rádi, že máte konečně více času se jim věnovat. Děti, nejen vaše vlastní, ale třeba i synovci, neteře či vnoučata, budou po celý rok vaším velkým zdrojem radosti a dobré nálady.

Šťastný měsíc: duben, srpen
Nepříznivý měsíc: leden, září

Zdraví

Zdraví

Po zdravotní stránce se vám budou potíže naštěstí vyhýbat a nemusíte se obávat žádného většího trápení, jen čas od času se ozve nějaká banálnější záležitost. To vám ovšem vždy připomene, že zdraví je moc důležité a je potřeba o něj pečovat. V tomto roce plném příznivých změn se nebojte trochu si zaexperimentovat se svým jídelníčkem. Hodně pomůže, když jej trochu odlehčíte, například když omezíte maso a tučná jídla. Základem dobrého zdraví je taky pravidelné cvičení a sport, nezapomínejte na to. Celkově je teď ideální doba na změnu životního stylu k lepšímu, zapadne to tak nějak přirozeně do celého většího rámce novinek ve vašem životě. Takové změny sice nepřinesou efekt ze dne na den, ale zdravější životní styl vás bude bavit, takže u něj setrváte a pak se budete cítit viditelně lépe. Budete si ovšem taky mít sklon dělat starosti o zdraví vašich blízkých, a pokusíte se je inspirovat k tomu, ať taky něco aktivně dělají pro to, aby se cítili lépe. Je otázka, jak to přijmou, každopádně se svými zkušenostmi se vždy rádi podělíte o dobrou radu.

Šťastný měsíc: únor, červen
Nepříznivý měsíc: březen, srpen

Oblast štěstí v roce 2022:

Oblast štěstí v roce 2022:

Tento rok přináší Býkům spoustu skvělých změn v životě a osvobodíte se od starých stereotypů, které vás spoutávaly. Ve vašem životě zafouká svěží vánek, dáte průchod své fantazii a tajným přáním, a začnete si malovat obrázek svého vysněného nového života!

Váš kámen pro zdraví v roce 2022:

RŮŽENÍN - je pro Býka ideálním kamenem. Léčí totiž jeho bolestivé rány na duši, které mu můžou velmi dlouho krvácet. Navíc dodává jistotu a sebedůvěru.

Amulet pro štěstí pro rok 2022:

Symbol YIN YANG

Originální vánoční dárek!

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU - podle vašeho přesného data, času a místa narození!


VYBERTE SI SVÉHO OSOBNÍHO ASTROLOGA a zavolejte na tel.: 906 701 701!

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
Výklad karet, Výklad snů, Psychologické poradenství
zobrazit detail
zobrazit detail

Základní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.