Detail horoskopu

Váhy

Váhy: Aktuální horoskop pro rok 2022.

23. 9. - 23. 10.
Vybrat znamení Zavřít výběr
Milé Váhy, můžete se těšit na šťastný a příjemný rok 2022! Bude se vám dařit ve všech oblastech života, a navíc budete mít energie téměř na rozdávání, takže je to ideální čas pustit se do nových aktivit, nebo klidně i do těch dlouho odkládaných. Přichází čas úspěchů a uplatnění vašeho talentu, dost možná i na poli umění. Najednou pocítíte, že uskutečnění vašich snů je reálně možné - vesmír se spojuje, aby vám to umožnil, ale to nejdůležitější budete muset samozřejmě udělat vy sami. A pokud zatím nemáte jasno v tom, kterým směrem vás to nejvíc táhne, teď je čas dát prostor odvážnému snění, které se však již brzy může stát realitou! Seberealizace pro vás bude tento rok na prvním místě, ale hvězdy se na vás usmívají v osobním životě a lásce, kde vám bude taky všechno krásně vycházet! A klapat to bude i v jiných mezilidských vztazích, ať už s kolegy, přáteli, sousedy a tak dále.

Když se na to podíváme blíž, tak po celý rok vám bude hodně pomáhat v první řadě Saturn ve Vodnáři, který vám pomůže skloubit vaši kreativitu a inspiraci s odpovědným přístupem a vytrvalostí, takže uděláte mílové kroky kupředu v záležitostech, které vás opravdu baví, jsou pro vás důležité a chcete se jim začít věnovat seriózněji než doposud. K aktivitě vás navíc provokuje Jupiter, který je od poloviny května do konce října v Beranu, tedy v opozici k vašemu znamení. To sice na první pohled nezní příliš harmonicky, ale v souvislosti s dalšími letošními událostmi jeto pro vás takové nakopnutí vašeho ega. Nemusíte se přece pořád přizpůsobovat přáním jiných lidí, jak správné diplomatické Váhy, můžete si taky někdy jít hezky v Beraním stylu za svým, i když to neumíte zas až tak hlava-nehlava jako oni!

Zajímavým nebeským pomocníkem v poslední třetině roku pro vás bude Mars, který setrvá nebývale dlouho ve znamení Blíženců, a to je vám hodně silně spřízněné! S podporou Marsu můžete počítat od 20. srpna po celý zbytek roku, a to je skvělý čas aktivně se pustit do práce na všem, co vás motivuje, čas pro vaše projekty, ať už výdělečné nebo nikoliv. Ale pozor, neotálejte s tím příliš, protože v listopadu a prosinci bude Mars retrográdní, tedy bude couvat, a to už můžete jen pokračovat v již začatém, nikoliv se pouštět do něčeho zcela nového. Ale těch příležitostí a příznivých momentů bude za celý rok opravdu hodně, takže to jistě stihnete!


Láska a partnerské vztahy

Láska a partnerské vztahy

Na milostném poli pro vás bude rok 2022 mimořádně krásný a vášnivý, i když jeho první dva měsíce tomu nebudou příliš nasvědčovat. Příjemně vás ovšem překvapí březen, když vám Venuše ve spřízněném Vodnáři sešle pořádnou dávku milostného jiskření a zlepší váš partnerský život nebo nezadaným Váhám pomůže najít novou známost. Krásný bude i začátek léta od 23. června do 18. července, to bude mít na svědomí pro změnu Venuše v Blížencích. A aby toho nebylo málo, tak čas mezi 29. zářím a 23. říjnem patří přímo vám a Venuše se setkává se Sluncem ve Váhách, takže je dosti pravděpodobné, že své narozeniny oslavíte romantikou ve dvou! Celý tento rok však bude lásce přát, dlouhodobé partnerství a manželství se prohloubí s novou zamilovanou jiskrou, a nezadané Váhy se mají ještě víc na co těšit. Je víc než pravděpodobné, že rok 2022 vám přinese sblížení se sympatickým protějškem, se kterým vás budou spojovat společné zájmy a plány!

Šťastný měsíc: březen, říjen
Nepříznivý měsíc: leden, prosinecPráce a finance

Práce a finance

Vaše kariéra by si jen stěží mohla přát šťastnější rok než 2022, milé Váhy! Všechno vám bude skvěle vycházet a nezaleknete se žádné výzvy, takže dveře k profesnímu růstu máte otevřené dokořán! Navíc máte dar vycházet se spolupracovníky, a vaše komunikační schopnosti vám pomohou vyřešit nejeden problém. A vaše úspěchy a schopnosti budou taky patřičně oceněny! Můžete se těšit na nové lepší výdělky a zisky díky povýšení, novým zakázkám či rozšíření vašich kompetencí. K vašim úspěchům velkou měrou přispívá příznivě nakloněný Saturn, který vám posilňuje schopnost sebediscipliny, pevnou vůli a vytrvalost. Trochu složitější to proto budete mít v době retrográdního Saturnu, tedy od června do října 2022, i tehdy se vám sice bude dařit, ale věci se budou vyvíjet přece jen o něco pomaleji, a navíc se mohou objevit osoby a situace zkoušející vaši trpělivost a cílevědomost. Ale pro vás žádná překážka není nezdolatelná, a díky tomu vás čeká rok plný hojnosti a dostatku všeho.

Šťastný měsíc: březen, listopad
Nepříznivý měsíc: leden, červen

Domov a rodina

Domov a rodina

V rodinné sféře se vám bude stejně, jako jinde v životě, po celý rok dařit dobře, i když oproti práci a milostnému životu přijde asi nejvíc zkrátka. Vaši blízcí by si přáli, abyste na ně měli více času, což může občas vést k nedorozuměním a napětí. Zvláště silně vás letos bude ovlivňovat retrográdní Merkur, a během těchto kritických období byste se měli vyhýbat jakýmkoliv snahám řešit vážné věci, komunikace bude totiž váznout. Jedna se o druhou polovinu ledna a první čtyři únorové dny, pak dobu od 10. května do 3. června a do třetice ještě mezi 10. zářím a 2. říjnem. Je zajímavé, že v roce 2022 budete snáz nacházet řeč s mužskými příbuznými než se ženami ve vaší rodině. Může to souviset i s tím, že jste nyní hodně orientovaní na svou seberealizaci a projekty, kterým se věnujete, a méně na budování útulného domácího hnízdečka, takže s mužským elementem budete mít většinou více společných témat, a to platí pro dámy i pro pány narozené ve Váhách. Ale hodně v oblibě vás budou mít i děti, pro které si vždy najdete v zásobě nějakou zajímavou zábavu.

Šťastný měsíc: únor, duben
Nepříznivý měsíc: květen, říjen

Zdraví

Zdraví

Hvězdy mají pro vás skvělé zprávy i zde, milé Váhy, protože zdraví vám bude sloužit na jedničku po celý rok a fyzické síly budete mít dostatek na všechno, do čeho se chcete pustit. Ale i tak budete mít chuť to ještě víc zlepšit a spoustu Vah začnou v tomto roce přímo magneticky přitahovat různé léčitelské techniky, alternativní terapie, bylinkářství a podobně. Máte velký potenciál se v tomto směru zdokonalit natolik, že pomůžete nejen sobě, ale nabídnete užitečné rady a pomoc i lidem ve vašem okolí. Vždyť když se vám povede najít něco, co skutečně funguje, zcela přirozeně to zatoužíte sdílet a rozdávat to pozitivní, co je ve vašich možnostech. A kdoví, pro některé Váhy se možná zde otevírá i nová podnikatelská příležitost do budoucna, i když o výdělek by vám šlo až na posledním místě. Pozor ovšem, ať nezapomínáte sami na sebe a nevyčerpáte se svými aktivitami až příliš. To by mohlo vést, hlavně ve druhé polovině roku, k menším potížím, hlavně co se týče trávení a hmotnosti.

Šťastný měsíc: únor, květen
Nepříznivý měsíc: září, listopad

Oblast štěstí v roce 2022:

Oblast štěstí v roce 2022:

Rok 2022 je pro Váhy rokem seberealizace, kdy můžete splnit své sny, a taky si do budoucna vysnít další nové ambice a cíle. V životě se vám bude celkově velmi dařit, a tak vám zůstane dostatek času věnovat se aktivně novým projektům, které vás možná aspoň zatím neživí, ale o to víc vás baví a naplňují!

Váš kámen pro zdraví v roce 2022:

OBSIDIÁN - slouží k nalezení tolik potřebné vnitřní síly. Otevírá cestu až k nejhlubšímu nitru člověka, díky jeho moci může Váha v sobě objevit velkou duševní energii a udělat rozhodnutí pro ni nebude tak vyčerpávající.

Amulet pro štěstí pro rok 2022:

Symbol KŘÍŽE

Originální vánoční dárek!

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU - podle vašeho přesného data, času a místa narození!
Autorka horoskopu na rok 2020:

zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
Výklad karet, Výklad snů, Psychologické poradenství
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
Výklad karet, Výklad snů, I - Ťing, Jasnovidectví bez pomocných prostředků
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detail
zobrazit detailZákladní navigace

Přejít na obsah (přeskočit nahoru)

© 2009 - 2022 E.M.A. Europe s.r.o. Všeobecné obchodní podmínky Zpracování osobních údajů Zpracování cookies, tech. zaj. Materna, 1 min/70 Kč vč. DPH, 1sms/max. 46 Kč, Max. délka hovoru je 17 minut, Volejte (49 Kč/min) a pište (30 Kč/SMS) bez omezení! Klub Horoskop2022, PO Box 14, 110 05 Praha 05, www.ema.bz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze náv?těvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.